Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 19 Lap 2017, 07:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 352 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Kov 2006, 22:36 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Spyglaite rase apie levemira ir jo leidimo schema. Ir jei rekomenduojama leisti ryte 40%, o vakare 60 % tai mano leidziami 10 ir 14 vv kazkur ir atitinka si santyki.
Lora raso apie sumini trumpo insulino kieki nes ji naudoja pompa. jos kiekiai negali buti lyginami taikant sia taisykle. Nes mes kalbame tik apie bazinio insulino santyki.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Malonu,kad prisijungei
StandartinėParašytas: 18 Kov 2006, 22:53 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas,Dalia,
Tu teisi,mes kalbame tik apie bazinį insuliną,bet tau juk negerai su tokiu santykiu,pas mane ne toks santykis,bet man gerai,ir trumpo tik keli vienetai prisidėjo,niekada nesilaikiau rekomendacijų ne todėl,kad taip noriu,bet todėl,kad jos man netikdavo ir kiekvieną insulino rūšį leisdavau pagal save,aišku suderindavu su savo endokrinologu,kuris pasiklausęs mano kalbos,sakydavo,kad man geriau matyt.Gero vakaro Dalia ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Kov 2006, 22:58 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Aš irgi kalbu apie bazinį insuliną. Pompa, kaip ir injekcijos ryte/vakare užtikrina tam tikrą insulino kiekį, kuris reikalingas fiziologiškai net nieko nevalgant. Apie suminį aš nekalbu. Santykis 40:60 yra fiziologinis, statistinis, bet tai nereiškia, kad absoliučiai visiems privalomas. Todėl niekas negali ginčytis, kad Ričardaui reikia vienaip, o Spyglaitei kitaip. Tam mes ir esam tokie protingi.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Kov 2006, 10:20 
Atsijungęs
Daigelis
Vartotojo avataras

sveiki, gal galetumet patarti, nes nezinau ar man pereiti nuo Lantuso prie Levemiro? as Lantusa leidziu vakare, o diena buna taip kad pietus valgau ir Novorapida leidziu tik po kokiu 7 - 8 valandu skaiciuojant nuo pusryciu. tai cukrai uzkyla ir Lantusas ju tarp valgiu nesureguliuoja.. :( gal butu geriau pereiti prie Levemiro? dar pakankamai nedaug info zinau apie ji.. su gydytoja irgi dar nekalbejau apie tai..

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: La ;)
StandartinėParašytas: 19 Kov 2006, 15:48 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas,Coliuke,
Jei taip nereguliariai maitinsies tai manau nepadės ir Levemiras,nors rezultatai bus geresni,bet toks maitinimasis juk yra tavo priešas ir tu tą žinai tur būt,negerai,kad tokia pertrauka yra,čia žinok reikia kaip armijoje,laiku valgyti,jei pietūs 14h. tai visą laiką 14h.Daryk bet ką,bet maždaug laiku pavalgyk,dar geriau vienodu kiekvieną dieną,juk tai tavo kompensuoto diabeto garantas.Blogiausiu atveju,pasidaryk sumuštinį ir kai ateina pietų laikas valgyk,net tuo atveju jei skrendi lėktuvu.Sėkmės ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Kov 2006, 16:23 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Eik tu sau, Ričardai, o jei aš nenoriu valgyt??? Jei mane pykina, jei aš pasimatyme su Džeimsu Bondu, jei aš vairuoju jūrinį katerį arba lipu į kalną? Aš suprantu, gyvenimas turi būti kiek įmanoma tvarkingas, bet juk ne pagal laikrodį, a? Valgymas nėra priešas, nesutiksiu niekada! Tam ir yra bazinis insulinas, tam ir yra trumpo veikimo insulinas, kad galėtum gyvent, o ne egzistuot, prisirišęs prie kojos dziegorių su gegute ir nuolat tįsdams užkandos maišiuką.
Taigi mes visi stengiamės derint insuliną prie savęs, o ne save prie insulino, argi ne? Aš nematau bėdos, jei bazinis atreguliuotas, valgyt kada nori ar bent jau nežiūrint į laikrodį. Bazinis tam ir yra, kad palaikytų normalią glikemiją, o trumpo injekcijos padengia valgymus. Anksčiau, kuomet buvo tik sąlyginai trumpo veikimo insulinai (actrapid, humulin R) ir nebuvo ultratrumpo (humalog, novorapid), galiojo taisyklė, kad negali pavalgyt ir po dviejų valandų vėl valgyt ir leistis insuliną, nes susidubliuos. Bet tokis novorapidas po 15 -30 min jau pasiekia koncentracijos aukštumas, o po 2-4 val jo ir padujų neleikt, tai kokios problemos?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Kov 2006, 16:25 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Kartais endokrinologai pataria dalint lantusą į rytinį ir vakarinį, jei jau neišeina sureguliuot su viena doze. O šiaip tai yra lantuso problema, kad jo veikimo dažnai nepakanka 24 val, nors pėdsakas nutįsta dar ir į kitą parą ir gali duot paskui hipo kitą naktį. Labai daug kas būtent dėl to jo atsisakė, aš tame tarpe.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Kov 2006, 16:37 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas,Lora,
Eisiu kur tik pageidausi,galima ir nukrypti į šoną,aš nieko prieš,bet ne kasdien,ir jei tu nerandi atsakymų į tuo užduotus klausimus,bijau tau bus taip pat kaip dabar man,ko aš niekam nelinkiu,pagal tave toks komponentas kaip bazinis ir trumpas insulinas,tam,kad nesilaikyti dietos ir režimo?Paskiau stebisi žmonės,sako juk nenusidėdavau taip baisiai ir saldžiai nevalgydavau,ir kaip pykindavo ar į kalną kopdavau,tai kodėl dabar aš toks ligotas?Galima viską padaryti ir visai netgi nevalgyti,aš pats esu badavęs,bet ar to reikia?Tik vieną galiu pasakyti,gal nereikia kaip armijoje,bet geriau daug maž pastoviu laiku,ir aišku geriau,kad nepykintų.Ir jei aš neteisus lai meta į mane akmenį ;) Sėkmės ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Kov 2006, 11:45 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Pritariu Ričiardui, isivaizduokime jei žmogus visą dieną buna nevalgęs tai vakare jis jaučiasi alkanas ir gali prisivalgyti be proto. to pasekmės arba labai aukštas cukrus, arba padauginus insulino hipo nakti, arba gurgiantis pilvas ir ilgas vartymasis lovoje. geriau savęs nekankinti ir vakare miegoti eiti sočiam su stabiliu cukraus kiekiu kraujuje

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Kov 2006, 21:43 
Atsijungęs
Daigelis
Vartotojo avataras

labai aciu lora, ricardai ir daliau uz ats. pritariu kad reikia laikytis rezimo, bet dazniausiai tai labai sunku padaryti. ypac kai mokaisi, o kai kurios paskaitos net be pertraukos. kada speju pavalgyt tai speju. bet viena zinau - tai ne i sveikata.. todel ir noriu rasti sau optimaliausia varianta. anksciau su gydytoja sutarem kad man siuo atveju tinkamiausias lantusas, kad pades sureguliuoti cukrus tarp valgymu, juk tam mes ji ir leidziam, novorapidas greitai pradeda veikt ir gan greitai pabaigia. bet kad nepadeda man lantusas. tiksliau nepadeda jo leidimasis tik viena karta. aciu uz patarima leistis ji dukart. bandysiu. gal tikrai isvengsiu aukstu cukru tarp valgiu. dekui labai jums :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Kov 2006, 21:47 
Atsijungęs
Daigelis
Vartotojo avataras

Lora rašė:
Kartais endokrinologai pataria dalint lantusą į rytinį ir vakarinį, jei jau neišeina sureguliuot su viena doze. O šiaip tai yra lantuso problema, kad jo veikimo dažnai nepakanka 24 val, nors pėdsakas nutįsta dar ir į kitą parą ir gali duot paskui hipo kitą naktį. Labai daug kas būtent dėl to jo atsisakė, aš tame tarpe.

lora, o ka tu dabar leidi? Levemir? as bandysiu dalint lantusa i dvi dozes, bet jei neisvengsiu hipo nakti, teks kazka keist..

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Kov 2006, 21:44 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

labutis visiems zmones gelbekit nieko nezinau apie diabeta neseniai susirgau.PONAS RICARDAI padek

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Kov 2006, 22:21 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Labas, Coliuke, aš turiu pompą, taigi naudoju tik humalogą. Principas lieka tas pats: bazė ir valgiui padengt. Gyvenimas pagal valandas tikraiusiai yra gerai, bet dažniausiai neįmanoma, apie badavimą čia niekas nekalba, nes tai pati didžiausia nesąmonė ir nereik toli ieškot, prie ko priveda, bet visa kita, kas su protu ir kas daro gyvenimą gyvenimu, yra tai ko siekiau ir sieksiu.

Apie levemirą kol kas girdėt tik neblogai ir gerai, ir tai jį vartojančių nuomonė, ne firmos atstovų, taigi rinkčiaus jį, jei reikėtų. Beje, lantuso dabar ir paskyrimą sugriežtino, nes kažkam nušvito galvoj ir išsiaiškino, kad ne viskas auksas, kas reklama.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Kov 2006, 22:30 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Lantusui galioja dozės ir veikimo trukmės priklausomybė: t.y. kuo didesnė dozė, tuo ilgiau veikia. Todėl padalinimas į dvi dalis turi racijos, tik suminė dozė neturėtų kist. Jei hipuoji naktį, bandyk gal nakčiai leistis mažiau nei dienai, bet kokiu atveju, to santykio niekas nepatars, turėsi pati atrast.
Sunkumas tas ir yra, kad tokio prolongavimo (t.y. veikimo pailginimo) kaip lantuso, neįmanoma tiksliai prognozuoti. Nes neįmanoma atsižvelgt į visus kitus faktorius. Pvz, susileidai vakare normalią dozę, o ryte sėdi ant dviračio ir diena sugadinta, nes lantusas veiks kaip jam patiks ir stipriai (dėl krūvio). Arba atvirkščiai: nuvažiuosi pas bobutę į kaimą, sėdėsi ant sofos ir kirsi cepelinus, vėl nesąmonė, nes jo nepakaks. Užtai jis gal tinkamesnis ramiam gyvenimui, vyresniam amžiui arba labai planuojantiems laiką. Su levemiru turėtų būt lengviau, nes jo kitas prolongavimo būdas ir labiau numatomas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: diabetas
StandartinėParašytas: 21 Kov 2006, 23:18 
raimoska rašė:
labutis visiems zmones gelbekit nieko nezinau apie diabeta neseniai susirgau.PONAS RICARDAI padek

Sveiki , tik nepanikuokit.Manau , kad turėtum smulkiau parašyt koks cukrus ,ar didelis labai ,ar geri tabletes ar leidies insuliną? Patarimai kiekvienu atveju skirtingi.

Į viršų

StandartinėParašytas: 22 Kov 2006, 11:38 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas,
Ką reiškia nepanikuok?prisimink kai tu susirgai?nepanikavai?netikiu,tą didžiulį stresą reikia pergyventi,ir būtent pradžioje labai reikalinga pagalba.Parašiau jai asmeniškai,bet neatrašo,gal atsilieps.
Sėkmės ir kantrybės ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2006, 21:57 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

AČIŪ RIMYTEI.LABUTIS.AŠ LEIDŽIUOSIU HUMULINA N IR R. NAKTI CUKRUS 5 O ATSIKELIU SU 20 IR DAR BALA ŽINO KOKS GALI BUTI.GALIU VALGYTI TA PATI MAISTA TOM PAČIOM PORCIJOM IR CUKRAI GALI BUTI DIDELI ARBA GERI ODAR BAISIAU KAIP PO VALGIO HIPUOJU.NE LIGA O PEKLA.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2006, 21:18 
raimoska rašė:
AČIŪ RIMYTEI.LABUTIS.AŠ LEIDŽIUOSIU HUMULINA N IR R. NAKTI CUKRUS 5 O ATSIKELIU SU 20 IR DAR BALA ŽINO KOKS GALI BUTI.GALIU VALGYTI TA PATI MAISTA TOM PAČIOM PORCIJOM IR CUKRAI GALI BUTI DIDELI ARBA GERI ODAR BAISIAU KAIP PO VALGIO HIPUOJU.NE LIGA O PEKLA.

Labas, prajuokinai su ta pekla . Tai ką gydytojai sako dėl tokių cukraus svyravimų?Aš tai tabletes vartoju , apie tuos insulinus nieko nežinau .Jų (insulinų)yra ivairių . Prieš pusryčius aš išgeriu 5 tabletes , o po 2 valandų pajuntu , kad jau cukrus perdaug nukritęs.Ką nors suvalgau ir visą dieną būna tvarkoj.Matyt tuo momentu būna per didelė norma.Mink daktarams ant mazolių , tegul nustato priežastį , dėl ko šitaip svyruoja. Nes skaičiau ,kad cukraus svyravimai labai negerai. Gal reikalauk , kad keistų kitu insulinu.Bet vistiek nenusimink , reikia laiko susigaudymui , kas tau yra geriausia .Iš patyrimo žinau , kad nuo streso kyla cukrus ne mažiau , kaip nuo maisto netinkamo.Iš teksto matyt , kad tie šokinėjantys cukrai tave nervina.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2006, 21:57 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

ka jie sako?Ogi nieko.Klausia gal sunkiai dirbu,sakiau,taip,knyga skaiciau as zinau, kad blogai kaip svyruoja ,bet ka padarysi perejau pas kita gyditoja paziuresiu ka sakys

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2006, 22:00 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Miela Raimoska
Is tiesu pateikei pati minimaliausia informacijos kieki apie save. Mes nieko nezinome nei kiek tau metu, nei kokie gydytojai gyde, kokiame mieste. Tik susirgus labai pravercia "Diabeto mokykleles'. Aisku, labai reikia ir paciam dometis. Dauguma endokrinologu turi med seseris - diabeto mokytojas kurios irgi konsultuoja, ypac mitybos klausimais, o tai labai svarbu. Nesidrovek prasydama pagalbos, tuo paciu rasydama ir cia, tik suformuluok konkretesnius klausimus. Visi mes kazkada taip pat apie sia liga beveik nieko nezinojome.
Dabar mano klausimas. Ar ryte, atsikelus su 20 cukrumi tau neskauda galvos? Jei, nakti pamatavus cukrus buvo 5, gal but jis nukrito dar zemiau, ir tu paprasciausiai nakti hipavai. Tik neatsibudai ir nejutai. Naktines hipo isduoda galvos skausmas ir aukstesnis cukrus ryte. Radus nakti cukru 5, reiketu pasekti koks jis bus toliau ( po val ir t. t. )
As, radus toki cukru paprasciausiai suvalgyciau puse riekutes duonos.
Sekmes :)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Naujas insulinas Detemiras
StandartinėParašytas: 25 Kov 2006, 00:15 
Man iš po nakties labai dažnai skauda galvą , Rytais cukrus būna virš 7 , bet naktį nematuoju , reiks tada pamatuot , nes gal naktį nukrenta per daug.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2006, 10:03 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

labutis zmoguciai.Buvau as toj mokyklelej turiu nemazai informacijos as bandziau gramais sususverti maista bet 2h po valgio buvo 16 o kartais 2h po valgio hipuoju o sitos hipo daug sunkesnes nei iprastos.Bandziau ir duonos suvalgyti kartais buna viskas gerai o kartais ziauru.Rytais man galvos neskauda as atsikeliu zvali bet tik tol kol nesusileidziu vaistu ir nepavalgau po to pradeda pykinti mausti galva.Gal man sitas insulinas netinka.Gal kas nors leidotes HUMULINA N IR R. :roll: :twisted: :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2006, 11:20 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Raimoskai,
toks vaizdas kad prasta tavo diabeto kontrole. sakai matuojiesi cukraus kieki kraujyje 2 valandos po valgymo? saunu, bet ar matuojiesi pries valgyma. 1-2 matavimu per diena mazai reikia bent 3-4 kartus matuotis norint pasiekti gera kontrole

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2006, 12:51 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Kažkada turėjau tokį derinį humulino N ir R. Keisčiausias čia tas R - kiek gi tau metų? Nes paprasati jį dabar skiria tik mažiems vaikams, kuriems kartais būna pavojinga skirt ultragreito veikimo insuliną kaip humalogą ar novorapidą. Nes tas R yra tikras susintetintas žmogiškas insulinas, be jokių pakeitimų, taigi jo veikimas nėra toks super greitas ir jį reikia leistis anksčiau nei sėdi valgyt, maždaug pireš 20-30 min. Ar taip darai? Ir kiek gi jo leidies? Kodėl tau paskyrė būtent šitą insuliną, kuo motyvavo gydytojai?
Matai, insulinas - ne tabletė, nuo kurios arba pasveikstama arba ne. Čia reikia atsižvelgt į visus faktorius: tavo amžių, ūgį, svorį, mitybą, fizinį aktyvumą, nes jie visi lemia kaip veiks insulinas. Be to, gal yra dar kažkokių sutrikimų, kitų ligų?
Ar viską žinai apie maistą, kuris turi įtakos cukrui ir neturi? Gal kartais sukali insulino ir pavalgai vienos mėsytės?

Pabandyk truputį papasakot, tada bus galima ką nors protingo ir patart.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2006, 18:29 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

oi zmoguciai jus nuostabus kas liecia cukraus matavima tai as ji matuojuos ir pries valgi ir po ir dar biesas zino kiek mazdaug kokius 6 o kartais ir 8 kartus ir taip kasdiena.Pinigu gaila nes nera rezultatu.Maitinuosi as trys valgymai 2 uzkandziai uzkandziams as renkuosi vaisius o mesyte valgau pietums ir sriubyte ir darzoves.Ugis 170 o svoris 66.N ryte leidziuosi 16 vakare 20vnt.R leidziuosi 8 arba 7 ar 9 nes nuo didesnes dozes plaukioju nors kartais ir nuo 6 plaukioju.Kaip sudidinu N dozes tai hipuoju nerealiai.Musu medikai niekuo nemotyvavo kodel jie man ji paskyre jie teikesi mane 2 dienas palaikyti kol isplove acetona dar bandziau sakyti kad nematau bet jiems dzin.Daktare pasake kad skyriaus vedejas neleidzia skirti kito insulino taip ir gryzau namo su 25 kaip ir isvaziavau.Dabar visa esme cukrai po valgio.Jaunatviskas maksimalizmas jau seniai man isgaravo bet muses galvoj dar zvimbia :lol: :twisted:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 26 Kov 2006, 13:48 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas,Raimoška,
Leidau ir aš kažkada humulinus ir visai nieko buvo,tik dabar išgirdau,kad juos pagrinde vaikam skiria,gal leidau prieš kokius 6metus,kad tau hipo būna po valgio tai čia aplamai kažkos absurdas,ir aišku,kad nesubalansuotas valgymas ir maitinimasis>Iš karto galiu pasakyti,kad N leidi per daug,nes tai ilgo veikimo,kažkodėl pas mane jau daug metų nesikeičia tas ilgo veikimo vienetas,nes matyt gerai atitinka balansą bazinio insulino ir visad sukasi apie 20v. dabar aišku 18v. tavo kūbatura panaši kaip mano todėl negalvoju,kad tiek daug vienetų tau reikia ilgo veikimo,ir hipuoji dėl pertekliaus to N,kurio lieka uodega,nes du leidimai,kiek atsimenu R leisdavau,tiksliai 40min. prieš valgį 8+10+7,tarp kitko ir viena mėsa virsta į angliavandenius,kaip ir vienas baltymas,kas nori pasiginčyti galiu įrodyti,ne vieną kartą tai dariau,nes ginčinomės klinikose su daktarais,nelabai nori pripažinti,bet jie pralošė.
Meilės,sėkmės ir kantrybės ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Kov 2006, 16:34 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

labutis ricardai N pas mane vidutines trukmes ir pas stipriausias jo poveikis nuo 4 iki 10 valandu vienetus as susimazinau pati nes klinikose man buvo paskyre ryte 30 vienetu o vakare 16 tai kur as su angelais nebendrausiu.Kad nuo N hipuoju as zinau bet kaip man su juo susitvarkyt nes kaip man jinai prasideda tai gali stoveti cukrus 3 pora valandu. Skiria situs insulinus ka tik susirgusiems ir senyvo amziaus zmonems .Skaiciau rusu svetainej pas viena su tuo humulinu N ta pati problema kaip ir pas mane :D

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 27 Kov 2006, 11:21 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas,Raimoška,
Nu negali cukrus tris valandas ant trijų sovėti,nebent tu sėdi ir nieko nedarai,o jei ir nieko nedarytum po trijų valandų cukrus pats pakiltų,nes kepenis išskirtų gliukagoną,šimtą kartų tai pergyvenau,ne todėl,kad dariau ekperimentus,o todėl,kad pats jau nepajėgdavau suvalgyti ko nors saldaus,sėdėdavau transo buklėje ir negalėdavau pajudėti,pasiskaityk kažkur rašiau.Jei tau taip darosi tai ko tu lauki,tu ką Tibeto kalnuose sėdi,nori atvažiuosiu pas tave ir kartu nueiname pas gydytoją ir pamatysi kaip tau pakeis insuliną,kas čia su jumis darosi?kam reikia,atvažiuosiu pas kiekvieną,jei kas verskite viską ant mane.Tik susimildami nesėdėkite po tris valandas ir ne hipuokite.Eina sau jau reikia kokį "Hipuotojų' klubą atidaryti.
Aplamai yra žmonių kurie yra alergiški insulinui ir ne visus insulinus priima,ar darė tau insulino mėginį?dar pasakys,kad pirmą kartą girdi apie tokį dalyką,ka?Kada eini pas pas gydytoją?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Kov 2006, 16:49 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

del zemo cukraus tai ir man pasitaikydavo, kad pasimatuoji 1,8 puoli valgyti kone duona su uogiene, paskui sumastau, kad gal siek tiek padauginau ir susileidziu kelis vienetus insulino ir ramus sau sedziu nes jauciuosi saugiai. taciau po kurio laiko pasimataves vel pamatau 2,5

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Kov 2006, 17:57 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

Leidžiuosi "Lantus" "Humalog" .. Ir nieko gero bajsu laiku nepavalgyti nes paskui bus blogai. Kadangi Humalog veikia po penkių minučiu tai .. Nespesi pasiimt dar kas nors tai kai kris cukrus tai oioioi... Yra buve man jau taip :cry:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 352 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: