Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 23 Lap 2017, 10:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Insulino vartojimas nesergant CD
StandartinėParašytas: 16 Kov 2006, 23:03 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

sveiki,gal galit pasakoti apie insulina greito veikimo,as turbut jums atrodysiu keistai bet noreciau ji vartot nesirgdamas cuksriniu diabetu,o tam kad vyktu augimass organizm greiciau turiu omeny raumenu,jei nesunku atsakykit nesakau kad vartosiu bet jei taip butu noreciau viska zinoti kaip ka daryt,kad nebutu blogiau,nei ir taip bus.aciu

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Kov 2006, 11:18 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Raumenys vartojant insulina greiciau neauga. Insulinas skatina gliukozes naudojima energijai gaminti arba jos perteklius verciamas riebalais. Raumenu augimui butini baltymai. Insulinas baltymu apykaita veikia, bet ne taip stipriai. Insulinas - labai pavojingas vaistas sveikam zmogui. Jis buvo vartojamas sizofrenijai gydyti, sukeliant hiopglikemines komas. Raumenys geriausiai auga nuo fizinio kruvio.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Kov 2006, 20:24 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Nezinau ar tai tiesa, bet esu girdejusi kad pradejus leisti insulina, kelio atgal jau nera. Nuslopinama kasos veikla. Esu skaiciusi literaturoje kad daznai sergantieji 2 tipo diabetu galetu pagyti sureguliave savo svori ir mityba. Bet, jei jie pradeda leisti insulina, paverciami nepagydomais ligoniais.
Net tokiu minciu neturetu buti naudoti insulina nesant ligos. Tai beprotybe!

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Kov 2006, 22:47 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Domėjausi šitu klausimu - yra net schemos, kaip tą insuliną leisti ir ką valgyti ir kaip sportuoti. Ir mechanizmas yra išdėstytas, visą šitą, net nežinau kaip geriau pavadinti, mazochizmą galimą rast internete. Teorija skamba taip: vienas stipriausių organizmo anabolikų yra somatotropinas (augimo hormonas). Be to, somatotropinas yra ir vienas iš insulino antagonistų, kitaip tariant, jo išsiskyrimą skatina hipoglikemija. Taigi fizinio krūvio metu, kuomet ir fiziologinėmis sąlygomis gliukozės kraujyje mažėja, somatotropino išsiskyrimas suaktyvėja ir atstatoma normali glikemija bei stimuliuojama baltymų sintezė bei audinių (konkrečiai raumeninio) augimas. Visa tai vyksta sveikame organizme, normalaus fizinio krūvio metu. Ir kuo krūvis didesnis, tuo intensyviau. Tai štai tie internetiniai patarimai remiasi tuo, kad sukėlus dirbtinę hipoglikemiją, esą padidės somatotropino išsiskyrimas ir augs raumenys. Beje, ten puse sakinio užsimenama ir apie riziką nusisportuoti tiek, kad išveš komos būsenoje. Todėl rekomenduojama po ranka turėti saldainiuką. Nors šiaip misti tik kiaušinių baltymais, varške ir pasukomis, nepamirštant specialių baltyminių kokteilių, papildų sportininkams ir sintetinių anabolikų.

Vaikine, kad ir ką tau sakytų kolegos sportininkai, pirma pamąstyk, ar verta save luošinti. Gal ir metaną kokį vartoji/ruošies vartoti? Ne mano reikalas pamokslaut ir sakyt, kad tai kenksminga ir t.t. Nuo to nemirštama. O impotencijai gydyti paskui galima sunaudot pinigus ir šlovę, kurią atneš "greito pripūtimo" masė. OK. Bet insulinas yra ginklas, kuris žudo. Teorija, kurią dėsto "sporto teoretikai" yra viso labo teorija. Tu nežinai, kaip reaguoja tavo hipofizė (liauka, kuri gamina somatotropiną), niekas negali nuprognozuoti, ką konkrečiai tau gali sukelt net mikrodozė insulino. Galų gale, kol informacija apie hipogliokemiją nueis iki hipofizės, jau bus spėję sureaguoti antinksčiai ir išmes gausiai adrenalino, kuris didelėm koncentracijom kaip tik veikia metaboliškai. Taip kad mąstyk.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Geras klsm ;\
StandartinėParašytas: 18 Kov 2006, 13:10 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas,
Po Loros komentarų manau nėra ką bepridurti,tik vieną galiu pasakyti,visi tie kurie leidžia INSULINĄ tik pritars mano nuomonei,absurdiškas klausimas.Jei man pasakytų,rinkis, sveikam žmogui, leidžiame insuliną ir tu toliau sportuodamas augini raumenis(kurie neaišku dar ar augs) arba nukertame ranką,aš atsakyčiau kirskite ranką.Bučiau jaunas ir sveikas,net nekiltų toks klausimas.Tik vienas atsakymas gali būti NE NE NE,net jei ir augtų raumenys.Tikiuosi apsispresi teisingai,sėkmės ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Kov 2006, 10:57 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

as niekad nesakiau kad ji vartosiu tik norejau suzinot kaip viskas yra istikruju.o augimo hormonas sintetinis Dzinotropinas ar samotogenas jie kaip ir tituluojami kaip patys geriausi vaistai ka zmogus sugebejo sukurt,salutinio poveikio nera ir augimas vyksta lab greit plius saugina sausgysles kaulus neleidzia odai senti ir tt ir be galo,deja tik kaina jo yra didele nes reik ne vieno i.u i diena o bent 6.o dopingas nera musu priesas jei gyveni sportu ir del jo tik del jo.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Kov 2006, 13:34 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

o augimo hormonas sintetinis Dzinotropinas ar samotogenas jie kaip ir tituluojami kaip patys geriausi vaistai ka zmogus sugebejo sukurt,salutinio poveikio nera ir augimas vyksta lab greit plius saugina sausgysles kaulus neleidzia odai senti ir tt

Kazkur esu skaiciusi kad vaistai, neturintys salutinio poveikio, patys yra neefektyvus. Taip kad verta suabejoti ar is tiesu sie hormonai tokie jau "nekalti" .
Bet koks ejimas pries gamta, veliau atsiliepia ivairiomis ligomis. Zmogaus organizmas yra sudetinga funkcionuojanti sistema ir ivairiu preparatu ivedimas isderina tai.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Kov 2006, 16:08 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Matai, jei nebūčiau susidūrus su dopingu, galėtumėm diskutuot, ar draugas jis, ar priešas. O dabar diskusija būtų į vienus vartus. Na, kaip toj dainoj: "jei labai nori, tai reikia", kai nebereikės, galėsim diskutuot.

Apie sintetinius augimo hormono analogus (beje, natūralūs nebenaudojami dėl technologinių ir biofarmacinių priežasčių): kaip ir apie insuliną - kai jo reikia, žmogus vartoja ir tas vartojimas yra griežtai kontroliuojamas - ir neatsiranda beveik jokių pašalinių poveikių (nors jų yra, ir pavojingų - juk hipoglikemija yra iš esmės pašalinis insulino poveikis, hipoglikeminė koma taip pat). Taigi viskas priklauso nuo to, iš kokio taško pažiūrėsi. Tačiau somatotropino paskyrimui reikia atlikti daug tyrimų ir tikrai įsitikinti, kad tas paskyrimas tikslingas. Ir visai ne todė, kad LR ligonių kasos taupo pinigus ir vengia skirti brangų vaistą. Tiesiog šis paskyrimas uždeda didelę atsakomybę tiek pacientui, tiek gydytojui, nes vėlgi - tai ginklas, kurio abu galai žeidžia. Taigi šalutinis veikimas: 1.hiperglikeminis (60 proc) - būtent todėl sportininkai kartu vartoja ir insuliną; nuolatinė hiperglikemija sukelia CD (malonu, jei patinka šitas forumas, parekomenduok kolegoms, kurie jau vartoja tokius STH ir insulino derinius, gali praverst). 2.kardiomegalija arba širdies padidėjimas (sumažėja kraujo išstūmimas, vystosi širdies nepakankamumas ir ritmo sutrikimai) 3.Skydliaukės hipofunkcija (hormonų sumažėjimas. Tai jau atskira patologija, su visu komplektu įvairiausių sutrikimų) 4. galvos skausmai, susiaurėjęs akiplotis, sąnarių skausmai, plaukuotumo padidėjimas (na, vyrai mano, kad tai puošia... )...

Žinoma, tai nebūtinai pasireiškia, žinoma, daugelis vartoja ir džiaugiasi, žinoma, ir plyta nuo stogo gali nukristi, bet tu paklausei, aš atsakiau - tokie yra augimo hormono šalutiniai poveikiai. Beje, LR registruotas Somatogen, Norditropin, Humatrope, Genotropin, Zomacton ir Biosoma. Tokio dzinotropino nera registruoto.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Kov 2006, 19:09 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

as nesakiua kad perkama is vaistines nes vaistinj kaina yra lab didele o siaipgalima gaut mazesne kaina bet ji vietiek didele kai reik ji vartot bent tris menesius nemaziau kaip po 4 i.u,bet tu ziuriu pasikauscius esi,dekui tau lab,aisku as tersiu jusu garbinga foruma savo tema bet ji yra man ir lab daugeliui svarbi nes jaunimas nuo 15 metu jau pradeda vartot stiprius tesesteronus,man 23,neturiu bluznies kasa susiuta visas buvau sulauzytas bet prisiekiau sau pasveiksiu ir tapsiu cempionu siuo metu 3 vieta,uz 2 sav varzybos,daugiau nepasakosiu,nes tiketina kad paskaito ir is federacijos kazkas tokius forumus o gal ir ne :) aisku tu teisingai sneki kad tai kenkia bet pasakyk kaip man juos vartot kad maziau kenktu,tas pats insulinas negaleciau jo vartot nes darbe reik daug galvot skaiciuot braizyt be to dirbu nemazai valandu,o su sintetiniu augimo hormonu gyditojai kaip tik sako kad nereik vartot insulino,o kad insulinas augina raumenis tai visi zino ir visi rimti sportininkai ji vartoja.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Kov 2006, 22:50 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Gali pasiųst mane NAto ar dar toliau, bet profesinė etika neleidžia sakyt daugiau, nei pasakiau. Aš žinau ir kaip bombas gamint, tai negi įsivaizduoji, kad papasakočiau. Sakiau: tai ginklas, tiek STH, tiek insulinas. Mažos - mikro! - dozės daro didžiulį poveikį medžiagų apykaitai. Mąstyk.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2006, 00:59 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

gaila kad tavo toks poziuris,reiks tada paciam mastyt insulino nezadu dar vartot o augimo hormona kai galimybes leis iskart.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Geg 2006, 14:38 
Atsijungęs
Daigelis
Vartotojo avataras

Gal kas gali paaiškinti, kuo skiriasi:
Actrapid HM Penfill
Actrapi NovoLet
Actrapid FlexPen?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Geg 2006, 18:51 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Penfill - ampulės, kuriom reikia specialaus daugkartinio injektoriaus.
Novo let - senesnės kartos vienkartiniai, iškart pripildyti injektoriai, turi tokį trūkumą, kad dozuojasi tik kas du vienetus, t.y. 2, 4, 6 ir t.t. Kai reikia 3, 5 ar kito nelyginio skaičiaus - nėr kas daryt.
Flex pen - naujesnis injektorius, dozuojamas kas vieną vienetą. Po truputį išstumia novo letus, išstums ir visiškai.
Visur yra tas pats greito veikimo insulinas aktrapidas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Geg 2006, 20:52 
Atsijungęs
Daigelis
Vartotojo avataras

Ačiū, Lora. Ar tas Flex Pen irgi iškart "supakuotas" į vienkartinius injektorius?
Jei taip, vadinasi, vietoj dabar išrašomo Actrapid HM Penfill galiu prašyt, kad man išrašytų Actrapid FlexPen arba NovoLet? Ar čia tas pats žmogaus insulinas bus? Nes, kiek žinau, Actrapid yra ir kažkoks gyvulinės kilmės. Ar aš nusipaistau?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Geg 2006, 22:30 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Tikrai žmogiškas insulinas, dabar jau nebenaudojamas kiaulinis. Nors kiaulės ir artimos žmonijos giminaitės :).

Taip, vienkartiniai injektoriai yra patogesni, nelūžta, nedūžta (bandžiau... neatlaikė tik trinktelėtas foteliu...) ir t.t., todėl tikrai patogesni. Flex pen geriau nei novolet, tad iškart prašyk šitų. Beje, mes vaistinėj duodam žmogui penus, net kai išrašo penfilus, jei žmogus pageidauja. Valstybei lygiai tas pats, kuriuos kompensuoti, nes kaina jų vienoda.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Geg 2006, 07:15 
Atsijungęs
Daigelis
Vartotojo avataras

Ačiū labai labai :) Nes aš vaistinėj vis prašau ir prašau vienkatinių injektorių, o vis gaunu ir gaunu špygą taukuotą- vis aiškina, kad taip išfasuoto Actrapido nėra. Dabar žinosiu ir reikalausiu :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Insulinas
StandartinėParašytas: 18 Geg 2006, 09:37 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Ar yra Actrapid Flexpen kompensuojamų vaistų kainyne. Aš kažkodėl nerandu. Tik protaphane Flexpen

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Geg 2006, 20:08 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Na taip. Pagavot mane. Pas mus ir ilgo veikimo Humalogo nėra (vokiečiai man tokiu mojavo po nosim...) ir actrapidas flexpen dar neatėjo. Kai perskaičiau Saulutės klausimą, pagalvojau, kad gal jau atsirado. Bet patikrinau - ne.
Beje, tarp protaphano flexpen ir novolet po paskutinio kainų keitimo atsirado toks niuansas: novoletas pigesnis ir primokėt už jį nereikia. Reiškia gamintojs jau deda pastangas, kad tais novoletais atsikratyt.

Saulute, o iš kur tu ištraukei tą actrapidą flexpen? Kad toks yra, tai taip (Danijoj nuo 2002 m), bet kol kas ne mūsų žemėj...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Geg 2006, 15:29 
Atsijungęs
Daigelis
Vartotojo avataras

Lora rašė:
Beje, tarp protaphano flexpen ir novolet po paskutinio kainų keitimo atsirado toks niuansas: novoletas pigesnis ir primokėt už jį nereikia.
Saulute, o iš kur tu ištraukei tą actrapidą flexpen? Kad toks yra, tai taip (Danijoj nuo 2002 m), bet kol kas ne mūsų žemėj...

Tai iš danų ir ištraukiau :) ir pagalvojau, gal jau pas mus yra?
O kiek reikia primokėt už actrapid novolet?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Geg 2006, 11:43 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

nereikia. Primokėt reikia už penfilus ir flexpenus apie 4,20Lt.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: La ;)
StandartinėParašytas: 23 Geg 2006, 18:18 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas,
Nežinau apie ką jus čia kalbate dėl primokėjimo,ir ne pirmą kartą jau girdžiu,nežinau aišku čia gal tik Klaipėdoje,bet pas mus Jonavoje tai nereikia primokėti ir kiek žinau priklauso nuo pačios vaistinės kuri sudarinėja sutartis su tiekėjais. ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Geg 2006, 18:25 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Na, sutartys sudarinėjamos, bet ne šitoje vietoje. Ne iš geros dūšios atsiranda nuolaidos, toli gražu. Bet čia kitas klausimas. Ir ne tik Klaipėdoj, bet ir visoj LR už kai kuriuos insulinus primokėt reikia.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 12:49 
Atsijungęs
Daigelis
Vartotojo avataras

Aš vėl pas jus su savo problemom. Tikiuosi, padėsit- kaip visada :roll:
Cituoti:
taip aš senas vilkas, bet apie lantusą sužinojau tik prieš 3 metus, o gavau- prieš metus.Kai pradėjau lankytis forume, sužinojau, kad yra dar naujasniū. pasiteiravau pas gydytoją, o jimane egoiste išvadino. Tai dabar, kad negadinti sau nuotaikos, į polikliniką einu rečiau. Kai man reikia juostelių, nueina tėvukas.

Aš taip pat senas vilkas CD atžvilgiu, bet turiu tą pačią problemą- gydytoją. Todėl kiekvieną smulkmeną pirmiau turiu išsiaiškinti pati, o paskui nuėjusi įtikinėti gydytoją, kad yra taip ir ne kitaip (prisimenu, kol įrodžiau, kad I tipo CD per metus jau priklauso nebe 300, o 600 juostelių!). Tikriausiai nemažai jums pasakys ir tas faktas, kad "atradę" naują cukrinuką jį dažnai siunčia pas mane (mat gyvenu prie pat poliklinikos), nes pačios dorai nesugeba paaiškint žmogui nuo ko pradėt- kaip nusistatyt insulino dozę švirkšte ar pasimatuot cukrų ir pan. Et, bet šįkart ne apie didvyrius daina 8)
Tai va, šiandien vaistinėj sužinojau, kad po Naujų metų nebebus Actrapido, Protophano ir Mixtardo ir šiuos insulinus pacientams siūloma keisti kitais. Iškilo didysis klausimas- KUO? Visą ligos stažą leidausi Actr.+Prtph. kombinaciją, ši shema tenkino mane ir tiko mano gyvenimo būdui. Diabeto komplikacijų neturiu (spjaunu tris kartus per kairį petį), su cukrais susitvarkau pakankamai sėkmingai.
Taigi, protingieji kurmiai, patarkit- koks būtų optimaliausias keitimo variantas?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 22:15 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

As kazkada pati leidau Protophane ir Actrapid. Po to Actrapid keiciau i Novorapid, o Protophane i Lantus. Dar bandziau Levemir, paskutiniu metu jau ir jo doze prisiderinau, tik jo reikia daugiau nei Lantus ir 2 injekciju. Keisk jau dabar po viena insulina, stebek cukrus ir matysi rezultata. Novorapid yra ultra trumpasis insulinas, jo pikas greitesnis nei Actrapid, pasiziurek veikimo kreives. O daug ka pasako pats organizmas, vieniems vienoks geriau, kitiems kitoks.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Spa 2006, 10:50 
Atsijungęs
Daigelis
Vartotojo avataras

Taip, aš irgi pasinagrinėjau truputį ir kol kas manau, kad Novorapid+ Lantus schema tenkintų. Aišku, matysim kaip bus :wink:
Ar po pakeitimo buvo kokie savijautos pokyčiai, kaip greit priprato organizmas, kaip keitėsi cukrai? Ar tokį pat kiekį vv leidaisi, ar reikėjo padidint/ pamažint? Domina viskas, ko galiu tikėtis :oops:
Kuo skiriasi Levemir ir Lantus?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Spa 2006, 11:59 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Pala pala, iš kur tokia informacija??? Po Naujų neliks actrapido, protophano ir mixtardo NOVOLETŲ. T.y. visi jie bus pakeisti į flexpenus - injektorius, kurie dozuoja kas 1 vnt, o ne kas 2. O insulinai liks tie patys, keisis tik injektorius - į patogesnį.

Levemiras nuo lantuso skiriasi amino rūgščių seka. Tam, kad insulinas veiktų kažkaip ypatingai (t.y. ultratrumpai arba ultrailgai), jo molekulėje amino rūgštys arba sukeičiamos vietomis arba pakeičiamos kitomis. Mat insulinas yra baltymas, o baltymus sudaro aminorūgštys. Tai štai, tokių biotechnologinių modifikacijų dėka atrandamos "naujos žemės". Tyrimai teigia, kad levemiras labaiu prognozuojamas ir neduoda jokių pikų, nes lantusas - jau pripažįstama - pikus visgi duoda, nors nevienodai ir ne visiems.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Spa 2006, 14:58 
Atsijungęs
Daigelis
Vartotojo avataras

Lora rašė:
Pala pala, iš kur tokia informacija??? Po Naujų neliks actrapido, protophano ir mixtardo NOVOLETŲ. T.y. visi jie bus pakeisti į flexpenus - injektorius, kurie dozuoja kas 1 vnt, o ne kas 2. O insulinai liks tie patys, keisis tik injektorius - į patogesnį.

Na, vamzdynai!!! Pykstu jau :twisted: Nu visiškos tundros pas mus poliklinikoj dirba- ir kabinetuose, ir vaistinėj.
Va, sako, gavom tokį ir tokį raštą, nebegamins šitų insulinų- išvardijo visus- o kad nebus tik tokios pakuotės... Negano to, kad ilgą laiką aiškino, kad pas mus novoletų jokia firma netiekia (prie viso to, primokėdavau po beveik 5lt. už dėžutę), kol pati pagavusi atstovą nepasikalbėjau. Va taip ir kovoju, žinokit, dėl savęs, dėl kiekvienos smulkmenos. Gerai, kad bet kada galiu pasiklausti jūsų. Ačiū :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: La ;)
StandartinėParašytas: 03 Lap 2006, 21:49 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas vakaras,
Aš tai kaip visada nesutinku,Levemiras gal ir labiau prognozuojamas,bet vis gi duoda tuos pikus,bet vėl gi priklauso nuo labilumo eigos,gal čia tik man taip???
Meilės,kantrybės ir šilumos ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Lap 2006, 15:42 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Žinai, Ričardai, anot Getės "teorija - sausa šaka, tačiau gyvenimo vaisingas medis žydi...". Taip ir su levemiro pikais. Teoriškai nėra. Praktiškai - tu geriau žinai. Aš nebandžiau. Lantusas man duodavo nenormalius pikus ir nenormalų veikimą. Be komentarų.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume