Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 18 Lap 2017, 05:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: AV paskaičiavimas
StandartinėParašytas: 22 Bal 2009, 16:11 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

aš tai skaičiuoju angliavandenių vienetais - AV, kuris yra lygus 15 g angliavandenių, taip kaip išmokau ligoninėje :protinguolis: norint vadovautis sveikos mitybos principais (dieta nesinori sakyti :) ) ir sėkmingai kontroliuoti savo
CD, tai reikia pusė dienos kolorijų normos gauti iš angliavandenių, o žinant, kad 1 g angliavandenių suteikia 4 kcal, gaunasi
labai paprasta susiskaičiuoti, kiek AV tau per dieną suvalgyti reikia (čia kažkas klausė, kaip tai susižinoti) :taip:
tada žinant suvartojamų AV kiekį, numatomas veiklas ir t.t. - žodžiu, savo režimą, gali numatyti, kiek insulino leistis (bent
jau teoriškai) :lialia: tik deja, dažniausiai ištinka tokie dalykai, kaip nukrypimas nuo numatyto sau režimo arba dar kokios
negandos (užsimanai ko nors saldaus čiutčiut :roll: ), tada ir prasideda eksperimentai, kurie man pastaruoju metu ne į naudą :nesupratau: vat tada gaunasi, kad nieko nesuprantu, kodėl cukrus žemas ar aukštas, kodėl insulinas nesuveikė, kaip aš maniau, kad turėtų ir t.t. baigiu įsitikinti, kad visgi mityba yra labai labai svarbu, jei prisišveiti nesamonių, tai jos ir išlys kažkokiu būdu valandą vėliau ar anksčiau :zliumbiu: taip nutinka, kai būna akimirka, kai negali sustoti valgyti sausainių, pyrago, saldainių dar kokį vaisių ir viskas kai susimaišo, tai tada negelbėja nei skaičiavimai nei insulino leidimas, o juk jo be saiko negali leisti, nes po to, kai ištiks hipo, tai teks vėl iš naujo valgyti, o taip dažniausiai ir būna...ai, bet tikiuosi, kad čia tokie nesusivaldymai man įvyko tik per šventes :nesupratau: Beje, kažkas pasakojo, kad didžiausi bado priepuoliai ištinka vakare (vaikus, berods), mane irgi :blush: o tada jau aišku, cukrus ryte aukštas garantuotas :crazy: kažko matyt aš dar nesuprantu iki galo, bet stengiuos :naujokas:

NovoRapid pagal situaciją (numatyta: 8-8-8vnt.)
Levemir 16 vnt. (23.30)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 22 Bal 2009, 16:28 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

o tai nejau neina susireguliuot kad ryte butu normaliai. man kai nejo tai as pasalinau numanoma priezasti ir viskas baigia atsistot i savo vietas.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 22 Bal 2009, 16:56 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

sakai, Mariuk, baigia :)
man irgi, manau, baigs, kai baigsiu nesamones krėsti ir gyvensiu girežčiau save ribodama ir nepasiduodama norams :ranting:
šiaip mane išmušė iš vėžių dar vienas dalykas, reikėjo gerti kažkokius harmoninius vaistus (sutriko manyje visi hormonai, visa endokrininė sistema) visą savaitę, o nuo jų cukrus kildavo labai, gali taip būti? :???: ir ypač po vakarinės tų vaistų dozės,
kai nueidavau jų išgėrusi miegot :huh: tai vat vakar baigiau, tikiuosi viskas bus gerai, labai laukiu, kada būsiu patenkinta savimi :lux:

NovoRapid pagal situaciją (numatyta: 8-8-8vnt.)
Levemir 16 vnt. (23.30)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 22 Bal 2009, 17:26 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

tai jei manai kad priezastis tie vaistai, tai tikekimes kad susitvarkys, o jei ne tai ieskok kitu priezasciu. manoji buvo apidra. gal kam atrodys neitiketina, bet pasibaige apidra ir jau cukriukai neslubuoja. o del maisto tai nebent sugalvoju kad reik dietos pasilaikyt kad koki kg numest, bet taip tai nevarzau.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 23 Bal 2009, 09:28 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Jo,jo bado priepoliai irgi dažni Karoliui vakarais.Pamatuoju cukrų ''priepuolio''metu apie 8 sakau :-tu visai nenori valgyt :mad: ,bet jis neišlenda iš šaldytuvo vistiek.Na ir ką naktį kad sukyla cukrai po tokio užkandžiavimo,baisu.Reiks rakinti virtuvę :mad:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Geg 2009, 00:08 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Zydre rašė:
Jo,jo bado priepoliai irgi dažni Karoliui vakarais.Pamatuoju cukrų ''priepuolio''metu apie 8 sakau :-tu visai nenori valgyt :mad: ,bet jis neišlenda iš šaldytuvo vistiek.Na ir ką naktį kad sukyla cukrai po tokio užkandžiavimo,baisu.Reiks rakinti virtuvę :mad:

Maniškiui irgi užeina valgymo valandos jau gerokai vakare, tik girdžiu kiek susileisti ant to, kiek ant ano. Nesuprantu, čia auga tie vaikai ir organizmas maisto reikalauja?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 08 Lap 2009, 18:41 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Ir auga vaikai ir auga organizmas ir insulinas reikalauja
didesnio maisto poreikio, pirmus 5 metus tai air aš , kiek pamenu
žymiai daugiau draugavau su šaldytuvu, negu su lauku ir draugais.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: