Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 24 Lap 2017, 08:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Vaikų laisvalaikis
StandartinėParašytas: 18 Sau 2006, 17:07 
Laba diena,

Turiu 3metu mergaite sergancia diabetu, i darzeli ji neina, noreciau kad ji lankytu koki bureli , gal turite kokiu pasiulymu kur butu galima nueiti ?
Aciu

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 09:10 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Nežinau iš kokio Jūs miesto, bet puikiai suprantu vaiko norą kažko "imtis". Mes nuo 2 metukų lankėme mokylėlę, iš pradžių Kaune (nes ten gyvenome), dabar Vilniuje. Dvi mergytės (maniškė ir kita) šiuo metu lanko mokyklele Vilniaus moksleivių rūmuose. Beje, užsiėmimai yra nemokami (kadangi vaikai turi negalią), reikėjo sumokėti tik už pirmą mėnesį. Mes lankome dailę, teatriuką, baseiną, sportą. Iš tikrųjų tai vaikui to labai reikia. Labai skaudu, kad mūsų vaikai yra išskirti ir negali lankyti darželio. Tokioje jau valstybėje gyvename, bet ką padarysi, reikia suktis iš esamos situacijos.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 15:28 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

Mes esame is Kauno. Noreciau suzinoti kurioje vietoje jus Kaune lankete uzsiemimus ?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 20:02 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

O kodėl negalit lankyti darželio? Užtektų normalių auklėtojų, yra med.sesuo. Galų gale, leisit vaikus į mokyklą...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 09:38 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Kaune mes lankėme "Vijolinos" mokyklėlę, ant Parodos kalno. Nieko ypatingo, bet dukrai patiko, pabendraudavo su vaikais, papiešdavo, o šiaip tai Kaune tokio amžiaus vaikams nelabai kas yra, bet reikia pasidomėti, rasti įmanoma.
Kas liečia darželį, Vilniuje aš buvau savivaldybeje ir man tiesiai šviesiai pasakė, kad mano vaikas eiti i darzeli negali. Buvau nuėjusi i alerginį dažzeli, ten sesute dirba kiekviena diena, gydytoja ateina du kartus per savaitę. Bandžiau tartis asmeniškai, nieko. Direktore pasakė: nei auklėtojos, nei sesutės pareiginėse neparašyta, kad ji turi leisti insuliną ir matuoti cukrų. Išėjau apsiverkusi, kad mano vaikas taip išskiriamas iš visuomenės ir daugiau nebeėjau ieškoti teisybės, nors ko gero reikėtų.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 11:29 
Atsijungęs
Forumo siela

O taip. Panasiai buvo ir man Kaune. Aplankiau du darzelius ir abu kartus isejau apsiverkusi. Esu jautrus zmogus ir i viska labai reaguoju. Todel nusprendziau nei sau nei vaikui (kiekviena karta aiskink, kodel jos i darzeli nepriima) nervu negadinti. Ir lankom mokyklele, tuo pilnai pakanka ir mokyklai pasiruosti ir pazaisti ir pabendrauti (4 kart per savaite po 2 valandas). Be to vaikas (3 tfu) neserga taip daznai. Mokytoja zino, kad serga CD. O visa kita mano dukra pati zino. Taisykle - pasidare "jauciuosi kazkaip ne taip" - 1) i burnyte saldaini 2) pasimatuoji cukriuka (ta ji moka pati, specialiai pamokinau pries mokyklele) 3) jei maziau 5 - uzkandi. Na keleta kartu taip buvo, susitvarke mano penkiamete. Dabar kai pompa turi is vis gerai, nes buvo problema su laiku, turejome paankstinti pietus, kad suspetume, dabar pietus be problemu suvalgo po mokykleles. Jokio skubejimo ir streso.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Birutė
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 11:48 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Tavo Viktorija tikra saunuolė:))) aš irgi savąją jau mokinu matuotis, bet mums dar sunkiai sekasi. Nieko, su perspektyva:))
Kaune aš buvau viename darželyje ir manęs direktorė ten neišvarė. Tik pasakė, kad auginčiausiu kiek galiu pati, o paskui liepė ateiti, sakė, ką nors galvosim. Tai bet, kad išvažiavom, tai ir neteko pabandyti. Manau, kieno ir eina vaikai į darželį, tai arba auklėtojos geros pažįstamos, giminės, arba pačios mamos dirba darželyje.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 20:09 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Olga rašė:
O taip. Panasiai buvo ir man Kaune. Aplankiau du darzelius ir abu kartus isejau apsiverkusi. Esu jautrus zmogus ir i viska labai reaguoju. Todel nusprendziau nei sau nei vaikui (kiekviena karta aiskink, kodel jos i darzeli nepriima) nervu negadinti. Ir lankom mokyklele, tuo pilnai pakanka ir mokyklai pasiruosti ir pazaisti ir pabendrauti (4 kart per savaite po 2 valandas). Be to vaikas (3 tfu) neserga taip daznai. Mokytoja zino, kad serga CD. O visa kita mano dukra pati zino. Taisykle - pasidare "jauciuosi kazkaip ne taip" - 1) i burnyte saldaini 2) pasimatuoji cukriuka (ta ji moka pati, specialiai pamokinau pries mokyklele) 3) jei maziau 5 - uzkandi. Na keleta kartu taip buvo, susitvarke mano penkiamete. Dabar kai pompa turi is vis gerai, nes buvo problema su laiku, turejome paankstinti pietus, kad suspetume, dabar pietus be problemu suvalgo po mokykleles. Jokio skubejimo ir streso.

Na, ir šaunuolė tavo mergytė. Mano vaikinui 7metai, bet nelabai rodo iniciatyvą matuotis, nors tą padaryti jau moka irgi seniai.
Čia ne į temą, bet paklausiu: ar dukrytė pati moka valdyti pompą. Nes aš galvoju, kad jei uždėtumėm pompą ir paleistumėm į mokyklą, tai nei vaikas, nei mkytoja nemokėtų jos valdyti.
Ar ji matuojasi prie visų vaikų toje mokyklėlėje (kvailas klausimas)?

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Sau 2006, 23:00 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Birutė rašė:
Kaune mes lankėme "Vijolinos" mokyklėlę, ant Parodos kalno. Nieko ypatingo, bet dukrai patiko, pabendraudavo su vaikais, papiešdavo, o šiaip tai Kaune tokio amžiaus vaikams nelabai kas yra, bet reikia pasidomėti, rasti įmanoma.
Kas liečia darželį, Vilniuje aš buvau savivaldybeje ir man tiesiai šviesiai pasakė, kad mano vaikas eiti i darzeli negali. Buvau nuėjusi i alerginį dažzeli, ten sesute dirba kiekviena diena, gydytoja ateina du kartus per savaitę. Bandžiau tartis asmeniškai, nieko. Direktore pasakė: nei auklėtojos, nei sesutės pareiginėse neparašyta, kad ji turi leisti insuliną ir matuoti cukrų. Išėjau apsiverkusi, kad mano vaikas taip išskiriamas iš visuomenės ir daugiau nebeėjau ieškoti teisybės, nors ko gero reikėtų.

Birute, manau, kad tokiu atveju mano kultūringumas pranyktų ir ministerija bei ta direktorė ramiai negyventų. Kur pagaliau parašyta, kad CD sergantis vaikas negali lankyti darželio? Tai gal negali ir alergiškas, socialiai pažeidžiamas ar koks kitas? Juk auklėtojų pareigybinėje instrukcijoje neparašyta, kad ji turi derinti maistą alergiškam vaikui..., tačiau derina ir dar kaip. Pati dirbau auklėtoja ir tikrai žinau, ką jos privalo ir ko ne. Mano vaikui net akinukus nuvalydavo ir darydavo viską, ko paprašydavau, nes žinojo, kad bus skandalas, jei kas ne taip. Paprasčiausiai Jumis atsikratė, juk joms mažiau problemų. Parašykit internete, koks darželis taip elgiasi, kreipkitės į spaudą, televizijos laidas ir netylėkit, nes niekas už Jus pačius nekovos. Tegul ministerija pagalvoja apie saldžius vaikučius, tegul steigia specialius darželius. Jums gi reikia gyventi, reikia dirbti. Gana tų biurokratijų! Stiprybės Jums!

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Sau 2006, 09:05 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Labai ačiū až palaikymą. Kai išėjau apsižliumbusi iš to darželio ir dukrytė vis klausinėjo, ko aš verkiu ir kodėl mes negalime jo lankyti, buvau taip užsiutusi, kad jau tikrai galvojau pasiimti iš savivaldybės raštą, kad jie iš mano vaiko atima galimybę lankyti darželį ir paduoti į teismą. Manau, tikrai būtų galima jį laimėti. Bet kažkaip nepakyla rankos tuo užsiimti. Pradėjau dirbti, dukrytę prižiūri mano sesuo, nes mokosi vakariniame, ir mama. Vat, taip ir verčiamės. O į darželį, bent jau su dukryte tai tikrai daugiau niekada neisiu tartis, nes reikėjo pamatyti jos veiduką, nesuprantantį, kodėl ji kitokia ir negali lankyti darželio. Žiauru.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Sau 2006, 13:25 
Atsijungęs
Forumo siela

Del veiduko tai tikra tiesa, Birute. :(
[/quote]

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Sau 2006, 13:38 
Atsijungęs
Forumo siela

Na, ir šaunuolė tavo mergytė. Mano vaikinui 7metai, bet nelabai rodo iniciatyvą matuotis, nors tą padaryti jau moka irgi seniai.
Čia ne į temą, bet paklausiu: ar dukrytė pati moka valdyti pompą. Nes aš galvoju, kad jei uždėtumėm pompą ir paleistumėm į mokyklą, tai nei vaikas, nei mkytoja nemokėtų jos valdyti.
Ar ji matuojasi prie visų vaikų toje mokyklėlėje (kvailas klausimas)?[/quote]
Mazosios pompos valdyti nemokinau. Ne todel, kad nesugebetu (mobilu ir kompiuteri jau ivalde), bet tiesiog bijau, kad neapsiriktu bespasdinedama migtukus. Pries mokykla butinai tures pramokti pati, na tai dar du metai. Siaip ten visiskai nieko sudetingo - jai gi nereikes nei bazes paciai reguliuoti nei ko perprogramuoti. Tik bolusa susileist - o tai du migtukai. Auklei uzteko karta parodyti ir jokiu problemu, bent jau rankos nedreba, taip kaip kada reikedavo vaika badyti...Todel, manau ir mokykloj reiks aukletojai parodyti ir pamokyti siek tiek apie saldziojo pirmokelio prieziura. Cia jau ne darzelis, tures ismokti, kur ji desis.
Cukru manoji matuoja prie visu. Mes is to problemos nedarom. Tada ir aplinkiniai nemato jokios problemos. Kokioj uzkandinej matuojames cukru pasideje gliukomati ant meniu, prieina padaveja meniu pasiimti, pakeliu gliukomati net nemirktelejus, uzsisakom. Ir padaveja neapalpo dar nei viena.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2006, 19:16 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Cukru manoji matuoja prie visu. Mes is to problemos nedarom. Tada ir aplinkiniai nemato jokios problemos. Kokioj uzkandinej matuojames cukru pasideje gliukomati ant meniu, prieina padaveja meniu pasiimti, pakeliu gliukomati net nemirktelejus, uzsisakom. Ir padaveja neapalpo dar nei viena.[/quote]

Aš, turbūt, kažkokia keistuolė, nes mes Lietuvoje niekur labai atvirai nesimatuojam, t.t. jei reikalas kavinėje, tai nueinam i tuliką, arba mašinoje ir pasimatuojam ir susileidžiam. Mane nervina tas gailestis iš pašalinių žmonių. Bet kas keista kad užsienyje mes elgiamės kaip jūs Lietuvoje, t.y. matuojamės ir leidžiamės kavinėse ar kitose vietose. Nežinau, bet ten jaučiamės paprasčiau ir laisviau(gal ten žmonės kitaip į viską reaguoja). Na, čia parašiau ne į temą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2006, 22:07 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Mes nekreipiam demesio absoliuciai i nieka, Aiste matuoja cukru nors ir parduotuveje prie kasos. Ir niekam nerupi. Jeigu jus manote, kad pamatavimas issaukia kokia nors aplinkiniu reakcija, tai tik jums taip atrodo, ir tai yra jusu problema. Pamenu tik viena karta, kai akivaizdziai buvo atkreiptas demesys. Palangoje pliaze uzejo audra, visi nuo lietaus slepesi kavineje. Tada vienas vyras atkreipe demesi ir patampe savo drauga uz rankoves, atseit, ziurek. As tokia reakcija vadinciau smalsumu. O jis zmonems budingas. Baikime viena karta saves gedytis.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2006, 17:40 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Aš tai dėl to nesigėdiju!!!!!

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2006, 18:15 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Nepykit, tikrai nenorejau izeisti. Tiesiog pazistu seimu, kurios slepia, kad vaikas serga net nuo seneliu. Na, cia gali buti kiti motyvai, kurie isplaukia is santykiu su tevais (uosviais). Pamenu, kai viena karta reikejo zurnalistams interviu su kokia mama, tai gal penkias kalbinau, ne viena nesutiko. Viena is priezasciu - slepia vaiko liga.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2006, 18:25 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

...nepykstu, tik iš vienos giminaitės teko išgirsti: "koks jis vargšiukas" ir pan., todėl vengiu aplinkinių gailesčio...... :D :D :D

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 08:54 
Atsijungęs
Bendraujantis žmogutis
Vartotojo avataras

Manau, tėvų elgesys labai įtakoja vėlesnį vaikų gyvenimą ir požiūrį į ligą. Juk čia nieko nėra gėdingo, ką reikėtų slėpti. O aplinkiniams, natūralu, kad įdomu, todėl ir žiūri. Jeigu mano vaikas nesirgtų, aš nieko nežinočiau nei apie matavimus, nei apie pompas. Kai ėjome su dukra į baseiną, mačiau, kad visoms aplink esančioms moterims labai įdomu, kas čia per daiktas, viena net paklausė. bet kas čia tokio? Paaiškini, kas tai yra ir tiek. Svarbiausia, kad vaikas nematytų mamos susirūpinimo kaip tai geriau nuslėpti. Niekada nesu vedusi dukters į kokį tualetą vien tam kad pasimatuoti cukrų ar susileisti insuliną. Mes tai darome viešai -parduotuvėje, smėlio dėžėje ar išlipus iš baseino. Pažįstu merginą apie kurios ligą nežino net vaikinas, tai jau nenormalu.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 15:03 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

As manau, kad net pavojinga slepti tai. Juk kuo daugiau zmoniu zino apie tavo liga ir kaip su ja elgtis - tuo tu esi saugesnis. Suprantu, kad erzina aplinkiniu uzuojauta, koks tu vargselis, bet nieko jau cia nepadarysi. Tiesiog elgiesi naturaliai - juk cia tavo gyvenimas

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 15:24 
Atsijungęs
Forumo siela

Apie tai, kad as sergu, nezino viena is mano mociuciu. Kad Vika serga teko jai pasakyti, nes gi vaikas nesleps. O kad as irgi susirgau, kad serga pusbrolis ir dar mano sesuo - mes jai nesakem. Ja tikrai istiktu sirdies smugis, o mes visi ja labai mylim ir rupinames. Kaip ir ji mus. Vieno is mano pusbroliu inkstai jau 12 metu kaip neveikia, tai mociute verkia kiekviena karta kai apie tai prasneka. Verkia, kai pamato mano Vika. Naktim nemiega, paskui skambina, verkia i rageli. Ji turi penkis anukus, dvi proanukes, ir is tu septyniu palikuoniu penki nepagydomai ir sunkiai serga... Net baisu pagalvoti, kas butu, jei ji suzinotu visa tiesa... Va taip.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 15:41 
Egle rašė:
Nepykit, tikrai nenorejau izeisti. Tiesiog pazistu seimu, kurios slepia, kad vaikas serga net nuo seneliu. Na, cia gali buti kiti motyvai, kurie isplaukia is santykiu su tevais (uosviais). Pamenu, kai viena karta reikejo zurnalistams interviu su kokia mama, tai gal penkias kalbinau, ne viena nesutiko. Viena is priezasciu - slepia vaiko liga.

Be abejo, tai ir teisinga musu visuomeneje. Antra vertus - kokia prasme maitinti tuos zurnalistus? Sveikatos jie tikrai nepriduos. Sloves taip pat...
As kazkada anksciau turejau isikures pazinciu tarnyba. Tai atsibelde Mieldazytes [tada ji dar pikiravosi Bobu vasaroje] agentai, prasydami duoti keleta zmoniu laidai. Tai net niekieno neklauses atsisakiau. Nes tokios laidos, dabar ir Nomedos, bei kt. ziurejimui gal kam ir idomios, bet asmeniskai zmogu tai dazniausiai ap**ka vos ne visam gyvenimui. Tai tik penas salia musu nori ar nenori, gyvenantiems piktaliezuvininkams pletkininkams.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 15:44 
Jurgita rašė:
As manau, kad net pavojinga slepti tai. Juk kuo daugiau zmoniu zino apie tavo liga ir kaip su ja elgtis - tuo tu esi saugesnis. Suprantu, kad erzina aplinkiniu uzuojauta, koks tu vargselis, bet nieko jau cia nepadarysi. Tiesiog elgiesi naturaliai - juk cia tavo gyvenimas

Tiesos yra tavo zodziuose, bet reiketu geriau pagalvoti kaip ta "isviesinima" daryti.
Manyciau, kad tikslinga butu kiseneje nesiotis, gal net ant spalvoto popieriaus ir ilaminuota savo ligos dosje... Tame raste ir artimuju pavardes ar vardus bei telefonus nurodyti. Paprastai, esant priepuoliams, zmones iesko informacijos kisenese ar rankinukuose.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 17:21 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

as pvz nors ir neseniai susirgau visiskai nesigediju savo ligos.... as tokia kaip ir visada.... kitiem kai pasakau sia naujiena isvis labai nustemba, juk nieko nesimato :D ir siaip visai nekompleksuoju... gal dar nesusiduriau su tokiom jau nemaloniom situacijom... tik viena syki kai mokykloje pas sesele leidausi insulina, dvi merginos ne itin maloniai paziurejo, nu tikrai ne smalsumas ju zvilgsniuose atsispindejo... ta akimirka gal ir pasijutai nekaip, bet siaip tikrai nesuku sau galvos del to. kadangi vartoju actrapid tai susileisti turiu dar pamokoje, visi klasiokai jau ir iprato :mrgreen: del to man ir smagu... as kitokia, nu ir kas :mrgreen: as tokia viena :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 21:23 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Nepamenu ar rasiau. Kazkada kazkas buvo atlikes apklausa kokios ligos yra "prestizines", o kokios gedingos. Pati "poniskiausia" liga buvo pripazinta sirdies ir kraujagysliu. Numirti nuo infarkto tiesiog garbingas reikalas. Sorry jei ka nors izeisiu. Deja, diabetas atsidure kazkur grandines gale - netoli veneriniu ligu saraso.
Daug kas mus isivaizduoja kaip krentancius, alpstancius, visiskus ligonius nuo pirmo ligos menesio. Gal tai nuostata is anksciau kadangi savikontroles priemoniu kaip ir nebuvo...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 22:57 
Gal nei nereikia taip toli ieskoti pavyzdziu. As pries 15 metu susipazinau su 21 m. panelike ir kai ji man pasake, kad serga CD, tai taip gaila pasidare... :( Galvojau, kad su sia liga ilgiausiai kokius 3 metus isgyvena.

Kartais buna ir malonu, kai suzinai, kad kazkada buvai kvailys. :mrgreen:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 23:01 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

slykstu, kad kiti taip galvoja... nepasakyciau, kad ten visos tos sirdies ar kieno ten ligos labai jau garbingos, jos puikiai byloja apie zmogaus gyvensena, o taip pat ir nerupestinga poziuri... cia gal kazka ir izeidziu, jei taip tai sorry....

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 23:03 
Tiesa sakant, gal gryzkime prie temos :lol: :lol:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Sau 2006, 19:17 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Na ir išjudinome vaikų skyrelį mes su Egle :D :D :D
net nustebau, kad tiek daug prirašėte per dieną :D :D

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Vas 2006, 15:07 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

As cia nematau nei ko gedingo, nei sleptino. Esam kokie esam ir turim didziuotis savimi. Ta pati turim kartoti ir savo vaikams, kad neuzaugttu silpni ir nuo visu besislepiantys. Kaip kazkas yra pasakes: zmogus turi tik viena gyvenima, bet dauguma ir tuo paciu nesugeba pasinaudoti.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bal 2006, 15:11 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

Fos rašė:
Mes esame is Kauno. Noreciau suzinoti kurioje vietoje jus Kaune lankete uzsiemimus ?

Yra kulturos centre ( priesais rusu mokykla ) ten gan geri uzsiemimai vyksta su vaikuciais :P pats lankiau lb lb lb patiko :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume