Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 24 Lap 2017, 15:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 349 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Gyvenam su "cukrinukais"...
StandartinėParašytas: 06 Lap 2010, 18:20 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Nezinau, gal jums ir pasirodys keista taciau as del savo diabeto neapsunkinu seimai gyvenimo. Turiu as ta liga, prisitaikiau gyventi ir tai yra mano problema. Tikrai atsibos seimos nariams visa likusi gyvenima sokineti aplinkui. Visi turi savu rupesciu ir bedu.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Re: su CD susigyventi turi ir sveiki seimos nariai
StandartinėParašytas: 07 Lap 2010, 08:38 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Oksy rašė:
Visiems labukas, esu naujokė šiam forume ;), bet tikiuosi mane priimsit ir duosit patarimų, taip pat gal ir velnių atrašysit :primusiu: Mano brangiausias jau apie mėn. čia jums uždavynėja klausymus Dariux.

Oksy,

svarbiausia ka galite padaryti kontroliuojant liga, tai daznai matuoti cukru su juostelemis, kad suprasti kaip organizmas reaguoja i maista, i stresa, i sporta ir t.t. Ir gerai daryti uzrasus, kad velaiu padaryti teisingas isvadas...
o siaip klausk klausimus konkreciai - visada atsiras kas patars :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Re: su CD susigyventi turi ir sveiki seimos nariai
StandartinėParašytas: 07 Lap 2010, 23:12 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis

Labai ačiū už palaikymą, tikiu kad kuo daugiau pabendravus su žmonėmis turinčiais būtent šitokį gyvenimo skirtą išbandymą ir jau gan netrumpą praktiką mums pradedantiems tikrai lengviau :blush:
Kai tik sužinojom diagnozę rodės, kad cukrinukų mūsų tarpe tikrai nėra daug - pasirodo labai klydom.Netgi pažystamų tarpe jų labai daug. Žinoma vieni save prižiūri, o kiti sau tik kenkia. Prisispausdinau info į valias, bet suprast nėra taip lengva (aš apie mityba). Šią savaitę turi vyras eit pas savo šeimos gyditoja, tikimės kad ji atsakis į mūsų klausymus. Gal kartais šiam forume yra Šiauliečių? Sužynojau, kad vyro endokrinologė taip pat serga CD, bet iš jos pusės labai mažai gavom informacijos. O gal tiesiog ne jos buvo diena...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 05 Spa 2012, 11:09 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

Sveiki, šiame forume esu naujokė, bet su liga jau 3 metai. Man 31, išsilavinusi, dirbu, nebuvau ištekėjusi, neturiu vaikų. Tik pastaruoju metu susiduriu su tokia problema kaip draugystė, antros pusės paieška. Nežinau, ar į gerą temą rašau... Norėčiau išgirsti kitų žmonių nuomonę, kurie turi diabetą ir kaip jiems sekasi.
Pvz. draugauju, bendrauju su žmogeliuku,viskas labai šaunu, simpatija abipusė. Bet po kelių dienų pasakau, kad turiu diabetą ir kaip žaibas iš giedro dangaus, kitą dieną tas žmogeliukas tyli. Kai parašau žinutę, paklausiu tiesiai, kažkas juk nebetaip. Atsakymas būna, nepyk, atleisk, neminėk bloguoju. Suprantu, kad stabdis yra liga :???: :( Ir taip buvo jau keletą kartų. Net nežinau, ar per greitai pasakau apie tai. Bet ar tai keičia esmę? Juk jeigu ir po kelių mėnesių pasakyčiau, tai vistiek galiu tą patį išgirsti, tik tokiu atveju bus dar skaudžiau. Juk jeigu žmogus patinka, jį mėgsti, lyg ir neturėtų būti kliūtis. Kiti vyrukai priima merginos/moters vaikus, o čia su liga kažko baisu pasidaro... Bet man nėra taip blogai, prisižiūriu, tyrimai geri, jokių komplikacijų nei grupės. Esu iš prigimties smulki. Bet toks jausmas, kad kaip tik atsirado liga, taip tos draugystės ir nesigauna.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 05 Spa 2012, 12:17 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

na kodel. va Avarija sirgdama susirado ir po siai dienai gyvena. o toks, kuris suzinojes paliko, tai zinok butu ir taip palikes susidurus supirma rimtesne problema, kuri daugiau liestu tave negu ji.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 06 Spa 2012, 04:27 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Coliuke30 rašė:
Sveiki, šiame forume esu naujokė, bet su liga jau 3 metai. Man 31, išsilavinusi, dirbu, nebuvau ištekėjusi, neturiu vaikų. ... Esu iš prigimties smulki. Bet toks jausmas, kad kaip tik atsirado liga, taip tos draugystės ir nesigauna.

Labas, kai pradejau draugauti sirgau daugiau nei 10, sveikata gera nebuvo, diabetas sunkiai valdomas... bet nemete manes mano dabartine zmona, nors iki tol gal ir buvo kas mete... dabar kita menesi mes svesime 10 metu bendro gyvenimo :) turim 5 metu dukrele - kuri siandien sveika, o uz ateiti nei vienas ne garantuojame... dviese visada lengviau, nors diabetas nemalonus paildomas draugas:(, taip kad tikras draugas niekada nepaliks...
kantrybes ir stiprybes :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 06 Spa 2012, 11:52 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Coliuke30 rašė:
Sveiki, šiame forume esu naujokė, bet su liga jau 3 metai. Man 31, išsilavinusi, dirbu, nebuvau ištekėjusi, neturiu vaikų. Tik pastaruoju metu susiduriu su tokia problema kaip draugystė, antros pusės paieška. Nežinau, ar į gerą temą rašau... Norėčiau išgirsti kitų žmonių nuomonę, kurie turi diabetą ir kaip jiems sekasi.
Pvz. draugauju, bendrauju su žmogeliuku,viskas labai šaunu, simpatija abipusė. Bet po kelių dienų pasakau, kad turiu diabetą ir kaip žaibas iš giedro dangaus, kitą dieną tas žmogeliukas tyli. Kai parašau žinutę, paklausiu tiesiai, kažkas juk nebetaip. Atsakymas būna, nepyk, atleisk, neminėk bloguoju. Suprantu, kad stabdis yra liga :???: :( Ir taip buvo jau keletą kartų. Net nežinau, ar per greitai pasakau apie tai. Bet ar tai keičia esmę? Juk jeigu ir po kelių mėnesių pasakyčiau, tai vistiek galiu tą patį išgirsti, tik tokiu atveju bus dar skaudžiau. Juk jeigu žmogus patinka, jį mėgsti, lyg ir neturėtų būti kliūtis. Kiti vyrukai priima merginos/moters vaikus, o čia su liga kažko baisu pasidaro... Bet man nėra taip blogai, prisižiūriu, tyrimai geri, jokių komplikacijų nei grupės. Esu iš prigimties smulki. Bet toks jausmas, kad kaip tik atsirado liga, taip tos draugystės ir nesigauna.

Gerai Mariukas pasake,neverta del tokio zmogaus pergyventi,nes jis su didesne beda susidures pasilegtu taip pat,tu geriau pamastyk ar tokio noretum zmogaus salia,kuris kad ir po 10m apsisuktu ir pabegtu,vadinas dar neatejo laikas,buk kantri tikrai sulauksi savojo zmogaus,jis tikrai kazkur yra :) Stai tau puiki istorija Saruno,laiminga seima ir labai grazi dukryte ju :gele:
SDekmes tau,gyvenk ir dziaukis gyvenimu,ir meile ateis pati,nereik susikomcentruoti tik i tai ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 06 Spa 2012, 18:27 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

Labai dėkui už jūsų pasisakymus ir palaikymą :) :gele: Manau, svarbiausia žiūrėti saves, neapleisti, kontroliuoti ligą, o visa kita ateis su laiku :roll:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 07 Spa 2012, 21:39 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Pritariu visiems pasisakiusiems. Gal ir ne dovana tas diabetas, bet ir ne tokia jau baisi beda. Mastyk pozityviai, jei diabetas padeda tau atsirinkti zmones (o is tavo pasisakymo matosi, kad tikrai padeda, nes veikia kaip filtras, netikusiu atsisijojimui), vadinasi siuo atveju jis tau ir pagelbes, nes pades susirasti tikra zmogu, kuris myles tave, su visom tavo ligom ir problemom ;) . As su vyru susipazinau, kai jau 5 metai gyvenau su CD. Jis net supratimo neturejo nei kas tai per liga, nieko. O dabar toks jausmas, kad zino daugiau nei as, nes visada pastebi, jei man krenta ar kyla cukrus. O nakti isvis ramu, nes veikia kaip nuolatine gliukozes matavimo sistema, buna, kad zadina nakti, sako matuokis cukru arba pats pamatuoja, jei su manim neina draugiskai susitart :lol: . Turim 2,8 metu mergyte :wub: . Taip, kad auksciau nosi ir mesk is galvos tokius "narsuolius" ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 09 Spa 2012, 09:00 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Mano istorija tokia:
su vyru susipazinau kai ligos stazas buvo 6 metai,
spalio 19 d. bus 10 metu kaip mes susituoke, o siaip jau 13 metu mes kartu.

Lantus 22vnt.
Apidra-pagal situacija.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 09 Spa 2012, 16:04 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

o mums spalio 17 bus 10 metu. varom svest?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 09 Spa 2012, 21:07 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Mariukas rašė:

geras, mums lapkricio 17 d. 10 metu :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Spa 2012, 15:00 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Mariukas rašė:

Mariuk, jus tuoketes ketvirtadieni?

Lantus 22vnt.
Apidra-pagal situacija.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Spa 2012, 17:38 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

na taip. iki sestadienio tingejom laukt :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 11 Spa 2012, 19:11 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Coliuke30 rašė:

Jei tau nesiseka sutikti zmogaus keris butu su tavimi neziurint i tai kas tu esi, kokie tavo gyvenimo prioritetai, kaip tu atrodai, kuo tiki, kaip isivaizduoji gyvenima, kuo sergi, nereiske kad tu esi kazkokia netokia, tiesiog tavo gyveniskame kelyje sutinkami zmones neskirti tau, gal but jie skirti kazkam kitam, ar is vis nesuras savo puses, tikek tuo kuo tiki, ir tu surasi ta zmogu, kuris bus pasiruoses buti su tavimi visa gyvenima, nepaisant tavo trukumu ar privalumu, net jeigu ir nesurasi TUO tam skirto, neverta del to pergyventi, jaudintys, gyvenimas vis tiek eina ir reikia ji pragyventi gerai, nepaisant kazkokiu neigiamu emociju, dziaugis savo gyvenimu, nors savyje mastysi, kad kazkas "gal su manim kazka ne taip". Kalbu tai ir is savo patirties, as irgi savo gyvenime nesuradau tos moters, nors ir is karto ne sakiau kas sergu cukralyge,kuri butu su manim nepaisant mano trukumu. Irgi bandau suprasti kodel su manim nenori tureti santykiu, del ko, del isvaizdos, del charakterio,nes sergu cukralyge del ko, protas isduoda visokius paaiskinimus, bet ar tai tiesa, negaliu zinoti, apie mane sprendzia tos moteris, su koriomis bandziau susipazinti, arba buvau susitike. Gal but dar surasiu, gal but ne. Tegul viskas eina savo vaga. As susitelkiu ties kitais dalykais, jei nores pazinti kazkas mane gerai, jei ne irgi gerai, reiske as taip praeisiu savo gyvenima. Taigi sekmes tau, gyvenk gyvenima taip, kaip tu ji sau suplanuosi, kaip ji isivaizduoji.

Trumpo veikimo NovoRapid ( kintamos dozes)
CD stažas36 m. Pradzia1980m.06.
CD 1 tipas
Gliukozes monitoringas Guardian Real-Time 8metai

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 12 Spa 2012, 15:22 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Iki apakimo su manim irgi yra pasielgę ne vienas kaip ir su tavim, Coliuke, bet va tikras paradoksas: kai apakau, susipažinau su dabartiniu savo draugu ir tęsiame draugystę jau 10 metų. Ir jo neatbaidė nei mano liga, nei mano aklumas. Tad ir aš norėčiau tau palinkėti tik kantrybės ir tvirtybės.

Trumpo veikimo insulinas "NovoRapid"
Diabeto komplikacija- apakimas
nuo 2000 metu

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 28 Spa 2012, 15:09 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

su diabetu atsvenciau 30-aji jubilieju, o su mylimu vyru- sidabrines vestuves( uz triju savaiciu 26m kaip drauge)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 28 Spa 2012, 18:29 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

riva rašė:
su diabetu atsvenciau 30-aji jubilieju, o su mylimu vyru- sidabrines vestuves( uz triju savaiciu 26m kaip drauge)

riva, kodel tavo info pazymeta, kad sergi nuo 1983, o sakai kad jau 30 metu??? :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 02 Lap 2012, 12:30 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Šarūnas rašė:
riva rašė:

riva, kodel tavo info pazymeta, kad sergi nuo 1983, o sakai kad jau 30 metu??? :)

todel kad faktiskai susirgau 1982 metu pabaigoje, taciau diagnozavo tuoj po nauju, nes dar apie menesi laiko nesikreipiau i gydytojus, tai cia tik pora menesiu skirtumas, nemanau kad labai nusizengiau :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 349 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: