Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 19 Lap 2017, 13:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kokie vitaminai geri sergant CD?
StandartinėParašytas: 08 Bal 2005, 13:52 
Sveiki.deja nesu diabetike bet noriu savo drauguj pagelbet. jis serga diabetu jau 10 metu ir dabar dirba po 12valandu per diena iseiginiu turi mazai.ir kiek matau jis vis labiau ir labiau pervarges. pastaruoju metu galva dazniau svaigsta ir skrandis sustreikavo.
gal galit patarkit kokius jus vitaminus vartojot(-jat) nes zinau kad jis neprisiruos nusipirkti ju tai teks man pasirupinti.

Į viršų

Pranešimo tema: Atsakymas
StandartinėParašytas: 08 Bal 2005, 14:56 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Vien vitaminai ne visuomet padeda. Gal diabetas dekompensuotas, nereguliariai maitinasi, gal psichologiškai pervargsta. Gali būti daug priežąsčių. Vaistinėse yra pakankamai daug vitaminų. Vieni populiariausių ir man patinkančių yra "Terra-M", kuriuose ir mineralai ir vitaminai vienoje tabletėje, vartoti reikia kartą per parą ir labai sustiprina organizmą. Jie nebrangūs, bet, mano nuomone, pakankamai geri. Pabandykit.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Bal 2005, 16:00 
as pati naudoju "gerimax" nes esu labai uzimta nuo ryto iki velaus vakaro lakstau.beto man jie visai suteikia energijos, nuotaikos. bet juk ar gali tie patys vitaminai netikti diabetikams?

Į viršų

Pranešimo tema: Dėl vitaminų
StandartinėParašytas: 09 Bal 2005, 14:29 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Diabetikams labiausiai tinka tie vitaminai, kurių sudėtyje yra B grupės vitaminų ir mineralų medžiagų apykaitai pagerinti.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bal 2005, 16:34 
kiek girdejau kad geri vitaminai yra "cigapan" nes jie su elniu ragu milteliais. ar tiesa?

Į viršų

Pranešimo tema: Vitaminai?...
StandartinėParašytas: 11 Bal 2005, 18:49 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

mija rašė:
kiek girdejau kad geri vitaminai yra "cigapan" nes jie su elniu ragu milteliais. ar tiesa?

O RAGAI NEIŠAUGS?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2005, 15:18 
na tikiuosi kad neapsiraguos draugas mano :roll: :D

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bal 2005, 23:00 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Ragai neišaugs. Bet apskritai ne visada daug yra gerai. Logiškai mąstant - ar gali visos medžiagos sukištos į vieną tabletę derėti tarpusavyje? Jau vien technologiškai tai sunku padaryti. Tarkim populiarūs dabar kalcio ir magnio deriniai yra fiziologiškai nerealūs. Nes apsinuodijus magniu skiriamas būtent kalcis. O reklama yra visagalė. Mano nuomone reikėtų vengti visų vitaminų ir mineralų vienoje tabletėje, o verčiau pasirinkti tokius preparatus, kurie pagaminti "su protu". Tarkim, yra tokie vokiški "Diabetiker-Vitamine", labai racionali sudėtis, dominuoja B grupė, kuri ir yra svarbiausia. Arba kitokie panašūs, nors pagal kainą šitie labiausiai apsimoka ir juose nėra visokių dažų, skonio pagerintojų ir kt. Dėl vitaminų su ženšeniu (kaip Gerimax) - atsargiai, ženšenis kartais turi neprognozuojamą veikimą, gali didinti kraujospūdį, akispūdį ir veikti glikemiją. Jei reikia tonizuojančio veikimo, geriau būtų eleuterokokas, kaip pvz "Vital-capseln Rathiopharm".

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bal 2005, 23:02 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

"Deja nesu diabetikė" skamba makabriškai :) , bet jūsų draugui pasisekė :). Sėkmės!

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Vas 2006, 14:40 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Man mano odontologe rekomendavo cigapana po porodontito operaciju.Ji labai isgyre situos vitaminus. Ji apskritai yra visokiu netradiciniu vaistu ir gydymo metodu salininke. Taip pat dar pasiule nusipirkti koki tai preparata MUMIO ar kazkaip panasiai, bet sito as nebandziau.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Vas 2006, 19:39 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Va va, ir mumijus šen... Akmenų sultys, vadinasi. Rusijos farmacijos ir kosmetikos (ypač) pramonė jį tiesiog dievina, o liaudies medicina siūlo nuo visų ligų. Viskas labai mistifikuota (tiksliai nežinoma, nei kaip tas mumijus susidaro, nei iš kur tokios jo savybės, iš principo tai lyg derva, kurioje daug visokių mikro/makroelementų, koncentratas, kvintesencija, randamas tik kalnuose, susidaro ten, kur intensyviai vyksta uolienų dūlėjimo procesai, veikia baktericidiškai, skatina gyjimą, atsinaujinimą ir daro stebuklus ten, kur tik jie ir begali padėti....), bet toks atsitikimas man nutiko: atėjo kartą į vaistinę moteriškė, atnešė guzelį to mumijaus ir užklausė, ar aš negalėčiau iš jo padaryti tepalo, nes jos seseriai dėl daibeto žada nupjauti koją ir tai esanti paskutinė viltis. Na, aš perknisau krūvą knygų, bet kad pas rusus viskas taip paprasta ir slapta, tai niekur neradau receptūros. Tada susiradau vieną senyvą kolegę, toji kažką prisiminė, galų gale pagaminau tą tepalą ir moteriškė jį išsivežė kažkur toli. Tuo istorija ir baigtųsi, bet šaukštelį to tepalo aš parsinešiau namo, o mano mama jį išbandė visom įmanomom žaizdom, pūliniam ir hemorojui ir visur viskas stebuklingai gijo... Tai va kokia istorija.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Vas 2006, 22:08 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

Labas. Man šeimos gydytoja rekomendavo pasiieškoti vitaminų, kuriuose yra kažkokia alfa lipoinė rūgštis. ( Nelabai pasidomėjau jos poveikiu...Atseit gerina kraujotaką.) Radau vienintelius- Meliton. Bandziau. Bet tik vieną įpakavimą. Rašo, jog mažina glikemiją. Nieko tokio nepastebėjau.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Vas 2006, 23:11 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Lora, turiu klausima. Ar esi girdejusi apie Konkovo tepala. Nezinau ar teisingai parasiau. Man juo puikiai isgyde puliuojanti pirsta panaudojus si tepala tik 2 kartus. Zinau jis yra gaminamas ir laisvai pardavime jo nera.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Vas 2006, 08:47 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Sakyk, Lora, o to MUMIJAUS galima ir vaistinese nusipirkti ar jis tik juodojoj rinkoj vaiksto? Man buvo patare Kaune vienam turgely jo ieskot, bet kazkaip pasitikejimo nekelia turguje prekiaujami vaistai...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Vas 2006, 19:52 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Dalia, gal Volkovo tepalas? Juo gydo įvairiausias odos ligas (žaizdas, pūlinius, pragulas), sudėtis keistoka ir kvepia kamparu, bet jei padeda, tai padeda. Taip, jį galima nebent užsisakyti, kad pagamintų, bet tikriausiai ne kiekviena gamybinė vaistinė imsis, nes į sudėtį įeina keletas nedažnai naudojamų medžiagų, pvz insulinas (taip taip) - dalykas brangus... Nebent duotumėt savo :). Aš gaminu, būsit Klaipėdoj - užsukit :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Vas 2006, 19:57 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Mumijaus vaistinėse gryno nėra. Jį parveža iš Altajaus tokiais mažais briketukais, tikrai, tik turguj... Dėl pasitikėjimo turgum - pasitikėt nevalia, nors iš kitos pusės, mumijus - pačių nepalankiausių gamtinių sąlygų produktas, tai gal nelabai jam bepakenktų turgaus prekyba... Nžnau, man buvo davę parvežto iš Rusijos, tiesa, vieną kartą buvo senas ir nekokybiškas (gal ir iš turgaus) - sukietėjęs. Jis turi būti kaip smala, tirštas ir tirpti vandenyje.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Vas 2006, 22:52 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Tikriausiai tai ne Volkovo tepalas, nes kamparo kvapo kaip ir nejauciau, o kvapas bjaurokas. Sekanti karta kai busiu pas med sesute galesiu paklausti sudeties. Poveikis is tiesu geras.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Vas 2006, 22:58 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Pati esu vartojusi butent Altajaus mumiju supakuota kaip normalus vaistu lapelis. Ir - su galiojimo terminu. Ji gamina Rusijos kompanija Evalar. Si ir kitus produktus galima pasiziureti http://www.evalar.ru. Mazdaug pries metus rasiau jiems uzklausima del ju produkcijos siuntimo. Deja, i Lietuva jie siusti atsisako. Nors, yra zmoniu kurie ji gauna. Tik dar nezinau kokiais keliais. (kaina po to buna kone 10 kartu brangesne).
Kai ka is sios produkcijos imanoma rasti Kauno bazese. Tai yra maisto papildai ir jais gali prekiauti ne tik vaistines.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Vas 2006, 21:37 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Taip, yra ir tabletuoto. Ir kai kurios mažos privačios vaistinės prekiauja, bet tai nelegalu. Nes tie visi preparatai LR neregistruoti.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 16:30 
Nu tie thera M, tai tikrai sabasiniai vitaminai..:) Jau vien del ju kainos galima spresti, kiek jie yra verti, kai 100 tableciu, nesiekia net 20lt. Cia kaip sakoma, jog uz atitinkama kaina, bus atitinkama ir kokybe. Negalima juk uz maza kaina, padaryti aukstos kokybes..:) O tie vokiski, kur skirti specialiai mums, kur Lora rase, tai tikrai visai nieko.. Bet jie jau kainuoja kiek brangiau..

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 14:01 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labutis visiems.Gal gali kas paaiškint ,kas yra selenas?Nusipirkau jo prieš 6metus pagal instrukciją skiedžiau ir vartojau ,stipriai pablogėjo bendras stovis,dabar nusipirkau "Diabetone"be akinių neįžiurėjau ,kad jame yra seleno ir nelabai man jis tinka,dabar išgeriu po kaitinimosi pirtelėj , nes ten stipriai išprakaituoju.Tai būna kas savaitę.Jei nenaudoju vitaminų,po pirtelės,ar neišgeriu pieno 1lt.nakti stipriai traukia kojas mešlungis.

1995m.
Lantusas
Apidra

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Lap 2006, 15:28 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Selenas yra toks cheminis elementas, kuriam būdinga greita reakcija su oksidatoriais. T.y. jis yra antioksidantas, kaip ir vitaminai E, A, C. Šia savybe pasiremiant selenas imtas naudoti vėžio ir kitų ligų, susijusių su oksidacija (nes oksidacija mūsų kūne yra nepageidautinas procesas) profilaktikai. Tuo pat metu kilo daug diskusijų, nes visi seleno junginiai gali būti toksiški, o kai kurie net labai nuodingi. Atsirado ir tyrimų, įrodančių, kad selenas kenkia kepenims.
Šiaip ar taip, selenas yra biologiškai būtinas mikroelementas, kurio sočiai gaunama su maistu. Esant reikalui (pvz gripo sezonui artėjant) galima pavartoti antioksidantų kompleksų (kaip pvz Triovit), kur vitaminai suderinti su selenu. Vėlgi - ne nuolat, ne viršijant dozių, nepersistengiant! O vartoti gryną seleną - nežinau, kam. Kaip visos lengvai reaguojančios medžiagos, jis linkęs rūgštinti terpę. Todėl nieko nuostabaus, jei nuo jo skrandį skauda.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Kokie vitaminai geri sergant CD?
StandartinėParašytas: 11 Bal 2009, 14:34 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

Yra tokie DIABETIKER VITAMINE kiek zinau pagal sudeti tikrai geri bent jau mano sesuo vartoja juos ten iena vitaminai B1, B6, B12, o kiek zinau diabetikams vitaminas B labai reikalingas.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 11 Bal 2009, 14:53 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

tai kad ka tik PauLita apie situs vitaminus sake is kitos puses :hmhm:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 15 Bal 2009, 11:41 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

Na cia turbut kiekvieno pasirinkimas mano sesutei jie geri :) , zinoma tu vitaminu turbut yra begales kas kam tinka tokius ir pasirenka ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 21 Bal 2009, 10:27 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Kiekvienam savo, mes skirtingi,
o B grupės vitaminai tikrai tinka,
prie c.d. kontrolės prieš neuropatijas.

1995m.
Lantusas
Apidra

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Bal 2009, 08:40 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

Taip Vismantai as irgi kazkur esu skaiciusi kad vitaminas B ypatingai reikalingas ir dar Chromas kad mazintu potrauki saldumynams, o kaip tik pagal sudeti vitaminuose Diabetiker yra pakankamai ir vitamino B ir chromo kurio reikia sergancem diabetu.
p.s kazkaip man liudna siandien :(

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 22 Bal 2009, 09:14 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Na štai dėl to ir siūlau B grupes vit. :)
Neliūdėk suvalgyk gabaliuką šokalado, :)
gal nereikia bijoti saldumynų, retkarčiais
po labai netaug, įtraukiant į bendrą a.v.
kiekį :gele:

1995m.
Lantusas
Apidra

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Bal 2009, 09:30 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

Aciu Vismantai :) tikrai matyt suvalgysiu juodo sokolado gabaleli gal kazkiek i smegenis gerojo hormono paklius:)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 22 Bal 2009, 09:34 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Paklius garantuoju :)

1995m.
Lantusas
Apidra

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: