Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 20 Lap 2017, 22:21

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 96 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Insulino pompos: Accu-check Spirit (Roche)
StandartinėParašytas: 16 Lap 2006, 13:34 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

Noriu padekoti Aurorai uz jos Nuomone.
Esu Roche Diagnostics Diabeto Grupes Vadovas. Mes tikrai pagalvosime apie Auroros pasiulymus.
Vienas pastebejimas visems, kas domites pompu terapija - ziurekite i visa ti kompleksiskai: pompa+ plus infuzines sistemos (adatos, kateteriai). KA tik grizau Sveicarijos kur mokiausi apie pompu terapija. Jei kam reikia daugiau info SKAMBINKITE.Vienas pastebejimas - Accu-Chek Spirit vienintele pompagaminama EUROPOJE.

Su pagarba,
Arnas
KAs del Accu-Chek Spirit - jei kam reikia info skambinkite

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 19:21 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

Norečiau su visais pasidalinti naujienomis apie pompas Accu-Chek SPIRIT:
Prie mūsų komandos prisijungė Jelena Šimonienė iš Druskininkų. Ji bus Accu-Chek SPIRIT pompos konsultantė. Mes labai džiaugiamės, kad Roche Diagnostics tampa PATIKIMA PROFESIONALŲ komanda.
Specialus pasiūlymas - visiems įsigijusiems pompą Accu-Chek SPIRIT iki Kalėdų speciali kaina. Komplektas adatų ir kateterių mėnesiui speciali kaina. Visi insulino Accu-Chek SPIRIT naudotojai įsigyję pompą iki Kalėdų, o taip pat naudojantys Accu-Chek Go juosteles bus apdovanojami 2 pakuotemis (100 vienetų) juostelių. Tie, kurie neturi aparatėlio - aparatėlis Accu-Chek GO Nemokamai!
Taigi, visi kurie nori - Gyventi savo gyvenimą taip kaip nori, skambinkit mums.
Pasiūlymas galioja iki KALĖDŲ!!!
Su pagarba,
Arnas

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: La ;)
StandartinėParašytas: 22 Lap 2006, 13:35 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas,mielieji,
tegyvuoja reklama:)
Kaip iš pirmų rankų gal pas tave Arnai pigiau,todėl gal galėtum ir kainas parašyt,kad galėtume į tą reklamą orientuotis,ir įsigijimo sąlygas gal gali išdėstyti,jei man pavyzdžiui nepatinka po mėnesio,tai galima gražinti ar kaip?Ir dar ar galima išsimokėjimui įsigyti,nes juk iš pensijos argi sutaupysi,kad galėtum gyventi kaip nori ka?
Meilės,sėkmės ir kantrybės ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Re: La ;)
StandartinėParašytas: 22 Lap 2006, 17:12 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

Gerb. Ričardai,

Ačiū už komentarą. Visada malonu bendrauti su protingais žmonėmis.
Dėl Accu-Chek SPIRIT pompų pardavimo sąlygų - mes žiūrime individualiai. Kiekvienam pacientui, kuriam ištikrųjų reikia naudoti pompą (pasitarus su gydytoju), mes galime rasti patį priimtiniausią variantą. Kaina prasideda nuo 6000 plus PVM. Galima ir išsimokėtinai (per banką) - trims metams, bet tada savo dalį pasiima bankas. - pompa pabrangsta. Jei perkate tiesiogiai is musu su mokejimu padalinimu per metus, sąlygos tokios: 30% procentų pirmoji įmoka, ir tada apmokėjimas kas mėnesį padalinus likusia sumą.
Norint pabandyti pompą, mes suteikiame tokią galimybę mėnesiui. Bet taip pat žiūrime individualiai. Bandymo laikotarpiu nėra jokių įsipareigojimų, tik pasitikėjimu grįstas bendradarbiavimas

Jei norėtume daugiau info, visada prašom.

Su pagarba,
Arnas

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2006, 22:16 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Gerbimas Arnai, noreciau jusu paklausti apie kokias spec. kainas kalbate as pries kelias dienas isigijau jusu firmos pompa accu-chek spirit ir pirkau 2 dezutes adatu (1 dez adatos su kateteriais kita-tik adatos) uz jas sumokejau 500lt ir pompa 6300, ar cia jau ir buvo su nuolaida? kiek zinau adatos ir taip tiek kainuoja, jokiu nemokamu juosteliu negavau.
ir dar norejau paklausti ar jau yra ir kur galiu gauti nuolaidos korteles jusu produktams? (juk reikes pirkti adatas, kateterius?)
is anksto aciu :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lap 2006, 10:30 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Gerb. p. Arnai,
o tas dvi nemokamas dėžutes gali gauti visi, kurie naudoja Accuchek Go? Jei taip, tai kur galima jas atsiimti (gyvename Kaune)? Litfarmos vaistinėje ar klube?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lap 2006, 12:44 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

Sveiki,
Noriu atsakyti Nomedai: dvi nemokamas dezutes gauna tik nauji pompos vartotojai.
Atsakau del pompos kainos: taip, pompos kaina 6000 plus PVM ti yra akcijine kaina. Del priedu - 500 lt uz 2 men komplekta yra pakankamai nedaug (salyginai). Nemokamas pakuotes jums duos Kristina. Ji dar nezinojo, nes sirgo ir jai negalejau pranesti apie musu sprendima.
Su pagarba visiems,
Arnas

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lap 2006, 18:34 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Labai aciu uz atsakyma, siandien jau ir su Kristina kalbejau, smagu kad gausiu juosteliu (nes ju istikruju nuolat truksta) :D Smagu kad galima paklausti tiek jusu internete ar Kristinos(jai nuolat skambinu :oops: ) ir visada gaunu paaiskinima, ji niekada neatsisako padeti!
aciu :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 14:52 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labas,Arnai.
Ar prie Accu-Chek pompos taip pat yra priedas,kuris leidžia insuliną pagal cukraus kiekį kraujyje,kaip "Minimed" "Paradigm 722"
Ačiū už išsamų atsakymą ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Gru 2006, 11:03 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

Sveiki,

Buvau truputi isvykes todel neprisijungiau..:)
Del pompos - Saule esi visiskai teisi - Ac Spirit yra patikima ir siam laikotarpiui tinkamiausia iseitis. Tai nera reklama, o nuomone, kuria turi ir patvirtina dauguma Saliu gydytojai. Primenu dar kart - tai vienintele pompa gaminama Europoje, Sveicarijoje. Kokybe ir patikimumas bei tikslumas sios pompos pagrindines savybes. Net ir Amerikieciai neberado prie ko prikibti ir leido jas naudoti Amerikoje 9visi zinom kad jie saugo savo rinka ir kitu saliu gamintojus isileidzia tik isitikine, kad neturi prie ko prikibti. Saviesiems jie zymiai atlaidesni). Del sensoriaus taip - daugumos gydytoju nuomone, sensorisu yra gerai (teoriskai), taciau kastai ir dazni netikslumai reikalauja tobulinimo. TAi dar bus ateityje. Noriu visiems priminti, kad tik Ac Spirit suteikia 6 metus garantija bei po 6 metu duoda nauja Ac-Spirit pompa. Viso 12 metu. Manau, kad tai verta demesio.
Del nuolaidu - Visose vaistinese Litfarma Juosteles Ac Go uz grynus pinigus (papildomai) tik 61,95 lt. Manau kad tai daugiau kaip 20% nuolaida.
PAgaliau Vilniuje Pasnigo! Gal ziema atejo!
Geriausi linkejimai!
Arnas

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Vas 2007, 22:00 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

As papildomai apklijuoju odai leidzianciu kviepuoti pleistru, kadangi pora kartu uzkliudzius isitraukiau visa adata. O juosteliu dasipirkineju tikrai daug.
o as noriu paklausti tu kas turi spirito pompa isigije ar jiems popierius pompos visus normaliai atidave? as esu pinigus visus sumokejus. Man 2 dokumentu niekaip neatiduoda jau puse metu. Man istikruju neramu. Ir kas bus jei prireiks pakaitines pompos, per kiek laiko ji pristatoma ten apie tai sutartyje nepasakyta nieko?! Kiek beskambinciau i firma ar A.Vozbutui tai kanors pasako kad bus kita savaite ir tai jau trunka puse metu! :evil:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Vas 2007, 18:03 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Zmones patarkit! Ka manot apie tuos popierius, man istikruju neramu, seip esu gyvenime "nudegusi" tai nenoriu taip aklai pasitiket, o beto pinigai dideli sumoketi, gal po to bus problemu jei netycia pompa sugestu. Ir isvis jie dar minejo kad kazka teisiskai keicia tuose dokumentuose nors patikino kad as nenukentesiu... keistai...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Vas 2007, 19:20 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Mes siame forume turime Arna Vozbuta kaip ir konsultanta. Palaukime, gal jis atsakys i tavo klausima cia. Jei atsakys, vadinasi, viskas tvarkoje. jei tyles, kazkas ne taip.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 27 Vas 2007, 19:29 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Taip palaukiame Arno,man rodos jis komandiruotėje.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Vas 2007, 19:52 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Istikruju man del to ir neramu kad daug laiko praejo ir pats A.Vozbutas labai negraziai su manin elgesi, kai skambinau jam del tu popieriu ir prasiau atsiust pastu tai pats teige kad atvez -2 kart . O kai iskart po to paskambinau i administracija tai ten pasake kad kazkas teisiskai keiciama, kad atsius po savaites... kai paskambinau po savaites kad dar per kelias savaites atsius...po to parasiau el pastu, sake nesinervuokit atsiusim,...zodziu man del visu siu nesamo taip labai ir neramu. Ir isvis kaip gali A.Vozbutas nezinot kad popieriai teisiskai keiciami ir zadet kad man atvez?!!!!!!!!!
Istikruju bijau kad nukentesiu ar finansiskai ar del pompos reikalu. Seip man pinigai nesimeto emiau is banko paskola, ir seip problemu turiu rimtu liudnoka kai tenka dar ir delto nervus gadintis... :(

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Vas 2007, 20:33 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Sveiki, ir mano sunus naudoja spirit pompa, tai mes ir gi laukiam tu teisiskai tvarkingos sutarties, as esu gavus garantini rasta, kad po 6 pompos gyvavimo metu ji bus pakeista nauja, kazkodel visai nesinervinu, manau gausiu as ta sutarti. Ten firmoj vyko paskutiniu metu kadru kaita, tai todel ir uztruko.As manai jaudintis tikrai neverta, tik aisku nepalikit ju taip ramybej.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Vas 2007, 22:14 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Dekui, Saule kad pasidalinai informacija, nes as galvojau kad gal as viena cia taip. Istikruju mane neramino kad jokios informacijos neturejau ir man tai kelia nepasitikejima. Dabar daug ramiau kad neviena as taip

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Vas 2007, 22:15 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Nežinau,kaip jus imate tokį daiktą,kuris turi būti teisiškai įteisintas,neturėdamos reikiamų dokumentų,ir kaip jus taip naiviai pasirašinėjate sutartis.
Nemanau,kad ta firma neteisėta,tik turėjo perspėti,kad kažkokie pasikeitimai įvyko jų struktūroje.
Ir dar vienas klausimas,kaip pagal sutartį,jei tu atsisakai tos pompos dėl to,kad negali ja naudotis,kokie punktai įvardinti toje sutartyje?
Manau,kad be reikalo gal nervinatės,dar anksti kalbėti ir smerkti.
Manau greitu laiku paaiškės,be to manau juk yra ir daugiau tos firmos atstovų,viršesnių negu Arnas.
Sėkmės ir kantrybės.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 10:03 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

As ta nauja sutarti maciau, zodziu eiline sutartis kuri labai apsaugo firma,aisku del mechaninio sugadinimo neatsakys.O jei kas atsitiks manau tikrai issprestu.Taciau as labai pasitikiu siuo mechanizmu, vistik sveicaru.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 18:14 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

As naujos sutarties nemaciau man nieks net nesiteike pranest. Man sake kad kad ir kas atsitiktu pompai ji bus pakeista nauja. O kaip jei pompa sugenda, per kiek laiko duoda pakaitine ir kas uztai atsako? Man zadejo kad ta pacia diena, bet dabar imu abejot del visko...
Del cukru nesitvarkymo tai as gyvas pavyzdys, delto ir emiau pompa nes kito varianto nemaciau. As taip pat sergu 15m. Dar reiktu kreipt demesi i greitus angliavandenius, jei cukrai nesireguliuoja, kiek ju suvalgoma, nes jie labai stipriai isbalansuoja cukrus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Kov 2007, 11:41 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

Labas visiems, o ypac Aleksandrai, Saulei,

Jusu issakytos pastabos tikrai yra vertingos ir man, kaip atsakingam zmogui belieka is ju pasimokyti ir atvirai ir nuosirdziai atsiprasyti.
Neaiskinsiu, kodel taip viskas atsitiko, bet patikekit - viskas susistyguos.
Aleksandra, sutartis tau issiusta 23 vasario, registruotu pastu - dar karta sorry.

Del pompos pakeitimo, esant sugedimo atvejui - pas mus sandelyje visada yra tam tikras kiekis pompu, kurios skirtos nenumatytiems atvejams. Pristatysime per 24 val.

Noriu padekoti Jums uz kantrybe ir kritines pastabas. Dziaugiuosi, kad Accu-Chek Spirit pompos veikia gerai ir Jus galite geriau kontroliuoti savo diabeta.
Nuosirdziai, Arnas Vozbutas

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Kov 2007, 12:43 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Arnai, ar yra kur nors šios (ar kitų) pompos aprašymas/instrukcija - t.y. ką su ja galima padaryti?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Kov 2007, 18:24 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Joks laiskas su jokiais pompos dokumentais man neatejo :!: :!: :!: :!: :!: :!: :evil:
Jei issiusta vasario 23 lyg ir turejo but?! (As is Kauno) :roll:
Ar cia vel man visur skambinetis ir ieskot kas pamete ta laiska :?: :!: :!: :!: :!: :!:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Kov 2007, 18:56 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

Paulita,

Internete atsiversk http://www.accu-chek.com Pasirink sali (kalba) kuria supranti ir tada rasi daug info. geriausia ziureti http://www.accu-chek.co.uk/gb/
Cia gali pasiskabinti Jelenai Simonienei tel: 8 65902840,ji tau galetu papasakoti is praktikines puses apie Ac Spirit naudojima.
Gali avykti pas mus i biura ir supazindinsim su visa info. (tik neik sekancia savaite, nes manes nebus)

Arnas

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Kov 2007, 19:02 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

aleksandra20 rašė:
Joks laiskas su jokiais pompos dokumentais man neatejo :!: :!: :!: :!: :!: :!: :evil:
Jei issiusta vasario 23 lyg ir turejo but?! (As is Kauno) :roll:
Ar cia vel man visur skambinetis ir ieskot kas pamete ta laiska :?: :!: :!: :!: :!: :!:

Aleksandra laiska jau gavo
Dar karta sorry... manau viska issiaiskinom.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Kov 2007, 21:20 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Ačiu, Arnai, tačiau aš norėjau sužinoti ne apie matuoklį (beje, aš naudoju)

Paveikslėlis

bet apie pompos galimybes :oops: OK, radau ir pompas http://www.accu-chek.co.uk/gb/rewrite/c ... e_1324.htm

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Kov 2007, 21:31 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Tada, Arnai, jei galima sekantis klausimas: pompoje matau vieną kartridžą - t.y. jei aš dabar naudoju Novorapid+Levemir, kaip bus su pompa? Ar vis tiek turėsių leistis bazinį Levemir?

Skaitau toliau ir kiek suprantu, tai kompensacija pasiekiama vienu insulinu?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Geg 2007, 19:14 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

mano sunus naudoja Accu-chek spirit jau daugiau kaip metai ir zinot jokiu techniniu problemu ! be to garantija 12 metu.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Rgs 2007, 10:49 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Kas turite Accu Check Spirit - gal galit pasakyt kontaktus, kam siųsti priedų užsakymą? Užsisakinėjau prieš pusmetį, o ten pas juo viskas keičiasi taip greit, kad nebaišku kas ir kaip. Ar Arnas Vozbutas ten dar dirba?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Rgs 2007, 20:52 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

as turiu spec.forma( gavau elektroniniu pastu) gelesiu persiust parasykit elektronini savo pasta arba teiraukites atstoves Daivos is klaipedos 861440590

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 96 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: