Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 18 Lap 2017, 14:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 101 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Vaistų kompensacija.
StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 00:57 
Atsijungęs
Forumo siela

arturciks rašė:
Na nea, šitaip neturėtų būti. Kiek žinau farmacijos srityje yra atvirkščiai - kiekviena farmacijo įmonė labai norėtų kad bazinė vaistų kaina būtų patvirtinta pagal jų vaisto kainą - nes juk čia yra aukso kasykla, kai valstybė kompensuoja 100 proc. tavo vaistus. Suskaičiavai visus CD atvejus ant Lietuvos, primetei kiek kibirų insulino jie suvartoja per dieną ir vuala - tik spėk tiekti.

na o jai nepatvirtino kaip kompensuojama nes ne tie valdzioje su kriais galima prakist savo vaista tada kitas kelias kiek brangesnis bet atsipekantis :D per vaistines ir gyditojus israsancius vaista
:ak: farmacinis bisznis poslikstus biznis :pletkai: na o su dabartiniu sveikatos ministru :ak: betkas betka prakis

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 01:14 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

matai Robertaiti cia ne centus viskas kainuoja ir jei neina prakist, tai tada nemanau kad tas vaistukas turetu didele paklausa. perkant nekompensuojamus vaistus galima pasirinkt analoga pagal sudeti. nebutinai butent tas kur gydytoja israse. va su kompensuojamais kitaip. negali imt kazko panasaus. tik butent ta. jei kiti insulinai bus kompensuojami o kazkuris ne ( na kaip dabar yra su Novorapid flexpen ir penfil ) tai gydytoja parinks kompensuojamu ( flexpen ), nes kitu gali pats nusipirkt ( penfil ). jeigu padarytu visus insulinus nekompensuojamus tai pirmas ivykis lietuvoje butu tas kad stipriai kristu insulino kaina ( yprastas manevras vaistu kainoms kurios buvo kompensuojamos, bet tapo ne), o paskui tai manau ir lietuviu biski daugiau po pasauli pazirtu. ypac tokiu kurie cia nieko neveikia ( kaip as ).

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 01:28 
Atsijungęs
Forumo siela

cia liukse viskas parasciau
gyditojas praso laiska kad vat siam pilieciui diagnozuota tokia liga ir jam reikalingas toks ir anoks gydimas , jos paraso pakanka , ta voka uzklijuota duoda man as ji nunesu i institucija kuri kompensuoja mano atveju 80% buciau gyvybes draudima turejes tai visa 100% kompensuotu
jai man paskirti vaistai butu nerealei brangus ir tie 20% man butu nasta eiciau dar i viena istaiga kuri derintu man ta likusi 20% kompensavima
soc,draudimas turi visa sarasa vaistu (butinu ir efektiviausiu nepriklausomai nuo gamintojo) ner jokio skirtumo paska ir kiek as mokesiu uz vaistus jai jis man prirasytas man kompensuos kad ir pvz juosteles testukams kos skirumas cia as renkuosi aparaciuka ir juosteles daktare gali tik rekomenduoti , suprantu jai OneTouch duoda aparaciuku kad tik jos pacientai pirktu ju juosteles bet as galiu paprasyt kad ji man israsytu ta akvacek kur jus naudojat ir israsys nebeda
na esme paprasta yra liga yra vaistai ir gyditojas lasivas paskirti ir parinkti efektyvu vaista ir jos paraso pakanka kad man kompensuotu

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 08:47 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Mariukas rašė:
matai Robertaiti cia ne centus viskas kainuoja ir jei neina prakist, tai tada nemanau kad tas vaistukas turetu didele paklausa. perkant nekompensuojamus vaistus galima pasirinkt analoga pagal sudeti. nebutinai butent tas kur gydytoja israse. va su kompensuojamais kitaip. negali imt kazko panasaus. tik butent ta. jei kiti insulinai bus kompensuojami o kazkuris ne ( na kaip dabar yra su Novorapid flexpen ir penfil ) tai gydytoja parinks kompensuojamu ( flexpen ), nes kitu gali pats nusipirkt ( penfil ). jeigu padarytu visus insulinus nekompensuojamus tai pirmas ivykis lietuvoje butu tas kad stipriai kristu insulino kaina ( yprastas manevras vaistu kainoms kurios buvo kompensuojamos, bet tapo ne), o paskui tai manau ir lietuviu biski daugiau po pasauli pazirtu. ypac tokiu kurie cia nieko neveikia ( kaip as ).

Ne Mariukai,man visada rase penfil,bet jei jo nebudavo imdavau flexpen.Gali imti kazka panasaus.Tau vaistininke net privalo pasiulyt pigesni varianta.

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 09:47 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Robertaitis rašė:
.... suprantu jai OneTouch duoda aparaciuku kad tik jos pacientai pirktu ju juosteles bet as galiu paprasyt kad ji man israsytu ta akvacek ....

tai cia tas akvacek tikriausiai butu naujas modelis narams matuot cukru po vandeniu. praduriklis turbut pritaikytas pramust nardymo kombinezona. ir man tiktu :kikiki:

Neli, jeigu tau israso penfil, o pasiimi flexpen, tai ten vaistininkes jau turetu but priprate gaut i skudurus is ligoniu kasu, nes taip daryt negali. analoga gali siulyt tik nekompensuojamu vaistu ( pvz kokio paracetamolio), o kompensuojamiems ka israse lygiai ta turi gaut. as va vakar pas endokrinologe pamirsau pasakyt kad humalogo kapsules rasytu ir vietoj penu siandien kapsuliu niekas man nedave kaip ir visais kitais kartais. aisku tas kapsules is peno nesunkiai isimu, bet uzkniso plastmase saldytuve.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 18:49 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Ne,Mariukai.Man to duoda visuose vaistinese.Ir kai as sirgau,tai israse vaistu nuo skrandio opu,tai raso veikliaja medziaga,o ne vaisto pavadinima.Koki as noresiu,toki man ir duos.Tik g.b.,kad priemoka skirsis.ONet paskutiniu istatimu jie privalo siulyti man pigesni analoga.Tai kad cia tu savo vaistininkei i skudurus duok.Nes pirkau keliose vaistinese ir visur tvarka vienoda.

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 19:25 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

pagalvok Neli ka rasai ;) .

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 19:34 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Pagalvojau.O kas ne taip?Man rase visada penfil.3 kartus vaistinese jo nebuvo,todel dave flexpen.3 skirtinguose vaistinese.O siaip kitus vaistus tai recepte raso ne vaisto pavadinima,o jo veikliaja medziaga.Skirtingu firmu bus skirtingi pavadinimai.Skirsis kaina ir priemoka.Vaistininkas privalo pasiulyt pigesni varianta.Toks neseniai istatymas yra isejes.O ka as Mariuk netaip parasiau?Gal nusigribavau :???:

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 19:56 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Už NovoRapid vakar sumokėjau 12,86 . Ėmiau ir vaistų nuo spaudimo, ir juostelių, ir adatėlių, išsiaiškinom, kad tokia priemoka už insuliną. Na kągi, nori gyventi, mokėk.

Trumpo veikimo insulinas "NovoRapid"
Diabeto komplikacija- apakimas
nuo 2000 metu

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 19:57 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

As,Audra,emiau Nefridos seimos vaistineje.Nieko nemokejau.Emiau penktadieni.

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 20:57 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

tai va kai raso veikliaja medziaga, tai tada vaistinej tu gali issirinkt vaistus su ta veikliaja medziaga ir nesvarbu kokiu pavadinimu. kai yra nurodytas pavadinimas tai nieko keist negalima.

nors seip pagalvojus butu kruta jei vaistu pase irasytu " 15 ml greito veikimo insulino " :kikiki: .

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 21:01 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Tai man ir duoda ta pati insulina.Tik pakuote skiriasi.

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 21:05 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Mariukas rašė:
tai va kai raso veikliaja medziaga, tai tada vaistinej tu gali issirinkt vaistus su ta veikliaja medziaga ir nesvarbu kokiu pavadinimu. kai yra nurodytas pavadinimas tai nieko keist negalima.

nors seip pagalvojus butu kruta jei vaistu pase irasytu " 15 ml greito veikimo insulino " :kikiki: .

Tai tu mariuk jug rasei,kad kompensuojamu rinktis negalima.Tik paracetamoli.O siaip mano gyd.bet kuriam recepte veikliaja medziaga raso,o ne vaisto pavadinima.

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 22:11 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Yra toks teisęs aktas LR SAM įsakymas Dėl vaistų receptų išrašymo tvarkos ir vaistų išdavimo (pardavimo). Juo yra patvirtintos vaistų receptų rašymo taisykės. Tai va tų taisyklių 55 punktas sako, kad "Kompensuojamieji vaistai išrašomi bendriniais pavadinimais. Šalia skliaustuose gali būti nurodomas ir vaisto prekinis pavadinimas" Aktuali minėtų taisyklių redakcija yra VLK tinklapyje: http://www.vlk.lt/vlk/pag/files/kv/SAM112_200910.pdf
Aj beje dar - gal kam bus naudinga nuoroda į teisės aktus, kas yra susiję su kompensuojamais vaistais ir medicinos pagalbos priemonėmis (MPP). Man patiko, kad čia skelbiami paskutinės galiojančios redakcijos teisės aktai, nes LRS paieškos bazėje kai susirandi, tai tenka pačiam susidėliot visus kokio nors įsakymo pakeitimus. Arba lieka LITLEXas, bet ne visi turi priėjimą prie jo.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 23:05 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Nu tai man taip ir israso.Tas penfil buna skliausteliuose.

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 23:11 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Na, Neli, kaip suprantu, tai vaikams iki 18-os metų, insulinas šiais laikais yra nemokamas.

nuo 2000 metu

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 23:36 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Audra > 12,86 čia už vieną peną?

Arturciks > aišku tokia nuoroda būtų naudinga. Bet kurgi ji? lrs svetainėje taip ir neradau, kur būtų surašytos priemokos už insulinus.

Ot kaip. Pasirodo, reikėjo anksčiau prašyti gydytojos išrašyti daugiau, ir prisisandėliuoti (juo labiau, kad mano dozės vis dar "vaikiškos"). Dabar gi - panašu, kad mums norima pasakyti, kad patys kalti, kad susirgome. O suvirškinti tokį dalyką psichologiškai kažkaip nelengva :ranting:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 23:40 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Nu palauk Linz.Pasistenkime nepanikuoti.Man rodos reikia tik per vaistines pasivaiksciuot.Vilniuje ju turbut labai daug.As isitikinus,kad atsiras kur priemokos dar nera.O jei ir yra,tai mazesne.

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 23:45 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Ne, Linz, ne už 1, o už 5 flex penus, ar kaip ten jie vadinasi. Žodžiu vienkartiniai.

nuo 2000 metu

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 23:47 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Nu tai dar puse bedos.Cia pries pora metu uz protofana t.p.primokedavau.Uz 2 flakonus 8 lt.berods.

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 23:48 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Linz rašė:
Audra > 12,86 čia už vieną peną?

Arturciks > aišku tokia nuoroda būtų naudinga. Bet kurgi ji? lrs svetainėje taip ir neradau, kur būtų surašytos priemokos už insulinus.

Ot kaip. Pasirodo, reikėjo anksčiau prašyti gydytojos išrašyti daugiau, ir prisisandėliuoti (juo labiau, kad mano dozės vis dar "vaikiškos"). Dabar gi - panašu, kad mums norima pasakyti, kad patys kalti, kad susirgome. O suvirškinti tokį dalyką psichologiškai kažkaip nelengva :ranting:

Sorry.... http://www.vlk.lt/vlk/pag/?page=kv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 23:49 
Atsijungęs
Mielas žmogutis

Ačiū, Audra. Kol kas nebaisu. Tik kaip bus dar kada nors vėliau.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 11 Lap 2009, 00:00 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Na ir aš taip manau, Linz, matysim, kas bus toliau. Ech.

nuo 2000 metu

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 11 Lap 2009, 12:08 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

dėl tų keliolikos litų tai jau kaip nors, bet vat pats požiūris ir tendencijos varo į neviltį :piktasv: kaip Linz sako, sunku psichologiškai susitaikyti...

NovoRapid pagal situaciją (numatyta: 8-8-8vnt.)
Levemir 16 vnt. (23.30)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 12 Lap 2009, 08:52 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

SAM pranešimas:

Nauja kompensuojamųjų vaistų bazinių kainų apskaičiavimo tvarka taupys pacientų lėšas

Siekiant tiesiogiai mažinti vaistų kainas, didinti konkurenciją vaistų rinkoje Sveikatos apsaugos ministerijoje parengtas kompensuojamųjų vaistų bazinių kainų apskaičiavimo tvarkos pakeitimų projektas. Pasak sveikatos apsaugos ministro Algio Čapliko, naujojo teisės akto tikslas – taupyti Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšas, skiriamas kompensuojamiesiems vaistams, o svarbiausia - sumažinti pacientų priemokas už vaistus.
Kompensuojamų bazinių vaistų kainų apskaičiavimo tvarka buvo patvirtinta Vyriausybės nutarimu 2005 m. Kaip pažymėjo ministras A. Čaplikas, per tuos metus išryškėjo visi tos tvarkos trūkumai, kuriuos, manome, būtina ištaisyti.
„Sveikatos apsaugos ministerijos vadovybė nuo pat pirmųjų savo darbo dienų užsibrėžė tikslą gerinti vaistų prieinamumą žmonėms, mažinti jų kainas. Nauja bazinių kainų kompensuojamiems vaistams apskaičiavimo tvarka – viena iš priemonių šiam tikslui pasiekti“,– sako A. Čaplikas.
Naujajame projekte numatoma iš dalies keisti vaistų grupavimo bazinei kainai nustatyti tvarką, numatant galimybes kartu grupuoti tarpusavyje keičiamus vaistus. Siūloma nustatyti, kad sudėtinio vaisto bazinė kaina yra jo sudedamųjų bazinių kainų suma. Todėl mažėjant sudedamųjų dalių kainai, turi būti perskaičiuota sudėtinio vaisto kaina. Be to, projekte įrašyta nuostata, kad pirmojo generinio vaisto kaina turi būti 30 proc. mažesnė už originalaus, o vėliau į grupę įrašomų dviejų gamintojų vaistų kainos dar 10 proc. mažesnės negu esamos kainos. Naujajame dokumente tiksliau reglamentuojama lygiagrečiai importuojamų vaistų bazinių kainų apskaičiavimo tvarka ir kiti klausimai.
Visas LR Vyriausybės 2005 m. rugsėjo 13 d. nutarimo Nr.994 “Dėl Ambulatoriniam gydymui skiriamų vaistinių preparatų ir medicinos pagalbos priemonių, kurių įsigijimo išlaidos kompensuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų, bazinių kainų apskaičiavimo tvarkos aprašo“ pakeitimų projektas skelbiamas Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje, skyriuje Teisės aktų projektai.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 15 Lap 2009, 12:59 
Atsijungęs
Forumo siela-tvarkdarys
Vartotojo avataras

Sveiki,
čia yra vaistininkų... :) Nors jūs patys beveik viską teisingai išsiaiškino. Šiek tiek apie kompensavimo mechanizmą: tiesa yra ta, kad vieno gamintojo vaistas yra pigesnis, o kito - turinčio tą pačią sudėtį, - brangesnis. Valstybė kompensuoja to pigiojo kainą ir šita kaina vadinama "bazine". Viskas, kas virš bazinės kainos - turi mokėt pirkėjas, na, arba vaistinė dengia iš savo pelno. Kartais dengia gamintojas, kaip pvz iki šiol buvo su protophanu. Kadangi vaistinės iš esmės yra pelno siekiančios, o ne labdaros organizacijos, tai nuolaidos yra labiau konkurencijos arba reklaminio šou elementas, nei galvojimas apie žmogaus gerovę. O šiais laikais (gi KRIZĖ!) nuolaidų vis mažėja. Jei vyriausybė patvirtins antkainių reguliavimo mechanizmą, tai nuolaidų kompensuojamiems išvis gali nebelikti.
Pasirinkti vaistą vaistinėje ne tik galima, bet ir privaloma - t.y. vaistai išrašomi nurodant veikliąją medžiagą, o firminis pavadinimas gali būti nurodomas skliausteliuose, bet tai tik rekomdacija, o ne prievolė. Todėl vaistinėje galima dažnai išgirst pasiūlymų vaistą pakeisti. Su insulinais taip nėra ir nebus, joks sveiko proto vaistininkas nepasiūlys novorapido pakeist į humalogą, nes tai nėra analogiški insulinai, nesvarbu, kad veikimas analogiškas. Bet pvz juosteles keisti galima pagal savo nuožiūrą, todėl geriausia pasiklaust vaistinėje, kokioms juostelėms TĄ DIENĄ (nes kitą jau gali būti kitaip) nėra priemokos. Vis dar galima tokių atrasti, bet tendencija rodo, kad vieną dieną tikrai už viską reiks primokėti. Aš nepiktybinė, bet kai SAM ministras postringauja, kad visa tai normalu, tai kyla noras jam palinkėt savo kailiu patirt ką tai reiškia...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 20:32 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Lora rašė:
Sveiki,
čia yra vaistininkų... :) Nors jūs patys beveik viską teisingai išsiaiškino. Šiek tiek apie kompensavimo mechanizmą: tiesa yra ta, kad vieno gamintojo vaistas yra pigesnis, o kito - turinčio tą pačią sudėtį, - brangesnis. Valstybė kompensuoja to pigiojo kainą ir šita kaina vadinama "bazine". Viskas, kas virš bazinės kainos - turi mokėt pirkėjas, na, arba vaistinė dengia iš savo pelno. Kartais dengia gamintojas, kaip pvz iki šiol buvo su protophanu. Kadangi vaistinės iš esmės yra pelno siekiančios, o ne labdaros organizacijos, tai nuolaidos yra labiau konkurencijos arba reklaminio šou elementas, nei galvojimas apie žmogaus gerovę. O šiais laikais (gi KRIZĖ!) nuolaidų vis mažėja. Jei vyriausybė patvirtins antkainių reguliavimo mechanizmą, tai nuolaidų kompensuojamiems išvis gali nebelikti.
Pasirinkti vaistą vaistinėje ne tik galima, bet ir privaloma - t.y. vaistai išrašomi nurodant veikliąją medžiagą, o firminis pavadinimas gali būti nurodomas skliausteliuose, bet tai tik rekomdacija, o ne prievolė. Todėl vaistinėje galima dažnai išgirst pasiūlymų vaistą pakeisti. Su insulinais taip nėra ir nebus, joks sveiko proto vaistininkas nepasiūlys novorapido pakeist į humalogą, nes tai nėra analogiški insulinai, nesvarbu, kad veikimas analogiškas. Bet pvz juosteles keisti galima pagal savo nuožiūrą, todėl geriausia pasiklaust vaistinėje, kokioms juostelėms TĄ DIENĄ (nes kitą jau gali būti kitaip) nėra priemokos. Vis dar galima tokių atrasti, bet tendencija rodo, kad vieną dieną tikrai už viską reiks primokėti. Aš nepiktybinė, bet kai SAM ministras postringauja, kad visa tai normalu, tai kyla noras jam palinkėt savo kailiu patirt ką tai reiškia...

šiandien APOTHECA vaistinėje pirmą kartą susidūriau su insulino priemoka už 18 penų novorapido buvo pasiūlyta susimokėti 25 litus, tačiau ne va pasisekė, kad pirkau Abovitos juosteles ir kažkokiu mistiniu būdu joms pritaiko nuolaidą 26 lt (už šią sumą ankščiau galėdavau įsigyti bet kokių vaistinėje esančių prekių - dantų pastos, vitaminų ir pan.) tai kadangi nuo juostelių mano nuolaidos suma buvo 26 litai tai šia man vaistinės suteikta nuolaida galėjau atsiskaityti už novorapido priemoką.
Lora čia viską kaip ir aiškiai išdėstė, bet kaip žinoti tas bazines kainas? vieno gamintojo vaistas yra pigesnis, o kito - turinčio tą pačią sudėtį, - brangesnis... Valstybė kompensuoja to pigiojo kainą - tai ar teisingai suprantu, kad yra insulino rūšių kurias valstybė kompensuoja 100 procentu, o štai novorapid ir protophane tarp tokių nepatenka? Kaip čia yra gal kas suprantat? :roll:

Lantus

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 20:36 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Pries pora sav. emiau novorapida.Nieko nemokejau. :???:

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 21:00 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

gerai tu Jovitaite supratai. buna kad ta priemoka dar vaistine ar tiekejas padengia, o humalogas kompensuojamas 100%.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 21:31 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

neli rašė:
Pries pora sav. emiau novorapida.Nieko nemokejau. :???:

Neli, o kokioj vaistinėje jūs perkat novorapidą? :roll:

Lantus

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 101 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: