Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 13 Gru 2017, 19:57

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Insulino pompos planuojančioms vaikelį
StandartinėParašytas: 21 Lie 2009, 16:08 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis

pats sergi?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 21 Lie 2009, 16:12 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Erkute, mažiau visokių baimių ir viskas bus gerai! Šiaip labai geras dalykas prisipirkti kuo daugiau juostelių gliukozei matuoti ir jomis naudotis... Kad bet kada, kilus mažiausiam įtarimui, galėtum kontroliuoti situaciją. Dar būtų neblogai turėti gerą gliukuotą. Visa kita, tai mažiau įtampos. Man CD nei pakenkė, nei padėjo.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 21 Lie 2009, 16:16 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Beje, stenkis susitvarkyti cukrus (kad insulinas atitiktų angliavandenių kiekį). Hipo taip pat negerai kaip ir hiper, reikia to vengti. Juk pati pradžia yra ląstelių lygmenyje, taigi tikrai prisižiūrėk :gele:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 21 Lie 2009, 16:16 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis

labutis, Ugnele. kiek tawo waikuciui laiko? ar sunku buvo pastoti?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 21 Lie 2009, 16:19 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Turi, turi, reiksmes, kai sergi CD. Jai cukrai yra issibalansave, kaikurie organizmo apykaitos mechanizmai veikia ne taip sklandziai kaip sveiko zmogaus, taig tai gali itakoti. Ir aisku reikia planuoti uzdeti pompa tam laikotarpiui, kaip daro daugelis busimuju mamyciu, kad sureguliuoti cukriukus.

Trumpo veikimo NovoRapid ( kintamos dozes)
CD stažas36 m. Pradzia1980m.06.
CD 1 tipas
Gliukozes monitoringas Guardian Real-Time 8metai

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 21 Lie 2009, 16:21 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis

sita tai as suvokiu, kad reikia. kazkaip matyt per mazai zinau apie pompa. kiek aiskino gydytojai santariskese, kad pompa ti tuo gerai, kad paciai nuolatos badytis nereikia. del cukru sureguliavimo visiakai nieko neminejo

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 21 Lie 2009, 16:21 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Erkute rašė:
labutis, Ugnele. kiek tawo waikuciui laiko? ar sunku buvo pastoti?

:juokas:
Na aš dar tik laukiu mažylio. O pastojau praktiškai iškart pradėjus planuot :w00t:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 21 Lie 2009, 16:24 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis

TO Ugneleo tai sweikinu :aplodismentai: :aplodismentai: :aplodismentai: tai kieks Jums laiko?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 21 Lie 2009, 16:52 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Erkute rašė:
pats sergi?

cia jeigu manes klausi tai taip ir panasiai tiek pat laiko ;)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 24 Lie 2009, 12:15 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Erkute, nemanau, kad pastojimui turi kokios dideles reiksmes CD. Pati su CD draugauju jau septyni metai, o dabar laukiam pirmagimio. Kiek mums laiko matai liniuotej apacioje ;) . Ir kaip Ugnele sake, tik suplanavom, kad jau reikia ir sekanti menesi testas jau buvo teigiamas :) . Na as nestumo planavimui pasiemiau pompa, dabar jau kazkur astuoni menesiai kaip ja turiu. Man pompa labiau sureguliavo cukru, isvengiu daznu hipo ir hiper, kas buvo pries pompa. Ir glikuotas labai pagerejo. Pries pompa buvo 7.2, o dabar 5.7.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 25 Lie 2009, 13:38 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis

Kriste30 rašė:
Erkute, nemanau, kad pastojimui turi kokios dideles reiksmes CD. Pati su CD draugauju jau septyni metai, o dabar laukiam pirmagimio. Kiek mums laiko matai liniuotej apacioje ;) . Ir kaip Ugnele sake, tik suplanavom, kad jau reikia ir sekanti menesi testas jau buvo teigiamas :) . Na as nestumo planavimui pasiemiau pompa, dabar jau kazkur astuoni menesiai kaip ja turiu. Man pompa labiau sureguliavo cukru, isvengiu daznu hipo ir hiper, kas buvo pries pompa. Ir glikuotas labai pagerejo. Pries pompa buvo 7.2, o dabar 5.7.

O kiek kainuoja pompos islaikymas? skaiciau, kad palnuojancioms vaikeli irgi kmpensuoja jas, ar cia teisybe?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 25 Lie 2009, 13:39 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis

Mariukas rašė:
Erkute rašė:
pats sergi?

cia jeigu manes klausi tai taip ir panasiai tiek pat laiko ;)

taip, tawes :) irkaip sekas su cukrais?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 25 Lie 2009, 20:50 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

lyg ir normaliai. paskutinis gliukuotas 5,7, pries tai 6,1. jausciau hipo ir hyper gal ir geriau eitu tvarkytis. arba jei dietos laikyciaus. siaip dietos ne man...

o kas del vaikucio tai manau tiek tavo vyro buozgalviams, tiek tavo konteineriui nusispjaut kad tu negali be insulino, bet jei nepalaikysi normaliu cukru liga tave nubaus. o ir paveldimumas statistiskai tik 10%...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 31 Lie 2009, 12:08 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Erkute rašė:
Kriste30 rašė:

O kiek kainuoja pompos islaikymas? skaiciau, kad palnuojancioms vaikeli irgi kmpensuoja jas, ar cia teisybe?

Nieko nekainuoja islaikymas, nes nestumo planavimui ir paskui visa nestumo laikotarpi kompensuojama.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 07 Rgp 2009, 17:37 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis

vakar buvau pas gydytoja V. Petrenko ir pirmadieni jau gausiu insulino pompa :) labai aciu uz informacija, be kurios buciau nieko nezinojus:)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 07 Rgp 2009, 17:44 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

dazniau uzeik suzinosi tiek, kad kazin ar endokrinologai tiek papasakos...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 08 Rgp 2009, 19:44 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Erkute rašė:
vakar buvau pas gydytoja V. Petrenko ir pirmadieni jau gausiu insulino pompa :) labai aciu uz informacija, be kurios buciau nieko nezinojus:)

Sekmes tau :gele: . Pamatysi, viskas bus kuo puikiausiai :lux:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 13:47 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis

na va, jau turiu insulino pompa. pirma diena kazkaip keista buvo, o va jau antra diena cukrai virs 10 nepakyla. dar isidejau ir sensoriu, tai pastoviai seku cukrus. ir viskas deka gydytoja Petrenko. Truputi sunku slepti po rubais, vis islenda laidelis.
O ar jum teko guleti Kauno klinikose? zinokit, esu pasibaisejusi, ypatingai gydytoja Federaviciene ir jos rupinimusi pacientais.
o kiek laiko pompa skyre planavimui? firmos atstove jau man aiskino, kad po menesio pompa reikia pirkti, o valstybe tik jos dalis kompensuoja.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 14:09 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Erkute rašė:
na va, jau turiu insulino pompa. pirma diena kazkaip keista buvo, o va jau antra diena cukrai virs 10 nepakyla. dar isidejau ir sensoriu, tai pastoviai seku cukrus. ir viskas deka gydytoja Petrenko. Truputi sunku slepti po rubais, vis islenda laidelis.
O ar jum teko guleti Kauno klinikose? zinokit, esu pasibaisejusi, ypatingai gydytoja Federaviciene ir jos rupinimusi pacientais.
o kiek laiko pompa skyre planavimui? firmos atstove jau man aiskino, kad po menesio pompa reikia pirkti, o valstybe tik jos dalis kompensuoja.

Sveikute. Planavimui pompa skiria metams laiko, menesiui tai tik pabandyti duoda, jei tos firmos netinka ar nepatinka, tada kita bandai. O taip daktaras suraso ten kazko popierielius, kad planavimui ir metams laiko ji tau su visais nemokamis priedais. As irgi pas Petrenko buvau, jo deka uzsidejau pompa irgi planavimui. Bet as ligoninej negulejau, pavyko susitarti, mane pries tai diena apmoke kaip su ta pompa elgtis, kita atveze, uzsidejau ir namuciu. Na as kauniete ir Klinikos man vos 5-ios min. kelio, tai nebuvo ko ten ir guleti. Kas ta Federaviciene, cia irgi endokrinologe?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 14 Rgp 2009, 20:35 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Erkute rašė:

oi panos kaip as jum pavydziu planuojat pastot -gaunat pompas, pastojot- toliau naudojates nemokamai o as gimdziau pries 20 metu tai man tik pasvajot buvo apie tai ,tada net gimdyt nerekomendavo,geriau sako isivaikink( iki siol pamenu ta daktare :ranting: ) bet as buvau atkakli ir pati leidausi trumpa insulina 4 kartus ,nors tada tai buvo naujove,visi leidosi tik 2 kartus ,prasirgus buvau 5 metus. o va kai antra gimdziau tai as jau buvau mandri, tarpkitko antra gimdziau po 10 metu, bet ir tada pompu neduodavo kaip dabar,bet buvo pliusas kad turejau juosteliu gliukozei. Tad linkiu tikrai optimizmo,viskas pazenge labai i prieki, turite nuostabu daktara kuri mes vadiname niesciuju globeju.sekmes jums ir graziu leliuku :gele: :gele: :gele:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2009, 17:17 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis

labukas. Kaip tavo nestumas, viskas gerai? ar buvo nors karta hipo?
jo. endokrinologe, jau neduok Dieve pas ja dar karta paplut :zliumbiu: tokiu dar paieskot reikia:)

o gal prisimeni, kas ten per popiereliai buvo, nes federaviciene man tik pazyma israse, kad planuojamas nestumas ir reikalinga insulino pompa:) (ir tai jau jos pasiekimas)

Kriste30 rašė:
Erkute rašė:

Sveikute. Planavimui pompa skiria metams laiko, menesiui tai tik pabandyti duoda, jei tos firmos netinka ar nepatinka, tada kita bandai. O taip daktaras suraso ten kazko popierielius, kad planavimui ir metams laiko ji tau su visais nemokamis priedais. As irgi pas Petrenko buvau, jo deka uzsidejau pompa irgi planavimui. Bet as ligoninej negulejau, pavyko susitarti, mane pries tai diena apmoke kaip su ta pompa elgtis, kita atveze, uzsidejau ir namuciu. Na as kauniete ir Klinikos man vos 5-ios min. kelio, tai nebuvo ko ten ir guleti. Kas ta Federaviciene, cia irgi endokrinologe?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Rgp 2009, 17:19 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis

dekui uz palaikyma :) kartais tolios istorijos apramina ir suteikia jegu:)
riva rašė:
Erkute rašė:

oi panos kaip as jum pavydziu planuojat pastot -gaunat pompas, pastojot- toliau naudojates nemokamai o as gimdziau pries 20 metu tai man tik pasvajot buvo apie tai ,tada net gimdyt nerekomendavo,geriau sako isivaikink( iki siol pamenu ta daktare :ranting: ) bet as buvau atkakli ir pati leidausi trumpa insulina 4 kartus ,nors tada tai buvo naujove,visi leidosi tik 2 kartus ,prasirgus buvau 5 metus. o va kai antra gimdziau tai as jau buvau mandri, tarpkitko antra gimdziau po 10 metu, bet ir tada pompu neduodavo kaip dabar,bet buvo pliusas kad turejau juosteliu gliukozei. Tad linkiu tikrai optimizmo,viskas pazenge labai i prieki, turite nuostabu daktara kuri mes vadiname niesciuju globeju.sekmes jums ir graziu leliuku :gele: :gele: :gele:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: