Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 20 Lap 2017, 05:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 104 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Bėda-labai tirpsta kojos... Pasakykit ką nors gero
StandartinėParašytas: 24 Gru 2009, 13:52 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

nebutinai. manau tie elektriniai masazuokliai gali judet ivairiom kryptim, o sitie mediniai tik viena.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 28 Gru 2009, 16:29 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis

Laba diena visiems , informuosiu visus klaipediecius , kurie gal dar nezino, bet jau yra veikiantis debetines pedos kabinetas ..:) Jis yra klaipedos universitetines ligonines 2 korpuse ..poliklynikoje :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 06 Bir 2010, 20:36 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Waidulle rašė:
Laba diena visiems , informuosiu visus klaipediecius , kurie gal dar nezino, bet jau yra veikiantis debetines pedos kabinetas ..:) Jis yra klaipedos universitetines ligonines 2 korpuse ..poliklynikoje :)

labas Waidulle,

norejau paklausti koki gydyma taikei ir kas padejo ieskant problemu sprendimo su kojomis????
lauksiu atsakymo...
dekui

nuosirdziai,
suvalkija

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 25 Geg 2011, 13:48 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

Man ir vakar Klinikose paskyrė kažkokią elektromiogramą atlikti . kažin ką parodys? Pradėjo kairės kojos pėdą tirpti naktimis..išrašė alfa lipoinę rugštį gerti 30 tablečių.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 27 Geg 2011, 10:14 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

barmenas rašė:
Man ir vakar Klinikose paskyrė kažkokią elektromiogramą atlikti . kažin ką parodys? Pradėjo kairės kojos pėdą tirpti naktimis..išrašė alfa lipoinę rugštį gerti 30 tablečių.

Siūlau pirma susilašinti bent 10 ampulių į veną. Po to tęsti geriamą dar 2-3 mėnesius. Taip rekomenduoja endokrinologai. Man sugėrus 2 dėžutes nebuvo jokio efekto. Efektas buvo tik 2 dėžutes sulašinus, po to 2 sugėrus. Tas efektas sąlyginis. Pradėjus lašintis, labai padaugėjo hipo, o po jų labai užkaista kojos. To reikia nepamiršti.

NovoRapid pagal reiklą

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 03 Sau 2012, 15:01 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

avarija rašė:
man taip pat karts nuo karto pradeda skaudeti ir tirpti galunes, bet praejus fizioterapijos kursa skausmai ir tirpimas kuri laika pradingsta (sergu 14 metu). o va pries kokius 3 men isiskaudejo ranka ir taip stipriai, kad nieko su ja pakelt nebegalejau.Kreipiausi i gydytojus, nustate letini raumens jungiamojo audinio uzdegima, uzdejo gipsa prabuvau 10 dienu, bet nepadejo, tiesa pries tai bandziau uzdegima malsinancius vaistus - nepadejo, po gipso - fizioterapija, dabar siek tiek geriau, bet skausmas, nors ir mazesnis, bet liko.Daktare sake, kad reikia susileisti hormoninius vaistus i ranka, bet jie kaula retina...tad kolkas nesileidziu, kol skausmas nedidelis kenciu...

Man irgi pėda tirpsta .tai Kaune nustatė diabetinę neuropatiją. Liepė sausio mėn gultis į Kauno klinikas .Darys punkciją stubure ir po to spręs ar reikia daryti kraujo valymą nuo baltymo. Žadėjo ,kad po to tokio valymo kojos nebetirps.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: 03 Sau 2012, 18:20 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

barmenas rašė:
avarija rašė:
man taip pat karts nuo karto pradeda skaudeti ir tirpti galunes, bet praejus fizioterapijos kursa skausmai ir tirpimas kuri laika pradingsta (sergu 14 metu). o va pries kokius 3 men isiskaudejo ranka ir taip stipriai, kad nieko su ja pakelt nebegalejau.Kreipiausi i gydytojus, nustate letini raumens jungiamojo audinio uzdegima, uzdejo gipsa prabuvau 10 dienu, bet nepadejo, tiesa pries tai bandziau uzdegima malsinancius vaistus - nepadejo, po gipso - fizioterapija, dabar siek tiek geriau, bet skausmas, nors ir mazesnis, bet liko.Daktare sake, kad reikia susileisti hormoninius vaistus i ranka, bet jie kaula retina...tad kolkas nesileidziu, kol skausmas nedidelis kenciu...

Man irgi pėda tirpsta .tai Kaune nustatė diabetinę neuropatiją. Liepė sausio mėn gultis į Kauno klinikas .Darys punkciją stubure ir po to spręs ar reikia daryti kraujo valymą nuo baltymo. Žadėjo ,kad po to tokio valymo kojos nebetirps.

kiek laiko sergi diabetu?
man dare visas tas proceduras ir valyma dare - du kartus :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 02 Vas 2012, 14:55 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Mariukas rašė:
kiek zinau nieko gero ir tai viena is CD komplikaciju. as kai del grupes tvarkiausi popierelius tai prisirinkau visokiu patarimu ka galima papasakot gydytojams kad grupe gauciau. tai va ir pripasakojau kad tai kaista tai sala kojos, meslungis sutraukia, jauciasi diegimas. pas gydytoja akutes buvo :blink: . komisijos irgi :blink: . kai dave grupe mano akys buvo :blink: :blink: . pasirodo cia yra kaskokia rimta koju liga ir CD komplikacija...

Tai protinga tavo komisija- man net nesiteikė į tai atkreipt dėmesio (gal galvojo jog skiedžiu, bet man iš tikrųjų kaista padai).
Dabar kojoms ir rankoms padorioms palaikyti geriu Lyrica, bet kaitimas nepraeina...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Vas 2012, 16:18 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

La,
kojas vos pavelku,per klubus kerta,rankas pakeliu iki pečių aukščio,
bet juk savo dar rankos ir kojos, ir tuom reikia džiaugtis,patikėkit kiek mačiau
be kojų, netgi abiejų...
Kiek supratau begulėdamas klinikose,ką dažniausiai ir rekomenduoja gydytojai
tai lipoinę rūgštį,kitaip sakant "Thiogammą", bet ne tą brangią pirkite, o yra pakaitalas, kuris kainuoja
75lt.-5vnt.,reikia susileisti 10kartų kursą ir paskiau dar 3 mėnesius gerti tas pačias tabletites,kad būtų pasiektas
maksimalus efektas,žmogelis prie manęs ne tik pradėjo kojas jausti, nes jos tirpdavo labai, bet ir šilumą, bei šaltį pradėjo
skirti, jau norėjome į šokius eiti...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 02 Vas 2012, 19:25 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

zinai Rasiux, visokiu idiotu yra pasaulyj. papuoli pas normalu gydytoja, apziuri ir patarimu duoda. man siemet buvo daeje iki tokio lygio jog ilgiau patupejus ar pasedejus kojos nutirpdavo. pasiguodziau neurologei, papasakojo kame saknys ir milgamma israse. kol pas mane nera labai rimta situacija, man ir tableciu uztenka. tabletukes reiktu gert 3 menesius, paskui daryt pertrauka. menesiuka pageriau ir pagerejo. dabar keiciu insulina, tai noriu atsirinkt dozes. nutraukiau, o kokia vasara drasiai 3 menesius laksiu.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 04 Vas 2012, 09:44 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Mariukas rašė:
zinai Rasiux, visokiu idiotu yra pasaulyj. papuoli pas normalu gydytoja, apziuri ir patarimu duoda. man siemet buvo daeje iki tokio lygio jog ilgiau patupejus ar pasedejus kojos nutirpdavo. pasiguodziau neurologei, papasakojo kame saknys ir milgamma israse. kol pas mane nera labai rimta situacija, man ir tableciu uztenka. tabletukes reiktu gert 3 menesius, paskui daryt pertrauka. menesiuka pageriau ir pagerejo. dabar keiciu insulina, tai noriu atsirinkt dozes. nutraukiau, o kokia vasara drasiai 3 menesius laksiu.

Nu sakyciau 3 menesiu gerti milgama kazkaip per daug.Geriau susileist 5-10 ampuliu(jei dar ir skauda,pakaitom su movaliu) ir uztvirtinimui 2-4 savaites tada tabletes dar sugert.Bet 3 menesiu gert tabletes jau per daug.
Dar reikia nepamirst,kad B grupes vitaminus negalima pastoviai naudot ir siaip is lempos gert.Geriau,kaip Mariuko atveju,kad neurologe paskirtu.
Labai saunu,kad tau Mariuk padejo.Man tai nieks nepadeda.Ir tirpsta ir sala galunes (o per sios salcius tai visai :thumbdown: ).

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 14:25 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

O kaip su thiogama- kiek rekomenduojama laiko gert jei tabletėmis, nes lašinti man poliklinika nenori- atsei sudėtinga joms ten tuos maišus apmaut :ak:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 17:12 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Rasiux- rašė:
O kaip su thiogama- kiek rekomenduojama laiko gert jei tabletėmis, nes lašinti man poliklinika nenori- atsei sudėtinga joms ten tuos maišus apmaut :ak:

maisus apmaut sudetinga?
bet lasinti geriausia - jeigu rimta tai 10 reikia sulasinti ir 3 menesius gerti reikia :)
bandziau - blogiau nebuvo :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 07 Vas 2012, 13:56 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

La, geriau Neli kai jauti kad šala,nes aš to nejaučiu,nors ir miegu su vilnoninėmis kojinėmis,bet tik
tiek kad tai jau įpratimas,suprask jei dar jauti,jog šala, reiškia dar viskas gerai ir normos ribose,
bet tai tik mano nuomonė,aišku visada pasiruošęs ja pasidalinti. ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 104 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: