Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 19 Lap 2017, 13:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 236 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Padėkite akims!
StandartinėParašytas: 01 Vas 2010, 10:47 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Ūla visi akiu papildai yra labai panasus, juose yra ir A ir C ir kitokiu vitaminu tik ne visuose yra liuteino taciau jo reikia tik tiems kam jau tinklainese yra pokyciu, kaip supratau tau dar to nera , taip kad naudok juos ir labai gerai kad rekomendavo gerti bent 2 men o geraiusia butu 3 tuomet gausi efekta o jei isgersi tik 1 dezute tai kaip ir nieko.O del atsiradusiu drumsteliu lesiukuose nepergyvenk pas mane jau kokia 15 metu ju yra bet viskas stabilu, svarbiausia kuo geresni cukrai ir butinai nuo saules akiniai, tuomet ir apsaugosi lesiukus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 01 Vas 2010, 10:50 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

riva rašė:
Ūla visi akiu papildai yra labai panasus, juose yra ir A ir C ir kitokiu vitaminu tik ne visuose yra liuteino taciau jo reikia tik tiems kam jau tinklainese yra pokyciu, kaip supratau tau dar to nera , taip kad naudok juos ir labai gerai kad rekomendavo gerti bent 2 men o geraiusia butu 3 tuomet gausi efekta o jei isgersi tik 1 dezute tai kaip ir nieko.O del atsiradusiu drumsteliu lesiukuose nepergyvenk pas mane jau kokia 15 metu ju yra bet viskas stabilu, svarbiausia kuo geresni cukrai ir butinai nuo saules akiniai, tuomet ir apsaugosi lesiukus.

Ačiū ;)

NovoRapid pagal situaciją (numatyta: 8-8-8vnt.)
Levemir 16 vnt. (23.30)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 01 Vas 2010, 13:01 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

ar gali būti akyse , diabetu nesergu, darytis tokie dalykai.
visur laksto juodi taškiukai ir siūliukai.
esu trumparegė.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Vas 2010, 11:11 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Giedra rašė:
ar gali būti akyse , diabetu nesergu, darytis tokie dalykai.
visur laksto juodi taškiukai ir siūliukai.
esu trumparegė.

Taip Giedra gali , ir nebutinai serganciam diabetu, tik is karto noriu pasakyt kad neissigask nes tai nepavojinga, bandysiu paaiskint.Kad musu akis turetu forma ji yra uzpildyta skysciu panasiu i drebucius, kuris vadinasi stiklakuniu, vartant aki jis juda , labai daznai jame iskrinta nuosedos, kurias zmones vadina ivairiai- muselemis, siuliukais, debeseliais, juoduliukais ir t.t, priklausomai ka jie mato.Is kur atsiranda tos drumzles yra net keleta faktoriu tai ir saule, aukstas kraujo spaudimas, med apykaitos sutrikimas ir t.t Jei judinant aki jos juda , tai nieko blogo tik ikyru, taciau jei jos nejuda ir visada matosi tamsi deme, va cia jau reikia kreiptis i oftalmologa, vadinasi ji prisikabino prie stiklakunio, daugiausia tai buna kraujo kresulys.jei paklausit ar yra vaistu nuo tu juoduliuku, yra tik vienas vaistas potasium iodide, taciau noriu pasakyt kad labai dideliu vilciu i ji nedetumet , kai kam padeda, bet nedaugeliui, kadangi stiklakunis yra gan giliai o lasai juk daugiau veikia pavirsiu, taciau yra zmoniu kurie patenkinti ir skaito kad ju sumazejo. Taciau kaip supratot kol jie juda kartu su akies obuoliu tikrai nepavojingi. Jei pasikalbetumet su savo pazistamais ko gero kas antras tikrai mato juoduliukus ypac baltam fone.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 02 Vas 2010, 13:53 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

ačiū. kaip išsamiai.
juda jie pas mane, bet kiek jų daug, net trukdo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Vas 2010, 18:41 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis

Waidulle rašė:
Noriu dar visu paklausti, ar kam nors taip yra buve..Man antradieni beziurint tv akyse pasirode kazkoks plemas, kaip kad kraujo deme...tai nuvaziavau pas gyditojus ir pasirodo, kad truko kraujagysle ir uzliejo tinklaine..Pasirodo cia nuo to, kad velavau su lazeriu prisaudyti akytes ir man uzaugo kazkokios smulkios kraujagysles, kuri ir plyso..Tai sake turetu issivaikscioti, bet nepazadu..Pas "nepazadu" man ziauriai nuskambejo...Tai dabar ballandzio 14 d. vaziuoju pas stasiuna...Ir tikriausiai is kart mane pasiguldys..gal taip kazkam yra buve..?ar prajo be pasekmiu..?

Laba diena visiems ,

Va primenu savo situacija ...Nuo ko man viskas prasidejo ir tikriausiai kai kuriems bus idomu kaip man viskas pasiseke, o kazkam tiesiog naudingos informacijos suteisiu..
Nuvaziavus i kauna man pasake, kad reikalinga chirurgine operacija ..tokia pat kaip ir alerim..vienu zodziu, man pasalino tas kraujagysles, kurios buvo priaugusios ...pasirodo, kad jos buvo jau uzkabinusios tinklaine ir paburkimas buvo..zodziu, nieko man nezadejo, o sake..kad tik kazka matytum, o ne tamsia deme...nes pasirodo, as akeles saudyti pavelavau pora metu...kadangi akele buvo nesaudyta lazeriu operacija buvo sunkesne ir mazai zadanti...Operacija sekesi ne visai gerai, nes po operacijos maciau , kad mano akyje virsutineje dalyje liko daug krauja ...pakankamai daug, kad suvokiau, kad tikrai bus reikalinga antra operacija ...Maciau -1. Taip pat pakeite akies lesiuka, nes sake kad reikia ,katarakta , susidrubstes lesiukas ...Ir tik dabar nesenai paskaiciau, kad mano irasuose irasyta "svelniai susidrumstes lesiukas "..Vienu zodziu, man ji pakeite, o to kaip ir nereikejo...Jeigu galeciau atsukti laika atgal as gerai pagalvociau ar tai butina daryti..Bet ta minute ka sake ta ir dariau..tiesiog...buvau issigandusi ir pasimetusi..
Po menesio kraujas neisnyko, o jis liko, bet daktarai operacijos kaip ir nenorejo daryti, skyre vaistus ...issivaikscios ..neiisivaiksciojo, po kurio laiko, gal po 1.5 menesio pajutau, kad dar uzliejo aki..Kad per ruka matau, kad kazkas blogai...Nuvaziavusi ir suzinojau, kad atsoko tinklaine ...Kad tai atsitiks buvo labai didele rizika, nes mano akies tinklaine buvo uzkabinta ir paburkusi..Ji buvo lazeriu nesaudyta , o tai blogai. Dabar galvoju, kodel iskart neprispaude mano akies su cilikonu...Gal buciau issaugojusi regejima ..
Dare dar viena operacija ir dar 2,5 val ant operacines stalo..sutvarke man ta tinklaine ..prispaude ja kazkokiu operaciniu skysciu + cilikonas ...Kuris toje akyje yra iki siol..Reikia ji po metu issiimti, bet bijau...Nz ar mano akis atlaikys trecia operacija..Gali reiketi akies protezo...Vaziuosiu neuzilgo dar koncultuotis del sitos akies..Su sita akim as matau tik per keleta metru ir per toki ruka ..Kazko geriau niekas nezada ..Sake , kad tikrai neskaitysiu , nes tai butu stebuklas ..Bet apgraibom matau daiktus ir ju konturus ,spalvas..vizualiai atrodo graziai , bet greit pavargsta ir parausta..Tokia paraudusi ji beveik visados ...
Gal kazkas esate tureje savo akyje cilikona ?Koki pojuti jautete..?
Na, siuom kartu baigsiu pasakoti, nes akis jau pavargo..Kita kart papasakosiu kaip pavyko, bent jau kol kas, isgelbeti kita aki.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Vas 2010, 20:51 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis

Na va , toliau paskaoju kas ir kaip su desiniaja akele ...Visu situ operacijos maratonu taip pat gyde mano ir desinia akele ..lazeriu...Dare stiprius prisaudymus , na , galingus ...Nes po pirmu dvieju lazerio saudymu man kraujagysles nesustojo plisti..Tai buvo pasakyta, kad jeigu ir taip toliau tada reiks operacijos ..Na, bet po kazkiek saudymu sustojo progresuoti i blogaja puse, bet ...viena diena tiesiog smarkiai pervargau ir ...issiliejo kraujas ir sitoje akeleje ..teko operuoti..operacija pavyko, nes ...buvo jau saudyta akele , tinklaine dar nebuvo uzkabinta ir pakilusi...jau kita diena po operacijos as maciau -7..Dar geriau nei iki tol..:) ir akele graziai atrode ..:):) Ir dabar kol kas viskas gerai, jau 2 menesiai kaip operacija atlikta ir kol kas viskas gerai..Tai va , bent jau viena akele matydama galiu parasyti jums ...Deja , sia akele operuodama vel padariau klaida , man sake deti lesiuka ..ir vel dejau ...dabar matau i toli -7, o is arti +4 ...siandien jauciu, kad gal tik +3 bebus ...eisiu kita savaite pas gyditoja ..Bet man atrodo, kad ar cia del operacijos , ar del lesiuko..nz ...
Gal kas zinote kaip skirstomi tie lesiukai..kieti , minksti..zinau, bet vieni kainuoja 1000 t , o kiti net po 3000-5000..man atrodo, kad su tuo uz 1000 as matau tik i toli, o tie kur buvo brangus ir i toli, ir is arti...ar as klystu?
ALERIM - kiek tu daug sau leidai po siu operaciju?kiek laiko i diena televizori ziurejei, skaitei?prie kompo sedejei?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Vas 2010, 23:50 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Waidulle rašė:
Na va , toliau paskaoju kas ir kaip su desiniaja akele ...Visu situ operacijos maratonu taip pat gyde mano ir desinia akele ..lazeriu...Dare stiprius prisaudymus , na , galingus ...Nes po pirmu dvieju lazerio saudymu man kraujagysles nesustojo plisti..Tai buvo pasakyta, kad jeigu ir taip toliau tada reiks operacijos ..Na, bet po kazkiek saudymu sustojo progresuoti i blogaja puse, bet ...viena diena tiesiog smarkiai pervargau ir ...issiliejo kraujas ir sitoje akeleje ..teko operuoti..operacija pavyko, nes ...buvo jau saudyta akele , tinklaine dar nebuvo uzkabinta ir pakilusi...jau kita diena po operacijos as maciau -7..Dar geriau nei iki tol..:) ir akele graziai atrode ..:):) Ir dabar kol kas viskas gerai, jau 2 menesiai kaip operacija atlikta ir kol kas viskas gerai..Tai va , bent jau viena akele matydama galiu parasyti jums ...Deja , sia akele operuodama vel padariau klaida , man sake deti lesiuka ..ir vel dejau ...dabar matau i toli -7, o is arti +4 ...siandien jauciu, kad gal tik +3 bebus ...eisiu kita savaite pas gyditoja ..Bet man atrodo, kad ar cia del operacijos , ar del lesiuko..nz ...
Gal kas zinote kaip skirstomi tie lesiukai..kieti , minksti..zinau, bet vieni kainuoja 1000 t , o kiti net po 3000-5000..man atrodo, kad su tuo uz 1000 as matau tik i toli, o tie kur buvo brangus ir i toli, ir is arti...ar as klystu?
ALERIM - kiek tu daug sau leidai po siu operaciju?kiek laiko i diena televizori ziurejei, skaitei?prie kompo sedejei?

o anksciau ne visada eidavai akiu tikrinti, kad sakai kad pavelavai lazeriu saudyti? :hmhm: aciu waidulle uz toki issamu aprasyma, cia vis paskaicius vis toliau suvokiu apie ka kalba eina, anksciau net nesuprasdavau, kodel ta tinklaine atsoka;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Vas 2010, 11:35 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Kiek zinau lesiuku kainos nuo 450,00 aisku galima laukti ir vadinamo valdisko lesiuko uz kuri nereikia primoket taciau ju kokybe prastesne, o sulankstomi lesiukai tuo geresni kad akiai daromas zymiai mazesnis pjuvis , gijimas geresnis taip pat jie turi filtra kuris sulaiko ultravioletinius spindulius tik aisku savas lesiukas vistiek sulaiko geriau negu dirbtinas.O dėl matymo is arti tai tave tureji ispet kad jis pasikeis tai priklauso koki tau lesiuka dejo vieniems deda kad geriau matytu i toli kitiems kad is arti cia zmogus pats pasirenka, zinau viena moteri kuri visa gyvenima nesiojo akinius ir kai reikejo operuot lesiukus paprase kad i viena aki idetu kad galetu skaityt o i kita kad gerai matytu i toli ir visai neblogai jauciasi sako nors senatvej pabusiu be akiniu

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 04 Vas 2010, 15:05 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

brangioji Waidulle, man regis as jau tau ir ligoninej kaip gulejau sakiau, kai uzliejo pirmaja aki,meciau mokslus (pasiiemiau akademines), sedejau namie ir nieko neveikiau, jokiu sunkesniu darbu, net darzu neravedavau, kur dulkiu daug neidavau ir t.t . kol nemaciau gerai, televizoriaus beveik neziuredavau, labai retai kada, uzmesdavau aki ir viskas. kaip viskas pagerejo, tada ir telika daugiau pradejau ziuret ir i mokslus grizau ir t.t. kolkas viskas tvarkoj, jau eina devinti metai, kaip pavyks toliau ziuresim.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 04 Vas 2010, 16:02 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis

Jauniute rašė:
Waidulle rašė:

o anksciau ne visada eidavai akiu tikrinti, kad sakai kad pavelavai lazeriu saudyti? :hmhm: aciu waidulle uz toki issamu aprasyma, cia vis paskaicius vis toliau suvokiu apie ka kalba eina, anksciau net nesuprasdavau, kodel ta tinklaine atsoka;)

Na,man buvo taip, kad as tikrindavausi klaipedos ligonineje ..Vienais metais vien gyditoja pasake, kad man reikia lazerio...Bet ji buvo tokia jaunute ir tokia, nu neteike ji man pasitikejimo...labai jauna buvo...Ir as buvau jauna ..:) Ir mama mano buvo labai pries lazerius , na ...tos senosios kartos zmones vienareiksmiskai sako, kad "lazeris - tai blogis"..Nu ir sake mama, palauk dukra tu dar ...Gal viskas gerai bus , gal po kiek laiko susitvarkys , gal suklydo...As dirbau, mokiausi vienu metu ..ir neradau laiko nuvaziuot i kauna i lazerio kabineta ...Nu va, kai man po metu antra karta pasake, kad reikia lazerio...klaipedos ligonineje, paaiskino, kad kreipkis pas gyditoja ir ambulatorine tvarka eik pas ta lazerista ..nu as nuejau,bet ne pas lazerista, o pas savo akiu gyditoja poliklynikoje ir mama nuejo..nu ir ji pasake, kad nereikia ...dar visai grazus tas mano akiu dugnas ...Kadangi mokiausi, dirbau as tik apsidziaugiau, kad ner papildomo vargo..Ir vel nenuvaziavau...Tik kai pakraujavo mano akis as deka sitos svetaines zmogeliuku issiruosiau i kauno klinikas ..ir va, diagnoze jau buvo prasta ..As atvirai pasakoju ne tam, kad kazkas manes gailetusi del mano tokiu klaidu, bet tam, kad nenusistatytu pries ta lazeri, kad jis blogis ...Jis siuo metu man isgelbejo akis , nes jeigu nebutu buvusi saudyta mano desinioji akis tikriausiai butu atsokusi ir si tinklaine ...net nz ...bet alerim viskas pavyko, nes ji ankstyvoje stadijoje eme saudyti akis ir operavosi...Tai va,tegul mano patirtis kazkam suteikia siek tiek pamastymo...Niekados gyvenime neprisiziurejau savo cukru ir net nesuvokiau , kad sergu sia liga ..pamirsdavau..Bet dabar i viska imu kitaip ziureti, kazkaip dziaugiuosi viskuom ka matau, ka lieciu..Visos problemos smulkios , kurios anksciau man atrode beda ...dabar kelia juoka, nes nera nieko svarbiau uz paties savo sveikata ...:)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 04 Vas 2010, 16:09 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis

riva rašė:
Kiek zinau lesiuku kainos nuo 450,00 aisku galima laukti ir vadinamo valdisko lesiuko uz kuri nereikia primoket taciau ju kokybe prastesne, o sulankstomi lesiukai tuo geresni kad akiai daromas zymiai mazesnis pjuvis , gijimas geresnis taip pat jie turi filtra kuris sulaiko ultravioletinius spindulius tik aisku savas lesiukas vistiek sulaiko geriau negu dirbtinas.O dėl matymo is arti tai tave tureji ispet kad jis pasikeis tai priklauso koki tau lesiuka dejo vieniems deda kad geriau matytu i toli kitiems kad is arti cia zmogus pats pasirenka, zinau viena moteri kuri visa gyvenima nesiojo akinius ir kai reikejo operuot lesiukus paprase kad i viena aki idetu kad galetu skaityt o i kita kad gerai matytu i toli ir visai neblogai jauciasi sako nors senatvej pabusiu be akiniu

Va, cia as ir padariau klaida ..taip , yra lesiukai po 450 - bet jie man rods kietieji...nes nuo 650 jau eina minkstieji lesiukai, kurie taip...yra daug daug geriau nei tie kieti...Bet as emiau net ne uz 650, o uz 950 ..nu ten dar geresni, su visokia apsauga nuo uv ir su kazkuom, akas nakti leidzia matyti aiskiau...Bet yra lesiukai ir iki 5000 lt ...Va, as nz vieno, kad vieni lesiukai i toli, kiti is arti, o yra ir tokie , kurie ir i toli, ir is arti...As tiesiog visoje sitoje makalyneje savo problemu pasiklydau ir nebesusizinojau...Kas tie 5 000 lt uz matyma ..ar tai pinigai? Bet va..Dabr matau tik i toli, o is arti +3..isivaizduokite, kaip tai prastai...vaikstai parduotuveje su akiniais rankose, nes uzsidejus juos ziurint i toli mirga viskas ir galva svaigsta, o priejus prie prekes uzsidedi akinius ,kad kaina paskaitytuciau..Nz, keisti lesiuka i kiti ir geresni, na ta universala ..bijau..nes bijau dar vienos operacijos...Sia vasar laukia mano kairiai akiai 3 operacija, o dar rizikuoti desinia aki 2 kart operuot..kosmaras ..brr...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 04 Vas 2010, 16:28 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis

alerim rašė:
brangioji Waidulle, man regis as jau tau ir ligoninej kaip gulejau sakiau, kai uzliejo pirmaja aki,meciau mokslus (pasiiemiau akademines), sedejau namie ir nieko neveikiau, jokiu sunkesniu darbu, net darzu neravedavau, kur dulkiu daug neidavau ir t.t . kol nemaciau gerai, televizoriaus beveik neziuredavau, labai retai kada, uzmesdavau aki ir viskas. kaip viskas pagerejo, tada ir telika daugiau pradejau ziuret ir i mokslus grizau ir t.t. kolkas viskas tvarkoj, jau eina devinti metai, kaip pavyks toliau ziuresim.

Nu jau jo, aciu tau..nes tavo palaikymas ir susitikimas su tavim ta kart ligonineje kai dar tik lauke tos visos operacijos priesakyje man tikrai suteike stiprybes ..Buvai pavyzdys, kad man gerai viskas baigsis ..Ziurejau i tave ir tikejau, kad viskas ir man taip pasibaigs ..tikrai aciu:)
Na, as tokia neram isiela ..turiu eiti , daryti viska ..Sunku man nusedeti, as vis prie to interneto pasedziu..vis tv paziuriu..Na, ganetinai daug..bet ne iki to, kad imtu labai skaudeti aki man...Mokslus susistabdziau, bet ..kad suvokciau, kad negaliu mokintis as dar ejau i paskaitas kelias dienas, bet kai paskaudo aki..susimasciau, kad ne ...man svarbiau akis ..Nu bet taip sunku namie sedet ir nosi krapstyti..siaubas ..jau ir i soliaruma buvau nuejusi ..ir i turgu..ir i sokius pasokti...:) Noretusi imti sportuoti aerobika, kaip manai, kada galesiu ?
Esme tame, kad gyditojas negali pasakyti nieko, kiek as galiu sau leisti..Ka galiu daryti, o ko ne ..Cia tik sirdim reikia jausti savo organizma ..:)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 29 Bal 2010, 12:52 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

dukrai rado akyse pakitimus. sergam jau 4 netai.
glikuoti svyruoja nuo 6,8 - iki 7,7
sakė, kad nereikia dar bijoti, bet jau pakitimai prasidėję, išsiplėtę kraujagyslės. ar kažkas tokio

gal kas gali pakomentuoti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Bal 2010, 13:28 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Karoliui irgi buvo radę.Liepė mažiau televizorių žiūrėt.Po pusės metų pakartojo, tai jokių pakitimų nerado.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Bal 2010, 15:54 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Preretinopatine stadija, ar kaip cia ivardinti. Jokios ligos nera, tik rodo kad ji turbut jau prasideti zada.
Pirmais metais po susirgimo man pasake kad jau turiu preretinopatija, antra trecia ir t.t kartus sake kad nieko nera.
Ten tiesiog menkavertis pakitimas, kuris atsiskleidiza arba pasislepia priklausomai nuo akiu nuovargio tuo metu

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 05 Rgp 2010, 10:23 
Atsijungęs
Forumo siela

Sveikuciai. Priminkite, prasau, man pavarde gydytojos Kauno Klinikose, kuri tikrina akis endokrinologiniame cukriniu diabetu sergantiems. Cia gal kazkur ir minima, tingiu ieskot :blush:

T.p. serga dukra (nuo 2003 rudens, insulinas NovoRapid, insulino pompa Accu-Chek Spirit)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 05 Rgp 2010, 11:15 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Jurgeviciene, ar Jurgeleviciene, vat tiksliai nezinau

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 05 Rgp 2010, 13:33 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

alerim rašė:
Jurgeviciene, ar Jurgeleviciene, vat tiksliai nezinau

Jurgeleviciene - kiek atsimenu tokia pavarde, gera gydytoja :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 05 Rgp 2010, 18:03 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Nijolė Jurgevičienė.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 06 Rgp 2010, 12:50 
Atsijungęs
Forumo siela

Ačiū :gele:

T.p. serga dukra (nuo 2003 rudens, insulinas NovoRapid, insulino pompa Accu-Chek Spirit)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 21 Rgp 2010, 09:38 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Vakar buvau pasidaryt tyrimo del retinopatijos, tai pirminiai rezultatai gerai..tikslus atsakymas bus tik poros savaiciu.. :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 21 Rgp 2010, 10:43 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

o sakykite tada, ką ten dar dvi savaites tirs ir kokie dar papildomi tyrumai duos rezultatą galutinį, nes dukrai, kai tikrina, tai tiesiog kabinete pasako, taip ir taip. Pakutinis vizitas ir buvo prieš kokį pusmetį, sakė, kad prasiplėtę kraujagyslės, įrašė kad pradžia tos retinopatijos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Rgp 2010, 20:00 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

tiesa sakant nezinau..bet man irgi kabinete pasake, kad viskas gerai atrodo, o po dvieju savaiciu atsius nuotraukas ir rezultatus, kai perziures su geresne iranga, kur smulkesnes detales matosi..

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 22 Rgp 2010, 20:32 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Parasyk kokiame kabinete tyreisi. pas Jurgeviciene buna viskas is karto.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 22 Rgp 2010, 20:37 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Ne Lietuvoj tyriausi..atsiprasau uz nesusipratima..

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 23 Rgp 2010, 19:38 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Sveiki. Maždaug visą vasarą matydavau tas vadinamas judančias musytes, o šiandien staiga pradėjo niežėti dešinę akį, pasižiūriu o jos kraujagyslės išsiplėtusios po visa obuolį. labai išsigandau, turiu preretinopatiją lengvą, tik prieš savaitę pagimdžiau dukrytę. būkit geri patarkit, kas tai ir dėl ko gali būti? ar čia jau kažko rimto pradžia?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Rgp 2010, 15:49 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Mistake rašė:
Sveiki. Maždaug visą vasarą matydavau tas vadinamas judančias musytes, o šiandien staiga pradėjo niežėti dešinę akį, pasižiūriu o jos kraujagyslės išsiplėtusios po visa obuolį. labai išsigandau, turiu preretinopatiją lengvą, tik prieš savaitę pagimdžiau dukrytę. būkit geri patarkit, kas tai ir dėl ko gali būti? ar čia jau kažko rimto pradžia?

manau kad be reikalo issigandai, apie skraidancias musytes jau rasiau anksciau , jos nepavojingos jei skraido, paprasciausiai stiklakunyje atsirado drumsteliu kurios ikyriai skraido, taciau jei atsiras juodas taskas kuris matosi ir kraipant akies obuoli nedingsta , tada jau negerai, o del issipletusiu kraujagysliu tai ssunku pasakyt nepamacius, bet gali buti ir gimdymo pasekme, nes neatlaiko kapiliarai ir susprogineja , irgi nepavojinga tik negrazu, kai galesi pastiprinsi kraujagysles rutinoscorbinu, o dabar kol praeis gausi paluket

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 29 Rgp 2010, 11:03 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Na žinokit raudonumas sumažėjo tą patį vakarą, ptiu ptiu ptiu, tikiuos daugiau nepasikartos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Sau 2011, 16:07 
Atsijungęs
Forumo siela

na siandien buvau tikrintis akiu , dare nuotraukas ir tt , jokiu pokiciu susijusiu su diabetu nerasta , regejimas per du metus labai nezymiai tepakito net nauju akiniu nereik , dar dziugina ir tai kad saskaita bent zmogiska 100 euru netaip kaip sirdeles tikrinimas buvo 500 euru , na taip 80% kompensuoja /grazina bet kaip bebutu keista kazkaip jau ismokau skaiciuoti eurus kas nesiseke su litais

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 236 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: