Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 23 Lap 2017, 03:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Lie 2006, 12:42 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Labuks, aš savo sūnelį ir mokinu nesigėdint pasimatuot cukrų ar suleist vaistukus. Jau daug kartų didelėse miesto parduotuvėse matavosi cukrų viešai ir leisdavom insuliną. Jis kažkaip jaudindavosi, o aš jį vis padrąsinau, sakau, gal kitam parduotuvės gale kitas toks vaikutis ir matuojasi cukrų, ir nepergyvena, juk tai gyvenimas mus privertė tą daryti. Tai daba jau kai tik pasijaučia ne kaip, matuojasi ir be problemų. Būna žiūri žmonės, bet tai tik todėl, kad labai didelis informacijos trūkumas mūsų visuomenėje.
Bet už tai turim kitą bėda. Kadangi dabar vasara, atostogų metas... o mano "bitutė" niekaip nenori niekur važiuot iš namų. Sėdi prie kompo dienų dienom ir nieko negalim padaryt. Kadangi dirbam, tai beveik visą dieną nebūnam namie, o mažius prie kompo. Bandėm atjungt kompiuterį tai verkė, mirė iš sielvarto. Vėl pajungėm. Norim prikalbint pasilikt pas močiutę kaime, pabūt savarankiškesniam ( nes dar vis nenori leistis pats sau insulino). Nė už ką nevažiuoja :( Liūdna žinoma labai, nes manau jau turėtų pradėti rūpintis savim pats, juk jau 10 metų. Nors man jis ir liks mažutis mano "bitutė". labai man jo gaila :cry: Ir žinoma, aš nežinau kaip jį perorientuot į gyvybingesnį procesą, pabėgiot su draugais, pavažinėt dviračiu... tiesiog nežinau ką daryt. :(((((

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Lie 2006, 16:36 
Atsijungęs
Įsibėgėjantis
Vartotojo avataras

Miela Irena, vaikas neturi suprasti, jog jo gaila. Kaip ti del to jis jauciasi kitoks. Mano sunui taip pat 10 metu. Susirgome pirmokai budami, bet lankome ledo ritulio treniruotes, vaikas vazineja dviraciu, zaidzia futbola, na, kaip ir visi. Kai silpna - pasimatuoja cukru, susiskambinam kiek suvalgyti - ir pirmyn. Zinoma, apribojimu yra, bet stengiuosi ju neakcentuoti. Manau, jusu suneliui reikia pabendrauti su tokiais kaip jis, o tai imanoma stovykloj, kuri ir siemet organizuojama Druskininkuose liepos 12-21d. Stovykla pradinukams kartu su mamomis. Stovykla organizuoja Vilniaus vaiku diabeto klubas "Diabite". Sekmes.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lie 2006, 08:55 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Labai Jums ačiū už patarimus gerb. Vida, aš visą tą žinau, bet jis labai užsispyręs. Manau čia pas maniškį dar ir "ožių" pilna. Visur siūliau, jau pernai norėjau išvykt su juom į stovyklą Druskininkuose, nė už ką nevažiuoja. Dar viena bėda, kad bijo visokių vabzdžių, uodo įkandimas tai jam kažkas baisaus, kaip didžiausia nelaimė būtų. Aš ir pati tuoj nuprotėsiu nuo jo "ožių". Nesinori net kalbėt....

Geros dienos

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Lie 2007, 20:12 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Man niekaip nesiseka rast informacijos apie vasaros diabeto stovyklas vaikams. Zinau, kad tokios buna. Gal patartumet kur apie jas suzinoti?Manau vaikui butu tik i nauda daugiau pabendraut su tokiais pat vaikais ir pasimokyt savarnkiskumo.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: >>>
StandartinėParašytas: 16 Lie 2007, 09:17 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

La ;)
Anksčiau visada rašydavo laikrašty 'Diabetas"
apie vasaros stovyklas ir visokius renginius,nežinau kaip dabar,
http://www.dia.lt/laikrastis/index.html

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Lie 2007, 17:43 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Jurgita, apie stovyklas informuoja klubai jusiskis kelmeje turetu gaut kvietimus, be to uz stovyklas uzmoka diabeto asocijacija ir klubas kiek gali, o jei jus savo lesomis noretumet leit vaikuti tai is viso manau nebutu problemu.Bent taip yra Siauliu klubo vaikams.Pirmenybe teikiama katik susirgus,taciau visaip buna...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Lie 2007, 23:44 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Prasymus i stovyklas ir norinciu vykti vaiku sarasus klubai pateikia asociacijai iki birzelio menesio, paprastai buna organizuojamos po kelias pamainas Druskininkuose ir Plateliuose. Siuo metu Plateliuose vyksta jau IV pamaina (I buvo Druskininkuose, kitos - Plateliuose). Dar bus viena pamaina Druskininkuose nuo rugpjucio 13. Bet i tas stovyklas rekomenduojame vykti vaikams, ne jaunesniems kaip 12 m. ir turintiems pakankamai ligos valdymo igudziu. Atskirais atvejais vaziuoja ir jaunesni, jeigu jie pajegus atsiskirti nuo tevu. Stovykla jaunesniems vaikams su mamomis jau ivyko (Palangoje), bet kadangi ja organizuoja Vilniaus klubas, ten vos telpa norintys vilnieciai. Galbut ateityje pavyks tokia stovykla surengti ir vaikams is kitu Lietuvos vietu.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lie 2007, 22:14 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Supratau, aciu.
O jus, Saule ar kada buvot su saviskiu tokioj stovykloj, o gal viena leidot?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lie 2007, 16:45 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

mes buvom uzpernai vasara Druskininkuose
mamu ir vaiku stovykloje- tai buvo fantastiska !
Organizavo Vilniaus vaiku klubas ir laaabai aciu Eglei
kad as galeau dalyvaut, taciau kitas vasaras as tiesiog
negaleau is darbo issiprasyt, tai labai gaila buvo.
Vieno dar neleidau ir manau greit neleisiu, mat is mano
nemoka savarankiskai pasikeist kateterio( gal ir moketu)?
tiesiog-lepunelis,daznai serga,daznai apsivemia,na zinot....
gal gal.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lie 2007, 16:56 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Pirma karta turbut ir as noreciau kartu su vaiku pabut stovykloj, bet siaip labiausiai ko tikiuos is tokiu stovyklu, jog vaikui suteiktu daugiau pasitikejimo savimi ir ziniu apie jo liga. Nes dazniausiai ka as pasakoju jis praleidzia pro ausis kaip nereikalinga informacija, nes zino, jog ir taip mama viska padarys :) Tad tokiu atveju jis darosi priklausomas ne tik nuo insulino, bet ir nuo mamos. Labai noreciau, kad susipazintu ir pabendrautu su tokiais pat kaip jis vaikais, nes siaip mokykloje jis toks vienintelis.
Kaip supratau siemet gal ir nebelabai jau ka padarysim, bet kitais metais jau nuo ankstaus pavasario reikes pradet dometis stovyklelemis

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2007, 20:54 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Mūsų sūnus taip pat žino kad kiti viską už jį padarys, tai pats daro sprendimus, susileidžia, pasimatuoja tik išskirtiniais atvejais kai nėra tų aplik kas už jį padarytų. Šiaip daugmaž orientuojasi kiek leistis, bet jei bandau plačiau pasakoti, tai viskas pro vieną ausytę įeina, o pro kitą išeina. Tai ir mudu su vyru galvojam, kad reikėtų jam su tokiais pačiais vaikais pabendrauti ir apie stovyklą vaikas+ mama arba tėtis galvojam. Po žiemos domėsimės apie galimybes į jas patekti.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: