Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 23 Lap 2017, 12:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 385 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Diabetas ir svoris
StandartinėParašytas: 05 Kov 2011, 17:03 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

Senokai į šią temą nieks nerašė, bet prireikė pagalbos man, tai tikuosi kas pagalbės :) Žodžiu nuo pat vaikystės esu labai liekno sudejimo. Kažkaip anksčiau nekreipiau į tai didelio dėmesio, netgi smagu buvo, kad galiu bet kiek valgyti, o svoris stovi vietoje. Bet reikalas pasikeitė kai pradėjau be sustojimo augti, o svoris nedidėja...Dabar man 18 metų, ūgis 1.80 m o sveriu vos 62 kg...
Labai nesmagu būna vasarą su maikę kur išeit, nes rankos plonos labai, apie maudynes išvis nekalbu... Sportuot rimtai nesportuoju, tik krepšinis su draugais, namie hantelius pakelnoju, tai kaip ir viskas. O va neseniai, maždaug prieš pusmetį diabetu susirgau. Kontroliuot CK kaip ir pramokau, bet ta bėda su svoriu niekur neišnyko. Kas gali paaiškint kaip tą svorį prisiaugint?
Kitur forumuose skaičiau įvairių patarimų, kad daug kaloringo maisto valgyt ir pan., bet kadangi esu diabetikas nežinau ar man tinka tie patarimai, nenoriu paskui turėt problemų su cukrais per aukštais, o beto kad ir kiek valgyčiau vistiek nepriaugu svorio nors tu ką... :(
Turbūt reik sportu užsiimt labai, bet kadangi dar palyginus neseniai susirgau nelabai žinau kaip derint sportą ir CD, kiek, kada ir kaip sportuot patartina? Turiu namie porą hantelių, pakelnoju, bet kad nesimato rezultatai kažkaip. Galvoju atšils orai, tai gal pabegiot išeit vakarais. O gal išvis į kokį sporto klubą reik eit? Arba kokius vitaminus gert? Prašau, patarkit ką nors, nes jau nusibodo man pastoviai kompleksuot dėl savo svorio, rankos kaip mergaitės, nesmagu baisiai. Didelis dėkui :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 05 Kov 2011, 23:00 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Labas. Visų pirma noriu nuraminti jog nėra čia nieko tokio blogo, tiesiog toks jau kuno sudėjimas tavo. Dėl sporto su hanteliais - labai svarbu tai atlikti taisyklingai.
pasiimk svarmenį kurį galėtum kilnoti apie 12-16 kartų. Nedaryk pratimų per skausmą. Tarp pratimų daryk 4-6 min pertrauką. Treniruotė tegul neužtrunką ilgaiu nei valandą.
Antra labai tinkami pratimai yra atsispaudimai/atsilenkimai/pritūpimai. nepersistengti irgi labais svarbu.
Mitybos koregavimas taipogi svarbus. Atsižvelk į rekomenduotiną angliavandenių kiekį. Įtariu jis bus apie 300 per parą. Pakoreaguok juos į 350. Prie valgio papildomai suvalgyk baltymų ( sūrelis,vištiena,mėsa). Nevenk riebesnio maisto - žinoma nepersistenk :D
Sporto koreagavimas butų paprastas. Sportas mažina cukrų, su sąlyga jei jis nera aukštesnis nei apie 13.
Tad kaskarta prieš sportuodamas pasimatuok cukrų. jei jis mažesnis nei 4-5 konors suvalgyk.
Tad sportuodamas užkandžiauk
Asmeniškai man - pusvalandžio trukmės trenituotė (atsispaudimai,atsilenkimai,prisitraukimai ) sudeginu apie 30-40 angliavandenių.

Sporto klubas gali būti naudingas, bet reikia trenerio kuris suprastų diabetą , ir sporto įpatumus.

Taip kad sėkmės, jei kils dar kokių klausimų - klausk drąsiai.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 06 Kov 2011, 08:59 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

rikis rašė:
Senokai į šią temą nieks nerašė, bet prireikė pagalbos man, tai tikuosi kas pagalbės :) Žodžiu nuo pat vaikystės esu labai liekno sudejimo. Kažkaip anksčiau nekreipiau į tai didelio dėmesio, netgi smagu buvo, kad galiu bet kiek valgyti, o svoris stovi vietoje. Bet reikalas pasikeitė kai pradėjau be sustojimo augti, o svoris nedidėja...Dabar man 18 metų, ūgis 1.80 m o sveriu vos 62 kg...
Labai nesmagu būna vasarą su maikę kur išeit, nes rankos plonos labai, apie maudynes išvis nekalbu... Sportuot rimtai nesportuoju, tik krepšinis su draugais, namie hantelius pakelnoju, tai kaip ir viskas. O va neseniai, maždaug prieš pusmetį diabetu susirgau. Kontroliuot CK kaip ir pramokau, bet ta bėda su svoriu niekur neišnyko. Kas gali paaiškint kaip tą svorį prisiaugint?
Kitur forumuose skaičiau įvairių patarimų, kad daug kaloringo maisto valgyt ir pan., bet kadangi esu diabetikas nežinau ar man tinka tie patarimai, nenoriu paskui turėt problemų su cukrais per aukštais, o beto kad ir kiek valgyčiau vistiek nepriaugu svorio nors tu ką... :(
Turbūt reik sportu užsiimt labai, bet kadangi dar palyginus neseniai susirgau nelabai žinau kaip derint sportą ir CD, kiek, kada ir kaip sportuot patartina? Turiu namie porą hantelių, pakelnoju, bet kad nesimato rezultatai kažkaip. Galvoju atšils orai, tai gal pabegiot išeit vakarais. O gal išvis į kokį sporto klubą reik eit? Arba kokius vitaminus gert? Prašau, patarkit ką nors, nes jau nusibodo man pastoviai kompleksuot dėl savo svorio, rankos kaip mergaitės, nesmagu baisiai. Didelis dėkui :)

Tau tik 18 metu.Kai bus koks 25-30,pamatysi,sversi tikrai daugiau

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 06 Kov 2011, 10:31 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

rookas, ačiū labai už patarimus, nuo kitos savaitės jau pradėsiu taikyti :)
o beje kaip su bėgiojimu, galvoju atšils orai eisiu pabėgiot vakarais, bet šeip pagrinde man rankas reik kažkaip prisiaugint, tai bėgiojimas čia turbūt labiau sveikatai gerint ane? o dėl vitaminų ar galima kokius vartot, kad prisidėtų kažkiek man prie to svorio auginimo?
neli, taip, man daug kas sako, kad dar palauk truputį ir priaugsi tu to svorio. Ir pats tuom tikiu, nes va mano dėdė jaunystėj taipogi buvo kūdas kaip dviratis, o vėliau kaip pradėjo didėt svoris, tai dabar drūtas labai :) bet esmė tame, kad jau dabar labai nesmagiai jaučiuosi, gėda vasarą kur išeit, vakarėliuose ir taip dėl diabeto nefaina būna, kad visi klausinėja kodėl ten negeri daug ar nevalgai, tai dar ir žiūri kreivai, kad rankos kaip šakaliukai... nu va ir nusibodo man šitas reikalas, tai noriu imtis ko nors :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 06 Kov 2011, 19:20 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

su vitaminais tai atsargiai. esme yra tame, kad pradejus organizma maitint visokiais vitaminais, jis pripras gaut is tu vitaminu viska ko jam reikia. ka darysi kai nebus litu vitaminams. keli menesiai "nezinau ko griebtis" kol organizmas vel pripras viska pasisavint is maisto.
del svorio tai labai pazystamas jausmas, tik nesitikek kad prisiauginsi per kelis menesius. cia ilgas procesas, nes tau reikes priaugint ne tik mesos, bet ir kaulu, ant kuriu ta mesa laikysis. paprastai greitai tik klaidos daromos.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 06 Kov 2011, 20:30 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

gal tu ir teisus dėl tų vitaminų... o šiaip aš ir nemanau, kad priaugsiu staigiai tos masės, jei per tiek laiko nepriaugau, tai dabar kažką bandydamas, gal po truputį ir išsijudins tas svoris, nes sakau, su kiekviena vasara ateina ir kamuolys nervų dėl to kaip atrodau. Ir nors šiaip norėtųsi visur prisiaugint masės, manau man svarbiausia rankos, todėl bandysiu daryt kaip rookas patarė, hanteliai, atsispaudimai ir pan. tik reik pradėt tai daryt kažkaip ir su cukrais žiūrėt kad viskas būtų tvarkoj. Beje baltymų nevengt reiktų kiek skaičiau, tai va reiks savo maisto racioną praplėst, gal dar kokių košių pradėt valgyt :D nu žodžiu bandysiu viską kas mano valioj, nes kitaip nieko nebus... :D ačiū už patarimus, lauksiu dar jei kas ką norės pridurt :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 06 Kov 2011, 21:52 
Atsijungęs
Forumo siela

Ką čia bepridurt...Berniukai auga ir galutinai jų kūnas susiformuoja apie 28 metus (nors atskiriems vyrukams būna skirtingai). Kai po mokyklos baigimo susitikom po kelių metų su klasės draugais, merginos beveik visos liko tokios pačios, o vaikinai pasikeitė labai smarkiai VISI. Beveik visi priaugo svorio, dažnas prapliko, pasikeitė veido bruožai ir t.t. Nors, kita vertus, turint diabetą gali būti kitaip (čia mano asmeninis pastebėjimas). Pati nepriaugu svorio, kad ir ką ir kiek valgyčiau, pusbrolis taip pat sveria stabiliai tiek pat, kiek svėrė 18 būdamas, nors jau greit 40, kaip buvo dviratis taip ir liko. Bet tai jam nesutrukdė nei vesti, nei turėti vaiką, nei dirbti ir t.t. Pati baisiausiai kompleksavau visada dėl savo kūno sudėjimo, bet dabar, kai man jau 30, o dažnas į mane kreipiasi "tu" ir, įtariu, daugiau nei 18 neduoda, kai būnu be vaikų, tai gal ir tiek to :) Vaikinui, suprantu, yra kitaip, tad linkiu nenusiminti, ir pabandyti visus sugalvotus būdus, dar - apsišarvoti kantrybe ir palaukti organizmo brendimo pabaigos, o jeigu ir po to liksi liesas - spjauk į visus ir nekompleksuok, tikrai pilna žmonių aplink, kurie myli tave tokį, koks esi :)

T.p. serga dukra (nuo 2003 rudens, insulinas NovoRapid, insulino pompa Accu-Chek Spirit)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 07 Kov 2011, 09:25 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

rookas rašė:
Mitybos koregavimas taipogi svarbus. Atsižvelk į rekomenduotiną angliavandenių kiekį. Įtariu jis bus apie 300 per parą. Pakoreaguok juos į 350

Zmogus sergantis diabetu turi butinai zinoti! Angliavandeniu kiekis turi buti ne mazesnis kaip 50% nuo viso maisto.
Kiek vienetais ar gramais, zmogus isirenka pats pagal esama situacija, bet visada turi buti ne maziau kaip 50% angliavandeniu .

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 07 Kov 2011, 11:13 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

Ačiū Olga, tikrai padrąsinai ir pakėliai nuotaiką :)))

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 07 Kov 2011, 17:45 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

man 43 metukai, o 79 kg ribos taip ir neiveikiau.. (ugis -193).. pries nustatant CD pabuvau "riebuiliu".. o tiksliau, buvau uzsiaugines ant bambos "zapaske" ir buvau pasiekes net 84 kg.. bet CD mitybos ipatumai viska grazino i vezes..
matyt musu tokia "konstitucija".. apvaliais niekad nebusim, bet uztat lengviau judesim..
del tu AG procentu nieko nezinau.. zinau tik, kad mesa gerai ein su duona.. :valgau:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 08 Kov 2011, 12:40 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Mano vyro ugis 1,96.Visa gyvenima (isskirus,kai sportavo) svere 76 kg.
Bet vot atsvente 30 metu gimtadieni,isvaziavo i reisa,grizo po 3 menesiu,ogi jau 96 sveria.
Dabar jau 106 sveria ir nezyno kur ta svori det :kikiki:

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 08 Kov 2011, 19:54 
Atsijungęs
Daigelis
Vartotojo avataras

o man tai visaip buna,tai priaugu tai numetu, dabar per metus 10 kg priaugau, ugis 1.65, svoris 70kg,zodziu kovoju visa gyvenima :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 08 Kov 2011, 21:58 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

na merginom svarbu svorio nepriaugti, man tai atvirkščiai norisi jo daugiau ant savęs matyt :D kažkur skaičiau, kad priaugti svorio yra sunkiau nei numest. Na bet ir vienu ir kitu atveju reik valios daug ir pastangų... sau tikslą užsibrėžiau ir esu pasiryžęs jo siekt :)
Beje jau antra diena kaip mankštinuos ir stengiuos sveikiau maitintis, ilgiau miegoti (bentjau 10val) ir gert daug skysčių, vandens daugiausiai :)
mankšta kolkas neilga 15-20 min. pradžiai apšylu, paskui tokius pratimėlius stengiuos padaryt http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc presui, tada pritūpimai, atsispaudimai ir hantelių kilnojimas :)
Nu va darysiu tokią mankštelę kasdien vis didindamas krūvį, atšilus pabėgiot gal išeisiu ir tikiuos kaip nors išsijundins svoris mano :)
beje kokio maisto patartina daugiau valgyt, padidint baltymų ir angliavandenių kiekį kažkiek reik manau, dar gal vaisių, daržovių vartot daugiau, kad vitaminų organizmas gautų ane? beje ar reikia atsisakyti nesveiko maisto? turint galvoje, kad aš noriu priaugti masės, jie juk turėtų padėti man tai padaryt, bet su sportu užtat jie nelabai rišasi. Tai turbūt atsisakyt reiktų?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 09 Kov 2011, 00:16 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

va paprastas dalykas. anksciau as dirbau gan sunku darba. spakliavau masinas po 10 - 14 valandu per para ir be jokiu papildomu pastangu uzsiauginau raumenis. nei as ten kazkokiu dietu laikiausi, nei ka. veliau atejo krize ir ka buvau per keleta metu uzsiaugines, praktiskai per metus sunyko. taip kad mano nuomone jeigu tu nori prisiaugint svorio raumenim, tai reikes daug dirbti. reikiama maisto doze organizmas pats paprasys. beliks priderint insulina. na o jeigu yra noras prisiaugint svori bet kaip, tai galima dienos maisto porcija sukist i skrandi per 1 - 2 kartus. dar nepamirsk nuo 6 nevalgyt. susigadinsi medziagu apykaita ir tada bus lengviau priaugt nei numest. aisku augs lasiniai...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Kov 2011, 17:56 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

is tiesu sustambeti yra lengva, reikia tiesiog vartoti daugiau kaloriju negu isnaudoji. suliekneti yra paprasta darant atvirksciai.
taciau tame yra kitkas - kaip sustambeti teisingai, t.y. auginant raumenis, o ne riebalus. beje, kitiems yra priesinga problema - kaip suliekneti teisingai, t.y. prarandant riebalus, taciau issaugant raumenis.
yra zmoniu, kuriems toks stambejimas-lieknejimas yra kasdienybe, ir jie tai daro nuolat - augina raumenis, kartu ir riebalus ir stambeja, veliau meta riebalus ir ryskina raumenis. paskui vel augina mase, paskui vel ryskinasi. jiems tai yra jau rutina, todel nieks kitas nezino kaip geriau tai daryt nei jie.
todel geriausiai tokiu klausimu eiti pas tuos zmones, kurie apie tai, apie visokias metodikas ir priemones daug kalba specializuotuose tinklapiuose stangine.lt, bodybuilding.lt ir kt. - ten tikrai labai daug informacijos apie tai.
dar daugiau - kulturistu tinklapiuose yra daug informacijos apie tai, kas mums (diabetikams) yra jau pazistama - apie kraujagysles plecianciu tableciu vartojima raumenu audiniui suzadint, apie insulino injekcijas masei auginti ir pan., - t.y. mes visi siek tiek sportininkai ;)
ten paskaitysi ir apie pratimus, kurie tinkami masei auginti ir teisinga ju atlikima; stai tu klysti, manydamas kad begiojimas pades auginti mase (isties bus priesingai, tau begioti nereikia), o stai pritupimai ir atsispaudimai yra gerai, taciau reikia pastoviai po truputi didinti apkrovas, todel reikia arba nusipirkti daugiau stangu/hanteliu, arba eiti i kluba; be to, uztenka dvieju treniruociu per savaite, nes auginant mase raumenims reikia pilnai pailseti, o valgyti reikia daug, savaime aisku teisinga maista - koses, darzoves, liesa (0,5 proc) varske, pieno isrugas, paukstiena; o kadangi valgysi daug teisingo maisto, tai visokiu angliavandeniu baltymu ir riebalu balansas susitvarkys pats.
tau dabar svarbu viska daryt teisingai, siekant kad stambetum su kuo maziau riebalu (t,y, auginant mase teks auginti kartu ir riebalus), o tai reiskia kad kalorijas didinti reikia po nedaug, reiskia vis didink maisto kiekius, valgyk 5-6 kartu per diena, ir gaudyk momenta, kada jau prades augti svoris - tada maisto kiekio nebedidink iki svoris prades mazeti, ir t.t.
na pirmiausia pradek, o teorijas visada spesi isisavinti;
sekmes stambejant )

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Kov 2011, 23:02 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

vieninteles mano stangos auginantis raumenis buvo putplascio kalades ir sveitimo masinka. kalades galejo svert iki 200 gramu, masinka iki 700 gramu, bet kai pamosykuoji visa diena tai efektas buna rimtas. kad begdamas nepriaugsi svorio tai ir as sutinku.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 11 Kov 2011, 12:28 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

Tai kad nepadeda man tiesiog valgyti, man svoris nuo tų kalorijų nepriauga nors tu ką... anksčiau praktiškai išvis nesportavau, o valgiau daug ir tikrai kaloringą maistą, bet svoris nejuda iš vietos. Tai nusprendžiau, kad tik sportas padės čia tokiu atveju. Tai darbar kasdien po pusvalandį pasimankštinu, vėliau didinsiu apkrovas, valgysiu dažniau ir sveikesnį maistą ir bus matyt ar pavyks pralaužt ledus :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 11 Kov 2011, 12:34 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

o gal tu turi kokia kirmele zarnyne?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 11 Kov 2011, 16:07 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

nu nemanau, šeip aš tokio sudėjimo visą gyvenimą... beto neseniai echoskopiją dariaus, tai manau būtų pamatę ten ką nors..
visi sako, kad apykaita medžiagų pas mane labai greita atseit, tai dėlto nestorėju niekaip. Bet iš tikrųjų biški keista, dar atsimenu maždaug prieš metus ar du kai nesirgau diabetu, tai vasarom kasdien visoks junk food, picos, kebabai, kola, saldumynai saujom ir nk, į viršų tystu, o i plotį ne :( nesamonė.... dabar diabetas, tai valgyt bet kiek ir bet ko negaliu, o ir vistiek tai nepadeda, tai nusprendžiau sportuot. Nes jau nusibodo tie kaulai ir oda...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 11 Kov 2011, 16:17 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

na as suvalgau nemazai, bet pazystu viena moteri, kuri suvalgo zymiai daugiau uz mane ir uz mane kurkas lieknesne. tiesa as kaip ji nevadinu saves "sudo fabriku". tiesiog taip jau yra, kad ne pas visus vienoda medziagu apykaita. manau, kad visdelto maisto kisimas i skrandi irgi daro nemenka itaka. jug organizmas zino, kad bet kada gaus maisto tiek kiek nori ir jam nera reikalo sandeliuot.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 11 Kov 2011, 20:20 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Tai gal tu padidink baltyminio maisto savo racione+ sportas - visokie kilnojimai. aš pakalbėjau su savo vyru, jis anksčiau užsiėminėjo sunkiąją atletika, tai sako, kad reikia valgyti daugiau baltyminio maisto ir aišku tada sportuoti. Na čia tik pamąstymai, bet geriau tu paskaityk tau siūlomus tinklalapius, kurie rašo apie tai. Sėkmės.

Trumpo veikimo insulinas "NovoRapid"
Diabeto komplikacija- apakimas
nuo 2000 metu

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 11 Kov 2011, 20:37 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

Dėkui labai, audra, būtinai pasidomėsiu :) šeip baltymų manau vartoju pakankamai, bet matyt ne visai :biggrin: reiks turbūt keist kažką ir daugiau jų vartot..

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 11 Kov 2011, 20:53 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

taigi sitam forume kitoj temoj buvo pasakyta, jog baltymai yra pagrindine statybine medziaga.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 20 Gru 2011, 09:25 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

O man svoris yra labai didele problema, buvo laikas kai sveriau 198 kg, dabar kur kas maziau, bet vistiek per daug.
Visos blevyzgos, kad badaujant ar mazai valgant momentaliai nueis svoris yra blevyzgos ir pasakos, ka galiu pasakyti is savo patirties.

Nuo 2006 be insulino, nuo 2012 insulinas.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 20 Gru 2011, 20:25 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Visas drastiskas svorio metimas yra stresas organizmui ir, numetus svori, jis vel grizta atgal. Nuolatinis maisto kiekio sumazinimas, maisto derinimas, kaloriju mazinimas duoda pastovu rezultata.
manau, svarbiausiai, neleisti svoriui padideti tiek, kada jau reikia imtis krastutiniu priemoniu. gi, matosi, kad svoris dideja, reaguoti reikia anksciau.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 21 Gru 2011, 16:04 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

zenzenas79 rašė:
O man svoris yra labai didele problema, buvo laikas kai sveriau 198 kg, dabar kur kas maziau, bet vistiek per daug.
Visos blevyzgos, kad badaujant ar mazai valgant momentaliai nueis svoris yra blevyzgos ir pasakos, ka galiu pasakyti is savo patirties.

tiek sveriant nenuostabu kas susirgot diabetu, kasa nesugeba tiek pagamint insulino, o mesti svori tikrai reiktu, tik po truputi, po keleta kilogtamu, juk priaugot irgi ne per menesi, tad reikia uzsispyrimo ir kantrybes, kaip as megstu sakyt reikia valgyt o ne est

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 21 Gru 2011, 16:46 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

negasdinkit zmogaus.. nereik nieko metyt.. lai pradeda nuo judesio.. vaiksciojimai atstoja bet kokias dietas.. :tt2:
zinoma, jei zmogus ejima supras, kad: einu iki saldytuvo ir atgal iki Tv, tai cia sitas sportas negros, bet jei per diena nuzingsniuos bent 5-7 km, uzlips/nulips i 5 auksta kelis kart, va ir gaus kruvi.. o po to nuo fantazijos..
jokios naudos is badavimo..

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 21 Gru 2011, 20:11 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Mes ir negasdinam. Metant svori svarbu kompleksines priemones, ne vien fizine veikla. Nes jei po tokio pasivaikscojimo uzkils apetitas, bus suvartotas dar didesnis maisto kiekis.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 21 Gru 2011, 22:03 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

sniegas68 rašė:
negasdinkit zmogaus.. nereik nieko metyt.. lai pradeda nuo judesio.. vaiksciojimai atstoja bet kokias dietas.. :tt2:
zinoma, jei zmogus ejima supras, kad: einu iki saldytuvo ir atgal iki Tv, tai cia sitas sportas negros, bet jei per diena nuzingsniuos bent 5-7 km, uzlips/nulips i 5 auksta kelis kart, va ir gaus kruvi.. o po to nuo fantazijos..
jokios naudos is badavimo..

o kas sako kad reikia badaut?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 21 Gru 2011, 22:59 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

"..Nuolatinis maisto kiekio sumazinimas, maisto derinimas, kaloriju mazinimas duoda pastovu rezultata.."
beje, nieko nenutuokiu apie kalorijas.. :roll: visiskai neapciuopiamas matas.. :valgau:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 385 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: