Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 18 Lap 2017, 14:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kodėl žmonės tokie negeri?
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 12:46 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

La:)
Gal galit pasakyti,kodėl aš praradau pasitikėjimą žmonėmis?nežinau kuom galima šiais laikais pasitikėti,ar tik savo draugais ir artimais žmonėmis?
Kodėl tie žmonės darosi tokie negeri?nejautrus,nenuoširdus?
Ir kodėl aš vis nudegu nagus su savo pasitikėjimu?Ir kodėl tuo klausimu pas mane vis daugiau iškyla klausimų?Gal reikia užsidaryti į pogrindį ir su niekuo nebendrauti?O gal jau man reikia pas psichologą?Bet argi pas mus yra tokių? :(

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Re: Kodėl žmonės tokie negeri?
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 15:58 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?
Vartotojo avataras

Ka ten kiti???? Svarbu pats buk geras...O pasitiketi visais is eiles tikrai neverta...Kiekvienas nori is gyvenimo atgriebti kuo didesni kasni...ir tikrai neziures, ar nukentes ten koks nelaimelis ar ne.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 02 Gru 2004, 01:14 
Atsijungęs
Daigelis

Gal galit pasakyti,kodėl aš praradau pasitikėjimą žmonėmis?nežinau kuom galima šiais laikais pasitikėti,ar tik savo draugais ir artimais žmonėmis?
Kodėl tie žmonės darosi tokie negeri?nejautrus,nenuoširdus?
Ir kodėl aš vis nudegu nagus su savo pasitikėjimu?Ir kodėl tuo klausimu pas mane vis daugiau iškyla klausimų?Gal reikia užsidaryti į pogrindį ir su niekuo nebendrauti?O gal jau man reikia pas psichologą?Bet argi pas mus yra tokių? :([/quote/

Pasitikejimas- tai plati tema. As tik noriu issakyt savo pastebejimus, patirti.
Pastebejau, kad tu linkes mastyti "arba viskas arba nieko", linkes i generalizuota mastyma. Pvz. jeigu tu nepasitiki, tai nepasitiki visais zmonemis, netgi abejoji ar galima surasti Lt psichologu, kurie tau galetu padeti. Zmones tau atrodo tokie negeri, nejautrus, nenuosirdus. Bet jie turi ir kitu savybiu. Zodziu gyvenimas nera balta ir juoda, bet dar daugybe spalvu issidesto tarp siu pagrindiniu spalvu. Nors atrodo, kad cia as gana banaliai rasau, bet norejau atkreipti i viena tavo mastymo savybe. Arba visko neigimas, arba teigimas. Arba visiskas pasitikejimas kitais, iki nudegimo, arba visiskas nepasitikejimas kitais zmonemis.
Antra vertus, pasitikejimas kitais susijes su pasitikejimu savimi, su sugebejimu atsiverti kitam zmogui ir sugebejimu, nujautimu tos ribos, kada atsiverimas tampa skausmingas, kad galetum ramiai pakelti jo pasekmes. Visada iskyla etinis klausimas, kiek as galiu atsiverti, kiek as pakankamai stiprus tam. Kaip ir supratimas, pajautimas, kiek kitas zmogus pajegus priimti mano atsiverima ir pasitikejima juo.
Kartais mes tiesiog per daug dedam vilciu i kita zmogu, per daug is jo tikimes. Daznai uz pernelyg didelio, sakyciau nerealaus pasitikejimo kitais slypi pacios asmenybes problemos, kaip menka saviverte, noras, kad kitas zmogus kaip nors patvirtintu, pakeltu pasitikejima savimi ir kt.
Kartais buna, kad zmogus patenka i tokia situacija, kur nuolat isgyvena frustracijas. Tada svarbu bent issaugoti pasitikejima savimi ir nukreipti savo mintis nuo aplinkos, kurios tu negali pakeisti ir tokio mastymo budo, tipo visi zmones nenuosirdus, negeri, kuris tave dar daugiau zlugdo, bet koncentruotis i produktyvu mastyma ir savo poziurio i aplinka pakeitima pagal moto: "Mes negalim pakeist aplinkos, bet mes galim pakeist savo poziuri i ja". Uzuot sprendus neissprendziama klausima - kodel tie zmones tokie negeri - daug svarbiau yra atsisukt i save, i savo mastysena ir stengtis nepasiduot beviltiskoms nuotaikoms ir zlugdancioms mintims.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Keironai-ačiū.
StandartinėParašytas: 02 Gru 2004, 12:13 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

La:) keirona,
Ačiū už atsakymą,apsvarstysiu,padarysiu išvadas,bet vėliau,nes jaučiu,kad dar nepraėjo depresija.Sakai mastau:arba viskas arba nieko,nepagalvojau apie tai,gal iš šalies geriau matyt.Parašiau tą temą,abstrakčiai,negali visą laiką gi taip nesisekti su žmonių pasitikėjimu.bet kažkodėl paskutiniu metu iš eilės "nusvylu nagus"ir taip skaudžiai.kad Norvegija būtu šiek tiek arčiau,rastum mane iš ryto prie savo durų.
Kai būsi Lietuvoje,tai tikrai pas tave užeisiu,paplepėti apie gyvenimą...
Su pagarba Ričardas.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Re: Keironai-ačiū.
StandartinėParašytas: 03 Gru 2004, 01:39 
Atsijungęs
Daigelis

[quote
Kai būsi Lietuvoje,tai tikrai pas tave užeisiu,paplepėti apie gyvenimą...
Su pagarba Ričardas.[/quote]
Butinai pasimatysim, Ricardai :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: apie zmones
StandartinėParašytas: 04 Gru 2004, 02:16 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Labai geros ir Astos ir Keironos mintys. Mes visi noretumem pasitiketi kitais, sulaukt pagalbos sunkia minute, ir be abejo ne pajuokos, kai atveriam sirdi. Taciau realybeje viskas yra kiek kitaip. Negali buti per daug atviras ir ypac per nelyg pazeidziamas. Kartais per daug didelis emocionalumas vercia aplinkinius jaustis nejaukiai, ypac kai zmogaus gerai nepazisti. Is kitos puses zmones yra linke uzgauti kitus, jei jaucia ju silpnuma, ypac jei patys turi nepilnavertiskumo kompleksa. Jau daug kartu isitikinau, kad stiprus savo verte jauciantys zmones niekada nepazemins silpnesnio, neisjuoks kito zmogaus nuomones. Del to, jei kas rodo kreivas sypseneles ar atvirai tave zemina, nekreipk i juos demesio - tai zmones patys turintys rimtu problemu. Is kitos puses neuzkrauk per dideles emocines nastos ir ant tu kurie stengiasi buti tavo draugais, nes daznai mes nesijauciam pajegus padeti, net kai norim. Pagalvok kaip pats jautiesi prie ligonio lovos ar per laidotuves - ar visada lengva rasti paguodos zodziu (ar apskritai ka pasakyti), net jei tai ir artimas zmogus (ir ypac jei artimas). Gal naturaliai norisi sprukti is ten? Tokia musu prigimtis.
Kas del Astos atsakymo, manau jame yra daug isminties, nes daznai daug didesni pasitenkinima atnesa ta pagalba kuria gali suteikti pats, o ne ta kuri suteikta tau. Tai ne tik altruistinis-filosofinis poziuris. Is tikruju, padedamas kitiems zmogus jauciasi pajegus, stiprus, geras, vertingas. Tai be galo stipri jega, nes zmogui yra labai svarbu jaustis vertingu, tai kaip priesnuodis depresijoms, nusivylimams, ligoms. Ypac kai jau turi diabeta, kuris daznam palauzia savo vertes jutima. Del to jau ne pirma karta sakau: ieskokit megiamo darbo, uzsiemimo, labdaringos veiklos, nes tai visapusiskai pades. Daugybe diabeta turinciu zmoniu tampa begaliniais entuziastais-humanistais. Be to net ir blogiausiom salygom gali rasti zmogu kuriam reikia tavo pagalbos, apsidairyk, tikrai pamatysi tokiu, kuriems daug blogiau nei tau. Ir gali buti jiems tik dekingas uz tai kad jie suteikia tau galimybe tobuleti, isreiksti ir pajusti savo geruma bei stiprybe. Pamazu pamatysi, kad ir kiti tavo atzvilgiu nebe tokie abejingi. Esu tuo tikra.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2005, 17:18 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis

Labas :!:
As tokiu ilgu laisku nerasysiu, kaip kad kiti, bet noreciau pasakyti kad nereike buti liudnam, nusiminusiam ir galwoti kad kiti zmones apie tawe blogai ir tegalwoja. Buk laimingas ir tikekis, kas kasnors isras waista nuo CD. Jeigu as pasikartojau is praitu laisku nepykit, nes as nelabai megstu skaityti tai ju wisu ir neperskaiciau :wink:
IKI :!:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Eivydui
StandartinėParašytas: 02 Vas 2005, 20:01 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Ozols rašė:
Labas :!:
As tokiu ilgu laisku nerasysiu, kaip kad kiti, bet noreciau pasakyti kad nereike buti liudnam, nusiminusiam ir galwoti kad kiti zmones apie tawe blogai ir tegalwoja. Buk laimingas ir tikekis, kas kasnors isras waista nuo CD. Jeigu as pasikartojau is praitu laisku nepykit, nes as nelabai megstu skaityti tai ju wisu ir neperskaiciau :wink:
IKI :!:

--------------------------------
Matyti, kad linksmas esi, net nuotrauką ne savo rodai...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2005, 20:50 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis

8) tureciau sawo nuotrauka senai buciau idejas 8)
O ka jums labai nuotraukos rupi :?: :?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Vas 2005, 12:59 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Ozols rašė:
8) tureciau sawo nuotrauka senai buciau idejas 8)
O ka jums labai nuotraukos rupi :?: :?

Nerūpi, yra bent kažkoks mandagumas ir pagarba kitiems, na kitai rasei...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Vas 2005, 17:53 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis

Ai krc jei jau del nuotraukos praded "kliedet" ti as gal tada patilesiu... :evil:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Ozols :)
StandartinėParašytas: 04 Vas 2005, 23:17 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas.
Neužpyk jaunuoli,bet peskaityk temos pavadinimą,o paskiau ginčykis su kuo tik nori,bet ne tame skyriuje,ir nereikia atsakinėti į temą,jeigu neturi ką pasakyti.Tarp kitko kas pasakys,kad aš liūdnas ar nuliūdęs,lai meta į mane akmenį,ok?
Su pagarba Ričardas :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Apie tą patį
StandartinėParašytas: 05 Vas 2005, 21:59 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Manau, kad žmonės stengiasi kompensuoti savo kompleksus, trūkumus ir kažkaip pasireikšti. Matyt nuo būdo savybių priklauso jų elgesys. Gerumas gimsta gerume.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Kov 2005, 11:00 
Atsijungęs
Daigelis

Jei galima, aš norėčiau savo minčių pažarstyti 8)
Reikia keisti savo paties nusistatymą. tuoj paaiškinsiu. Darai gerą, nesitikėk jokios "grąžos" ir dar daugiau, nesitikėk net dėkingumo. Tiesiog daryk tai ką skaitai reikalingą, padėk, bet nelauk, kad kas nors tau už tai dėkotų. Bet pats visada dėkok, nors kito pagalba tau būtų ir netikusi ar nereikalinga. Supranti atligis už gerus darbus bus tik danguje ir tik tau, o ne tam kam padėjai. Tu gausi atlygį, bet ne šiandien ir ne iš to žmogaus kuriam padėjai. Galbūt Dievas tau kitu būdų atsilygins, bet atsilygins JIS.
Ar pagauni, Ričardai, mintį. :wink:
Jei žmonės tau būna geri, priimk tai kai Dievo palaiminimą, o jei ne, kaip perspėjimą, kad tu dar nepakankamai pats esi geras kitiems. Jei tave pastumia, atsiprašyk, kad maišeisi kažkam po kojomis. Jei įžeidė. pagalvok gal žmogui labai blogai ir jis neturi su kuo pasidalinti savo bėdomis, tad ir svaidosi pykčiu. Jei pyksti ant gydytujų, tai jie tik teoretikai. O teorija su praktika, kaip žinia, dažnai skiriasi. Ką jie gali žinoti kaip tau skauda, kaip silpna, kaip negera. Jie patys, dažniausiai, nieko panašaus nėra patyrę. Ir jokie žodžiai negali perduoti to ką tu jauti. Tave dar galėtų suprasti kolega ligonis, bet gi kiekvienas viską jaučiame savaip. O ir, deje, dauguma egoistai. Mano, kad blogiau nei jiems negali būti niekam. Nėra reikalo su tuo ginčytis.
Yra kas tikrai žino tavo skausmus, be to JIS tikrai visada yra šalia, tik tau reikia į JĮ kreiptis pačiam ir pamatysi, kad padės geriau nei Psichologai. Be to nieko nekainuoja.
Aš ne propoguoju kokios konkrečios religijos. Religiją tu turi pasirinkti pats, jei tai to reikia. Dievas yra, JIS tikras nepriklausomai nuo žmogaus įsitikinimų. Be to pridursiu JO pagalba yra ne menama, o tikra, apčiuopiama. Pabandyk kreiptis į JĮ savais žodžiais, be jokių religinių nusistatymų. :D
P.S. Jei pabandysi, parašyk kaip sekėsi, gali ir asmeniškai

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Kov 2005, 23:57 
Atsijungęs
Daigelis
Vartotojo avataras

Jeigu viskas būtų taip paprasta...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2005, 10:40 
Atsijungęs
Daigelis

Nesakau, kad visai paprasta. Bet tikrai imanoma, tikrai realu. Jei turi klausimu, gali man asmeniskai parasyti vkanaporis@kednet.lt
As be Jo (Dievo) seniai buciau psichiatrijos iskaitoj. O taip dar laikausi ir vis naujus gyvenimo smugius atkertu. :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Sau 2006, 22:09 
Atsijungęs
Daigelis

Ričardas rašė:
Kodėl žmonės tokie negeri? :(

Todel, kad daznai wiens kito suprast nemoka. skirtingose aplinkose auge :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: La :)
StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 19:05 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas,
Prie ko čia skirtingose aplinkose augę?pasižiūrėkite į save pirmiausia,kodėl kaltinat kažką,ko patys pilnai nesuvokiate ir kodėl aplamai kaltinat.
Kodėl visą laiką kalti kas nors ,tik ne aš?Ar bent vieną atsakymą turite į savo užduotą klausimą,ar neturite klausimų sau aplamai?
Sėkmės ir sveikatos ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 21:39 
Sveikučiai visi, aš dar nesenai prisijungiau, tai skaitinėju ir vis įdomiau darosi, kokių protingų minčių prirašyta, kaip pačem elgtis. Matomai aš esu labai karštas ir nesivaldau, pabandysiu pritaikyti sau jūsų išmintį Visems dėkoju už draugiškumą. Vomas

Į viršų

Pranešimo tema: La ;)
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 22:39 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas Vomai,
Ačiū už gerus žodžius,malonu,kad prisijungei prie mūsų,prašom prisidėti ir su savo mintimis ir pasisakymais>Po ligos dar nevisai susipažinau su tuom kas parašyta,bet manau,kad gerai jog susiėmei kovoti su savo svoriu,manau,kad teisingai,daryk viską ir gal net dar daugiau kas už tavo galimybių ribos,daryk nesustok,aukok visas savo jėgas,nu kur tu su tokiu svoriu,dievuli brangus,aš sakau atvirai,skolinčiau pinigų ir sumažinčiau skrandį,chirurginiu būdu,uždeda tokį žiedą ir tvarkoje,per metus 50kg. numeta be jokių dietų,o tau taip ir taip dieta reikalinga būtų dar sveikiau tavo organizmui.Tik daryk ką nors,manau ir pats tai supranti,ania?
Sėkmės ir sveikatos ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Vas 2006, 11:08 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Cia tai bent klausimas.Kodel zmones tokie negeri? Kokie zmones? Visi?
O kodel kai kurie zmones tokie geri?Kodel mums padeda ir mus myli nors mes irgi gal ne visada tokie geri? Cia irgi klausimas...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Rgp 2006, 12:18 
Sveikučiai visi, ploni ir stori, saldūs ir nelabai, tik nežinau kiek su jumis galima šposyti, mat sergantys visi yra nervuoti.Rašysiu daugiau ir lengvesniu stiliumi , kad visiems būtų aišku ir be užuolankų. Taigi man paskutiniu laiku visai prastai, ne, ne dėl svorio, problema ta , kad manoji meilė, jau keletą metelių alchašė ir juo tolyn, juo blogyn. Viena geria jau 3 meteliai, bet tik tada , kai turi, o kai neturi. Okai neturi reikia surasti. NA IR PRASIDEDA MANO VARGAI, tada visas darbas krinta iš rankų , žinoma ne man, aš ir taip vos iki vežimėlio nurėplioju, bet paskutinį darbininką jėgos apleidžia, o jug ir gyvulėlių dar vis laikome, lengviau išgyventi.Dbar jau ir trąšų tie mažažemiai neperka, viskas ekologiškai švaru, taigi bent maisto norisi gero turėti, nes yra galimybė.Dieve neduok, kai tridienę pageria, tiek pat ir paslika guli, o tuos darbelius su gyvuliukais vistiek reikia kam nors nudirbti. Kad jūs matytumėt, kaip aš gulėdamas ant pilvo dirbu, na čia rašete , kad negražu skūstis, be abejo, tai ir nerašysiu, bet kas galėtų patarti man, nes skirtis jau per vėlu, nes ji viena , be kontrolės jau neišgyvens, o ir aš ,kam aš toks reikalingas. Gerb. Ričardas rašo apie operaciją, negi ir ji tokiomis sąltgomis įmanoma, nes ir po laimingos oper. neturėčiau kur grįžti, o jug aš sunkiai apsitarnauju, siaubas ima vien pagalvojus apie ligoninę, ir dar gerieji kaimynai , jug nervus dėl jų baigiu prarasti, tai jie trucina žmoną , o ta paskiau basa po gyvenvietę laksto su pieno bidonėliu, nes dykai niekas neduoda, reikia arba pinigo, arba produktų už babatuką. :P :P :P :P :P :P

Į viršų

StandartinėParašytas: 07 Rgp 2006, 12:39 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas,Gerb. Vomai,
Nežinau nei ką pasakyti ar patarti,bet aišku,kad tavo sąlygomis negalima prarasti savo moteriškės,kokia ji bebūtų,reikia matyt ieškoti kažkokio būdo kaip ją galima būtų paveikti,kad nustotų gerti tuos svaigalus,žinau,kad tai beveik neįmanoma,bet kažką reikia daryti,žinau,kad ir mažai ką padarysi sėdėdamas vežimėlyje.Labai sunki tavo padėtis,bet pasirinkimo visai neturi.O dėl operacijos aš tik taip užsiminiau,negalvojau,kad tu tokioje padėtyje,atleisk skaudi tema.
Gal tik didele meile gali dar ką pakeisti,suprantų,kad trūksta sveikatos ir jėgų,bet neprarask vilties ir pasitikėjimo žmonėmis,tikėk stebuklu ir kovok su savo negaliomis.
Meilės,sveikatos ir kantrybės.Laikykis. ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Spa 2006, 19:17 
Sveikučiai visi, na neturėdamas ką veikti, vis skaitinėju ir skaitinėju, ir atrodo, kad mes kai kada nuo psichologijos prieiname prie Filosofijos, įpatingai filosofuoja Kėdainietė Alina, na tiesiog kaip iš vadovėlio :shock: :shock: :shock: :P :wink:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Spa 2006, 12:50 
Na kad Alina cia jau 1.5 metu nebesirode, pasktinis pranesimas parašytas: 2005-03-15 :?

Į viršų

StandartinėParašytas: 05 Spa 2006, 19:36 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas vakaras,
Visi turime savo filosofiją,tik ne visi parašome tai ką mąstome,visi į kažką tikime,į kažką lygiuojamės,kaip reikia mokėt išklausyti,taip reikia mokėti ir pasakyti.Man tai patiko Alinos pasisakymas,gaila,kad dingo.
Sėkmės,kantrybės ir šilumos ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 22:47 
Sveiki gyvi, na kad ir su tuo svoriu - lengva pasakyti , sunku padaryti. Pas mane buvo šiandien atstovai iš invalidumo centro, sako darome tau elektrinį vežimėlį, pagal tavo svorį, bet biesiškai brangus, mat vienetinė gamyba ir kainuoja brangiau nei lengva mašina, o gaminti sutiko tik Amerikoje. Vat ir šposai pro ašaras, man tik 5 procentai mokėti, bet kai reikės remontuoti, jau 40 proc.Vien akumuliatorių pakeitimas 1000litų, nes jie jau iš gamintojo keliaus, o padangos? Galvoju , negi ubagui tie vežimėliai skirti :shock: :shock: :shock: :?:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 14:54 
Idomi cia diskusija buvo..:) As sutinku del tu kitu aplinku.. Nes juk tai naturali TIESA. Kitaip gyvenome, kitaip augome, kitaip buvome aukleti, su kitais bendravome i t.t. Todel as SUTINKU, jog esame cia visi visiskai skirtingi.. Va.., mano nuomone.:)

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lap 2006, 15:43 
Atsijungęs
Daigelis

Vomas rašė:
Sveiki gyvi, na kad ir su tuo svoriu - lengva pasakyti , sunku padaryti. Pas mane buvo šiandien atstovai iš invalidumo centro, sako darome tau elektrinį vežimėlį, pagal tavo svorį, bet biesiškai brangus, mat vienetinė gamyba ir kainuoja brangiau nei lengva mašina, o gaminti sutiko tik Amerikoje. Vat ir šposai pro ašaras, man tik 5 procentai mokėti, bet kai reikės remontuoti, jau 40 proc.Vien akumuliatorių pakeitimas 1000litų, nes jie jau iš gamintojo keliaus, o padangos? Galvoju , negi ubagui tie vežimėliai skirti :shock: :shock: :shock: :?:
Vomai, gi dabar yra jau tu amerikietisku detaliu. Va cia paziurek, manau rasi pigesniu akumu kai reiks. http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showP ... ar645ql6aa

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Gru 2006, 22:51 
ARNOLDAS rašė:
Idomi cia diskusija buvo..:) As sutinku del tu kitu aplinku.. Nes juk tai naturali TIESA. Kitaip gyvenome, kitaip augome, kitaip buvome aukleti, su kitais bendravome i t.t. Todel as SUTINKU, jog esame cia visi visiskai skirtingi.. Va.., mano nuomone.:)

Nepyk Arnoldėli, tiesos daear nerasi niekur geriau gaudyk čia tau;

Paveikslėlis

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume