Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 20 Lap 2017, 07:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 59 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Skiepai
StandartinėParašytas: 17 Kov 2009, 22:51 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Labai noreciau suzinoti, ar yra siame forume vaikuciu paskiepytu nuo vejaraupiu ir po to susirge cukriniu diabetu. Radau informacijos internete, kad tai gali buti susije. Ir mums tai labai aktualu, nes keikiu ta diena, kai sutikau skiepyti savo mazyli nuo vejaraupiu. Jauciu kalte, kad galiu buti prie jo susirgimo diabetu prisidejusi :scared: :gyd:
http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanit ... zalingi_II

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 10:25 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

nežinau dėl vėjaraupių - neatsimenu, bet kad skiepinau nuo visokių virusų, stiprinau imuninę kažkokiais skiepais ir dar ant galo gėrėm vakciną - Ribomunyl - kažkokį brudą, jo dabar jau nėra rinkoje, aš kažkaip jau nemačiau , o prieš 3 metus, tai plačiai reklamavo, gėrėm tą bjaurastį , kaina kosminė - o sudėtis - kas ten žino , kokių prigamina šlamštų, skaičiau anotaciją, buvo vėžininkams kurta, stiprinti imuninei ar kažkas panašaus.
nežinau kodėl, aš vis galvoju apie tuos skiepus, kam aš jai kišau visokį brudą.....................
po to ir susirgo greitai diabetu .....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 10:32 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Karolio aš neskiepinau nuo vėjaraupių pats persirgo ir ribomunylo negėrem,bet vistiek būdamas 4 m.susirgo cd.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 10:49 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

as Armina skiepyjau tik privalomais skiepais, tikrai nei nuo vejaraupiu, nei nuo gripo ar dar ko papildomai neskiepijau, o vis tiek susirgo diabetu :verkiu: aisku is straipsnio galima daryti isvada, kad isviso vaiku skiepyti nereikia :unsure: bet ka mes mamytes galim zinoti, kuo mes labiausiai pasitikim, kai vaikuti parsivezam i namus - savo vaikucio gydytoja, ka ji pasako, kad bus jam geriausia tuo ir tikim :ranting: Pavyzdziui mane, kai Arminas isejo i darzeli ikalbinejo paskiepyti nuo gripo, as atsisakiau ir jis ta pavasari susirgo gripu t.y. mes visa seimyna tada labai sirgom, po gero pusmecio Arminui nustate diabeta, jus ka manot as nesigrauziau, kad jo tada nepaskiepyjau. Musu gydytoja tada tiesiai sviesiai i akis man pasake, kad greiciausiai as kalta, nes nepaskiepijau, o po gripo jam ir gavosi komplikacija :primusiu: as tikiu, kad taip ir galejo buti, bet kas dabar irodys, juk cia tik spejimas :piktasv:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 14:57 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Sveiki,
Mano abu vaikai yra skiepyti visais privalomais skiepais, neskiepyti nuo vejaraupiu, nes persirgo patys. Jei buciau zinojusi, kad sis vejaraupius sukeliantis virusas, vaikui persirgui, liks ir toliau organizme, ir islis kada nors herpeso pavidalu, buciau abu skiepijusi.
Kadangi abu labai sirgo mazi, mes kaip paskutine priemone gerem Ribomunyl. Viena vaistininke pasake, kad vaika gydyti pigiau, nei isgerti ta visa Ribomunyl kursa. Taciau CD susirgo tik vyresnysis sunus, jau budamas 9 metu ir jau nebesirgdamas kas 2-3 menesius. Jis, beje buvo ligoms atsparesnis, nei jaunesnysis.
Mano manymu vaikus skiepyti reikia, nes jau taip yra isnaikintos labai baisios ligos, kurios beje pavojingiausios butent vaikams.
Kaip suprantu, vis tiek nera tiksliai ivardints nei viena 1 tipo CD priezastis, iskskyrus, kad tai imunine liga ir gali atsitikti bet kam, nesvarbu ar yra serganciu seimoje, ar vaikas skiepytas, ar daznai sirgo ir pan.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 23:04 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Perskaičiau Pilinos žinutėje nurodytą Stankūno straipsnį. Daug yra tiesos, bet nemažai ir absurdo. Negalima matyti tik juoda. Skiepų dėka išnaikinti raupai, beveik išnyko poliomielitas, difterija. Negalime grįžti į viduramžius ir vadovautis natūralios atrankos principais.
Niekas neužginčys, kad kiekvienos vakcinos poveikis yra neprognozuojamas, kaip kad neprognozuojamas organizmo imuninis atsakas į kontaktą su bakterijomis ir ypač virusais.
I tipo cukrinis diabetas yra autoimuninė liga. Jeigu vaikas sureagavo į vėjaraupių vakciną tokiu žiauriu autoimuniniu atsaku, tai kažkas su jo imunine sistema jau buvo negerai. Jeigu būtumėte nevakcinavę nuo vėjaraupių, galbūt būtų susirgęs po kontakto su gripo, rota ar kitu virusu.

NovoRapid pagal reiklą

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 23 Kov 2009, 22:27 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Klausiau as vaiko endokrinologes, ar galejo kaip nors buti susieti skiepai nuo vejaraupiu ir diabetas. Tai ji taip pat kaip ir Ginčius mano, kad jau su mano vaiko imunine sistema matyt buvo negerai, ir skiepai gal ir galejo pagreitinti liga. O gal tai ir visai nesusije. Nors nieko tai nekeicia, bet taip noretusi, kad butu rasta konkreti priezastis, kodel mano vaikas susirgo diabetu. :???: Atmetu as visus tuos kisamus paveldimumus. :kvaistelejes:

Be to, tame puslapyje, turinyje, dar yra daugiau straipsniu apie skiepus. Aisku ten autoriaus nuomone, bet kuo daugiau skaiciau, tuo man daresi baisiau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Kov 2009, 23:30 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Mes visi ieškome atsakymų į mus kamuojančius klausimus ir jeigu juos randame, mums labai palengvėja.
Juk tai taip žmogiška.
Vienareikšmiškai atsakyti dėl ko susirgo mažas žmogutis, atsakyti negalėtų niekas. Galime tik paieškoti sutapimų ir paspėlioti...

NovoRapid pagal reiklą

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 24 Kov 2009, 08:23 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Ir nepamiršti, kad po to, nereiškia dėl to...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 24 Kov 2009, 09:15 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

pilina rašė:
Be to, tame puslapyje, turinyje, dar yra daugiau straipsniu apie skiepus. Aisku ten autoriaus nuomone, bet kuo daugiau skaiciau, tuo man daresi baisiau.

man uzteko ir sito straipsnio, plaukai pasisiause perskaicius :ak: pas mus dabar tokia situacija, mano dukrytei :baby: dabar 1m. 2men. ir gydytoja pasiule uz menesio paskiepinti nuo vejaraupiu :unsure: anksciau as svarsciau kaip cia geriau pasielgti, bet dabar perskaicius straipsni jauciu kategoriskai atsisakysiu :blink: nors ir tai nezinau ar gerai pasielgsiu :hmhm:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Kov 2009, 10:46 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Druskutė rašė:
pilina rašė:

man uzteko ir sito straipsnio, plaukai pasisiause perskaicius :ak: pas mus dabar tokia situacija, mano dukrytei :baby: dabar 1m. 2men. ir gydytoja pasiule uz menesio paskiepinti nuo vejaraupiu :unsure: anksciau as svarsciau kaip cia geriau pasielgti, bet dabar perskaicius straipsni jauciu kategoriskai atsisakysiu :blink: nors ir tai nezinau ar gerai pasielgsiu :hmhm:

Kai pradės lankyti darželį pati persirgs vėjaraupiais.Man atrodo,kad cd staigiai nesusergama.Cukrinio diabeto(l tipo)požymiai išryškėja kai beta lastelių lieka 10 proc.Kažkur skaičiau,kad per 4 metus imuninė sistema sunaikina beta lasteles(aišku viskas priklauso nuo organizmo)ir tik tada išryškėja cd požymiai.O dėl vėjaraupių tai,aišku,geriausiai jais persirgti vaikystėje,nes suaugęs žmogus labai sunkiai su komplikacijomis gali jais persirgti.Be to pasiskiepyti galima bet kada ir 15 m.sulaukus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Kov 2009, 11:39 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

mano abu vaikai neskiepyti nuo vejauraupiu,
nors ir turi cd rizika,
sunus budamas 4-eriu persirgo,labai lengvai,
dukra vejaraupiais dar nesirgo.

Lantus 22vnt.
Apidra-pagal situacija.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 28 Kov 2009, 23:23 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Labai daug informacijos, apie vakcinacijos zala tiesiog yra slepiama,paprasti zmones net nesusimasto, kad tik nedidelis vakcinu kiekis padeda nuo virusiniu susirgimu. Jai vaikas gimsta su sveika imunine sistema,nera joko reikalo is kart leisti eile visokiu skiepu. Siame va filme (filmas rusu kalba) labai graziai viskas paaiskinama, kada reikia vaikus skiepiti, o kada ne ir kokia yra tikimybe salutiniu poveikiu, rekomenduoju visiems pasiziureti ta filma, o tada jau daryti savo isvadas, ar verta rizikuoti vaiku sveikata.http://rutube.ru/tracks/1040122.html?v=440e202b9c1b4941779789b6b45b5897

Trumpo veikimo NovoRapid ( kintamos dozes)
CD stažas36 m. Pradzia1980m.06.
CD 1 tipas
Gliukozes monitoringas Guardian Real-Time 8metai

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 11:55 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Lister rašė:
Labai daug informacijos, apie vakcinacijos zala tiesiog yra slepiama,paprasti zmones net nesusimasto, kad tik nedidelis vakcinu kiekis padeda nuo virusiniu susirgimu. Jai vaikas gimsta su sveika imunine sistema,nera joko reikalo is kart leisti eile visokiu skiepu. Siame va filme (filmas rusu kalba) labai graziai viskas paaiskinama, kada reikia vaikus skiepiti, o kada ne ir kokia yra tikimybe salutiniu poveikiu, rekomenduoju visiems pasiziureti ta filma, o tada jau daryti savo isvadas, ar verta rizikuoti vaiku sveikata.http://rutube.ru/tracks/1040122.html?v=440e202b9c1b4941779789b6b45b5897

Na baisu, o ką daryt?Ką tik gimusius leliukus skiepina ir niekas mūsų neklausia :ranting: Aišku gali būt,kad į Rusiją veža ne tokias švarias vakcinas(pabandymui),bet čia tik mano pamastymas.Mano vaikai jau visus skiepus gavo,bet dabar po šito filmo aš nežinau ką daryčiau,o be to be privalomų skiepų neleidžia lankyt nei darželių, nei mokyklų.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 12:05 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Beliko palyginti mirštamumą nuo skiepų su mirštamumu nuo tos ligos, nuo kurios skiepijama...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 30 Kov 2009, 12:55 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Pats blogiausias dalykas, kad mes patys neesame gydytojai ir nenusimanome apie vaistu, ju sudetinius komponentus, veikima ir poveiki, bet kiek imanoma, pries koki rymtesnio vaisto suvartojima, reikia patiems pasiziuret visapusiskos informacijos apie sita vaista, nepasikliaujant visiskai gydytojo pasakymo, kad reikia, nepamirskit vieno dalyko, kad dauguma gydytoju yra, kaip sakoma "pavaldus" farmacininku firmoms, kurios stumia savo vaistus.
Griztant prie filmo temos, susijusia su galima versija, kad skiepai paskatina CD atsiradima, tai po to filmo perziurejimo, man kilo noras su mama prisiminti mano CD atsiradimo galimybes. Ir stai ka mes issiaiskinom, gimiau as sveikas kaip ridikas, viskas buvo gerai, mama tiksliai neprisimena, ar is karto leido gymdimo namuose kazkoki skiepa, bet sake kad iki 5 metu neskepijo mane jokiais skiepais, net gydytojai piko del to. Per ta laika nieko nepersirgau. Ir vat atejo metas eiti i mokykla, o be skiepu tais laikais i mokykla nenorejo priimt. Tai vat padarem visus reikalingus skiepus ir turbut po kokiu 3-4 men. man prasidejo cukralyges simptomai. Gydytojai ir tada ir dabar nezino mano CD atsiradimo priezasties, sake gal paveldima, gal nuo streso. O mes su mama, kaip sakoma "pasikapstem po musu geneologini medi" ir issiaiskinom kad niekas is musu giminiu nesirgo ir dabar nieks neserga, nuo pat proseneliu iki siandieniniu tetu, dedziu, ju vaiku ir anuku. Taigi as esu toksai vienintelis, taigi speju kad 80%, kad CD atsirado del padarytu skiepu, o likusieji 20 % koks stresas ar dar kazkokie dalykai.
Kaip ten filme sake, labai pavojinga kistis su tokiais dalykais i musu imunine sistema, negalima nuspeti kaip musu iminine sistema suveiks, ar viskas praeis nepastebimai, ar issivistis i tokius va dalykus, kurius mes turim, ar kuriuos matet siame filme.

CD 1 tipas

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 31 Kov 2009, 22:44 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Filmas įdomus, sukelia daug įvairių minčių. Pasikartosiu, daliai jų pritariu,
daliai ne.
Šiandien pasidomėjau apie vaikų skiepus. Skaičiai šiurpoki. Pasirodo
vaikas gimdymo namuose gauna -2, iki 1,5 metų -9, iki 16 metų -12
,,privalomų" skiepų(bendras injekcijų skaičius). O kur dar neprivalomi.
Taip susidaro šimtai tūkstančių per metus.
Savo sūnus skiepijome dalimi vakcinų. Hepatito B vakciną vyresniam pirkom
patys. Paskiepijus pneumo vakcina nustojo sirgti. Pažystamų sūnus liko neskiepytas
ir susirgo kokliušu, tai mėnesį laiko KMUK už jo gyvybę buvo kovojama.
Aišku didelis ir vakcinų gamintojų suinteresuotumas.
Vien vakcina nuo papilomos viruso. Kaina apie 1200Lt. Reklama ir stumiančiųjų
suinteresuotumas didžiulis. Efektas spėjamas, pašalinis poveikis visiškai
neištirtas. Arba kam skiepyti nuo TBC. Ir taip tų lazdelių visi gaunam su
kaupu. Tymai?
Kasmet 1 tipo CD diagnozuojamas vidutiniškai 44 vaikams. 2008m. pabaigoje
sirgo apie 800 vaikų. Kokia vakcinų įtaka, sunku pasakyti. Teko skaityti, kad
net ištyrus egiptiečių mumijas, ypač vaikų ir jaunų žmonių, rasta mirusių nuo
diabeto. Nei vakcinos, nei stresai. Tiesa infekcijų būta visokių.
Mano nuomone vakcinos davė daug. Visiškai jų nurašyti nereikėtų. Tik prieš
skiepijant labai pagalvoti, kurių reikia, kurių ne.

NovoRapid pagal reiklą

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 31 Kov 2009, 23:03 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Zinoma visiskai nurasyti visas gal ir nereikia, bet leisti vakcinas leliukui vos 2-3 men tikrai labai pavojinga, kai ju imunitetas tik formuojasi, kuriu imunitetas silpnokas gal ir reiketu paskiepiti, bet pries tai padarius toleravimo testus i vakcinos poveiki, o ne taip kaip, viename filme "надо Федя, надо!" ir visiems is eiles.

CD 1 tipas

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 11 Rgp 2009, 10:31 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Dar vienas straipsnis apie skiepų pašalinį poveikį:
http://www.delfi.lt/news/daily/Health/article.php?id=23484980

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 11 Rgp 2009, 12:04 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Neseniai cia konsultavau viena mamyte su dukrele, ji susirgo CD, del monitoringo paleidimo tu techniniu dalyku, tai ji klause manes, kaip as susirgau CD, kokiais aplinkybemis ir as pasakiau, kad neaisku kokiais, bet pasakiau 80% kad nuo skepu, tai ji irgi numano kad nuo skepu, nes mergaite pasiskepijo ir po 2 - 3 menesiu ji susirgo CD.

CD 1 tipas

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2009, 09:55 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

http://www.delfi.lt/news/daily/Health/s ... d=26813363

NovoRapid pagal reiklą

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 18 Lap 2011, 16:55 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

http://ekologija.15min.lt/ekorasciai/na ... is_vaikams

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 18 Lap 2011, 17:32 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

na tai neveltuj mes cia visi susede lojom kad skiepai :thumbdown:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 18 Lap 2011, 18:01 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Ne visi, ne visi - aš savo vaikus skiepiju.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Gru 2011, 21:28 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Ar skiepinti nuo tuberkuliozės ?????//
Padėkite apsispręsti, nes turiu pirmadienį duoti atsakymą??????/
Gydytoja, rekomenduoja, nežinau ką daryti

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 10 Gru 2011, 22:19 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Nuo tuberkuliozės yra skiepijami tik NAUJAGIMIAI!!!
Vyresniems vaikams yra atliekami tuberkuliozės mėginiai, kurie padeda išsiaiškinti, ar jie neužsikrėtę tuberkulioze(Mantu mėginys). Jei paraus, parodys, kad užsikrėtusi tuberkulioze. O gydytoją reikia :primusiu: už tai, kad ji nesugeba išaiškinti kas bus atliekama.
Atlikti verta. Tuberkulino kiekis itin mažas.

NovoRapid pagal reiklą

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 11 Gru 2011, 11:13 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Manęs nebuvo namie, mama informaciją išklausė, matyti ne taip suprato.
Vadinasi, mums daryti tą mėginį?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Gru 2011, 22:20 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Manau taip.

NovoRapid pagal reiklą

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 12 Gru 2011, 12:50 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Ačiū, supratau

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 59 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: