Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 23 Lap 2017, 03:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 172 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Tianši preparatai
StandartinėParašytas: 11 Kov 2005, 17:38 
Labas. Papuolė į rankas knygelė apie Tianši medikamentus. Labai jau gražiai rašo, kaip reguliuoja cukraus kiekį, kraujospūdį ir t.t. Gal ką girdėjote apie tai?

Į viršų

Pranešimo tema: Apie Tiansi
StandartinėParašytas: 14 Kov 2005, 18:29 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Pirmaisiais dukters ligos metais buvome labai inike i Tiansi preparatus. Gere beveik visa asortimenta. Specialus kalcio miltukai gliukozes kiekiui kraujyje mazinti cukraus kiekio visai neveikia. Sergant I tipo diabetu 100% neveikia, gal sergant II tipu ir gali tureti koki poveiki. Tikrai naudingi is tu preparatu kordicepso ir cholikano arba chitosano deriniai (ne viena karta pavyko isvengti rimtesnes ligos persalus ir antibiotiku gerimu). Bet Tiansi kordicepsui yra ir alternatyvu. Ji veza dar bent kelios firmos, kur jis gaunasi pigiau. Pvz. rodnik zdorovja.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Cujkrinis diabetas ir viskas apie jį
StandartinėParašytas: 18 Kov 2005, 14:09 
Tianši preparatrus platina mono brolienė, esu ir pati susipažinusi ir naudojusi. Bet jei pastoviai ir pilnai naudoti tai labai brangu. jeigu vistiek norite, aš galėsiu nurodyti adresą gydytojo iš Tenši, kuris sudaro programą Tianši preparatams sergant diabetu.

Į viršų

Pranešimo tema: Re: Apie Tiansi
StandartinėParašytas: 18 Rgs 2007, 22:10 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

I tipo cukraligė pilnai išgydoma su Tianši. Nenorėkite poveikio po 1 ar 2 mėnesių, rezultatas gali būti tik po 1-2 metų. Taip, pat daug kas priklauso
nuo žmogaus, kuris konsultuoja. Galima neteisingai vartoti pačius geriausius papildus, o rezultatas bus lygus 0. Kiekvienas žmogus yra invividualus, todėl privaloma parinkti būtent jam tinkančius produktus.
Egle rašė:
Pirmaisiais dukters ligos metais buvome labai inike i Tiansi preparatus. Gere beveik visa asortimenta. Specialus kalcio miltukai gliukozes kiekiui kraujyje mazinti cukraus kiekio visai neveikia. Sergant I tipo diabetu 100% neveikia, gal sergant II tipu ir gali tureti koki poveiki. Tikrai naudingi is tu preparatu kordicepso ir cholikano arba chitosano deriniai (ne viena karta pavyko isvengti rimtesnes ligos persalus ir antibiotiku gerimu). Bet Tiansi kordicepsui yra ir alternatyvu. Ji veza dar bent kelios firmos, kur jis gaunasi pigiau. Pvz. rodnik zdorovja.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Mityba
StandartinėParašytas: 18 Rgs 2007, 22:19 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Pagal tai kaip man atliko tyrima su kompiuteriu , tai taip ir gydyma vertinu , man irgi sustate gydyma 5 menesiams , bet uzteks ir vieno , nesamone.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2007, 07:21 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Tianši niekis, palyginus su :lol:

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2007, 09:18 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Varnai ir kitiems.
Dukra vartojo Tiansi preparatus beveik metus. Juos skyre gydytojas is Rygos, jeigu dalyvaujate siame versle, turetumete zinoti. Laikemes visu nurodymu. Jis skirdavo ne tik Tiansi, bet ir vaistazoles, vaistus is vaistines. Kepenu valymus (kai per para reikia atlikti 10 klizmu). Pagrindinis to gydymo tikslas pamazu patapo organizmo valymas nuo visokiu parazitu. Jeigu netureciau medicininio issilavinimo, gal buciau eksperimentavusi dar ilgiau, nors parazitu buvimas organizme duoda aiskius simptomus, todel buvo siek tiek itartina, kad ju nera, o parazitai yra. Pirmosios dideles abejones kilo, kai paskyre labai stipru antigrybelini vaista, kuris vaikams apskritai neskiriamas. Dar paskyre misini zoliu, is kuriu viena buvo bitkresle. Kai ja turguje pirkau, bobutes zolininkes pradejo klausineti ka as su ja darysiu. Tada suzinojau, kad tai labai nuodingas augalas, kuris nevartojamas taip, kaip buvo rekomenduota. Tai buvo paskutinis lasas liautis eksperimentavus su savo vaiku. Kai mintimis atsigreziu atgal, man buna geda, kad as, budama issilavinusi sitoje srityje, taip elgiausi. Todel neaiskinkite to, ko nesuprantate. Nera nei vieno zmogaus, pasveikusio nuo I tipo diabeto alternatyviais budais. Tai neimanoma del pacios ligos eigos. Gydyti reiketu kelis metus pries atsirandant simptomams, nes kai jie yra, kasos lasteliu, gaminanciu insulina, buna belike maziau negu puse. Bet as sutinku, kad zoles ir ju preparatai gali padeti lengviau reguliuoti cukru.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2007, 10:24 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

Kepenis geriausiai valo ARTIŠOKAS :wink:
Egle, aš šia liga nesergu. Nuo CD mirė mano teta. Jinai vaikų neturėjo,
todėl aš buvau lyg jos vaikas. Jinai mirė, nuo ligos pasekmių :cry:
Aš galvoju baisus ne vien cukraus kiekis kraujuje, CD po daugelio metų
kerta per silpniausią vietą :cry: Pažinojau gydytoją, serganti šia liga, jis nesilaikė jokių dietų, nes galvojo, organizmui reikia visko, ką galima gauti su maistu, ribojo tik jo kiekį.
Manau, organizmas turi būti stiprus, kraujo spaudimas normalus, gera kraujo mikrocirkuliacija, nepriekaištingai dirbti kepenys bei kasa.
Jei tinkamai parinktas gydymas pagerėti turi 1-4 savaičių bėgyje.
Egle rašė:
Varnai ir kitiems.
Kepenu valymus (kai per para reikia atlikti 10 klizmu)

Į klausymą, ar yra nors vienas žmogus, pasveikęs nuo hipertonijos alternatyviais budais, jus atsakysite NE, o aš atsakysiu TAIP.
Aš nesiulau niekam savo paslaugų, kiekvienas pasirenka savo kelią pats.
Aš Jums sakau - kovokite ir laimėsite.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2007, 11:28 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Tikrai sutinku su Egles nuomone, jokios zoles ar papildai negali
isgydyti CD.Mono vieno paciento( serga vaikas nuo 11 men.mziaus) mama
kisa jam tuos Tiansi produktus tai jo glikuotas 12.6! ir dar sistemingai konsultuojasi su vilniete ale endokrinologe Janulionyte, kuri liepia neriboti maisto !!!!! Zodziu pasekmes aiskios,man atrodo kad tie produktai susuko
smegenis.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2007, 13:41 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

labas. kai dukrai diagnozavo diabetą, taip pat ieškojau visokių būdų kaip padėti kasai dar padirbėti kurį laiką, nes žinojau - pasveikti nėra šansų. mes gėrėm biokalcį vaikams, spiruliną, žarnynui kažkokį - dabar nebeatsimenu. cukrai tikrai buvo neblogi, bet tai žinoma tik dėl to , kad buvo neseniai susirgta, kasa pati gamino dar visai neblogai savo insuliną.

buvo rekomenduota tokia gydymo eiga:
1 kartą metuose digest po 1 tab į dieną, visą mėnesį.

du kartus metuose biokalcis vaikiškas taip pat naudoti mėnesį.

du kartus metuose spirulina 2 - 4 tab. parai.

ir dar rekomendavo Ca diabetikam. čia mažina cukraus kiekį kraujyje. bet aš pasibaisėjau toks gydytojos kabutėse, kompetencija, kad siūlo vaikams tokias nesąmones. nepirkau to produkto.
dar buvau iš Amerikos parsisiuntus kažkokių papildų. juos ir gėrėm- rezultatas nulis. jų pavadinimas labai keistas - Transfier Faktor, čia aš iš rusų kalbos išverčiau. turėjau iš jų informacinio puslapio išsitraukus visą aprašą - tai ten rašė , oi kaip gerai, kaip atsistato kasos salelės ir viskas kas reikalinga kasai vėl normaliai funkcionuoti, bet ten rašė daugiau apie antrą tipą.
vienu žodžiu daug ką išbandėme. paskui virdavau kiaulpienių nuovirą, tokią arbatėlę, nes skaičiau, kad šita arbata skatina išskirti insuliną.
dar auginu miežių želmenis ir kas rytą spaudžiu sultis.
gal kas turite daugiau informacijos apie tai. skaičiau, kad suaktyvina vėžines ląsteles. dabar bijau ,kad nepakenkčiau.
nežinau ar nuo tų sulčių, bet tikrai mes sustiprėjom. praktiškai metai laiko nebesergam.
labai prašau, gal kas apie tais sultis ką nors galėtų parašyti. ačiū

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2007, 14:42 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Cituoti:
Трансфер Фактор Классик повышает иммунитет на 102%, Трансфер Фактор Плюс на 283%, а Трансфер Фактор Адвансед на 437%!

http://www.shirleys-wellness-cafe.com/r ... ssian4.htm

(Palyginus su Noni sultimis kurios gerina tik 15%, Трансфер фактор yra skirtos 437/15 = 29 kartus didesniem idiotams. Čia tik mano nuomonė, žinoma)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2007, 14:56 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Mes ir kovojame.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2007, 15:01 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Varna rašė:
[b]
Į klausymą, ar yra nors vienas žmogus, pasveikęs nuo hipertonijos alternatyviais budais, jus atsakysite NE, o aš atsakysiu TAIP.
Aš nesiulau niekam savo paslaugų, kiekvienas pasirenka savo kelią pats.
Aš Jums sakau - kovokite ir laimėsite.

Nuo tam tikru hipertonijos rusiu tikrai galima pasveikti be vaistu. Hipertonijos buna ivairios kilmes, jeigu kraujospudis kyla del inkstu ar anatomiskai susiaurejusiu kraujagysliu, tai be vaistu nieko nebus, bet jeigu del hiperaktyvios simpatines nervu sistemos (o tai dazniausia priezastis), tikrai galima ismokti gyventi taip, kad kraujospudis butu normalus, arba jeigu del per didelio kuno svorio, tai ji tiesiog reikia mazinti ir kraujospudis normalizuosis.
Labai gaila, kad zmones viena simptoma (padidejes kraujospudis ar padidejes cukraus kiekis) ar ju grupe laiko viena liga ir nesuvokia, kad priezasciu gali buti labai ivairiu. Vienais atvejais tinka vienas gydymas, kitais- kitas, netgi tradiciniai budai skiriasi, ne tik alternatyvus. Juk cukralige irgi yra dvieju tipu, II tipo diabeta tikrai galima pradinese stadijose gydyti alternatyviais budais, nes pagrindinis budas yra zmogaus gyvenimo iprociu korekcija (butina sureguliuoti mityba ir iprasti mankstintis ar kitaip buti fiziskai aktyviam). Idomu, kokio tipo diabetu sirgo jusu teta ir pazistamas.
Mes (kurie serga, kurie augina sergancius vaikus ar turi kitu serganciu artimuju) labai gerai zinome, kad ne pats didelis cukraus kiekis yra problema, o gresia kraujagysliu pazeidimai, kurie veda i akluma, inkstu nepakankamuma, inervacijos sutrikimus ir kt. Ir tikrai sergantys, kurie savimi rupinasi, labai daug zino apie liga ir kaip su ja tvarkytis.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2007, 15:04 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Cituoti:
ar yra nors vienas žmogus, pasveikęs nuo ... alternatyviais budais

Jeigu aš norėčiau (nešvariais būdais) užsidirbti begales pinigų, aš atsakyčiau TAIP ir tuoj pat pradėčiau pardavinėti stebuklingą (vandentiekio) vandenį, kuris gydo CD ir mažina CK. Pamatuojam CK (ar GG) prieš seansą ir pamatuojam po, sakysim, 2 mėn. Pasižadu tuoj pat grąžinti pinigus tiems, kuriems mano stebuklingas vanduo nepadėjo. Man pilnai pakaks tų pinigų, kuriuos aš gausiu iš tų žmonių, kurių GG bus sumažėjęs del velnias žino kokių (kitų) priežąsčių. Sėkmės saviapsigaudinėjant.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2007, 15:08 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

[quote="Varna"]Kepenis geriausiai valo ARTIŠOKAS

O kodel geriausiai? Kur tyrimu rezultatai, kurie paremtu tokia isvada?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2007, 17:58 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

(Palyginus su Noni sultimis kurios gerina tik 15%, Трансфер фактор yra skirtos 437/15 = 29 kartus didesniem idiotams. Čia tik mano nuomonė, žinoma).

kas tos Noni sultys. ką reiškia šie skaičiai 437/15 = 29.
aš esu ne idiotė , o jauna ir tiek neapsiskaičiusi kaip jūs PauLita, o be to ir gyvenimo palaužta mama, kuri stengiasi padaryti viską, kad jos vienintelis vaikas užaugtų kuo sveikesnis. tarp kitko, visa tai man parekomendavo DAKTARAI.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2007, 18:23 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Jeigu daktarai rekomendavo Nani sultis arba Трансфер фактор, tai jie šarlatanai.
Jeigu kas nors sako, kad CD pagydomas, tai jis šarlatanas.

Būtinai susipažink http://www.fraudcatalog.com/modules.php ... eA&show=10

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2007, 20:18 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

na tų sulčių tai tikrai nerekomendavo, kad CD pagydomas tiesiogiai tikrai niekas neįvardino. o kad čia tokie šarlatanai , tai tik dabar sužinojau. kelias rūšis tų papildų mes gėrėm. gerai PauLita, kad tu apsiskaitęs. ačiū už nuorodas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2007, 20:31 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Šiaip, tai ir aš papildus geriu - bet tik šiaip 8)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2007, 09:39 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

o kokius? ar yra kokie nors rezultatai?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2007, 11:33 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Giedrė rašė:
o kokius? ar yra kokie nors rezultatai?

Gi sakiau, kad geriu ne dėl rezultatų o šiaip :wink:

Jeigu jau kalba apie papildus, tai mano nuomone kiekvienas išleistas litas pirmiausia sugrįžta sveikata iš:

1. Insulino
2. juostelių (matavimo skaičiaus)
3. sveiko ir įvairaus maitinimosi
4. sveiko ir laimingo gyvenimo (darbas, poilsis, seksas,...)
5. maisto papildų (vitaminų)
6. liaudies receptų

kaip matai papildai tik penktoje vietoje - jeigu lieka pinigų nuo pirmųjų keturių punktų.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Rgs 2007, 17:06 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

Tianši BAP-o Veikano vienas iš komponentų želmenų aliejus. Kadangi mano sritis onkologija, turiu patirties šioje srityje. Veikano tokiems ligoniams negalima vartoti ilgiau nei 1 mėnesį. Mėnesio bėgyje jis mažins auglį, bet vartojant ilgiau, darinys staiga ims didėti. Panašų efektą turi kraujažolė.
Giedrė rašė:
dar auginu miežių želmenis ir kas rytą spaudžiu sultis.
gal kas turite daugiau informacijos apie tai. skaičiau, kad suaktyvina vėžines ląsteles. dabar bijau ,kad nepakenkčiau.

Giedre, rekomenduočiau daryti pertraukas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Rgs 2007, 17:19 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

Kepenims
http://www.evalar.ru/ru/catalogue/alpha ... ls&pid=162
http://www.evalar.ru/ru/catalogue/alpha ... ils&pid=54

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Rgs 2007, 17:20 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

Apie artišoką galite skaityti čia
http://www.evalar.ru/ru/catalogue/alpha ... ils&pid=41
keletai žmonių pavyko įveikti hepatitą :wink: (čia iš mano patirties)
Dar nuoroda apie artišoką :wink:
http://www.sveikaszmogus.lt/index.php?p ... subtema=71
Egle rašė:
Kepenis geriausiai valo ARTIŠOKAS
O kodel geriausiai? Kur tyrimu rezultatai, kurie paremtu tokia isvada?

Mano teta sirgo II tipo CD. Mirė nuo insulto.
Aš suprantu, kad kiekvienu atveju gydymas turi būti individualus, parinktas konkrečiam žmogui.
Svarbiausia yra tikėjimas ir kova :wink: kas kovoja, tas laimi :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Rgs 2007, 20:39 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

labas Varna. prašau plačiau pakomentuok dėl pertraukų. gal turi informacijos apie tai daugiau.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Apie Tiansi
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 21:12 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

Komentuoju medicinos mokslų daktaro onkologo chemoterapeuto
Ričiardo Kriaučiūno knygą ' Sveikatingumo receptai' (64puslapis)
'4.Karbohidratai - veikia tonizuojamai širdies kraujagyslių sistemą ir trofinius procesus audiniuose. Šis komponentas specialiai sukurtasžmonėms su padidintu cukraus kiekiu kraujyje. Karbohidratai nemažina paties cukraus kiekio kraujyje, bet padeda palaikyti optimalią jo koncentraciją. Šis papildas patenkindamas kasdieninį diabetikų kalcio poreikį, stabdo gretutinių susirgimų vystymąsi bei gydo dėl ląstelių trofikos sutrikimų atsiradusius negalavimus.
....
Būtina tirti cukraus kiekį kraujyje ne mažiau kaip 1 kartą per savaitę.
Jei cukrus nemažėja, galima padidinti dozę.'
Egle rašė:

Labai norėčiau išbandyti kordicepsą iš rodnik zdarovja. Aš bandžiau
naudoti kitų gamintojų Spiruliną bei Chitozaną, bet labai nusivyliau.
Jei lygint kokybės ir kainų santykį, tai Tianši pigiau :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 21:24 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

Labas Giedre, pirmiausia norėčiau paklausti, kodėl turėtų suaktyvinti vėžines ląsteles ?
Kaip supratau diagnozė CD. Iš kur tos vėžinės lastelės ?
Jei norite, galite vartoti taip - 1 mėnesį vartojate, 1 mėnesį darote pertrauka. t.y. naudokit tokią schemą su mėnesio pertraukomis.
Žmogui, kuriam diagnozuotas vėžys, rekomenduočiau šias sultis vartoti ne dažniau, kaip 1 mėnesį per metus.
Siunkesniu atveju tik 1 mėnesį.
Giedrė rašė:
labas Varna. prašau plačiau pakomentuok dėl pertraukų. gal turi informacijos apie tai daugiau.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: ...
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 21:47 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Varna,
Tu pati tiki tuom ką čia parašai?
ar ir pati sergi kuom nors ir gydaisi,tais propaguojamais
parašymais kuriuos čia parašai,ar tik renki iš kitų puslapių
informaciją?Rašyk konkrečiau jei gali,dar geriau pavyzdžiais,
o ne tai,kai anksčiau parašei,kad I-o tipo išgydoma tianši preparatais.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 22:24 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

Aš vartojau 2 metus
:wink: :wink: :wink:
Pateiksiu gydytojos F.Bigbajevos rezultatus, kuriuos jinai pasiekė gydydama cukrinį diabetą Tianši preparatais:
1) 1 tipo cukrinis diabetas. Cukrus 12 mmol/l. Pasiūlytas gydymas Biokalciu cukraus kiekiui mažinti, Biocinku, Ikanu.
Rezultatas: Po trijų savaičių bendra būklė pagerėjo. Cukrus 8 mmol/l. Rekomenduota vartoti Spiruliną po 1 tabletę 3 kartus per parą. Po pusantro mėnesio cukraus kiekis - 6,2.
2) 35 metų moteris. 1 tipo cukrinis diabetas. Priklausoma nuo insulino, sunki ligos eiga. Šia liga serga 10 metų. Rekomenduota: Biokalcis cukraus kiekiui mažinti, Biocinkas, Chitozanas, Antilipidinė arbata.
Rezultatas: Būklė pagerėjo antrą savaitę. Pasiekta kompensacijos būklė. Cukrus sumažėjo nuo 19 iki 6,5 mmol/l.
3) 72 metų moteris. 2 tipo cukrinis diabetas. Arterinė hipertonija (170/ 80). Pėdų hiperkeratozė (odos sugrubimas ir skeldėjimas, kuris baigiasi gangrena), tai yra kojų komplikacijos. Serga 15 metų. Cukraus kiekis kraujyje - 12 mmol/l.
Rezultatas: Dešimtą dieną oda nustojo skeldėti. Cukraus kiekis kraujyje sumažėjo dvigubai. Kadangi arterinis spaudimas normalizavosi, moteris atsisakė hipotenzinių preparatų.
4) 63 metų ilgą laiką sergančiai moteriai cukrinis diabetas komplikavosi į galūnių gangreną. Ji buvo paguldyta į ligoninę amputacijai. Be to, ji sirgo ir kitomis ligomis, įskaitant ir pilvo ertmėje besikaupiantį skystį. Jau ant operacinio stalo jai pradėjo svyruoti spaudimas ir operacija buvo atšaukta. Savaitei moterį išrašė namo. Šią savaitę su ja susiekėme ir paskyrėme „TIANSHI“ preparatus: Antilipidinę arbatą, Dvigubą celiuliozę, Biokalcį smegenų veiklai gerinti ir Kordicepsą.
Rezultatas: Po mėnesio prasidėjo teigiami pokyčiai.

Žmonių atsiliepimai apie CD :
http://www.tianshi.net.ua/s4.htm

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2007, 09:11 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Mielas (a) Varna, esme yra ta, kad cukraus kiekis per diena pasikeicia n kartu, priklausomai nuo to, kada valgai, kiek judi, kokios tavo emocijos. Netgi sveikam zmogui, tik svyravimo ribos yra apibreztos. Todel sie pastebejimai, kaip kito cukraus kiekio vienkartiniai parodymai yra labai juokingi. As manau, kad tie zmones, kuriuos gyde jusu minima "specialiste", vartojo insulina, o tai ir yra pagrindinis I tipo CD gydymo vaistas.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 172 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: