Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 21 Lap 2017, 09:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 103 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Sveikas šokoladas
StandartinėParašytas: 14 Bal 2010, 21:52 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

rookas rašė:
Cia ne keik putojimasis ar puolimas, tiesiog apgyneme forumo gyventoju interesus. Visgi lankosi ivairiu zmoniu.
O dar paims ir kokia mamyte desperatiskoje busenoje po vaiko diagnozes ir susivilios uzsattyti nama, ir pripirkti deze sokolado. Ar paimti paskola ir pagydyti vaika kamieniniu lasteliu sriuba :D

Nepatiklieji saugo patikliuosius :D

O as manau,kad kiekvienas pats turi save saugoti.Ir pats turi turet galva ant peciu.O jei jos ten neuzaugo,tai jau naturali atranka gautusi.

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 14 Bal 2010, 21:58 
Atsijungęs
Forumo siela

NELI drysciau nesutikti , tai tada kam ir kokiu tikslu sis forumas , lai buna naturali atranka , negebi pats pasirupinti ir ismokti cukrus kontroliuoti , tai ir lai sucukreja smegenai , pagal tave :)
as naiviai manau ir visdelto tikiuos kad sis forumas turi paskirti savitarpio pagalbos ir supratimo :plepam: :gele:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 14 Bal 2010, 22:01 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Neli, jei laikantis gamtos desniu, naturalios atrankos - diebetikai yra silpnieji, kurie be kitu pagalbos teisgyventu nepilnus metus po susirgimo..
Gal negrizkime 10000 metu atgal? :griuknegyvas:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 14 Bal 2010, 22:09 
Atsijungęs
Forumo siela

neli turiu gero sokolado uz nebrangiai , padeda nuo visu ligu negandu ir dziaugsmu , gablaitis kai bloga nuotaika iskart ja pakels iki euforijos , kada gera nuotaika nuleis iki depresivaus romantizmo , na o jai kazkas skauda reik valgit tol kol nustos skaudet
pagamintas pagal senasias babaju tehnologijas visiskai naturalus su kanapes ir opijaus priedais :kikiki: kaina sutartine pagal galimybes ........
ps turi galimybe siuo sokaldu megautis visiskai nemokamai ir neribotai , .....

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 14 Bal 2010, 22:10 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

rookas rašė:
Neli, jei laikantis gamtos desniu, naturalios atrankos - diebetikai yra silpnieji, kurie be kitu pagalbos teisgyventu nepilnus metus po susirgimo..
Gal negrizkime 10000 metu atgal? :griuknegyvas:

Nu Rookai,as gi ne apie tai kalbu.As kalbu,kad visi aiskiai pareiske savo nuomone.Mano ji tokia pat(as apie sokolada).Man tik pasidare keista,ko taip visi uzsigavo?Ju tai yra tiesiog nesamone ir tiek.Ir asmeniskai as nepazystu tokiu buku zmoniu,kurie uzkibtu ant tokio kabliuko.Nu nebet is mandrumo ir pinigu pertekliaus(kas siais laikais retenybe).
O zmoniu fantazijai nera rybu.Neskubekime ju smerkti.Kiekvienas turi teise isprotet savaip.
Manau labai tiktu:
http://www.balsas.lt/naujiena/383884/modifikuoti-zmones-2

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 14 Bal 2010, 22:12 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Robertaitis rašė:
neli turiu gero sokolado uz nebrangiai , padeda nuo visu ligu negandu ir dziaugsmu , gablaitis kai bloga nuotaika iskart ja pakels iki euforijos , kada gera nuotaika nuleis iki depresivaus romantizmo , na o jai kazkas skauda reik valgit tol kol nustos skaudet
pagamintas pagal senasias babaju tehnologijas visiskai naturalus su kanapes ir opijaus priedais :kikiki: kaina sutartine pagal galimybes ........
ps turi galimybe siuo sokaldu megautis visiskai nemokamai ir neribotai , .....

As nesu protiskai atsilikus,kad pirkciau toki,ar anksciau mineta sokolada :kikiki:
Ko jus prie jo prikibot?Nu mane zmogelis,kad prastums ji cia.Nepavyko.Basta.

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 14 Bal 2010, 22:23 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Taip, lengvai itikinamus zmones reikia perspeti apie va tokias kompanijas ir ju platinama nepakartojama produkcija. Nes iki siol pas mus veikia tokia kompanija VISION, isikurusi vilniuje, kalvarijos gatvej, nes per mano tevu gimines, kurie irgi aklai tikejo tu maisto priedu gydomaja galia ir tapo tos firmos platintojais, o as tuo metu ieskojau darbo ir jie pasiule kad mane idarbins, beje tie ivikiai rutuliavosi gal 13 - 14 metu atgal.
Taigi ir as tapau tuo platintoju ju piramideje, pavaiksciojau as ten biski, paziurejau i ju treningus, psichologini zombavima, ju sventinius susitikimus, bandziau pardavineti tuos ju maisto papildus uz 80 litu, kada vaistinei galima buvo nupirkti uz 15 - 20 lt, tai ir isejau is to durnino. Tai va iki siol si kompanija veikia pas mus ir matyt vis dar eina ten zmones ir jie yra verbuojami psichologinio presingo pagalba, pazadais greitai praturteti, atvedus dar tuzina pazistamu zmoniu ir padeti sergantiems zmonems, ju stebuklingu produktu pagalba.

http://www.vision.lt/production/catalog/

Trumpo veikimo NovoRapid ( kintamos dozes)
CD stažas36 m. Pradzia1980m.06.
CD 1 tipas
Gliukozes monitoringas Guardian Real-Time 8metai

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 15 Bal 2010, 10:01 
Atsijungęs
Forumo siela

Tomasas63 rašė:
Robertaitis rašė:
Nusipirkt jo nepamatysi. Jis per brangus parduotuvėse gulėt :)Taip, kažkas panašaus :nugaletojas:
Jei daiktas ar produktas labai brangus ir negali sau leist jo nusipirkt, bandai kažkiek paplatint kitiems, kad galėtum užsidirbt savo daliai

tai tik internete galima ji nusipirkti ar cia tipo is tos serijos kur marketingas namuose , kuo daugiau parduodi tuo daugiau uzdirbi ir dar jai atrandi prekiautoju patampi toje piramideje generolu ir sveikas ir praturtejes

niekas NELI ant zmogaus nepuole , seip man buvo labai smalsu kaip bus viskas pateikinejama ir kiek istobulejo , na bet pasirodo senos mokyklos nesikeicia ir ju verslas klesti nes sistema nesikeicia tik keiciasi produktai arba ju pavadinimai
tik ir tiek

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 15 Bal 2010, 16:12 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

niekas NELI ant zmogaus nepuole , seip man buvo labai smalsu kaip bus viskas pateikinejama ir kiek istobulejo , na bet pasirodo senos mokyklos nesikeicia ir ju verslas klesti nes sistema nesikeicia tik keiciasi produktai arba ju pavadinimai
tik ir tiek[/quote]
Oi nene,as nesiginciju.Su tuo as sutinku.
Ir dabar pamasciau kazkaip.O kaip gi su kosmetika.Avon,oriflame,Faberlic.Jug visa tai parduodama taip pat tik per konsultantus.Grinai piramides principu.Kaip gi tada su jais? :???:

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 15 Bal 2010, 17:16 
Atsijungęs
Forumo siela

o cia jau taipat kaip ir tu sakei kas nori tas perka :)))

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 15 Bal 2010, 17:53 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Robertaitis rašė:
o cia jau taipat kaip ir tu sakei kas nori tas perka :)))

Bet tai is tiesu gera kosmetika.As pati ja naudoju.Ir daug pigesne,nei parduotuvese.Tik,kad kompanijos veikia tuo paciu principu.
Bet tai jau ne i tema :)

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 15 Bal 2010, 19:16 
Atsijungęs
Forumo siela

patikek tas sokoladas irgi geras :)
beje jie minimaliai isleidizi pinigo reklamai ir darbo vietoms , tai leidzia pardavinet pigiau , bet velgi , yra gi tos visokios pigios parduotuves , lyder prais , alldis , lidlas, jysk ar thomas philips ir dar daug kitokiu , kaip ir daugelis ju triukai elementarus , viena kita geresni daikciuka galima praduot pigiai uz savikaina bet piniga uzsidirbt ant sudnniekiu su sukeltomis kainomis , na jug visi sukasi kas kaip ismano ir kaip amzinatilsis Grusnys sake kad verslas tai iteisinta vagyste
beje ten tie avon ir kiti bent jau katalogus turi isleide , man nepatinka pavizdziui prekintis interete arba pagal katolaga nes tai beveik kaip loterija arba prekinimas gariunuose kaip pasiseks :kikiki:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 15 Bal 2010, 22:35 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

..turejau skaityt tris puslapius, tikedamasis, kad isgirsiu ka nors naudingo, o cia tiek laiko ir vietos skiriama spekulianto reklamai..
maximoj.. sokoladas AUSRA, apie 7 litukus..
o stebuklingo sokolado stumikui, siulau grazta.. galvai prasigrezti.. dykai..

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 15 Bal 2010, 22:40 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Uztad vienas pozitivas yra, forumas atgyja. :lol: :tt2:

CD 1 tipas

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2010, 08:39 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

sniegas68 rašė:
..turejau skaityt tris puslapius, tikedamasis, kad isgirsiu ka nors naudingo, o cia tiek laiko ir vietos skiriama spekulianto reklamai..
maximoj.. sokoladas AUSRA, apie 7 litukus..
o stebuklingo sokolado stumikui, siulau grazta.. galvai prasigrezti.. dykai..

O ka cia isgirsi.Visi panasaus plauko veikejai ir visokie firmu atstovai po nepatogiu klausimu dingsta be zynios :kikiki:

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2010, 10:08 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

Stebiuosi, kad nesigydot senu geru viduramžiu būdu - nusileidžiant kraują, proto bokštai

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2010, 10:22 
Atsijungęs
Forumo siela

tomasai63 jai jau jus is humanitariniu ir geru paskatu cia siulot sokolada tai tikrai labai malonu o tuo labiau kada jau esat distributoriu generolas tai ir finansiskai ner bedu tai ir teskit sava humaniterine misija , padalinkit visiems po viena pageidaujamo produkto po dezute , zmones paragaus , pajaus efekta ir bus jums dekingi ir tikiu tikrai kazkas antra dezute nusipirks sau o trecia pardavumui kad sugrystu pinigeliai
ps beje minejot kad jus onkologiniu bedu turit ir sis sokoladas jums labai padeda tai gal galima butu detaliau kur kame kaip jis jums padeda

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2010, 10:33 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

Pirmas dalykas, Robertaiti, aš nesu joks generolas ir jokios piramidės viršūnėj nesu. Tai yra visai naujas produktas Lietuvoj ir Europoj ir niekas juo daugiau, bent kiek aš žinau, neužsiima. Kažkokia moteris Vilniuj tik nusipirko savo reikmėm. Aš būtent juo užsiimu todėl, kad noriu pats naudoti, bet negaliu sau to leisti. Tuo labiau dalinti labdarai. Nors gal ir labai to norėčiau ir man patiktų.
Kadangi aš nesu CD, o onkologinis, tai man nereikia kasdien vartoki kažkokių vaistų. Man tik reikia rinktis sveikus produktu, papildus, vitaminus su antioksidantais ir stengtis kaip galima ilgiau gyvent. O nuo šito šokolado aš jaučiuosi puikiai, jis labai priduoda energijos ir mano tyrimai, kuriuos darausi pastoviai, šiuo metu yra labai geri. Taip, man nuo jo neataugu nei išoperuota dalis mano, nei dingo randai ar dar kas, bet savijauta pagerėjo.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2010, 10:54 
Atsijungęs
Forumo siela

Tomasai, dar vienas pastebėjimas, be jau išvardintų kolegų. Prieš reklamuodamas stebuklinga šokoladą diabetu sergantiems žmonėms, pirmiausia derėtų pasidomėti, kas tai per liga. Beveik visi čia esantys serga 1 tipo diabetu, taigi jų problema NĖRA DIDELIS SVORIS, jie neturi antsvorio ir jiems nereikia stebuklingo svorį mažinančio šokolado. Gal tavo šokoladas ir autoimuninius procesus sustabdo ir kasos ląsteles iš numirusiųjų prikelia? Užsipuolam, ar ne, bet tikrai pyktis ima, kai pradeda šnekėti nesąmones. O jeigu kažkas tau pasakė, kad vėžį išgydyti galima šokoladu - bėk šalin nuo to žmogaus kuo greičiau. Geriau susitaupyk tuos pinigus ir sodą nusipirk, auginkis ekologiškas morkas ir bulves, kvėpuok grynu oru - naudos tikrai bus daugiau.

T.p. serga dukra (nuo 2003 rudens, insulinas NovoRapid, insulino pompa Accu-Chek Spirit)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2010, 11:03 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

Graži demagogija. Jei pažiūrėtumėt pradžią, pa matytumėt , koks yra antioskidantų kiekis yra šitame produkte, o koks daržovėse ir vaisiuose. Vaisiai gerai, bet to negana.
Aš ir nesakiau, kad esmė yra svorio metimas. Esmė - didelis antioksidantų kiekis, kuris suriša laisvuosius radikalus, kurie tas ląsteles ir žudo.
O gal Jūs, naudodami savo vaistus, išgyjate visiškai?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2010, 11:09 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Tomasas63 rašė:
Pirmas dalykas, Robertaiti, aš nesu joks generolas ir jokios piramidės viršūnėj nesu. Tai yra visai naujas produktas Lietuvoj ir Europoj ir niekas juo daugiau, bent kiek aš žinau, neužsiima. Kažkokia moteris Vilniuj tik nusipirko savo reikmėm. Aš būtent juo užsiimu todėl, kad noriu pats naudoti, bet negaliu sau to leisti. Tuo labiau dalinti labdarai. Nors gal ir labai to norėčiau ir man patiktų.
Kadangi aš nesu CD, o onkologinis, tai man nereikia kasdien vartoki kažkokių vaistų. Man tik reikia rinktis sveikus produktu, papildus, vitaminus su antioksidantais ir stengtis kaip galima ilgiau gyvent. O nuo šito šokolado aš jaučiuosi puikiai, jis labai priduoda energijos ir mano tyrimai, kuriuos darausi pastoviai, šiuo metu yra labai geri. Taip, man nuo jo neataugu nei išoperuota dalis mano, nei dingo randai ar dar kas, bet savijauta pagerėjo.

O jus manot, kad butent tik sitas sokoladas gali but jusu geros savijautos priezastis?Juk yra ir pigesnio, tikrai kokybisko sokolado..Kazkaip manes dar joks "argumentas" neitikina, kad vertas moket tokius pinigus uz toki sokolada..

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2010, 11:09 
Atsijungęs
Forumo siela

Tomasas63 rašė:

vat su sia dalimi galeciau sutikti , deja mums tenka leistis vaistus ir dar naudoti visokias priemones kas kainuoja , na o sveiko maisto yra begalo didelis pasirinkimas ir logika bei sveikas protas sako kad dar pradeti valgiti sveika sokolada (o kodel tradicinis nesveikas, jis taipat sveikas ) o jai ka yra begales butu sudeginti ta perdaug susirinkusi arba isvis neduot rinktis toms kalorijoms
sutik su tuom kad kaip ir pats minejai tai yra perbrangu ir reik but pamisusiam arba nerealiam gurmanaui , beje vietoj to sveiko sokolado as geriau nusipirksiu kokiu kitokiu gurmanisku skanestu , pavizdziui rukytu pamidoru idarytu ozkos suriu
maisto papildai sokolado pavidale cia jau ponu ismislai
beje idomumo delei seip europoje jau nemazai yra skyriu/vitrinu parduotuvese kur ivairus produktai ir papildai skirti diebetikams (ten sokoladai, saldainiai,vitaminai, maisto papildai ,visokie kokie tik nori gardesiai , jau pastebiu kad net jie stovi atskiroje lentynoje atskiti nuo dietiniu ir sokolado plitele diabetikui kainuoja 3/4 eurai sausainiai 3 eurai ir tai jau yra brangoka o tu siulai produkta kuris skirtingu pavidalu skirtingos sudeties turi vienoda kaina ir nevaikiska
o tu antioksidantu begale ir naturaliu ir nebrangiu , gerkit arbata ir nebus jokiu nereikalingu medziagu organizme
Supresuota natūrali Pu Erh arbata. Presuotoje arbatoje ilgiau išsilaiko gerosios savybės. Kaina 8.90Lt/100gr

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2010, 11:11 
Atsijungęs
Forumo siela

Tomasas63 rašė:
Graži demagogija. Jei pažiūrėtumėt pradžią, pa matytumėt , koks yra antioskidantų kiekis yra šitame produkte, o koks daržovėse ir vaisiuose. Vaisiai gerai, bet to negana.
Aš ir nesakiau, kad esmė yra svorio metimas. Esmė - didelis antioksidantų kiekis, kuris suriša laisvuosius radikalus, kurie tas ląsteles ir žudo.
O gal Jūs, naudodami savo vaistus, išgyjate visiškai?

Pu Erh arbatos poveikis:

■padeda įveikti viršsvorį;
■mažina cholesterolio kiekį kraujyje, tonizuoja medžiagų apykaitą kepenyse;
■greičiau pašalinamas alkoholis;
■padeda virškinti riebų maistą;
■šalina šlakus;
■stiprina imuninę sistemą;
Taip pat yra pastebėta, kad Pu-erh arbata gali būti geriama infekcinių ligų profilaktikai, ji turi bakteriostatinį poveikį (stabdomas bakterijų dauginimasis).

Pu erh arbatos paruošimas: į didelį puodelį beriamas šaukštelis arbatos, ji užpilama filtruotu virintu 95oC vandeniu. Laikoma 5 minutes. Pu-erh arbatą galima plikyti kelis kartus. Kinijoje Pu-erh nuplikoma verdančiu vandeniu ir po to ruošiama. Užpilti galima iki keturių kartų. Gydomąjį poveikį turi pirmi du kartai. Galima gerti prieš naktį, geriau suvirškinamas maistas. Palaikius užplikintą ilgesnį laiką(10-30 min) veikia tonizuojančiai.
Pu Erh arbata natūrali
Kaina 3.90Lt/100gr

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2010, 11:15 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

Gal gali pasakyti, koks antioksidantų kiekis ORAC yra toje arbatoje?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2010, 11:16 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Nuo musu leidziamu vaistu ( o butent musu leidziamo insulino ) mes neisgydom cukralyges, mes ja kontroliuojam su insulinais, cia yra du dydeli skirtumai, yra viena gydyti kazkokia lyga su tabletemis ir yra visai kita visa gyvenima leistis insulina. Cia tas pats viksta ir su sveiku zmogum, jo kasa visa gyvenima svirkscia insulina i organizma, palaikyti cukrus normos ribuose, mes gi patis susileidziam ta insulina visa gyvenima.

CD 1 tipas

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2010, 11:18 
Atsijungęs
Forumo siela

Jūs pats nežinote, ką šnekate. Įsikalkite į galvą: 1 tipo diabetas nepagydomas, nepadės net krūva antioksidantų. Tiesiog prieš šnekant, reikia sužinoti kas tai per liga, ar jūs žinote? Mūsų vartojami vaistai negydo, tai tik pakaitinė terapija - leidžiamas hormonas insulinas. Ir mes jį leidžiam tiek kartų, kiek valgome per dieną (neskaitant bazinio), ir jokie antioksidantai neatnaujins jo gamybos organizme, nes tos ląstelės yra žuvusios, o jei ir atsistatys, tai imuninė sistema tuoj pat jas sunaikins, nes tokia yra ši liga. Matosi, kad nieko nežinote ir nesuprantate. Kur forumo administratorius?

T.p. serga dukra (nuo 2003 rudens, insulinas NovoRapid, insulino pompa Accu-Chek Spirit)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2010, 11:43 
Atsijungęs
Forumo siela

Tomasas63 rašė:

tai kogero apie jusu kolegas kurie stumia platina pardavineja begalo brangias sultis su ORAC
Cituoti:
Noriu, kad suprastumėte mane teisingai- acai yra vertingas ir sveikas maistinis papildas. Problema jo kainoje. Jeigu esate tokie turtingi, jog galite pirkti šias sultis, neatsisakydami kitų naudingų dalykų savo gyvenime, tuomet- pirmyn. Tačiau daugeliui žmonių išleisti trisdešimt ar keturiasdešimt dolerių, perkant jų kvortą (mažiau negu litrą), sunkiai įmanoma. Jas pirkdami jie turi atsisakyti kelių kitų šviežių, sveikų maisto produktų. Tai neteisinga, nes toks perdėtas acai (arba taip vadinamo stebuklingo maisto, stebuklingų sulčių) sureikšminimas skaudžiai atsiliepia piniginei ir pilnavertei mitybai. Joks atskirai paimtas vienas produktas negali aprūpinti mūsų organizmo visomis jam būtinomis medžiagomis.

Kalbėdamiesi su šitų "stebuklingų" acai pardavinėtojais bei platintojais, be jokios abejonės girdėjote apie ORAC (antioksidantų lygių maiste matavimas) vertę. Daugybė dietologų tvirtina, jog antioksidantai gali padėti apsisaugoti nuo laisvųjų radikalų (free radical) daromos žalos mūsų kūnams ir tokiu būdu sumažinti tikimybę susirgti širdies ar vėžinėmis ligomis.

Iš tiesų acai pasižymi neišpasakytai didele ORAC verte. BET (ir tai svarbu) ORAC lygiai tėra antioksidantų matai maiste, konkrečiai tose sultyse. Jie nematuoja kokius jų kiekius mūsų kūnai įsisavina. Deja, įsisavinimo mechanizmas dar nėra iki galo išaiškintas ir skirtingai veikia kiekviename iš mūsų (tarkime, tokį pat kiekį sulčių išgėrė Onutė ir Petrutė. Pirmosios organizmas pasisavino didesnę jų dalį, o kitos gal tik keliolika procentų)..

Visi tie antioksidantai acai yra naudingi mūsų kūnams tik tuomet, jeigu kūnai pajėgia juos įsisavinti (absorbuoti). Kadangi niekas negali numatyti kaip konkretus kūnas veiks konkrečiu atveju, manoma, kad geriauia yra valgyti (ir gerti) patį įvairiausią antioksidantais turtingą maistą. Lengviausiai pasiekiamas randamas juodose gervuogėse (blackberries), mėlynese (blueberries), spanguolėse (cranberries), avietėse (raspberries), braškėse (strawberries) ir obuoliuose. Bet kurie ryškiaspalviai vaisiai ir daržovės paprastai pasižymi pakankamai auktšais antioksidantų kiekiais. Tiesą pasakius, patys aukščiausi ORAC lygiai (kiekviename grame) aptikti plačiai paplitusiame cinamone.

Acai pardavinėjantys asmenys visada šneka apie atliktus tyrimus ir apie tai, kad štai šis (jų platinamas) produktas buvo apdorotas ypatingu būdu ir todėl yra ypač vertingas. Nekreipkite į tokius žodžius jokio dėmesio. Kiek man pavyko išsiaiškinti, nieko niekada apie acai nebuvo skelbta medicininėje ar rimtesnius tyrimus skelbiančioje literatūroje. Rasite daug taip vadinamų "klinikinių tyrimų", bet jei atidžiau į juos įsigilinsite, tai įsitikinsite, kad juos atliko kompanijos įkūrėjas (pardavinėjantis acai sultis).

Beliko aptarti tą ypatingą apdorojimo būdą- atkreipkite dėmesį, kalbame apie vaisių. Geriausia yra valgyti šviežų, tiesiai nuo medžio, bet tai neįmanoma. Todėl jie paprastai pardavinėjami užšaldyto minkštimo pavidalu ( frozen pulp), arba iš specialiu būdu (freeze-dried ) koncentrato pagamntos sultys. Tai yra pakankamai geri būdai, leidžiantys Pietų Afrikoje užaugusius vaisius perkelti ant mūsų stalo. Tačiau nieko stebuklingo juose nėra. Bet kurios vaisių apdirbimo technologijos tikslas yra išsaugoti kuo daugiau vertingų medžiagų persiunčiant juos, gabenant.

Viska apibendrinant keliais žodžiais reiktų pasakyti, kad neverta pamesti galvos dėl acai. Norėdami praturtinti savo maistą antioksidantais, nesiekite egzotiškų, paslaptingų super produktų. Paprasčiausiai valgykite daugiau šviežių daržovių bei vaisių, ypatingai tokių, kurie yra ryškių spalvų. Valgysite skaniai ir sutaupysite daug pinigų.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2010, 14:32 
Atsijungęs
Forumo siela

Tomasas63 rašė:

viskas daug paprasciau
Cituoti:
Norėdami praturtinti savo maistą antioksidantais, nesiekite egzotiškų, paslaptingų super produktų. Paprasčiausiai valgykite daugiau šviežių daržovių bei vaisių, ypatingai tokių, kurie yra ryškių spalvų. Valgysite skaniai ir sutaupysite daug pinigų.
neišpasakytai didele ORAC verte. BET (ir tai svarbu) ORAC lygiai tėra antioksidantų matai maiste, konkrečiai tame sokolade Jie nematuoja kokius jų kiekius mūsų kūnai įsisavina. Deja, įsisavinimo mechanizmas dar nėra iki galo išaiškintas ir skirtingai veikia kiekviename iš mūsų (tarkime, tokį pat kiekį sulčių išgėrė Onutė ir Petrutė. Pirmosios organizmas pasisavino didesnę jų dalį, o kitos gal tik keliolika procentų)..

pridursiu valgit darzoves gerkit skania arbata ir jokiu bedu
Cituoti:
Bet kurie ryškiaspalviai vaisiai ir daržovės paprastai pasižymi pakankamai auktšais antioksidantų kiekiais. Tiesą pasakius, patys aukščiausi ORAC lygiai (kiekviename grame) aptikti plačiai paplitusiame cinamone.

abejoju kad visa tai galima butu paneigti

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2010, 15:38 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

na jei zmogui padeda tas sokoladas, ko jus ji verciat valgyt darzoves ir vaisiu, lai kemsa sau i sveikata :lol: juk tikejimas irgi labai gydo :taip:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2010, 16:06 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Jo, tikejimas, galingas zodis, tai panasu beveik tas pats kaip "placebo efektas", kada kalbama apie netikras tabletes ir ne tik, kol nesuzinai kad tai yra, kaip sakoma rusiskai "пустышка" tol tas efektas puikiausiai veikia.

CD 1 tipas

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 103 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: