Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 24 Lap 2017, 15:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Arbata PU-ERH - riebalų žudikė
StandartinėParašytas: 10 Kov 2006, 12:20 
Sveiki, dar vienas mitas ,o gal ir ne?Kas esate naudoję arbatą PU-ERH.?Esu girdėjusi padeda atsikratyti lašinukais.Parsiduoda parduotuvėse.Lenkiška.Reklaminiam lapely vadinama "riebalų žudikas"Galima suliesėti per mėnesį 3-9 kg.Gydymo metu reikia gerti tik arbatą ir mineralinį vandenį .Taigi ,nieko nevalgant ir be arbatos galima suliesėt.Koks poveikis jei valgysiu ir gersiu tą arbatą .Ar "žus" koks riebaliukas tada?

Į viršų

Pranešimo tema: Apie vandens naudą organizmui.
StandartinėParašytas: 11 Kov 2006, 18:23 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Labas.
Nežinau, gal dar kartą pasikartosiu, tačiau ne vienai, norinčiai atsikratyti riebaliukų, esu minėjusi, jog visos liekninačios piliulės bei arbatos padeda tik tuomet, kai jos vartojamos su dideliu kiekiu švaraus arba mineralinio vandens, t.y, apie 2 L per dieną (neįskaitant arbatos, kavos, sriubos). Vanduo reikalingas skatinti organizmo valymąsi, išplauti atliekas, nuodus ir pan. Piliulėse ir arbatose yra vidurius laisvinančių medžiagų, kurioms veikti reikia daug vandens. Pradėjus jas vartoti, galima pastebėti, kad pirmomis dienomis kūnas kiek tinsta, nes ilgokai organizmui trūko vandens, tuomet jis kaupia dabar, kai vartojama daugiau. Po kelių dienų, savaitės kūnas jau nebetinsta, prasideda valymosi procesas, šalinami toksinai, krenta svoris, tarsi tirpsta lašinukai, drimba oda. Tuomet labai reikalingas sportas, mankšta, jogos pratimai, raumenų tempimas. Iš smalsumo esu išbandžiusi vienas piliules, kurių instrukcijoje buvo parašyta, kad per dieną turiu išgerti ne mažiau, kaip 2 L. paprasto vandens. Štai ir visa paslaptis. Svoris krito, nes dariau jogos pratimus, gėriau mineralinį ir švarų vandenį iš filtrų (namie turiu vandens valymo įrenginį) išvaliau organizmą, pagražėjo oda, plaukai, lengviau jaučiausi, sveikata sustiprėjo, teko siaurinti drabužius. Na, o piliulėse buvo senos lapų ir kitokių priedų, kurie valo žarnyną. Aišku, valymosi periodu nereikia teršti organizmo skanėstais, rūkytais gaminiais, sviestu ar taukais, valgyti reikia dietiškai ir maistą derinti. Nestabdykit viršinimo proceso, užsigerdami kąsnius, gėrimus gerkit 30 min prieš valgį arba 1 val. po valgio ir nemaišykit maisto produktų, kurie virškinami skirtingu metu, skirtingais tempais. Ant fotelio nereikia tupėti pavalgius, geriau dažniau pasivaikščioti. Priprasit per mėnesį taip gyventi, kitaip nenorėsit, nes rezultatas būna akivaizdus. Tad valgykit ir liekniekit. Tualete juk visą š nuplaunat dideliu kiekiu vandens, o iš organizmo pamirštat išvalyti toksinus, nedaug vandens vartojat.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Kov 2006, 18:10 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

O arbatą, ar Pu-erh, ar kokią kitokią (aš tik sakyčiau - geriau ne aromatizuotą, kokių dabar pilnos parduotuvės, o natūralesnę) bet kokiu atveju gerti sveika. Riebalų "žudymui" - absoliučiai teisi Nijolė - tereikia vandens. Visa kita improvizacijos: žalioji arbata ir ta pati Pu-erh turi daug antioksidantų, kurie trukdo vykti įvairiems "iškreiptiems" biocheminiams procesams organizme (mat oksiduojant net pačios naudingiausios medžiagos gali virsti toksiniais junginiais), taigi tikrai gerai jas gerti, na, o riebalų molekulės, beje, neatsparios oksidacijai, tad arbatoje esančios medžiagos apsaugo jas nuo to ir leidžia organizmui įtraukti jas į normalią medžiagų apykaitą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Arbata - PU-ERH riebalų žudikė
StandartinėParašytas: 13 Kov 2006, 21:47 
rimytė rašė:
Sveiki, dar vienas mitas ,o gal ir ne?Kas esate naudoję arbatą PU-ERH.?Esu girdėjusi padeda atsikratyti lašinukais.Parsiduoda parduotuvėse.Lenkiška.Reklaminiam lapely vadinama "riebalų žudikas"Galima suliesėti per mėnesį 3-9 kg.Gydymo metu reikia gerti tik arbatą ir mineralinį vandenį .Taigi ,nieko nevalgant ir be arbatos galima suliesėt.Koks poveikis jei valgysiu ir gersiu tą arbatą .Ar "žus" koks riebaliukas tada?

Kaip tik siandien nusipirkau eilini karta. Ja geriu jau gal treti metai. Tiesa, ne del svorio metimo, o tik del brudo is organizmo isvalymo. Nezinau ar ji turi ta teigiama poveiki, bet karta per menesi, t.y. apie savaite pageriu ja. Perku ten kur ji parduodama sveriama, perku be priemaisu, nes ji bet kokiu atveju man sienu trenkia :mrgreen:
Na ka galiu del svorio pasakyti... :roll: Gal ir padeda, nes tikrai nezinau nuo ko esu smarkiai palieknejes. Taciau tai man teigia apie 80% seniau nematytu draugu. O juk nepradejau judresnio gyvenimo gyventi. Tik nedidele rytine manksta, ko anksciau nedarydavau... :roll:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Kov 2006, 21:12 
Sveiki, ačiu labai visiems už patarimus dėl arbatos PU-ERH naudojimo.Blogiausia ,kad aš bandau valgyti kuo mažiau , bet tai darau aklai ,t.y. neskaičiuoju kalorijų.Tą arbatą geriu tik savaitė ,bet dažnai 4-5 kartus per dieną .Jau trečia diena nuo skausmo plyšta galva .Ar negali būti tas skausmas nuo tos arbatos?

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2006, 18:56 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

O gal nuo per mažo angliavandenių kiekio maiste? Mažinti maisto kiekį gerai, bet tai turėtų būti apgalvota - geriau jau riebalų sąskaita, todėl kaolrijas skaičiuot gal verta. Nes net mažas gabaliukas rūkytos dešros turi daugiau nei didelė lėkštė salotų.

Nuo arbatos galva skaudėt neturėtų...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: arbata PU-ERH
StandartinėParašytas: 29 Kov 2006, 20:52 
Sveiki, tai "nužudžiau " per mėnesį 2 kg. riebalų , tik nė pati netikiu , kad su arbata PU-ERH.Suvalgiiau ne vieną kilogramą kiniškų kopūstų, sumažinau duonos, daug valgiau liesos varškės ,mažiau visokių mėsų.Visa tai per mėnesį, bet jau sunkiai išlaikau nevalgius po 19 val., nežinau ar ilgai tversiu , nes miegot einu apie 24 val.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Kov 2006, 21:03 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Rimyte,
paeksperimentuok :wink: Kitą mėnesį valgyk taip pat: sukirsk dar kelis kg. kopūstų, varškėsi r tt., į racioną įtrauk salierus (aš labiau mėgstu stiebus) bet negerk PU-ER. Pažiūrėsim, koks rezultatas. Beje, prieš kiek tai laiko žiniasklaidoje buvo kilęs triukšmas dėl tos arbatos. Jos sudėtyje rado kokių tai nepageidaujamų medžiagų :!: Tiksliau negaliu pasakyti, neprisimenu.Iki :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Kov 2006, 21:34 
Ema rašė:
Rimyte,
paeksperimentuok :wink: Kitą mėnesį valgyk taip pat: sukirsk dar kelis kg. kopūstų, varškėsi r tt., į racioną įtrauk salierus (aš labiau mėgstu stiebus) bet negerk PU-ER. Pažiūrėsim, koks rezultatas. Beje, prieš kiek tai laiko žiniasklaidoje buvo kilęs triukšmas dėl tos arbatos. Jos sudėtyje rado kokių tai nepageidaujamų medžiagų :!: Tiksliau negaliu pasakyti, neprisimenu.Iki :wink:

Gerai ,taip ir padarysiu .Šiandien klausiau laidą, tai sakė ,kad nėra stebūklingų vaistų ,priklauso nuo maisto ir fizinio aktyvumo .Dėl stuburo iki išprakaitavimo sportuot negaliu , bet maistelį pataikysiu.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Bal 2006, 21:10 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Labutis,
Rimyte, radau tavo pranešimą. Aš čia, šiame forume, vis dar jaučiuosi naujokė, imu ir pasimetu. Žinau, kad rašiau, bet nevisada pavyksta surasti, kur rašiau. Tai ir dabar ilgokai ieškojau, kito pranešimo, bet radau šį... O kaip tu, Rimyte, čia orientuojiesi? Ir nepamiršk parašyti, kaip tau sekasi. Iki :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: mityba
StandartinėParašytas: 02 Bal 2006, 22:41 
sveikutė, ,o aš irgi čia naujokė .stengiuosi sekti temas , kai rašau, ,o šiaip vaikštau po visas ir ieškau mane dominančių minčių , stengiuosi rasti atsakymus savo problemoms spręsti .O, man sekas nekaip .pradėjo berti ,matyt imuninė sistema nusilpo. , apetitas žvėriškas negaliu numesti svorio .juokas ima , kai skaitau , kad 68 kg . tai baisu .mano ūgis 158 cm, o sveriu 85. :roll: mes gyvenam su vyru dviese, bet jis kūdas , o pavalgyt mėgsta gerai , negaliu išsilaikyt nuo jam padaryto maisto ir pati prisikapoju, jis vakarienę valgo po 9 , paduodu jam ir pati noriu.Eisiu dėl to bėrimo pasibėdavot , gal kas ką patars , gal į CD temą .iki :twisted: Rima.

Į viršų

Pranešimo tema: Pu -Erh arbata
StandartinėParašytas: 19 Bal 2006, 20:09 
Labas , dabar noriu paklausti jau apie kitą arbatą, žaliąją.Ar gali būti tiesa , kad žalioji arbata skatina išsiskirti kažkokią medžiagą, kuri skatina ne kaupimąsi riebalų, o sudeginimą? Jeigu taip , tai kokią žaliąją arbatą pasirinkti , jų tiek daug yra. :roll:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bal 2006, 18:50 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Aaaa, Rimyte, kaip tik norėjau paklausinėti kaip ten su ta Pu-er, ar begeri?
Klausi apie kitą arbatą, nepūsiu miglos, nežinau, gal atsiras kas tau žino. Bet aš siūlyčiau neužsiciklinti ties arbatomis. Vien jomis nepasikliauk, ko gero taip ir darai. :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: arbata
StandartinėParašytas: 20 Bal 2006, 20:24 
Ema ,geriu aš Pu_ERH., kokius 5 kart per dieną. Tai kai į skrandį ką įpili , tai nesinori taip valgyt , gal grynas vanduo būt pigiau , nes nieko nekainuoja , bet vandens neprisiverčiu gerti. Ar netekau svorio ?Kad tos savrstyklės , kur besisveriu , vis kitaip rodo.Kai kas sako , kad veidas sublogęs , bet ant liemens nelabai jaučiu pakitimų. "Geriausios" tos svarstyklės , kurios rodo , kad sublogau 4 kg. Jei ir taip , tai tikrai ne vien nuo arbatos . Su mėsiškais produktais valgau tik daržoves . Anksčiau vakarienę valgydavau po 9 , dabar jau daug anksčiau.Duonos sumažinau, sakykim pusryčiams valgau arba liesą varškę arba sūrį, bet ne sumuštinius.Va man dar įdomu , kas geriau ar duona , ar apvalūs arba pailgi plokšti tokie paplotėliai sveikuolių skyriuje , kur parsiduoda , nor dabar tuose pailguose plokščiuose kur pirkau , tai saldūs papuolė. :roll: :P

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bal 2006, 09:25 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Labutis visiems,
Esu darbe, tai mintys laksto į visas puses... :wink: Rimyte, prajuokinai su tomis skirtingomis svarstyklėmis. Prisiminiau, kad ir man panašiai, tik su veidrodžiais - labiau patinka tie kuriuose aš lieknesnė :lol: ... bet kurio atvaizdas tikslesnis nesuku sau galvos... :lol:
Kad veidas ir krūtinė sublogsta pirmiausia, tai faktas, o visa kita - vėliau, tik turėk kantrybės ir nenuleisk rankų. Duona, kuo rupesnė - tuo geriau. Mėgstu sveikuolių riekeles, nes su stambaus malimo grūdų duona -dantį išsilaužiau... O dėl gėrimo, sako, sveika gerti šaldytą vandenį, aš jį geriu. :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: arbata Pu
StandartinėParašytas: 21 Bal 2006, 22:23 
Labas. Ar daugiau niekas nenori sublogti :?: Rupią duoną bandžiau valgyt , pas mus "rugelis" cieli grūdai, bet ar dėl stemplės išvaržos ar dėl ko, man sukyla rūgštys ir tiesiog graužia skrandį , tad mečiau.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bal 2006, 18:40 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

ouch. cia panasiai kaip mesti rukyti? kaip jau buvo sakyta 100 kartu reikia kuo daugiau judeti metant svori

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Arbata pu
StandartinėParašytas: 23 Bal 2006, 22:05 
Žinau , kad reik judeti ne tik dėl svorio metimo , bet ir dėl cukraus . Endokrinologe kai rašo atsakymą daktarui, parašo kokie paskirti vaistai ir parašo- fzinis aktyvumas .Po stuburo išvaržos operacijos , turiu bėdų su stuburu ir antrą inv. grupę. Negaliu ilgai stovėti , negaliu ilgai sėdėti , negaliu net toliau paeit , tai koks gali būt fizinis aktyvumas .

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bal 2006, 21:38 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Tuomet sudėtingiau, Rimyte. Reikia žymiai daugiau kantrybės, užsispyrimo bei žinojimo kaip ir ką daryti. :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: La ;)
StandartinėParašytas: 24 Bal 2006, 22:07 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas,
Galiu pasakyti,kad žinojimo,kantrybės ir užsispyrimo neužtenka kada sveikata kažkur anapus,turiu visas tas savybes su kaupu,bet ir man kartais trūksta jėgų paprastam eiliniam kasdieniniam veiksmui,ką jau čia kalbėti apie fizinį aktyvumą,ania Ema? ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Re: La ;)
StandartinėParašytas: 24 Bal 2006, 23:35 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Ričardas rašė:

Labas,
Galiu pasakyti,kad žinojimo,kantrybės ir užsispyrimo neužtenka kada sveikata kažkur anapus,turiu visas tas savybes su kaupu,bet ir man kartais trūksta jėgų paprastam eiliniam kasdieniniam veiksmui,ką jau čia kalbėti apie fizinį aktyvumą,ania Ema? ;)

Ania, ania :roll: Gerai žinau, kad ir žinojimo neužtenka... Viena yra žinoti, kas kitą - daryti. Aišku, kad ANIA :!:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Bal 2006, 12:53 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Rimytei
O kaip dėl vandens procedūrų, masažų ir t.t. Manau dar daug yra būdų kaip pagerinti kraujotaką. Prisimenu sneleis buvo išradęs būdą kaip močiutę priverst sportuoti. Juokingas jis bet tebūnie pasakysiu. Senelis nueina pas draugus, išgeria. Grįžęs namo gauna nuo močiutės dozę moralinio spaudimo na ir žinoma jo neatlaikęs griebia kirvį ir prasideda bėgimo rungtis aplink namą :)
Kam padės šaunu kam nea tai bent jau nuotaiką pakels :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Bal 2006, 13:26 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Eik tu sau Dariau! Jau geriau vanduo, masažas... nei kirvio terapija.
:wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Bal 2006, 13:27 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Ką, kur, koks čia Darius. Aš vienintelis Dalius. Kol kas

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Bal 2006, 15:13 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Dalius rašė:
Ką, kur, koks čia Darius. Aš vienintelis Dalius. Kol kas

Neiškok, persiprašau, klaida. :? Tave turėjau omenyje Daliau. Rašiau darbe, pertraukėlės metu, paskubom... tai ir įsivėlė klaida. :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Mityba vaistai
StandartinėParašytas: 26 Bal 2006, 19:06 
Dalius rašė:
Rimytei
O kaip dėl vandens procedūrų, masažų ir t.t. Manau dar daug yra būdų kaip pagerinti kraujotaką. Prisimenu sneleis buvo išradęs būdą kaip močiutę priverst sportuoti. Juokingas jis bet tebūnie pasakysiu. Senelis nueina pas draugus, išgeria. Grįžęs namo gauna nuo močiutės dozę moralinio spaudimo na ir žinoma jo neatlaikęs griebia kirvį ir prasideda bėgimo rungtis aplink namą :)
Kam padės šaunu kam nea tai bent jau nuotaiką pakels :)

Labas, o jei rimtai , tai vandens procedūros liuks dalykas. :lol: Baseiną pradėjau lankyti vasario viduryje 2 kart per savaitę.Su stuburo susirgimais skirtų pratimų sausumoje visai negalėjau daryti, nes po to labai skaudėdavo . Kai pradėjau vandenyje daryti , nes ten specialę grupę lankau , tai pradžioj tris užsiėmimus iš eilės buvo sutrikęs širdies ritmas, labai greit uždusdavau, su "makaronu "nuplaukdavau kokius 5 metrus ir uždusus . Dabar Be jokių makaronų nuplaukiu į kitą galą 25 m. baseino , pailsiu ir atgal , nei širdis plaka.Pasidariau lankstesnė.Va. :D

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Bal 2006, 20:06 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Liuks Rimyte. Treniruokis, iki vasaros dar yra laiko. Kai atvažiuosi į Klaipėdą galėsi laisvai jūroje plaukioti. Ir be makaronų... :wink: Teisingai Dalius pastebėjo, mankšta vandenyje l. gerai, tiesa. Nereikės nė arbatos Puer. :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Mityba , vaistai
StandartinėParašytas: 26 Bal 2006, 20:53 
Ema rašė:
Liuks Rimyte. Treniruokis, iki vasaros dar yra laiko. Kai atvažiuosi į Klaipėdą galėsi laisvai jūroje plaukioti. Ir be makaronų... :wink: Teisingai Dalius pastebėjo, mankšta vandenyje l. gerai, tiesa. Nereikės nė arbatos Puer. :wink:

Ema , labai stengsiuos, tik kad birželį jau baseiną uždaro .Kažin kaip su tuo plaukiojimu jūroj , kad jūros vanduo man per šaltas .Kiek buvau prie jūros , tai įbrisdavau iki kelių , išskyrus vieną kartą .Bet čia gal kada paplepėjimuose papasakosiu.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Bal 2006, 22:34 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Klausyk, Rimyte, tai iki birželio dar yra laiko. Lankydama vis didinsi savo fizinį aktyvumą, stiprėsi. Ko gero galėsi mankštintis ne tik vandenyje. Tikriausiai žinai, kokie pratimai tau tinka. Labanakt.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: mityba
StandartinėParašytas: 26 Bal 2006, 22:39 
Labanakt

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume