Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 24 Lap 2017, 08:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1349 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: CD ir nėštumas
StandartinėParašytas: 10 Kov 2011, 08:56 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

mes rasa irgi tik menesi valgem mamos pieno, ir tai tik per antspeni, bet va nieko augam, nesiskundziam ir su misineliu. truputeli sirgom, bet siaip regis viskas neblogai. tik va turim bedele del kojyciu, yra vienas sanariukas negalutinai susiformaves, jis formuojas, bet atsilieka, tai neleido nei statyt , nei sodint, turi viska pats padaryt. sake su laiku susitvarkys, nesodino mumis i ta pagalve, tai nors tiek dziaugiuosi.gerai 'kenguroj' nesiot, tai dar ir ta isigyjau. siaip tai linksmas berniukas, jau trecia diena labai sneka daug ir gu ir ga ir visokius garsus leidzia :) :) :) mano dziaugsmui pradejo kelinta diena 6.30 arba 7.00 keltis, galetu ir ilgiau pamiegot ;) :baby: :baby: :baby:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Kov 2011, 11:15 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Aš ir su antspeniu bandžiau-rodos traukia,bet kai pažiūriu kiek išgeria,tai net nelinksma darosi.Be antspenio ji geriau traukia,bet įrodyk vaikui,kad reikia imti krūtį.Reikia valandą prasikankinti,kad paimtų krūtį-pagriebia-spjauna,sukioja galvą į visas puses,žodžiu kaip su soske elgiasi.Pats geriausias draugas buteliukas-iš jo labai greitai savo normą išgeria.Tai vat jau eina trečias mėnuo kaip nusitraukinėju pieną.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Kov 2011, 20:56 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

ir uztenka nutraukto pienuko, ar tenka dar ir misineli duot? tai va pas mane tai jau labai pmazi speneliai, tai del to ir pirkau antspenius. dar pora dienu kol buvo priespienis valge taip, o paskui kai pieno atsirado ir speneliai visai dingo pradejo isterikuot,. sesele vaiku isiikvieciua, taio liepe masazuot, minkstint, ir sake antspeniai nepades, bet as vyro paprasiau nupirko, ir pati isbandziau, tada nors vaikas greit pavalgydavo ir miegodavo ramiai. it svoris pradejo priauginet normaliai, nes jei nukrenta svoris daugiau kaip 10 proc. neisleidzia is ligonines. bet vargas su tuo antspeniu irgi:valgydavo kokia valanda laiko, bet matyt neprivalgydavo, nes budavo nemiega kartais iki pat kito valgymo, vos ne kas valanda tekdavo maitint. nakti valanda valgo, valanda akytes stacios, dar valandziuke nukiega ir vel valgyt noredavo. pardejau nakti viena kart duot misinuka, tada praleidus viena maitinima, atsirasdavo pienuko daugiau. bet per diena isciunkines abi krutis, vakare jau nervuodavos ir nebudavo ka valgyt. tada sakau nutraukinesiu ir duosiu is buteliuko, tai ka ten vos dviem kartams pritraukdavau...tai va taip mazinom mazinom mamos pienuka,kol ir visai nebevalgem. mazdaug nuo 1.5 men. iki 2 men.tik viena kart gerdavom mamos piena. dar plius pradejo bert, buvo neaisku nuo ko ar nuo mano pieno ar nuo misinelio (is pradziu gerem "nan") bet tas netiko pasirodo, paskui pradejom naudot "bebilona" perkam internetinej parduotuvej, pasiule ta moteriske. ir sitas mum tinka jokiu bedu nei su berimu, nei su viduriukais. dar as pas juos visokius bodikus, pyzameles perku, pampersiukus . jei kuriai idomu galit pasiziuret http://www.coliukai.lt
tai va mergaites, jau pyksta mano pikciurniukas mazas, koks pasidare, kad turiu ant ranku uzmigdyt :baby: :griuknegyvas:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 11 Kov 2011, 10:32 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Dar duodu savo piena.Dabar pradėjau duoti po 90 ml.Žiūrėsim kaip bus su tuo svoriu-gal reikės ir didinti pieno normą.Nors aš vos per jėgą pritraukiu 90-100 ml.Nuo vakar pradėjom pereiti prie 7 kartų maitinimo.Pieną traukiu irgi 7 kartus per parą.
Žinok su tuo atspeniu man irgi buvo vargas.Vaikas vos ne valandą čiulpdavo papą per antspenį-o rezultatas vaikas pavargdavo ir pieno kokius 15 ml išgerdavo.Aš pati pavargau ir nusprendžiau vėl pati nusitraukinėti.Pasekmė dar ta buvo,kad vaikas neištraukdavo pieno ir man krūtų neištuštindavo,tai pradėdavo jas skaudėti.Aišku jau žiauriai pavargau nutraukinėti tą pieną,bet reikia aukotis.Gerai kai kitos greitai ir po daug prisimelžia:-)Aš tai pusvalandį kankinuosi,kad 90-100 ml. pritraukti.O vakarais dar sunkiau traukiasi.Žinok skaičiau,kad pieno daugiau ryte,dieną gaminasi,o vakare mažiau.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 12 Kov 2011, 09:54 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

tai as ir taip vargdavau, ir tuos 90 ml vos du kart per para pritraukdavau :( na nieko uzaugsim ir ant chemijos kaip nors, pirmas mano vaiaks irgi tik menesi valge ir uzaugom valgydami misineli, jau greit bus sesi metukai :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 14 Kov 2011, 11:26 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Sakykit alerim,keliu menesiu budami jus perejote prie penkiu kartu maitinimo.Mums dabar yra 2 men.6 dienos.Dabar maitinu 7 kartus per para.Jei butu laiku Gabija gimusi butu dar tik 13 dienu.Laiku gimusiems rekomenduoja pereiti prie 5 kartu maitinimo 4-5 men.o kaip musu situacijoje?
Ir dar kaip jums buvo su bambute-keliu menesiu ji pas jus susitvarke?Pas mus dar atsikisusi ji.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 14 Kov 2011, 16:36 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

na matai mes gimem laiku ir su bambute jokiu bedu nebuvo. o del maitinimu tai savaime taip gavos, kad pradejo naktim ilgiau miegot ir pradejo didesni kieki isvalgyt misinelio. siaip as labai tiksliai ten tu kartu neskaiciuodavau, valgydavo kas 3 , 3.5,ar net 4 valandas. dabar misineli kas 3.5-4 valandas valgo, plius jau kosytes valgom 2 kartus dienoj. nakti dar keliames viena kart valgyt. ir dar nezinau, et maniskis pagal tas rekomendacijas, kur ant misinuku nurodytos, neisvalgom tos normos, tai kartais valgau po maziua bet dazniau. jei miegas uzeina labai vaikui tai ir 5 valandas ismiega nevalges :) dar plius jei tu pati maitini tai isvis sako nereik sekt tu normu, kiek nori vaikas tiek ir valgo.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Bal 2011, 19:50 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

pagaliau ištaikiau valandėlę užsukt ir pas jus :)
sveikinimai naujai mamytei :gele:
mano Juozapėlis jau labai dičkis- sveria 8 kg, ūgio turi 64 cm, amžiaus- 3,5 mėn :) Lankančios tetos besidžiaugdamos jau spėjo išlepinti mano ponaitį, tad labiausiai nori būt ant rankų...

Savo cukrų durnystes išsiaiškinau- pasirodo, jei leidžiu į pilvą- viskas būna gerai, jei į sėdmenų riebalus- liek vietoje.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Bal 2011, 09:51 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Oho rasiux- tikrai vyrukas dickis ar pakeli? :) mum puse metuku ir mes sveriam 7.200 gr ir turim 69 cm ugio. gaila, bet vel susirgom, isitaisem baisu kosuli, siandien einam pas daktarus, kad paklausytu, nes pas mumi tokia seimos centro sistema, kad vakar nerado mazam vaikui vietos pas daktare seseles, kad paklausytu. tai pati pirkau sirupeli, nes cia su tokiais daktarais, dar ziuresiu ka siandien pasakys....
tai daug valgot rasiux- ar pati maitini ar misineli geriat? mano daruges toks pilnas vaikiukas, panasiai svere tokiu laiku, tai kai pamate mano sake ka cia coliukas :d

o kaip pas tave rasa325 reikalai? kaip jum su maitinimu? istikruju tai as nelabai ziurejau i ju rekomenduojamas normas, nes jis tiek neisvalgydavo, o jei ir isvalgydavo kartais virs normos, tai nieko tokio, juk jeigu pilvas alkanas, tai nelaikysi vaiko alkano ir pikto. ypac va kaip sergam tai valgom po maziau bet dazniau, o kiap pasveiksta atsigriebia savo prarasta norma :d mes jau valgom kosytes pilnu tempu tai ir misinelio poreikis sumazejes gerokai.

kaip kitos mamytes laikosi, vyresniu leliu mamytes negalvojat apie sese ar broliuka? ;) mano cukrinuke sese, tai jei viskas gerai spalio gale tures ir antra mazyli, pirmajai mergaitei 2 metukai ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 06 Bal 2011, 16:48 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Mes augame :) 2011-04-08 bus jau 3 mėnesiai.Sveriame 4,8 kg.,ūgis 55 cm.Pagaliau po ilgo vargo išmokome imti krūtį-jau traukiame visai stipriai :) Turbūt atėjo tam laikas.Gerai,kad nenuleidau ranku ir kartas nuo karto duodavau krūtį.Dabar svarbiausia,kad tik to pienuko pakankamai turėčiau :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 09 Bal 2011, 18:53 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Aš savo mažyčio ilgai, deja nemaitinau. Pradžioj gydžiau spenelius, tai nutraukinėjamo neužteko, paskui pamatėm, kad svoris neauga. dar bandžiau mišinėlį duot tik po savo pienuko, bet, matyt jo neužteko, nes vaikiukas tuoj pat dar norėdavo ir suvalgydavo pilną porciją. Tai apie antrą mėnesį visai nustojau maitinti, nes kai namie dar du vaikai, tiesiog fiziškai nebeužteko laiko gulinėti su mažuoju.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Bal 2011, 11:51 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

As ir panasiai tiek maitinau, iki menesio su vienu misinelio primaitinimu, paskui jau vis dazniau, kol galu gale valgydavo mano peina du kart,o paskui viena, o siaip pagrindas buvo misinukas....na ir vistiek gi auga, maitinam, nenumetem kur...cia pas mus Lt jau dabar labai propoguoja ta naturalu maitinima, net mamu zurnaluose istisai apie tai, o apie dirbtini maitinima tai labai mazai jau straipsniuku buna.o va teko girdet pasakojima, kad kai kuriose salyse, net mamytes nesivargina maitint savo pienu iskart misiniai ir viskas, ir nieks nesuka galvos del mamos pieno....

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Bal 2011, 15:46 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Pirmąjį maitinau ilgai- net 10 mėn. Antrasis pats 4-ių atsisakė, o va mažyliui visai mažai bekliuvo. Bet svarbu, kad visi sveiki ir patenkinti auga :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bal 2011, 11:08 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

na va matai koks antrasis, pasijuto matyt jau uzauges, kad nebenorejo mamos pieno :) svarbu augat sveiki ir stiprus, ir turi salia mylima mamyte, o ko daugiau tokiem zvirbliukam reikia.sako jei maitini tai stipresnis rysys tarp mamos ir vaiko...man atrodo, kad tarp manes ir vaiku ir taip labai stiprus rysys, nors abu maitinau irgi trumpai, bet mamiciukai tai abudu :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Geg 2011, 10:06 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

nesieju aš to ryšio vien su maitinimu. Vieni kitus mylim nepaisant maitinimo trukmės. O tėtis juk visiškai vaikų nemaitina- o draugai didžiausi ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Geg 2011, 15:27 
Atsijungęs
Daigelis
Vartotojo avataras

Sveikos mergaitės :balionelis:

mes taip pat su vyru galvojam apie leliuką. Mano ligos stažas jau nemažas, 15 metų. Buvau penktadienį pas gyd. Petrenko, jis mane optimistiškai nuteikė su tokia puikia statistika, kad iš 50 pernai metų nėštumų, visi buvo sėkmingi. Greitu laiku pristatysiu tyrimus, akytės tvarkoje. Taip pat išbandysiu insulino pompą. Mano glikuotas paskutinis nebuvo labai geras - 7,2. Nors prieš tai glikuotais beveik niekad nesiskundžiau, vis laviruodavo tarp 6 - 7. Vis paskaitinėju jūsų komentarus čia, įspūdžius apie nėštumą, ir man be galo smagu, kad jūs tokios drąsios ir taip šauniai su viskuo tvarkotės :taip: Aš ir čia užsukdama ryžto semiuosi, nors tiesą sakant bijau ir nerimauju. Norėjau paklausti, kiek laiko prieš bandymus pastoti reguliavotės savo cukriukus? Kiek skaičiau, reikia bent 2-3 mėn. prieš pastojant palaikyt kuo normalesnį cukraus kiekį kraujyje.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 11 Geg 2011, 13:02 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

na dziugu, kad yra toks didelis noras :d na kiek pamenu pirma kart tai buvo netyciukas, tai kaip planavimo ir nebuvo jokio....bet gliukuotas buvo neblogas ir paskui jau stengiausiaus kiek galejau ir gliukuoti buvo paskui tiesiog idealus iki 6, o antra tai kazkaip vyras labai norejo, tai jau koregavaus tuos cukriukus is anksciau, bet pas gydytojus nuvaziavau jau kaip buvau nescia :D foline rugsti vis geriau, nes ji tai sako naudinga, taip kad gali gert drasiai ir dabar :d tai mano gliukuoti buvo nuo nuo 200907023 1) 6; 2) 6; 3) 6.4; 4) 5.8 paskui itgi 5,8; po gimdymo buvo 5.5, na kai nustojau maitint truputi atsipalaidavau tai kovo men turejau 6.5 :d tai kai petrenko pamate tokius gliukuotus juokavo, kad negali but tokie geri, sako "kur cia tokius gliukuotus daro" :D nors nei vienu nei kitu nestumu nenaudojau in sulino pompos. na o mano va antra atzalele jau kopia i astunta menesi, ir kaip veziukas eina atbulas, i prieki nesigauna :D:D :D

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 11 Geg 2011, 13:03 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

taip kad cokiuke pirmyn kibkit i darbus :d

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 12 Geg 2011, 15:36 
Atsijungęs
Daigelis
Vartotojo avataras

O, liuks, leidimą nuo alerim gavau, taip kad reiks pradėti :roll: Bet šaunuolė tu, klausyk, net dvi atžalėles augini :thumbup:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 13 Geg 2011, 21:41 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

nu jo klokas dar tik dvi..... ;) (juokauju, daugiau tai jau stop. nes stazas ligos dideja, o ir paciai taip sakant ne 20, uzteks ir dvieju :) :) :) )
beje mano sese irgi diabetike, ir siuo metu laukiasi antro taip pat ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 14 Geg 2011, 14:15 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

Sveikutes sergu 3 metai pirmaji pagimdziau budama sveika dabar vyresneliui jau 9 m, o antrasis gime man jau sergant pries pusantru metu. Mazylis buvo netyciukas :) tai net neturejau jokiu minciu apie dar viena leliu, bet viskas buvo gerai kaip specialiai lyg zinodama nuejau dar balandi pas Navicka konsultacijai jis mane pagyre trupuciuka sumazino insulino doze ir prasom po men as suzinau , kad esu nescia :biggrin: is kart i Kauna i klinikas visi tyrimai geri, su leliuku irgi viskas gerai , o kai gime visas personalas dziaugesi moterys juokesi sveikos mamytes leliukas. Tad nebijokit susilaukt leliuku, prisiziurekit ir viskas bus gerai :baby: auga mano beibis, tfu tfu jokiu problemeliu nera.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 28 Geg 2011, 20:52 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Coliuke- aš leidimą taip pat duodu ;) , beje- auginu net 3 :biggrin: (pirmasis su gestaciniu, kiti jau su tikruoju), tad prie didelio noro viskas įmanoma.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Bir 2011, 10:09 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

nu va coliuke, palaikymo komanda turi :d lauksim dabar dziugiu naujienu is taves :biggrin:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 06 Rgs 2011, 00:02 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

na ir kur tos mamytės būsimos ir esamos dingo?
Mano mažylis auga kaip ant mielių- turi jau 6 dantis, yra linksmas ir labai smalsus.
Aš savo rezultatus per visokius skubėjimus esu pagadinusi, bet prisižadėjau nors kuriam laikui sąžiningai darbuotis savo sveikatos labui.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Rgs 2011, 10:31 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

va va rasiux- ir as ana kart taip pagalvojau, kad visai apmire musu sitas forumas. oho jus man regis jaunesni uz mus, bet jau aplenket mus...mes turim tik 4 kolkas dantukus. augam po truputi, siaip mano smazylis yra smulkus berniukas.linksmas ir guvus,jau retkarciais zengiam kelis zingsnelius savarankiskai, o laiptais i virsu uzlipt jau senokai ner kas :) mokam "mama" sakyt "ane" "ne ne" :) tik va vel beda apsirgom, nosis islindo, o siandien baisu kaip plauciukai uzia, eisim pas daktare, ziuresim ka sakys, tikriausei be antibiotiku neissisuksim. siaip reiktu i klinikas vaziuot pas pediatrus, nes buvo gelezies mazai, gerem, reik tyrimus pakartot.sako del gelezies trukumo, ligeles irgi dazniau kimba, o gal dar padarytu ir koki imunologini tyrima, nes jei mes vel taip sirgsim kaip ziema, tai ojojoi, be poilsio, viens pasveiksta kitas suserga.maziukas geria ozkos piena, cia ta moteriskute sake tipo jei gersit ozkos piena tai jokiom slogom nesirgsit, mes sita mita sugriovem, nes jau sirgom gal net tris kart sloga :) o mano dickiui pripazino alergija, tipo pelesiui ir lateksui. na zinot tie plastikiniai langai, savo duoda, nes dregme susilaiko, ir kai kur kambariuose pelesiukas pasirodo, tai gal ir nuo to.regis ir vedini ir viska ir vistiek...reik nama apsildyt, tada gal bus kitas reikalas....o gydymas tipo dickiui tada kai pradeda reikstis sloga, nes jam uzgula nosi, o ten begt nieks nebega. nu vienu zodziu, kaip mano mama sako, ar ligoniams vaikus gimdyt ;) reiks turbut maisyt imbiera, imunine sistema stiprint, nes ziuriu nieks nepadeda, nei vitaminai nei nieks....na o as pati tai ivairiai laikaus, jei save sugriebiu i rankas, tai cukriukas idealus, o jei tik atleisk vadeles, tai ir vsio :) nors gliukuotas-6.3, kaip ir nera prie ko prikibt :)
tai va mano sese- diabetike- dar vis puskuoja, jai gimdyt spalio gale, tai va laukiam dar vieno anukiuko-ligoniuko, nes jos mergaite ir, jei tik i svecius pas mus, tai kaip taisykle butinai susrega, matyt netinka klimatas cia salia kauno :)
na va kiek prirasiau, parasykit mielosios ir jus ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 06 Rgs 2011, 10:41 
Atsijungęs
Forumo siela

Nepergyvenkit, vaikai serga pastoviai ir pas sveikus tėvus, labai pas retą kurį neserga. Kai jų yra du - tuo labiau, vienas parsineša iš mokyklos/darželio kokią bacilą - žiūrėk jau ir kitas su sloga. Paaugs - sirgs mažiau.

T.p. serga dukra (nuo 2003 rudens, insulinas NovoRapid, insulino pompa Accu-Chek Spirit)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 06 Rgs 2011, 13:07 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Turiu 2 pametinukus berniukus, kuriems dabar 13 ir 11 metų. Nuo pat gimimo sirgo ištisai (o mes su vyru jokiomis rimtomis ligomis be peršalimų nesergame). Abu buvo alergiški, o kai į darželiį nuėjo išvis siaubas buvo - arba vienas, arba kitas sirgdavo. Ką tik mes nedarėme, kokių vitaminų negirdėme ir pas kokius gydytojus tik nebuvome. Kai dabar prisimenu - net nesitiki. Eidavau į darbą kaip zombis po nemiegotos nakties, atostogas tik suplanuoji - ir jie jau suserga. Tačiau suėjo jiems 6 ar 7 metai ir ligos tiesiog dingo. Dabar kartais kokia nosis pabėga ar gerklė paskauda. Tik šią žiemą po ilgos pertraukos buvo abu virusą pasigavę - net panikavau, nemokėjau slaugyti:)) po tokio ilgo laiko.
Taigi, apsišarvuokite kantrybe ir sulauksite tos dienos, kai vaikai nebesirgs! Aš sulaukiau.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 06 Rgs 2011, 20:06 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Aciu mergaites, paguodet :) :) :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 06 Rgs 2011, 21:32 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

sveikos mergaitės, gal teko girdėti ar susidurti kokį insuliną paskiria besilaukiančioms? kiek žinau protophanas nebebus kompensuojamas, įdomu kokį skiria vietoj jo? :roll:

Lantus

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 07 Rgs 2011, 08:24 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Maniskiai 16 ir 10 m. Bet serga ne ka maziau.
Dabar dickis su temperatura. O mazoji
pernai beveik visa ziema atsirgo.
Pavasari gerem broncho-munal. Dabar kartojam kursa.
Gydytoja jau seniai siule ji gerti. Bet
tik praeita ziema griebemes. Nes nebezinojau
ko griebtis.

Lantus 22vnt.
Apidra-pagal situacija.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1349 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: