Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 20 Lap 2017, 14:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 159 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: C.D. ir depresija
StandartinėParašytas: 17 Sau 2006, 17:36 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

sveiki,
c.d. sergu 15metu,nuo 6-riu.as visada buvau labiau pesimistinis ir liudnas zmogus, tai man ant veido neuzrasyta,bet kiek save atsimenu-niekada nedegiau noru gyventi,ir bet kuria akimirka,kad ir kas aplink bebutu,jei galeciau atsisakyti gyvenimo,taip ir padaryciau nedvejodama.taip galvoju ir pati nezinau kodel...ir tai negerai.dabar as studijuoju.sukaupiau visas jegas ir nuejau pas psichologe,tai nuostabus zmogus,bet ji man nepadejo zodziais,kad ir daug kalbejom.noriu tik pabrezti,kad ta depresija ar kaip tai pavadinti,jokiu budu nera tiesiogiai susije su c.d.as niekada nesedziu ir negailiu saves,kad sergu ir t.t.bet psichologe patare,kreiptis i endokrinologe,nes c.d. gali itakoti hormonus ir taip veikti psichika.mano endokriniloge man jokios info nesuteike ir neskyre jokiu hormonu tyrimu.gal jus zinot ka nors?buciau labai dekinga

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Sau 2006, 18:52 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Galima sirgti ir CD, ir depresija, kuri yra salygota ne CD, o tiesiog cheminiu procesu smegenyse. Psichologai paprastai gydymo neskiria, medikamentini gydyma skiria psichiatrai. Siuolaikiniai antidepresiniai vaistai yra efektyvus ir turi mazai pasaliniu. Nezinau, kokias isvadas padare psichologe, bet nemanau, kad ji paneige depresija. Galbut gydymui tiktu ir psichoterapija, bet tai yra labai ilgas ir sudetingas procesas - metu, o ne vieno pokalbio reikalas. Cukraus kiekis gali itakoti nuotaiku svyravimus, bet ju poveikiui mazinti yra vienintele iseitis - kiek galima geriau kontroliuoti glikemija.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: La
StandartinėParašytas: 17 Sau 2006, 23:08 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas,
Pastebiu,kad tikrai daug kas skundžiasi depresija,o jei visi nuo dušios prisipažintų,tai kas antras būtų,gal tai tik sutapimas ir CD ne prie ko,o gal tikrai tai duoda kokius cheminius procesus,kurie ir sukelia depresiją?Ir neaišku pas ką kreiptis ar pas psichologą ar psichiatrą,aš tai manyčiau,kad vis dėlto pas psichiatrą.
Geriausiai,kad nereikėtų niekur kreiptis,to ir palinkėsiu ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Sau 2006, 12:43 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

Sveiki,aš sergu CD 8 metai, manau ir susirgau nuo per didelio jautrumo , pastovios įtampos, gėriau vaistus nuo depresijos, bet man labai nepatiko būti užslopintai, todėl pradėjau lankyti psichologines trenituotes, meditavau ir gyvenimas pagerėjo. Dabar lankau jogą ir vaistų nevartoju. Linkiu atrasti sau tokį užsiėmimą kuris padėtų nugalėti blogas mintis.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Sau 2006, 13:01 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

As sutinku su Laima. Kai susirgo dukra, prasta dvasine bukle (na, nepavadinciau jos depresija, bet visgi jauciausi nekaip) man padejo nugaleti panasios priemones - joga, meditacija, autogenines treniruotes, "savos gyvenimo filosofijos susikurimas", kurios pagrindas - jokiu blogu minciu, pasitikejimas Dievu ir savimi, tikslo turejimas ir siekimas. Tai padeda. Gyvenimas yra grazus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Sau 2006, 22:09 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

Labas. Aisku, puiku yra meditacija, joga, bet kaip tam rasti laiko? Pareinu po darbo kaip citrina išsunkta, reikia gaminti vakarienę šeimai, pasitvarkyti namus, pavedžioti šunį... Be to, savarankiškai tokiais dalykais užsiiminėti nepatartina, tik didmiesčiuose klubai ir tėra. Taip ir sukames su savais stresais kaip voverė rate. Ačiū, kad išklausėt,tiesiog pasiguodžiau.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 17:21 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

aciu uz atsakymus.is tiesu,turbut buvo kvaila klausti ar cd veikia psichika ar ne,nes kiekvienam turbut skirtingai,bet as esu giliai isitikinusi,kad tikrai turi.tik va gaila,kad mano medicinines zinios dar nera tokios gilios ir negaliu suvesti visu galu......
va dar vienas klaysimas,kokie jusu pojuciai (ne fiziniai) buna hipo metu?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Įdomus klausimas .
StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 17:59 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas,
Taip įdomiai paklausei,kad net nežinau ką atsakyti...?dabar tai nejaučiu tų pojūčių,arba krentu,arba einu persirengti suvalgęs tris saldainius,nes visi drabužiai buna šlaputėliai.Bet kai jausdavau atėjimą ir jau hipuodavau,tai apie kitus pojūčius ir negalvodavau,kaip tik greičiau pavalgyti.O kai jau budavau transo buklėje ir laukdavau kol kepenys išskirs cukrų į kraują.tai tik jausdavau baimę ir nerimą,jausmas baisus,neaprašomas,vieną kartą dvi valandas laukiau,kol organizmas susitvarkys su bėdomis,žinau,kad reikia kažką daryti,bet nelabai suprantu ką,žinau,kad reikia eiti ir daryti,bet pajudėti negaliu,noriu rėkti,šaukti, bet nepajėgiu,labai nemalonus jausmas,taip prasėdėjau dvi valandas,nes laikas kažkodėl užsifiksavo,atsigavau 10h. ryto.Taip apibudinčiau tą jausmą.
Niekam to nelinkiu...:(

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 19:33 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

man taip buvo sia vasara du kartus.tikrai jausmas raunantis plaukus.tai vienas is baisiausiu,bet ir verciantis suzinoti kazka daugiau nei zino visi......man pirma budavo atvirksciai,budavau kaip prisivartojus narkotiku,skraidydavau.as niekada su niekuo nekalbedavau apie tikius dalykus,ir taip galvoju,kad visi sie isgyvenimai priklauso nuo kiekvieno skirtingos pasamones. monoji yra kaip Grainio liepa,ar rozeliu arbata-menininkes

p.s.Ricardai,ar galiu i jus kreiptis tu?nes na man taip idomiau,nors nemandagiau :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 20:06 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

Hipo metu kažkodėl labai paaštrėja klausa ir labai šviesu akyse. Įsivaizduoju, kad kažkas panašaus turėtų būti prieš netenkant sąmonės. Bet šitoj būsenoj galiu išbūti ilgokai, spėju užkaisti kavą, ką nors užkąsti, nelabai kas ir supranta.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 20:28 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Pries hipo man buna nerimo jausmas, pradeda nervuoti kiekviena smulkmena. Kartais, tiesiog del nieko, uzrinki ant vaiku. Tuomet paciai pasidaro aisku - laikas virtuven valgyti.. :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Jein
StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 21:28 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Chai,
Jei tik Tau įdomiau Jein tai gali kreiptis "tu",mandagumas manau nenukentės,ania?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 22:36 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Hipo visuomet sukelia šiokį tokį nerimą, nes suveikia savisaugos instinktas. Būna toks jausmas, kaip po gero kroso, nes, rodos, bėgai bėgai ir staiga sustojai: širdis daužosi, baisu nukristi, akys baltos, pila prakaitas, ausyse ūžia, jas užgula, kojas kerta ir toks pyktis verda dėl bet kokio menkniekio, kad rėktum ant visų šiaip sau. Kiekvienas toks atvejis labai veikia psichiką, žudo smegenų ląsteles ir žmogus labai pavargsta, jei ta būsena kartojasi dažnai. Atsiranda baimės, nerimas, dirglumas, apatija. Jei nėra užsiėmimo, tai tik ir galvoji apie baisius dalykus, apie nereikalingumą ir pan., vystosi depresijos forma. Siūlyčiau turėti daugiau užsiėmimų, bendrauti, įsigyti gyvūnėlį, tuomet mažiau teks apie savo problemas galvoti. Aš labai dažnai pamirštu save, nes tenka suktis, kaip voverei rate, o dar šuo toks judrus, kad ramiai sėdėti neleidžia ir labai pakelia nuotaiką.
Mylėkit save, rūpinkitės kitais ir kasryt sau pasakykit, kokie esat gražūs ir linksmi ir tikrai bus geriau.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 22:46 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Kazkur esu skaiciusi kad esant pastoviems hipo zmogus gali "nuo proto nusokti". O baime, nerimas, dirglumas pasireiskia ir man.
O depresijos pagrindinis gydymas ir yra veikla.
Beje, pasidalinkit patirtim kaip daznai jums buna hipo.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 23:53 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

o man kazkaip irzlumo jokio nebuna,man priesingai jei buna tos hipo,kur linksmuma suteikia,tai dingsta visos baimes.o kai vasara buvo hipo netoli komos,tai dvieju dienu reikrjo,kad grisciau i normalu pasauli,atsiminciau viska,man buvo taip baisu,jauciaus kaip isprotejus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 12:03 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

Man hipo sukelia didelę baimę, nerimą, atrodo, kad ,,stogas važiuoja", keistas kažkoks pasaulis atrodo. Dėja hipo kartojasi dažnai, labai stengiuosi nehipuoti, nes po to 3 dienas cukrai-baisūs

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: La;)
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 13:03 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas,
Sakai Dalia protas nušoka?visi žino,kad žūsta nemažai ląstelių,bet pagal viską tai aš jau seniai turėjau būti debilas,o dabar tik pusiau debilas,nuo pat pradžių jis buvo nekontroliuojamas,nevaldomas,nenuspėjamas,gal per vėlai pripažintas,gal toks likimas,gal tokia dievo valia,o dabar tai aplamai košmaras,kai nejauti kada užeina,kada prisiartina ant tiek,kad nebūtų jokių pasekmių,du metus ėjau miegoti,kad būtų vakare ne mažiau 14,ne duok dieve jei naktį užeitų,juk nejausčiau,o jei kepenys neišskirs vieną kart.Bet padidintas cukringumas irgi savo juodą darbą dirba,todėl stengiuosi mažinti cukrų kuo daugiau,todėl bent porą kartų savaitės bėgyje hipuoju,bet ne ant tiek,kad negalėčiau išeiti iš transo buklės,nes saldainiai visą laiką šalia,vat rašau laišką ir matau,kad laša ant klaviatūtos,juk žiemą nelyja,tai paimu ir suvalgau du saldainius,dar kartais pasidarau tyrimus,kad tikrai įsitikinti jog ne prakaito lašai krenta.
O irzlumo ir aš nejaučiu,ir rėkti man nesinori,tiesiog apatiškai nostalgiška būsena apima,kartais miegas ima,dabar jau ir širdis nesidaužo,anksčiau kaip Nijolė rašo,smarkai mušdavo,atrodo tuoj iššoks.Pastebėjau hipuojant nelabai paskaitysi nes raidės susilieja ir neina skaityti,ir dar svarbiausia,perspėjau dukras,kad jei pastebi jog darau kokias nors nesamones arba ką nors įtartino ir akiai keisto,tai,kad staigiai neštu saldainius ir verstų kramtyti,o jei jau kramtyti negaliu,nes buna ir taip,tai tada girdytu labai pasaldintą vandenį.Tikiuosi patarimai tikrai pravers daug kam.Kol rašiau užhipavau.Nors pietūs valgiau kaip visada,suprask kaip nori tą fiziologiją.
Tai kokia ten veikla reikia užsiimti,miela Dalia,kad mintys negeros nekankintų ir stogas nenušoktų?
Sveikatos ir stiprybės ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 19:32 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Oi, Ricardai, daug veiklu egzistuoja, visu ir neisvardinsi. Kai susitiksim, papasakosiu.
O del hipo, cia tau gliukagonas pats reikalingiausias dalykas. Ar jau spejai issirasyti?
Mieguistumas man paprastai buna prie aukstesnio cukraus. Bet, kartais tas pats mieguistumas buna ir prie zemo. Ir suprask tu cia.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 22:15 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Vajetau vos neapsižliumbiau paskaičiusi apie tas būsenas...Aš nesu to patyrusi,tiesa,gal 2 tipo diabetikams ir nebūna tokių dalykų,tačiau keli kartai,kai laiku nepavalgiau pietų ,irgi buvo nemalonūs-silpnumas,drebulys,kojos nelaiko...Užjaučiu visus ir žaviuosi,kad su tuo gyvenat ir susitvarkot...
O su depresija kovojau kelerius metus.Tai,ką rašo Jein,galbūt ir nėra depresija,jei ji yra tokio būdo žmogus.Man depresija dėjo žiemą ir taip,kad baisu prisiminti.Bijojau išeiti iš namų,bijojau mirti.Tiesiog išeini į kiemą,apsisuki ir eini namo,nes bijai,kad eisi ir tau kas nors atsitiks.Rankos nekyla nieko daryti.Kelias savaites pragulėjau susisukusi lovos kamputy,ir nenorėjau nei su niekuo kalbėti,nei nieko matyti.Gydžiausi ilgai,ir privačiai,ir psichikos sveikatos centre.Dabar net keista,kai pagalvoju apie tą baimę-eiti,važiuoti,būti tarp žmonių...Todėl puikiai suprantu,kaip tai yra sunku-fiziškai lyg ir nieko neskauda,bet būsena klaiki...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Sau 2006, 15:34 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas,kiek teko kalbėtis,su kitais gyvenimo būdo bendražygiais,visiems skirtingai prasideda ir hipo,ir hiper skirtingi pojučiai ,nors organizmu riakcijos panašios.Man su hipo lengviau susitvarkyti ir emocijos teigiamesnės nei prie hiper.nors hipo būsena užgriūna kaip griaustinis iš giedro dangaus,o hiper. ateina iš lėto su piktumais nei iš šio nei iš to,mėguistumu.Bet kuo užsiimčiau vienodai.

1995m.
Lantusas
Apidra

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2006, 19:51 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

sveiki.as noreciau paklausti, o nuo kokio cukraus kiekio jau galima teigti,kad tau hiper?? :? o del hypo tai kol kas nepatyriau ir tikrai nenoriu... ypac kai pasiskaiciau jusu isgyvenimu... :( baisu daros,kas bus senatvej.... :(

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2006, 20:15 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Zinai, Goda, dar tau iki senatves tau taip toli.... Negalvok apie tai. Ateity vis vien vaiksciosi apsikarsciusi pompa su gliukozes matuokliu ir BEVEIK bedos neturesi. Jei per du menesius, vartodama insulina, nepatyrei hipo, man tai kazkaip keistokai skamba. Tuomet arba vaikscioji su aukstais cukrais arba matuoji labai daznai, arba as kazko nesuprantu...
Ir nebijok tu tu busenu. Tikrai ne visiems taip buna kaip parase Ricardas ( per 14 metu as pati to nesu isgyvenusi, neduok die kad reiketu).

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: La ;)
StandartinėParašytas: 24 Sau 2006, 21:26 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas,
Goda o prie ko ta senatvė?čia ką aš parašiau būna labai retai ir mažai kam,tikrai mažai kam, galiu garantuoti,man ir dar keliem.Tvarkykis cukriukus ir sveikai maitinkis ir to niekada tau nebus,juk dabar ir priemonių tam yra,kai atsimenu senus laikus šiurpas ima,pradėjau nuo šlapimo tyrimo,kurį su mėgintuvėliais ir reagentais darydavau namuose acetono mėginius,jei neklistų 1979m.O dabar, nuodėmė būtų net apie tai kalbėti,kas manęs laukia?medicina vis į priekį,net aš toks pesimistas tikuosi,kad man, dar pagerės ir aš pajūsiu tuos pojūčius,kuriuos paradau.
O hiper kiekvienam savo reikia žinoti,vienam 12 jau jis sako pas mane hiper,kitam 18,o apie save net nerašysiu čia net netelpa tokie skaičiai.
Tik nebuk Goda tokia pesimistė,kaip aš ir daugiau šypsokis,labiau mylėk gyvenimą ir save,viskas bus gerai;)
Šilumos ir sveikatos ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: .
StandartinėParašytas: 25 Sau 2006, 21:19 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

visu jusu grazus zodziai ir patikekite Ricardai tikrai nesu pesimiste,as tikra optimiste :D :D :D CD man kol kas visiskai netrukdo,gyvenu kaip ir seniau- mokykla,draugai,linksmybes... :D :D kartais galbut visai ir dziaugiuos- pats gyvenimas priverte sveikai gyventi :) :) be to pamaciau, kad turiu nuostabius tevus ir draugus,kurie mane palaiko :D tai ir yra geriausia... o del hipo,p. Dalia,tikrai dar nepatyriau- zemiausias koks buvo- 3.6 ir tai- jauciausi puikiai kaip visada.matuojuos as ne taip jau ir daznai- 3,4,5 kartus per diena,cukrai geri,vienu zodziu, turiu kuo pasidziaugti :D :D . ir kelioneje jau buvau,slidinejau,ten irgi viskas klostesi puikiai,tik laikiau siek tiek aukstelesnius cukriukus- visgi nemazas fizinis kruvis... siaip labai itkiuosi, kad viskas taip klostysis ir toliau :mrgreen: :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2006, 14:26 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

taip hipo baisus dalykas. o dar blogiau, kai nejauti jo atselinant. kaip as jauciuos hipo metu, sunku atsakyt, bet kad apima didelis baimes jausmas tai tikrai. nezinau kodel bet apninka blogos mintys. taciau jei laiku sureaguoji viskas gerai, bet labai sunku pasakyti ka jaucia artimieji, kurie stebi kaip tu hipuoji. mums suleido gliukozes ir viskas mes ir vel galime begti 3 km, o artimiesiems sis patyrimas ilgam istringa i atminti.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2006, 15:54 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

bet kazkaip man jau geriau.bet kad atsigauciau man valandos mazai,reikejo savaites,kad suvokciau visa aplinka.man tai nezemiska.zinau,kad esu jauna,ir gal i visa tai reiketu numoti ranka,tada lengviau..

taip artimiesiems tai baisu,as niekada nemaciau zmogaus tokioj busenoj,bet isivaizduoju....

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2006, 18:01 
Atsijungęs
Daigelis
Vartotojo avataras

Jein,daugiau pasitikejimo savimi!!
Susirask hobi,pradek sportuoti,dar geriau-uzsiimk joga ,labai padeda atsipalaiduoti ir jautiesi labai atsigaves!!!
Neproshal-pavartoti vitaminu!!!!
Iskart sugrys gyvenimo dziaugsmai!!! :lol:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2006, 20:59 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Na nedepresuokit ir nelaidokit saves anksciau laiko. Taip, liga yra klastinga, ji veikia kiekviena zmogu skirtingai. O dabar pasiskaitykit apie du brolius sekmingai gyvenancius su diabetu daugybe metu.
http://www.nytimes.com/2006/02/05/nyreg ... 0&emc=eta1

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 18:28 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

aciu opale uz patarimus :wink: . 0 cia taip tau tik i galva sove, kad as savim nepasitikiu,ar taip jau is mano skystu postu cia sviecias :lol: :?: zinai, as daug sportuoju iki jegu netekimo, tokio bejegiskumo visisko, deras toks pavargimo jausmas, ir hobiu as turiu, as fotografuoju ir tapau.. Daug ka darau......na bet as negaliu apsakyti zodziais, kas man yra, na tai neturi apibudinimo. Tiesiog tai gyvena uz mane, uz mane kvepuoja,nors tai ir neturi zaliu akiu,kaip as bet tai stipriau uz mane.as kartu ir dziaugiuosi, kad tai patyriau,nes tai tiek pat dave man, kiek ir ateme, tik sunku... Nezinau,ar suprantama ir tai, ka cia parasiau.

Man joga patiko, tik dar nemoku geru pozu, pirksiu knyga.
:wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: EEEEEE
StandartinėParašytas: 27 Rgs 2006, 17:24 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

EEEEEEEEEE- JUK GYVENIMAS NUOSTABUS :D :D :D
PAGALVOKITE,JUK LIGA YRA BET LINKSMA TA LIGA :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .O SVARBIAUSIA KAD MES TURIME LIGA,[url]O NE JI MUS.ANE[/url]

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 159 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: