Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 19 Lap 2017, 22:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 73 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2006, 14:46 
Atsijungęs
Daigelis
Vartotojo avataras

Visų pirma noriu paklausti ar seniai nešioji pompą? Aš prašiau, kad man neblogai sekasi tvarkyti cukrus naudojant pompą. Tačiau dvi dienos kaip cukrus ėmė nei iš šio, nei iš to kristi. Ryte 7val nevalgius 14,4, 9val- 8,5. Pavalgiau pusryčius, susileidau 6v.v. po valandos 7,2, o dar po val 3,7. Atrodo ir valgau panašiai ir režimas nesikeičia. Labiausiai man nepatinka tie cukraus kritimai. Pagrinde dėl to ėmiau pompą. Dabar matau, kad ir ji neduoda norimo rezultato. Imu abejoti ar tikrai ji man reikalinga. Be jos viskas buvo panašiai, o ir giukuotas buvo 7,6

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: La ;)
StandartinėParašytas: 08 Spa 2006, 15:11 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas,
Nežinau,nes nebūna mėnesinių,bet tie šokinėjimai manau būna visiems,kai staigiai nukrenta,paskiau staigiai pakyla.Gerai kai jauti hipo atėjimą,tai manau dar spėji laiku susitvarkyti su tuo nukritimu,maniau,kad pompa neduoda daryti tokius staigius šuolius,aišku neturiu sąlygų ją įsigyti ir išbandyti,kaip yra iš tikrųjų tiems kurie nejaučia,kada hipuoja ir ar susitvarko glikuotas ilgiau ją pavartojus.Kaina didelė ir išlaikymas brangus,manau ne kiekvienas gali sau leisti tokia prabangą,bet kiek girdėjau tai rezultatai tikrai puikūs,tai,kad jei yra sąlygos tai būkit mielosios su pompa,tikrai galvoju,kad tai yra geriau jei supranti kaip maitintis ir kiek reikia organizmui insulino.
Manau vis dėlto,kad svarbiausias rodiklis tai yra glikuoto parodymai ir nėra taip svarbūs tie šokinėjimai,jei spėji sutramdyti greitai tuos šokinėjimus,ania panos? ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: pasimetus tarp insulinu
StandartinėParašytas: 08 Spa 2006, 17:56 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Vilma,sumazink bazini insulina nuo 7 ryto iki 9 val. tame tarpe ir dar sumazink valgymui leisk 5 vnt,o siaip geriausia nevalgyt ryte iki kokios 11 val ir matuot cukru( 7 val. 9 val ir 11 val.) tada susitvarkai bazini insulina tame laike.Ir t.t. ryte kad aukstas tai tik nakties baze maza, pasimatuok kada pradeda kilt.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2006, 21:15 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

As su pompa apie savaite. Man pvz. sia para 24h, 2h-cukrus 14, ryte7,po pusryciu 13, pries pietus 15. Silpna man buvo ir po pusryciu ir pries piet, gal per staigiai nukrito (nors siuo metu man menesines gal del to) Pries tai 2 dienas stabiliai 16 nors atrodo panasiai viskas

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2006, 21:38 
Atsijungęs
Daigelis
Vartotojo avataras

Pirmoji sav man buvo labai sunki, kol maždaug nusistačiau bazę. Parašyk ar tikrai minimed kainuoja 6000. Kiek kainuoja vienas katereris su metaline adata. Dabar visai pasimetusi, baigiasi bandomasis laikas. Gal tikrai minimed geresis variantas

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2006, 17:22 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Tikrai minimed 6000tukst., kiek kateteris su adata nezinau. Cia Eksmos tel kuri prekiauja minimed 508 852729718 pasiskambink ir tau viska paaiskins. As kiek domejausi tai tik apie pacias pompas visai poamirsau pasiklaust apie kateteriu kainas. Jei suzinosi parasik. spirito komplektas 6d kainuoja 50 lt (2 adatos ir kateteris) O kiek tavo pompai kainuoja?

Kad aiskiau butu-po minimed 508 turi but kablelis ir toliau telefonas :)

Ricardai, o kaip tau curus sokineja aukstyn zemyn istisai? Man dabar su pompa buvo tokiu tarpu kad kas 3-5min cukrus staigiai krenta po to staigiai uzkyla po to vel krenta ir t.t, po to baze pasimazinau stabilizavosi bet kai kas kelias minutes tau cukrai svyruoja 5 m/mol nekoks jausmelis... zodziu as kai kam papasakoju tai jauciuosi lyg su manin stebuklai vyktu - atrodo niekam taip nebuna
O dar Vilmos noriu paklaust kiek tavo baze i valanda, kokia nakti ir ar palieki tokia pacia per menesines?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2006, 09:52 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?
Vartotojo avataras

[quote]Pirmoji sav man buvo labai sunki, kol maždaug nusistačiau bazę. Parašyk ar tikrai minimed kainuoja 6000. Kiek kainuoja vienas katereris su metaline adata. Dabar visai pasimetusi, baigiasi bandomasis laikas. Gal tikrai minimed geresis variantas.[/quote]

MiniMed tikrai kainuoja 6000 lt. O del metaliniu adateliu tai tikrai nepatariu ju naudoti, nes organizmas i jas reaguoja kaip i svetimkuni ir greiciau jas atmeta, o taip pat jas reikia dazniau keisti. Eksma prekiauja [u]tefloninemis[/u] adatelemis, jos daug kokybiskesnes ir ivestos rekomenduojama nesioti 3 dienas, bet kartais galima ir 4 dienas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 17:09 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Labas, kur visi dinge, pasisnekekim :)
Kaip visiems sekasi?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Spa 2006, 08:09 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas rytas,
Tuoj pasirodysiu ir aš normaliai,nes kaip ir vienas likau,neskaitant dukros kuri po mokyklos mane nuveja nuo kompo.
Yra Aleksandra toks skyrelis,kur visi sveikinasi ir dalinasi ar tai gera nuotaika ar tai prastesne,yra it skyrelis paplepėkim kur galma papletkinti ir tikrai visai ne į temą paplepėti,o čia juk teminis,aplamai,tai skyrius iš mitybos srities.
Man tikrai taip nešokinėja cukriukas ir tokių staigių šuolių nedaro,o jei taip šokinėtų,tai man būtų "ragas" nes nejaučiu hipo užėjimo,tai įsivaizduok,kas gali būti.
Ir pas tave taip neturėtų būti,tuo labiau su pompa,gal pas tave medaus mėnuo,ir tavo kasa laiks nuo laiko išmeta insulino papildomai,ir kaip neseniai susirgus,tai tuoj po nukritimo gauni hiper curiuką,nes čia jau pasistengia kepenys,nes jos vėliau sureaguoja negu smegenys,man rodos tai susitvarkys palaipsniui ir toliau viskas bus gerai,ko aš ir linkiu nuoširdžiai,tik šiek tiek reikia daugiau kantrybės ania?
Kantrybės,meilės ir šilumos ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Spa 2006, 18:10 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Labas, jo kantrybes tai reikia, truksta man jos, bet nusprendziau ja apsisarvuoti ir kovoti :)
Tai va, zinau kad tie skyreliai yra bet negi labai blogai jai cia pasisnekam?:) Kai kur nors kitur parasau niekas su manim nekalba :( ir cia vos vos prisisaukiu, bet gi ir patogiau sneket cia pat o ne ieskot
temos:(
Jei kam sutrukdziau atsiprasau !!!
Is kur ricardai semiesi optimizmo tiek? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Spa 2006, 21:26 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Manau,kol nesupyks Adminas tai gerai bet kur,jei tik nori pašnekėt,ar pasiguost,ar pasitart,ar pasidalint džiaugsmu visada šauk vardu,nevardink tamsą ir nežinojimą,nebijok paklaust,nesimokink iš savo klaidų.
Optimizmas tik iš meilės,miela Aleksandra,tik iš jos jos galima kažko išmokti ir mokinti kitus.
Meilės,kantrybės ir šilumos ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2006, 17:11 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Tai kad man smagu su visais pasisneket !!! uztat i nieka konkreciai nesikreipiu, o tada nieks su manin nekalba, pati kalta :)
O kiek tau metu jei nepaslaptis, kazkur skaiciau kad sergi nuo 16, kaip tau su komplikacijom? Kokie gliukuoti buna?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: la ;)
StandartinėParašytas: 18 Spa 2006, 17:30 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

31 metus bandau prismaugti savo palydovę,kai supratau,kad reikia smaugti ją,tai buvo 11m. Bet reikia smaugti su meile ir neapykanta kartu.
Komplikacijų daug ir tikrai visų nevardinsiu,dar su savo kojomis ir rankomis,dar savo akimis regiu saulę,ir kiekvieną rytą džiaugiuosi,kad prabundu su sąmone ir blaiviu protu.Glikuotas aukštas ir dėl to nepergyvenu,nes nejaučiu hipo užėjimo ir todėl sąmoningai laikau aukštesnį.Su pompa nusireguliuočiau geriau,bet netuiru tokių sąlygų,o be to ir išlaikymas labai brangus,o aš nedirbu jau beveik tris metai,ir tenkinuosi tuo kas yra.
Čius Aleksandra ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 73 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: