Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 19 Lap 2017, 02:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 762 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Gydytojų pagalbos kambarys.
StandartinėParašytas: 06 Vas 2012, 23:04 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Iš košių valgau avižinius dribsnius, grikius, ryžius. Bet perku tik "Galintos", "Skanėjos". Niekada neperku pigių. Niekada neperku greito paruošimo kruopų. Man labai svarbu, kad kruopos nebūtų apdorotos chemija, kuri blokuoja insuliną. Vengiu rudųjų ryžių, nes jie labai ilgai virškinami. Privengiu mišinių(3-7 grūdų). Diebetikams netinka kvietiniai dribsniai. Nepamiršti, kad ir miežiai ilgai virškinami. Ko gero viskas.

NovoRapid pagal reiklą

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 07 Vas 2012, 07:22 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

ginčius rašė:
Iš košių valgau avižinius dribsnius, grikius, ryžius. Bet perku tik "Galintos", "Skanėjos". Niekada neperku pigių. Niekada neperku greito paruošimo kruopų. Man labai svarbu, kad kruopos nebūtų apdorotos chemija, kuri blokuoja insuliną. Vengiu rudųjų ryžių, nes jie labai ilgai virškinami. Privengiu mišinių(3-7 grūdų). Diebetikams netinka kvietiniai dribsniai. Nepamiršti, kad ir miežiai ilgai virškinami. Ko gero viskas.

Man kukuruzu ir perlines irgi gerai tinka. Ka tu galvoji apie sias koses, Gincius?
aciu uz komentara :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 07 Vas 2012, 11:46 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Ačiū už atsakymą.Mums ir tinka perlinės labai. Cukrai geri ir labai skanu. Bet kad jos ilgai labai verda. O miežinės kruopos , tai yra smulkinta perlinė kruopa?Jei nusišnekėjau, tai nesijuokit :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Vas 2012, 15:08 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Tai nejuokinga ir nieks nesiruošia juoktis, tiesiog visada klausk vyrų,
nes vyrai tai tikrai žino, kad perlinės kruopos daromos iš miežių.
"Perlinės kruopos — tai paprasčiausi nušlifuoti miežių branduoliai. "
http://www.alfa.lt/straipsnis/10262560
Bet čia vis dėl to "Gydytojų pagalbos kambarys"

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2012, 14:20 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Cituoti:

Ričardai, tikrai įdomi nuoroda. Aš pati labiau už kruopų košes nors buvau vienos senos endokrinologės apibarta už tai. Pasak jos bulvės geriau nei košės. Na, kiekvienas likome prie savo nuomonės ;)
Perlines verdu greitpuodyje, tai netrunka baisiai ilgai. Arba užplykau iš vakaro (apie 5 val), po to suverčiu į kepimo indą (man patinka stačiakampis keksinis, bet galimą ir kaip kugelį) ir pakepu orkaitėje truputį, kad viršus truputį apskrustų :)

O šioje temoje yra gydytojų? Tik nesupykit, tiesiog norėčiau žinoti, kas iš forumo dalyvių medikai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2012, 15:00 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Negaliu išduoti,bet yra.
Labai mėgstų "šilkinę košę" tai perlinės kruopos ir tarkuotos bulvės košė, su morkomis ir paspirginta
rūkytais lašinukais,verdu ją taip pat greitpuody,tiesiog skanumėlis,ir tikrai nesutinku, kad bulvės geriau.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2012, 16:25 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Akcentuoji į temos pavadinimą, bet aš tai rimtai abejoju ar čia iš vis medikai yra. Tai greičiau "kolegų" pagalba, nei gydytojų. Bent jau toks įspūdis susidaro iš replikų.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2012, 17:09 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

avida rašė:
Akcentuoji į temos pavadinimą, bet aš tai rimtai abejoju ar čia iš vis medikai yra. Tai greičiau "kolegų" pagalba, nei gydytojų. Bent jau toks įspūdis susidaro iš replikų.

yra tikru gydytoju, ...
kodel abejoji ?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2012, 17:31 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Cituoti:
yra tikru gydytoju, ...
kodel abejoji ?

:???: nenoriu nieko įžeisti, tai tik man susidaręs įspūdis.Sory, bet aš pati labai norėčiau pabendrauti su Gydytoju, kuriam būtų įdomu ir kuris norėtų man padėti.
Jei tokių yra, labai labai prašau atsiliepkite. Jei ne čia, tai į mano e.paštą kanaporiene@yahoo.com

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2012, 17:53 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

matai toks ispudis susidaro gal del to, jog medikai paprastai buna labai uzsieme. as bent 2 zinau.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2012, 19:41 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Mariukas rašė:
matai toks ispudis susidaro gal del to, jog medikai paprastai buna labai uzsieme. as bent 2 zinau.

Na as jei lažinčiausi, tai statyčiau už patį ir dar gal Rooką.
Matyt tikrai užsiėmę. :juokas:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2012, 19:44 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

O jei rimtai, nesuprantu, ko čia žaidžiame slėpynių, jei būčiau gydytoja, tikrai neslėpčiau kas esu.
Esu buhalterė, studijuoju ekonomiką. Jei kam reiks patarimų visada prašome.
Dar gerai išmanau apie astmą, vaikų auklėjimą ir rankdarbius. :juokas:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2012, 21:07 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

na nores tai parasys tau kuris nors is mediku. del tu dvieju isvardintu, tai kiek zinau vianas lygtais profesionalus apdailininkas - dazytojas, kitas - studentas.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2012, 21:11 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Mariukas rašė:
na nores tai parasys tau kuris nors is mediku. del tu dvieju isvardintu, tai kiek zinau vianas lygtais profesionalus apdailininkas - dazytojas, kitas - studentas.

Na tai todėl ir juokiuosi, kad jie nebūdami gydytojais į juo labiausiai panašūs iš šio forumo. Truputį temos pavadinimas neatitinka savo paskirties.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2012, 21:40 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Ričardas rašė:
Tai nejuokinga ir nieks nesiruošia juoktis, tiesiog visada klausk vyrų,
nes vyrai tai tikrai žino, kad perlinės kruopos daromos iš miežių.
"Perlinės kruopos — tai paprasčiausi nušlifuoti miežių branduoliai. "

Aš mėgstu ir panašiai, tik dedu bulves tarkuotas per "burokėlinę" tarką, kepintos morkos, mėsiniai kukulaičiai, poriuko, ar cibuliuko. Gaminu specialiame inde - orkaitėje, kurio sienelė ypač storos, kruopos pamerkiamos iš vakaro, labai skanu. Pabandykite :valgau:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2012, 21:52 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Dar pamiršau pasakyti, kad virtos bulvės mums pareina labai gerai. Košės- sunkiau.
Neseniai nusipirkau Skanėjos grūdų mišinuką. Jame buvo keletas rūšių kruopų mačiau ir žirnių. Viriau sriubą - skonis pasakiškas. Tačiau cukrui - labai nepatiko.Buvo ilgą laiką aukštas.
Dar pastebėjau, pradėjo netikti tas maistas, kuris anksčiau mums labai gerai praeidavo. Pvz - bulviniai blynai, plokštainis.
Virta bulvė - tai labai geras cukrus. Bet juk kažkaip norisi paįvairinti.
Makaronai - netinka jokiais būdais, miltiniai - taip pat.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Vas 2012, 22:00 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Žirniuose daug baltymų, o jie skyla ilgai. diabetikams reiktų vengti patiekalų iš miltų.

NovoRapid pagal reiklą

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 02 Kov 2012, 09:42 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

arturciks rašė:
Kad ir pas Masilionį - jis griežtas ir bendravimo stilius toks... neįprastas, sakyčiau, bet nereikia to bijoti.
Dar Bagdžiūnienė yra.

Laba,tai va buvau pas Masilionį, labai nusivyliau.
Pirmiausiai liepė Apidrą leistis po valgio, mat aš leidau prieš valgį kokias 10 ar 5 minutes. Jo nuomone, Apidra suveikia per 5 minutes, o maistas per 20 minučių. Aš jo paklausiau ir per 1 mėn. man glikuotas pakilo nuo 7,4 iki 8,3 :mad:
Paguldė į skyrių. Man susidarė nuomonė, kad Masilionis per daug arogantiškas. Jis nebando mąstyti, tiesiog sugrupavo ligonius ir gydo pagal tam tikrą šabloną. Skyriuje išsikalbėjau su gydytoja Šarkoviene, ji prisipažino kad tokių ligonių pasitaiko retsykiais, kuriems cukrai krenta (hipuoja) kai dar nediagnozuotas diabetas ir nevartoja jokių vaistų. Tačiau po kiek laiko juos vis vieną pasodina ant insulino. Medicina nė velnio nenutuokia apie tokią ligos eigą, manoma, kad cukrų kritimai atsiranda dėl skydliaukės veiklos. Aš pasiskaičiau šiek tiek ir susidariau nuomonę, kad tai greičiausiai hipofizės veiklos sukelta liga.
Pažįstu bent dar du žmones, kurie neserga diabetu, tačiau jiems krenta cukrus, jei kam taip yra nutikę, pasidalinkite. Mano e.paštas kanaporiene@yahoo.com Kadangi medicina bejėgė, reikia bandyti patiems ieškoti būdų sau padėti. :tt2:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Kov 2012, 10:02 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

vismantas58 rašė:
Avida, ar jau išsiaiškinote priežastis hipo,
tiesiog reikia patirties :???:

Medicina iškėlė rankas (tipo pasiduoda). Taigi kapstausi pati. Manau taip, kad mano kasa buvo visiškai normoj, bet padidėjo organizmo jautrumas insulinui arba gamino per daug insulino (kas man labiau tikėtina), ne dėl kasos ligos, o (čia grynai mano samprotavimai) dėl hipofizės veiklos, kuri prigamino per daug ar per mažai hormonų, kurie savo ruožtu išprovokavo skydliaukės veiklos sutrikimus ir stimuliavo per daug aktyviai kasą. Logiška, kad tabletės man ne tik nepadėjo, o savijauta buvo gerokai pablogėjus, nes ir taip per daug insulino o dar tabletės atseit gerino jo pasisavinimą. Su insulino man kiek palengvėjo, nes dėl svetimo insulino buvimo organizme, kasa pradėjo rimti. Beje kai darė echoskopiją, man pasakė, kad mano kasa mažėja, kaip prie 1-o tipo diabeto. Tai va, dar šiek tiek pasigilinsiu ir tuoj galėsiu disertaciją rašyti :juokas:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Kov 2012, 11:37 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

2011-12-20 pasirodė pranešimas apie nemažai žadantį vaistą 1 tipo diabeto profilaktikai ir gydymui.

Vaistas, pavadintas DiaPep277, pagamintas iš žmogaus baltymo Hsp60, kuris neleidžia imuninei sistemai žudyti insuliną sekretuojančių beta ląstelių. Vaistas taip pat padeda kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje. Diabetas yra chroniška liga, kurios metu kasa arba nepagamina pakankamai insulino, arba organizmas negali jo efektyviai panaudoti. Pasaulyje yra apie 346 milijonai sergančiųjų, iš kurių 90 procentų serga antro tipo diabetu, dažniausiai sukeltu per didelės kūno masės ir fizinės veiklos trūkumo.

Kol kas tiksli I tipo diabeto priežastis nėra žinoma. Mokslininkai mano, kad jis išsivysto imuninėms ląstelėms ėmus atakuoti insuliną gaminančias kasos beta ląsteles. "Tuo metu, kai pacientui diagnozuojamas I tipo diabetas, dažniausiai apie 80 proc. jo beta ląstelių būna sunaikinta. Šiuo metu vienintelis šios ligos gydymas yra insulino injekcijos. Tai ne gydymas - tai pakaitinė terapija." - interviu sakė Shlomo Dagan, iš TEVA partnerės Andromeda Biotech Ltd.

"Kai pradėjome, manėme, kad net jei rezultatai bus teigiami, mes turėsime konkurentų. Dabar likome vieninteliais žaidėjais aikštelėje" sakė Schwartz po to, kai Lilly ir Johnson & Johnson atšaukė kurtų preparatų tolesnius tyrimus ir vystymą.

DiaPep277, kuris neleidžia imuninei sistemai sunaikinti insuliną gaminančių ląstelių, atrado prof. Irun Cohen iš Weizmann Institute of Science in Rehovot Izraelyje. Šiuo metu vaisto kūrimu ir pritaikymu klinikinėje praktikoje užsiima TEVA – pasaulyje didžiausias generinių vaistų gamintojas. Planuojama, kad vaistas kasmet pasieks apie 50 000 pacientų ir kainuos 5000 – 10 000 USD per metus. Pažymima, kad vaistas skirtas pacientams, kurių kasos beta ląstelės dar pačios sintetina insuliną. Nebeturintiems šio sugebėjimo vaistas nepadės. Taip pat svarstoma mintis šią „vakciną“ panaudoti žmonėms, turintiems didelę riziką susirgti 1 tipo cukriniu diabetu, padedant išvengti ligos.

Vaistas atitiko visus jam keltus reikalavimus pirmose trijose klinikinių tyrimų stadijose. Jį vartojusių pacientų C-peptido lygis buvo stabilus, kai tuo tarpu vartojusiųjų placebo mažėjo. Taip pat ir diabeto kontrolė tarp vartojusiųjų DiaPep277 buvo geresnė, jiems reikėjo mažesnių insulino dozių. Tyrime dalyvavo 457 pirmo tipo diabetu sergantys žmonės nuo 16 iki 45 metų iš Europos, Izraelio ir Pietų Afrikos. Tai buvo naujai diagnozuoti pacientai ir jiems būdavo leidžiama po vieną DiaPep277 injekciją kas tris mėnesius. Taip pat jie gavo ir kasdienį gydymą insulino injekcijomis.

Šiuo metu renkama nauja pacientų grupė antrai vėlyvai klinikinių tyrimų stadijai JAV, Kanadoje, Europoje, Izraelyje ir Argentinoje. Atranką planuojama pabaigti iki 2012 pirmo pusmečio ir dviejų metų tyrimų rezultatus 2014 panaudoti vaistui užregistruoti JAV ir Europoje. Jei produktas bus patvirtintas, prognozuojama, kad jo bus parduota už 0,5 - 1 milijardą USD.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2012, 14:06 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Pastebėjauant dukros pilvo, kai ji buvo atsigulus, sėdint nesimato, dideles pipotrofijos žymes, negražūs didoki guzai. Gydytoja sakiusi apžiūros metu, kad yra šis dalykas, bet niekada nieko dėl prevencijos neskydavo.Kai keičiau vakar adatą, ji buvo atsigulus, ir aš pamačiau, kokie negražūs guzai. Į tą vietą niekada neduriu, nelabai suprantu iš kur jos?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2012, 14:07 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Lipotrofijos, ar kaip tenai, negerai parašiau

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2012, 14:08 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Giedra rašė:
Pastebėjauant dukros pilvo, kai ji buvo atsigulus, sėdint nesimato, dideles pipotrofijos žymes, negražūs didoki guzai. Gydytoja sakiusi apžiūros metu, kad yra šis dalykas, bet niekada nieko dėl prevencijos neskydavo.Kai keičiau vakar adatą, ji buvo atsigulus, ir aš pamačiau, kokie negražūs guzai. Į tą vietą niekada neduriu, nelabai suprantu iš kur jos?

nuo insulino susidaro guzai ir nieko nepadarysi - gelbeja masazai ir panasios proceduros, ir butina keisti leidimo vieta :(

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2012, 14:12 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

nuo insulino susidaro guzai ir nieko nepadarysi - gelbeja masazai ir panasios proceduros, ir butina keisti leidimo vieta :([/quote]

http://www.delfi.lt/news/daily/Health/d ... d=55348265

straipsnis apie panasius dalykus

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2012, 14:56 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2012, 15:38 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

:huh: vau, be komentarų

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Bal 2012, 14:43 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

PauLita rašė:
Paveikslėlis

nereikia taip gasdinti :tt2:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 17 Bal 2012, 16:38 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

niekas cia nieko negasdina, tiesiog taip jau nuo insulino buna.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 20 Bal 2012, 14:25 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

[quote="Mariukas"]niekas cia nieko negasdina, tiesiog taip jau nuo insulino buna.[/quo neisivaizduoju kokiais kibirais reikia i ta pacia vieta leistis insulina kad taip atrodyti ir kiek metu :blink:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 20 Bal 2012, 17:06 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

nebutina kibirais. cia nuo zmogaus daug priklauso. taip jau yra, jog insulinas skatina riebalu kaupimasi ir jeigu jau jis yra i tai linkes tai taip ir gaunasi. as irgi berods antrais sirgimo metais buvau susinervines, jog tose vietose kur leidziu, pradejo kauptis riebalai. butent ten kur leidziu ir pas mane sioks toks pilvukas yra.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 762 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: