Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 20 Lap 2017, 14:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Insulino ir juostelių išsirašymo ypatumai
StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 01:05 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Kažkur čia jau esu apie tai skaitęs, dabar greitai nerandu. Ir atrodo, nėra tam atskiros temos, gal verta pradėti? O jeigu kartojuosi, labai atsiprašau...

Tai va. Mano šeimos gydytoja atostogauja, tai ėjau pas svetimą. Išsirašyti insulino ir juostelių, ir pasidaryti glikuoto hemoglobino tyrimą. Ir, aišku, užėjau ant tokios varnos. Iš karto pasakiau, ko reikia, ir kad jokių kitų nusiskundimų neturiu ir negaišinam vienas kito laiko, kiti pacientai už durų laukia. Tai ne, ji aišku - o koks mano cukraus vidurkis, o kokie svyravimai? Reikia gi pavaidinti truputį endokrinologę. Sakau, tiek ir tiek, o dabar reikės kiekvienam mėnesiui - trijų novorapido ir 50 juostelių. Tai ji: nežinau, kaip čia bus, ypač dėl juostelių, sumažino ligonių kasoms finansavimą. WTF? Sakau, galioja norma tokiems kaip aš 600 juostelių metams. Bet kartoja, dabar kažkas kažką kažkur sumažino. Sakau, galima sužinoti, kelintos dienos čia toks nutarimas? Tada ji man - o jūs visas tas juosteles išnaudojate? (Pamatė manyje perpardavinėtoją??) Sakau, taip, ir dar dasiperku antra tiek. Sako, o kam tiek daug, jeigu pas jus rezultatai tokie kaip ir neblogi??? Sakau, bet kuris diabetologas pasakys jums, kam. A, nu, mhm. Išrašo, kiek prašau. Ir tada dėl glikuoto tyrimo - o, čia irgi sumažino. Sakau (bet ir toliau mandagiai, kažkodėl nei kiek nesusinervinęs) - pagal paskutinius įsakymus priklauso 4 tyrimai per metus. A nu, gerai, šiems metams gal dar išeis vienas. Ir išrašė - rugsėjo pradžiai (nors paskutinis buvo darytas gegužės pradžioje, tai gal man dabar jau priklausytų, rugpjūčio viduryje? Bet atseit, šiam mėnesiui ligonių kasos jau nekompensuos)

Gerai bent, kad su savo nuolatine gydytoja gerai sutariu, nebūna idiotiškų klausimų. Bet tai atrodo, vis tiek reikės bet kur einant neštis su savimi atspausdintą paskutinį sveikatos apsaugos ministro įsakymą. Ir tikėtis, kad į tai bus pasakyta, kad dabar ką tik kažkas kažkur kažką sumažino. (O jie tikės, kad mes patikėsime, ką jie sako, ar ką..)

Ir dar: pradėjau tyrinėti tą savo kompensuojamų vaistų pasą, kas man yra naujiena gyvenime ir daug mistikos. Ir matau: gydytojos anksčiau išrašyta insulinui - galioja nuo 2009.06.16 iki 2009.06.25. Bet čia kiekis dviems mėnesiams - o vaistininkė išmušusi čekį, kad vaisto pakanka iki 2009.08.29! Taigi pusės mėnesio skirtumas į priekį. Su juostelėmis panašiai. Jūs man pasakykite, kas čia yra - tyli gydytojų ir vaistininkų taktika, kaip po truputį nukėlinėti laiko ribas, ir taip nepastebimai "numuilinti" metams priklausančius kiekius? Ir taip pat, visaip kitaip kvailinti nelabai susigaudančius dia-pacientus?

Ir be to dar: sveikatos apsaugos ministro įsakyme visur figūruoja žodelis "iki": juostelių iki 1800, iki 600, iki 300 ir t.t. įvairiems atvejams. Ką tai reiškia: ar tai palikta kiekvienos tokios varnos sprendimams, kad gal mums nereikia tiek daug, kiek yra ta maksimali riba??

Tai štai, pasiguodžiau. Siūlau čia aprašyti panašius nutikimus su savimi ar savo vaikais, o svarbiausia - apšviesti vieni kitus, kaip iš tikrųjų yra su dabartinėmis tvarkomis, ir kas gresia mums ateityje? :unsure:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Re: kas kam kiek priklauso?
StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 08:58 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Linz rašė:
Kažkur čia jau esu apie tai skaitęs, dabar greitai nerandu. Ir atrodo, nėra tam atskiros temos, gal verta pradėti? O jeigu kartojuosi, labai atsiprašau...

Tai va. Mano šeimos gydytoja atostogauja, tai ėjau pas svetimą. Išsirašyti insulino ir juostelių, ir pasidaryti glikuoto hemoglobino tyrimą. Ir, aišku, užėjau ant tokios varnos. Iš karto pasakiau, ko reikia, ir kad jokių kitų nusiskundimų neturiu ir negaišinam vienas kito laiko, kiti pacientai už durų laukia. Tai ne, ji aišku - o koks mano cukraus vidurkis, o kokie svyravimai? Reikia gi pavaidinti truputį endokrinologę. Sakau, tiek ir tiek, o dabar reikės kiekvienam mėnesiui - trijų novorapido ir 50 juostelių. Tai ji: nežinau, kaip čia bus, ypač dėl juostelių, sumažino ligonių kasoms finansavimą. WTF? Sakau, galioja norma tokiems kaip aš 600 juostelių metams. Bet kartoja, dabar kažkas kažką kažkur sumažino. Sakau, galima sužinoti, kelintos dienos čia toks nutarimas? Tada ji man - o jūs visas tas juosteles išnaudojate? (Pamatė manyje perpardavinėtoją??) Sakau, taip, ir dar dasiperku antra tiek. Sako, o kam tiek daug, jeigu pas jus rezultatai tokie kaip ir neblogi??? Sakau, bet kuris diabetologas pasakys jums, kam. A, nu, mhm. Išrašo, kiek prašau. Ir tada dėl glikuoto tyrimo - o, čia irgi sumažino. Sakau (bet ir toliau mandagiai, kažkodėl nei kiek nesusinervinęs) - pagal paskutinius įsakymus priklauso 4 tyrimai per metus. A nu, gerai, šiems metams gal dar išeis vienas. Ir išrašė - rugsėjo pradžiai (nors paskutinis buvo darytas gegužės pradžioje, tai gal man dabar jau priklausytų, rugpjūčio viduryje? Bet atseit, šiam mėnesiui ligonių kasos jau nekompensuos)

Gerai bent, kad su savo nuolatine gydytoja gerai sutariu, nebūna idiotiškų klausimų. Bet tai atrodo, vis tiek reikės bet kur einant neštis su savimi atspausdintą paskutinį sveikatos apsaugos ministro įsakymą. Ir tikėtis, kad į tai bus pasakyta, kad dabar ką tik kažkas kažkur kažką sumažino. (O jie tikės, kad mes patikėsime, ką jie sako, ar ką..)

Ir dar: pradėjau tyrinėti tą savo kompensuojamų vaistų pasą, kas man yra naujiena gyvenime ir daug mistikos. Ir matau: gydytojos anksčiau išrašyta insulinui - galioja nuo 2009.06.16 iki 2009.06.25. Bet čia kiekis dviems mėnesiams - o vaistininkė išmušusi čekį, kad vaisto pakanka iki 2009.08.29! Taigi pusės mėnesio skirtumas į priekį. Su juostelėmis panašiai. Jūs man pasakykite, kas čia yra - tyli gydytojų ir vaistininkų taktika, kaip po truputį nukėlinėti laiko ribas, ir taip nepastebimai "numuilinti" metams priklausančius kiekius? Ir taip pat, visaip kitaip kvailinti nelabai susigaudančius dia-pacientus?

Ir be to dar: sveikatos apsaugos ministro įsakyme visur figūruoja žodelis "iki": juostelių iki 1800, iki 600, iki 300 ir t.t. įvairiems atvejams. Ką tai reiškia: ar tai palikta kiekvienos tokios varnos sprendimams, kad gal mums nereikia tiek daug, kiek yra ta maksimali riba??

Tai štai, pasiguodžiau. Siūlau čia aprašyti panašius nutikimus su savimi ar savo vaikais, o svarbiausia - apšviesti vieni kitus, kaip iš tikrųjų yra su dabartinėmis tvarkomis, ir kas gresia mums ateityje? :unsure:

Aš irgi čia jau skundžiausi kažkada dėl gydytojų neišmanymo apie sunaudojamų juostelių kiekį ir apie tai, kam tiek daug save badyti :D čia belieka tik nepasiduoti toms blogoms emocijoms, kurios užplūsta pabuvus pas tokius gydytojus, nes juk tikra teisybė, kad būsime patys laimingiausi, jei sutiksime gydytoją poliklinikoje, puikiai nusimanantį apie mūsų ligą, bet laukti neverta, todėl ir tampame patys savo ligų specais ;)
O apie jokius pokyčius neteko girdėti, juk gyvename ne negyvenamoj saloj, tai, manau, būtume išgirdę, nebent yra suinteresuotų, kad neišgirstume, o taip būti irgi gali :nesupratau:
Dėl tų terminų ant receptų ir ant čekių: tai ant recepto gydytojas parašo datą, nuo kada iki kada galioja pats receptas, t.y. laikas, per kurį tu gali nusipirkti vaistus, o ant čekio yra data - iki kurios tau turi užtekti vaistų (tai tau taip ir išeina, juk pats sakai, kad išrašė dviems mėnesiams)...Aš pati dar nesusidūriau su situacija, kai pritrūksta išrašyto insulino: NovoRapidą išvis sandėliuoju, na Protophano tiksliai paskaičiuota ir tiksliai leidžiu, tai, kaip sakant, galą su galu suduriu :)
Na su juostelėmis tai visiems čia viskas aišku - trūksta lietuvos cd žmogeliams jų ir tiek :taip: perkam perkam be saiko mes
jas...

NovoRapid pagal situaciją (numatyta: 8-8-8vnt.)
Levemir 16 vnt. (23.30)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 09:59 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

buvo ir man toks atvejis. irgi neseniai guodziausi kai paskaiciavo dezute juosteliu 50 dienu. kai nuejau su tuo sedevru tai dar bande irodinet kad ten gydytojo klaidingai israsyta. na man tas gydytojo israsytas sedevras irgi idomiai atrode. paskui nuejau i kita to tinklo vaistine kur as pastovus klientas. ten pastudijavo ta receptuka, paskambino i ta vaistine ir pasikalbejo ( matyt pataikiau ant viso tinklo sefo :kikiki: ). greit viskas buvo istaisyta ir tokios malonios vaistininkes dar buvau nemates. beje vakar ten Basal ampule gavau. kazkada kai norejau ten pasiimt Lantus uz adatas prase sumoket. dabar jokiu kalbu apie pinigus. tik imk. o kad zinot kiek imt tai yra taip:
sergantiems 1 tipo CD skiriama 50 juosteliu 30-iai dienu. jie ir paskaiciuoja kad uteks 30 dienu nuo kurios pasiimi. insulinas skaiciuojamas pagal dozes. tau isduodama vnt skaiciu dalina is paros dozes ir gauna kiek dienu uzteks. ima tik sveika skaiciu.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 20:21 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Linz rašė:

saunuolis kad nepasimetei,visiems reikia taip uz save pakovoti,nes ju issidirbinejimas kartais protu nesuvokiamas, as tai pasiulau padovanot savo liga dovanai, kad tik imtu, tai iskart pasimeta ir sakau issisprestu visos problemos

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 20:25 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Ūla rašė:
tai ant recepto gydytojas parašo datą, nuo kada iki kada galioja pats receptas, t.y. laikas, per kurį tu gali nusipirkti vaistus, o ant čekio yra data - iki kurios tau turi užtekti vaistų (tai tau taip ir išeina, juk pats sakai, kad išrašė dviems mėnesiams)...

Bet matai, į vaistinę nuėjau iš karto - 2009.06.16. O čekyje išmušė - iki 2009.08.29 (tada nestudijavau to čekio). Ir šitaip pasidarė iš dviejų mėnesių - pustrečio. Lašas po lašo ir... per visus metus gausi tik tiek, kiek priklausytų devyniems su puse mėnesiui...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 20:39 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Vot ir mums taip su insulinu padare paskutini karta.Turejo baigtis 08.20,o parase,kad 09.05.Nedaug,bet jug nevaiksiosi kasdien pas gyditoja vaistu.Uzknisa mane tokie bajeriai.Kita karta nepaziurejus neiseisiu is vaistines

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 20:42 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Kaip jus issirasinejate juosteles? Nes pas mane endokrinologe raso pagal atejimo data. Kartais apsilankai pas gydytoja veliau nei priklauso, tuomet ir juosteles raso veliau. Gaunas, kad metam israso maziau nei 600 vnt.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 20:45 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Ūla rašė:
Aš pati dar nesusidūriau su situacija, kai pritrūksta išrašyto insulino: NovoRapidą išvis sandėliuoju, na Protophano tiksliai paskaičiuota ir tiksliai leidžiu, tai, kaip sakant, galą su galu suduriu :)

Insulino ir man užtenka, nes pats sau jį skaičiuoju :) Kitą kartą jei ką, savo gydytojos paprašysiu daugiau. Bet kai juostelėms irgi taip atsitinka, tai abydna.

Dalia rašė:
Kaip jus issirasinejate juosteles? Nes pas mane endokrinologe raso pagal atejimo data. Kartais apsilankai pas gydytoja veliau nei priklauso, tuomet ir juosteles raso veliau. Gaunas, kad metam israso maziau nei 600 vnt.

Nežinau, jei pats pavėluoju ateiti pas gydytoją, tai turbūt pats ir kaltas. Bet kad po to vaistinėje dar užtęsia. Žodžiu, visada žiūrėkit, kokį ten čekį spausdina.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 20:48 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Gyditojas negali rasyti atgaline data.Taip istatymui nusizengtu

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 21:09 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Su insulinu gaunasi taip. Pene yra 300VV. Neduos gi tarkim 6 pilnų penų ir 22VV iš 7-to peno. Duoda 7 ir kadangi recepte nurodoma paros dozė, atitinkamai ir rašo, kiek dienų užteks. Jei atsirado 4 dienų skirtumas, reikia ieškoti klaidos, greičiausiai gydytojos.
O su juostelėmis taip jau yra. Reikia išsirašyti kelios dienos prieš, o pasiimti tiksliai tą dieną kada baigiasi. Taip yra ir su visais kompensuojamais vaistais. Vaistinės atbuline data išduoti negali. Periodas skaičiuojasi nuo išdavimo datos.

NovoRapid pagal reiklą

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 21:22 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Dalia rašė:

Man buvo, kad gruodzio menesi tebuvau issirasiusi ti 8 dezutes juosteliu, tai ejau pas endokrinologe, ji perziurejo receptu knygele, paskaiciavo ir israse dar tas 4-ias dezutes. Bet cia dar buvo kai gydytojai galejo rasyti vaistus ilgiau nei 3-ims menesiams, neprisimenu tiksliai ar 2004 ar 2005 metu galas buvo.
O siais metais kai sausio men pakeite insulina, tai endokrinologe man sausio - geguzes menesiais israse 8-ias dezutes, liepos men. dar 3 dezutes issirasiau pas seimos gydytoja, ir dabar iki metu galo begaliu issirasyti dar viena dezute. Gydytojams problemu israsyti juosteliu i prieki nebuvo, tik aisku, perspejo, kad nevirsyciau limito :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 21:26 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

As taip pat pasakiau endokrinologei kad nesigavo 12 dezuciu metams, bet ji nei girdet nenori, datas tik ziuri.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 21:29 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

jo idomiai cia. man irgi israso tik nuo tos dienos kai ateinu. kadangi su insulinu problemu nera tai apsilankyma pas gydytoja planuoju pora dienu pries tai kai galima issirasyt juosteliu.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 21:39 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Manau tai dar priklauso nuo vaistininko. Aš imu vaistus toj pacioj vaistinej, tai manęs dar paklausia kuriam laikui užteksiu, ir parašo trumpesniam laikui, nei daktarė.

Trumpo veikimo insulinas "NovoRapid"
Diabeto komplikacija- apakimas
nuo 2000 metu

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 21:42 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

audra rašė:
Manau tai dar priklauso nuo vaistininko. Aš imu vaistus toj pacioj vaistinej, tai manęs dar paklausia kuriam laikui užteksiu, ir parašo trumpesniam laikui, nei daktarė.

Ne vaistinė, o fantastika...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 21:43 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Na cia gal ir nuo gydytojos charakterio dar priklauso :) o gal dovaneles kokios nori...
O del insulinu, tai kiek vaikstau pas sita endokrinologe, apie 15 metu, tai kai keicia insulina, israso recepta, ir dar duoda 2-3 ampulikes ar penus pradziai, sako, gali vaistinej nebuti is karto, tai kol atves pagal uzsakyma, kad nebutum be insulino. Pas mano endokrinologe saldytuvas nedidukas kabinete stovi, ir visokio insulino ten turi prisidejus, ant kai kuriu dezuciu antspaudas uzdetas: Labdara, taip pat yra sakiusi, kad pacientai atnesa, kam netiko, kam liko ... nesigilinau per daug, duoda ir imu, atsargos reikalingos :) ir adateliu rekarciais duoda, kada 20, kada 30.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 21:48 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Čia dar ir daktarė fantastiška. O mano vaistininkė tikrai supratinga moteriškė, už tai jai ačiū.

nuo 2000 metu

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 21:50 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Ir vaistininkes yra paskaiciave, trumpesniam laikui, nei is tikruju uztenka, buvo - pasiemiau insulina, o cekyje parasyta, kad vaisto pakanka iki tos pacios datos kada pasiemiau, tai tada jau eini pas gydytoja kai pora ampulikiu lieka...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 21:56 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

audra rašė:
Čia dar ir daktarė fantastiška. O mano vaistininkė tikrai supratinga moteriškė, už tai jai ačiū.

Daktare mano tikrai gera, negaliu skustis. O pas Navicka kai buvau privaciai(manoji atostogavo), tai irgi pakeites NovoRapida i Humulin R, dave visa dezute to Humulino R. O recepta Humulinui R ejau rasytis pas seimos daktare, kai pagal recepta NovoRapid baigesi.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 22:23 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

O kas Audra per vaistine?Man tai labai patika gintarine vaistine,kur karoso gatveje.

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 23:38 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Werta666 rašė:
Na cia gal ir nuo gydytojos charakterio dar priklauso :) o gal dovaneles kokios nori...
O del insulinu, tai kiek vaikstau pas sita endokrinologe, apie 15 metu, tai kai keicia insulina, israso recepta, ir dar duoda 2-3 ampulikes ar penus pradziai, sako, gali vaistinej nebuti is karto, tai kol atves pagal uzsakyma, kad nebutum be insulino. Pas mano endokrinologe saldytuvas nedidukas kabinete stovi, ir visokio insulino ten turi prisidejus, ant kai kuriu dezuciu antspaudas uzdetas: Labdara, taip pat yra sakiusi, kad pacientai atnesa, kam netiko, kam liko ... nesigilinau per daug, duoda ir imu, atsargos reikalingos :) ir adateliu rekarciais duoda, kada 20, kada 30.

tai va dabar su tom ampuliukem uzsirauke. ten kazkas keitesi sitoj sistemoj pries koki menesi, kad firmos gydytoju nepapirkinetu. dabar kai pries pora dienu buvau pas endokrinologe sake jokiu insulinu is jokiu firmu daugiau neina gaut. as pats norejau novorapido pasiimt kad paziuret kas per daiktas. anksciau dezem turejo, dabar nei peno ner. jei tures tai tik tiek kiek diabetikai atnes.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 20 Rgp 2009, 00:15 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

nekokios naujienos, Mariuk... Ramina tik tai, kad Humalogai man tiko ir artimiausius pora o gal ir daugiau metu tikrai neteks ju keisti, atsargu siokiu tokiu jau turiu :) O per tuos kelis metus gal vel pasikeis i gera puse... :)

neli rašė:
O kas Audra per vaistine?Man tai labai patika gintarine vaistine,kur karoso gatveje.

Man tai patinka vaistine Lietuvininku aikstej ant kampo su Manto g-ve, ten visada viska turi diabetikams ir ne karto nebuvo, kad paskaiciuotu ligonio nenaudai iki kiek vaistu uztenka. Karoso gatvej irgi gera vaistine, as ten juosteles pirkdavau, akcijos budavo beveik pastoviai: penkias dezutes nuperki(nebutinai is karto), sesta nemokamai duodavo. O kai prasidejo dabartine juosteliu kompensavimo tvarka(padaugino kieki), tokios akcijos baigesi, tai ir nebeuzeinu jau senokai...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 20 Rgp 2009, 09:40 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

:hmhm: reikės ir man įdomumo dėlei paanalizuoti tuos čekius ir knygelės įrašus...
na o mano daktarė, kad ir kaip kartais ji mane suerzina, visgi, manau, nėra linkusi nusukti nors vieną juostelę iš tų mizarnų 600, priklausančių mums per metus, manau ji skaičiuoja jas metams, o ne mėnesiui, o gal ir mėnesiui, o gal įvairiai būna...
dabar tik suprantu vaistininkės klausimą apie tai, kiek juostelių išrašo dienai, pasirodo ne tik gydytojos, bet dar ir vaistininkės skaičiuoja :naujokas: ir kažko gali neduoti :???: bet šiaip, menu vieną iš pirmųjų savo insulino pirkimo kartų,
daktarė buvo suklydusi, kažkaip labai jau mažai išrašiusi, tai vaistininkė skaičiavo skaičiavo ir kažkaip priskaičiavo man tiek,
kiek priklauso pagal dienos leidimo normas...tada aš buvau visai žalia, nu bet tiek supratau, kad vieno peno novorapido neužteks dviems mėnesiams :ne: :kikiki:
gerai, kad čia užėjo apie tai kalba, reikės atodžiau sekti visus tuos jų užrašus, nes kitaip eilinį kartą teks savo kišenę kratyt kadanors netikėtai :nesupratau:

NovoRapid pagal situaciją (numatyta: 8-8-8vnt.)
Levemir 16 vnt. (23.30)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 21 Rgp 2009, 12:23 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Tai "Pavasario" vaistinė, ji yra prie mano poliklinikos ir su ja jau senai draugauju.

nuo 2000 metu

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Re: Insulino ir juostelių išsirašymo ypatumai
StandartinėParašytas: 10 Sau 2011, 13:52 
Šiemet atsiimant juosteles ACCU-CHEK Perfora vaistininkė paprašė primokėti 12 centų už vieną juostelę.Ankščiau naudojausi aparatėlių Entrust Ascensia ir jokių priemokų nereikėjo. Kas čia pasikeitė,gal koks naujas išėjo įstatymas. Kas galite tai pakomentuoti,gal tai eilinis vaistinės pasipinigavimas. Pirkau vaistinėje ''Kamelija'' Šeduvoje. :???: :???:

Į viršų

StandartinėParašytas: 10 Sau 2011, 13:58 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

siaip anksciau uz Performa reikejo primoket Eurovaistinese, o Camelijoj atsiimdavau be priemoku. cia taip visai neseniai buvo isleistas istatymas, kuriuo siek tiek sulygino vaistiniu galimybes kainu atzvilgiu. anksciau kainas tardavosi su vaistinem, o dabar deklaruoja kaina ligoniu kasoms. kitoj savaitej ir as eisiu pasiimt juosteliu. zinia nedziuginanti, bet ziuresiu kaip bus. alternatyvu kolkas nematau.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Sau 2011, 14:17 
Ačiu , Mariuk, už atsakymą. Nors tas mano užklausimas ir ne visai gerai buvo suformuluotas.Kai parašiau,supratau ,kad neaiškiai išdėsčiau savo mintį. Buvo išrašyta viena pakuotė (50juostelių) už kurias primokėjau apie 6 LT.

Į viršų

StandartinėParašytas: 10 Sau 2011, 15:01 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

As emiau Performa juosteles Camelijoj jau po istatymo isigaliojimo, gruodzio gale, tai primoketi nereikejo. Vaistininke sake, kad nebus priemoku ju tinkle sioms juostelems. Gal kas pasikeite po Nauju :( :???:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Sau 2011, 15:12 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

tai as taip ir supratau, kad uz dezute apie 6 litai. as eurovaistinej pirma kart Performa pasiimdamas panasiai primokejau, tik as buvau labiau nudziugintas. as iskart imu 3 - 4 dezutes.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Sau 2011, 16:11 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Werta666 rašė:
As emiau Performa juosteles Camelijoj jau po istatymo isigaliojimo, gruodzio gale, tai primoketi nereikejo. Vaistininke sake, kad nebus priemoku ju tinkle sioms juostelems. Gal kas pasikeite po Nauju :( :???:

Camelijoje primoket nereikia :)

CD 1 tipas

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume