Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 24 Lap 2017, 17:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 160 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: apie 12 klase...
StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 02:38 
Atsijungęs
Forumo siela

Mariukas rašė:

pavarai cia kaip tikras seimunas. kasininke privalo turet aukstaji buhalterini issilavinima. kitaip jos niekas ten neprileis. cia gal vienintelis atvejis kur svarbus tik diplomas.

Mariuk vat tu imones direktorius ir tau reik darbotuojo
kuri tu imsi ar ta kuris atejes be jokio issilavinimo tik su noru dirbti ar ta kuris su issilavinimu ir noru dirbti
beje aglai ima maziau issilavinusius nes jiems maziau reik moket

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 02:40 
Atsijungęs
Mielas žmogutis
Vartotojo avataras

Įstaigų, kur kažkaip susiję su prancūzais, Kaune nėra ar beveik nėra. Jeigu ir būtų, žinau, kad yra daug jaunų, sveikų ir turinčių būtent prancūzų filologijos diplomą, buvusių Prancūzijoje pasitobulinti, bet net ir jos dažniausiai dirba kažką kitą, nesusijusio su pranc. Esu realistė, man jūra ne iki kelių.
Bet kalba ne apie tai, o apie tai, kad turėčiau būti teologe pagal specialybę, tačiau tai ne specialybė, o iliuzija. Viskas tik tam, kad kažkas gautų finansavimą, algas ir t.t., o studentai - tik mėsytė toje mėsmalėje. Ir labai vaikiška taip mąstyti, kad eik, ieškok, ir rasi. Pati sistema ydinga, o ne atskiras žmogus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 02:43 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Robertaitis rašė:
gerbiu visas nuomones
tik ne su visomis sutinku
:plepam: as manau kad mokitis reikia ir kad tai yra butina
kad aukstasis issilavinimas kazkam butu pakenkes nesu girdejes
kad aukstasis issilavinimas nereikalingas su tuo niekada nesutiksiu jis reikalingas tiems kas to nori , jis butinas kas nori tureti issilavinima , specelybe ir perspektyva
sioje vietoje kogero nederetu kalbeti apie apie atliginyma ir pinigus
specelybe+issilavinimas(univesrisetinis) betkam suteiks VISADA didesne perspektyva nei tik baigtas vidurinis
o jai jau kalbet apie atliginima tai cia jau kaip sugebesi save realizuoti + beto geriau uzdirbti maziau bet turet soc garantijas ir stabiluma

:hmhm: ir dabar idomu koki privaluma gali suteikt sakykim aukstasis pedagoginis pries mano daug metu darbo patirti dirbant prie autoparuosimo dazymui ir baldu apdailos darbinantis apdailos srityje :hmhm: ...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 02:46 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Robertaitis rašė:
Mariukas rašė:

pavarai cia kaip tikras seimunas. kasininke privalo turet aukstaji buhalterini issilavinima. kitaip jos niekas ten neprileis. cia gal vienintelis atvejis kur svarbus tik diplomas.

Mariuk vat tu imones direktorius ir tau reik darbotuojo
kuri tu imsi ar ta kuris atejes be jokio issilavinimo tik su noru dirbti ar ta kuris su issilavinimu ir noru dirbti
beje aglai ima maziau issilavinusius nes jiems maziau reik moket

jeigu kalba apie kasininke tai ten grieztai apibrezta istatymo ka galima i tokia vieta priimt, o jei apskritai apie darbuotoja, tai jau mano buvusio sefo patirtis parode kaip galima nusvilt priimant tuo su issilavinimu, kad ir mokant ta pati atlyginima, reik ziuret i zmogu. negalima zmogaus drasiai priimt i darba jei parode kad jis kazka baiges...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 02:49 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Rania rašė:
Įstaigų, kur kažkaip susiję su prancūzais, Kaune nėra ar beveik nėra. Jeigu ir būtų, žinau, kad yra daug jaunų, sveikų ir turinčių būtent prancūzų filologijos diplomą, buvusių Prancūzijoje pasitobulinti, bet net ir jos dažniausiai dirba kažką kitą, nesusijusio su pranc. Esu realistė, man jūra ne iki kelių.
Bet kalba ne apie tai, o apie tai, kad turėčiau būti teologe pagal specialybę, tačiau tai ne specialybė, o iliuzija. Viskas tik tam, kad kažkas gautų finansavimą, algas ir t.t., o studentai - tik mėsytė toje mėsmalėje. Ir labai vaikiška taip mąstyti, kad eik, ieškok, ir rasi. Pati sistema ydinga, o ne atskiras žmogus.

na jei rania ismokai prancuzu kalba taip kad susikalbetum su prancuzais tai :amen: :amen: :amen: . as nuo penktos klases mokiausi ( nes kitu nemoke) ir kai teko klausyt kaip patys prancuzai kalbasi tai nieko ten nesuprasdavau. kai kuriuos atskirus zdzius.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 02:50 
Atsijungęs
Forumo siela

Mariukas rašė:
:hmhm: ir dabar idomu koki privaluma gali suteikt sakykim aukstasis pedagoginis pries mano daug metu darbo patirti dirbant prie autoparuosimo dazymui ir baldu apdailos darbinantis apdailos srityje :hmhm: ...

:griuknegyvas: tu geras o kodel butent pedagonis ar aplamai kazikos humanitarinis tai ir mokikis to kas suteiktu kazika
nebent tu is masinu dazimo nori pereiti dirbti i mokykla darbu mokitoju tai jo suprantu o jei ne tai ir mokis kazka automobiliu ar baldu
kazka tobulek auk uzrurek koki inzinieriu ar bala zino kas tiktu tau pagal poreikius
jug nereikia mokitis beleko tik tam kad mokitis
sendien daug apie tai kalbejom rasem tikiuos daskaitysi dar :lol: :aplodismentai:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 02:53 
Atsijungęs
Forumo siela

Mariukas rašė:
jeigu kalba apie kasininke tai ten grieztai apibrezta istatymo ka galima i tokia vieta priimt, o jei apskritai apie darbuotoja, tai jau mano buvusio sefo patirtis parode kaip galima nusvilt priimant tuo su issilavinimu, kad ir mokant ta pati atlyginima, reik ziuret i zmogu. negalima zmogaus drasiai priimt i darba jei parode kad jis kazka baiges...

na o cia jau kaip isama kame rizikuoji ir mokydamasis nes dar nezinai ar ismoksi , rizikuoji nesusirast darbo jai nepakaks kantrybes ir atkaklumo taip ir darbdavys vusada rizikuoja priimdamas tave i darba nesvarbu jau turi popieriuka ar neturi
todel ir taikoma bandomasis laikotarpis

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 02:55 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Robertaitis rašė:
jai tik jai tikrai tai idomu ir tikrai tai zino tai kodel gi ne , indija bus kita salis po kinijos kur suplauks pasaulio pinigai

kokie dar pinigai. pagal statistika musu pasauline ekonomine sistema leme kad puse pasaulio pinigu valdo berods 3% pilieciu. apie kokius pinigus sneket :???: ...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 03:02 
Atsijungęs
Forumo siela

Mariukas rašė:
Rania rašė:

na jei rania ismokai prancuzu kalba taip kad susikalbetum su prancuzais tai :amen: :amen: :amen: . as nuo penktos klases mokiausi ( nes kitu nemoke) ir kai teko klausyt kaip patys prancuzai kalbasi tai nieko ten nesuprasdavau. kai kuriuos atskirus zdzius.

isko susideda sistema is atskiru zmoguciu ir ju matimo
prie ko cia jura iki keliu Rania na neina dirbti teologe tai pesikvalifikuok ir kazka kitaka panasaus
dar zinojimas (isakstine nuostata vienas is pavojingiausiu dalyku)
pvz , buvau parases grazu projekta is kurio butu nauda man ir mano draugams bei tiems zmogeliams kurie jame dalivautu , bet reikejo turet 20% pradinio pinigelio ir kazkokias patalpas , vat as einu pas viena pilieti prasyt paramos ir zinoma kad as gi ZINAU ka jis pasakys ir mintyse jam vienaip ir kitaip argumentuoju kodel jis turetu paremti mano projekta ir man realistui , relaei nenuejus iki jo o tik mintise pasikalbejus paciam su savimi viskas tuom ir pasibaige kad as nusprendziau jog jis visdelto neparems
ir ka tu sau galvoji kai jau baigesi projektu priemimo laikas tas pilietis sveciuose pas manes budamas kol viriau kava paskaitinejo manaji projekta ir su uzidegimu pasiule ta projekta igivendinti ir visokeriopa prama , vat tada as vos plauku nenusiroviau nes as toks protingas realistas pagalvojau kad jis atsisakys ir net nenuejau pas ji

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 03:04 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Robertaitis rašė:
Cituoti:
II. Restauratorių atestavimo kvalifikacinės kategorijos
5. Kultūros vertybių restauratorius atestuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos kultūros vertybių restauratorių atestavimo komisija. Atestavimo komisijai taip pat pavedama įteisinti restauratorių, atestuotų kitoje šalyje, kvalifikaciją.
6. Lietuvos Respublikoje nustatomos ios restauratorių kvalifikacinės kategorijos - trečia (III), antra (II), pirma (I) ir aukčiausia - suteikiančios teisę atlikti atitinkamo sudėtingumo konservavimo ir restauravimo darbus. Aukščiausiosios kategorijos restauratoriui gali būti suteikta eksperto kvalifikacija.
7. Restauratoriai atestuojami remiantis iais nuostatais, bendraisiais kvalifikaciniais (2 priedas) ir konkrečios specialybės atestavimo reikalavimais, patvirtintais Lietuvos Respublikos kultūros ministro.
8. Restauratoriai atestuojami atsižvelgiant į mokslo cenzą ir darbo stažą pagal profesiją (4 priedas).

visdelto kazkokie mokslai vistiek yra 27.4 punktas apie tai kazka kalba
Cituoti:
IV. Atestavimo dokumentų priėmimo tvarka
26. Restauratoratorių atestavimo posėdžiai vyksta du kartus per metus: gegužės ir lapkričio mėnesiais.
27. Restauratorius ne vėliau kaip likus dviem savaitėms iki atestavimo komisijos posėdžio, komisijos sekretoriui pateikia:
27.1. prašymą;
27.2. užpildytus nustatytos formos atestavimo lapus;
27.3. pažymą apie darbo stažą restauravimo srityje;
27.4. isimokslinimo dokumentų (diplomo, papildomų studijų diplomų, pažymėjimų, atestatų, sertifikatų) kopijas;
27.5. kultūros vertybių restauravimo dokumentaciją. Ji turi atitikti konkrečios specialybės kvalifikacinės kategorijos reikalavimus;
27.6. teorinių darbų sąrašą ir publikacijas.

tai kad nepanasu is aprasymo kad mokslai yra. panasu kad susirandi kur issimokint, o paskui tik pasiziuri ar tu atitinki ju sugalvotus reikalavimus. cia man primena toki atveji. autogamintojai gamina viena kebula ir montuoa kelis variklius su skirtinga iranga. no ko klientas pageidauja, bet jeigu lietuvoje nusipirkai kebula su silpnesniu varikliu ir sugalvojai sumontuot galingesni ( pagal gamintojo standarta ), tai lietuvoje jau turesi pereit technine ekspertize kuri ziauriai kainuoja...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 03:05 
Atsijungęs
Forumo siela

Mariukas rašė:
Robertaitis rašė:
jai tik jai tikrai tai idomu ir tikrai tai zino tai kodel gi ne , indija bus kita salis po kinijos kur suplauks pasaulio pinigai

kokie dar pinigai. pagal statistika musu pasauline ekonomine sistema leme kad puse pasaulio pinigu valdo berods 3% pilieciu. apie kokius pinigus sneket :???: ...

mes nea pie kosmosa kalbam Mariuk ir ne apie tuos rusiskue propogandinius filmus kur teigima kad aplamai pasauli valdi grupele niekam nezinomu zmoniu
paimk visas elitines firmas kurios turi prekinius vardu ; vat jos jau visos savo produkcija gamina kinijoje
dabar jau projeltai prasidejo keltis i indija

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 03:10 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

cia ne kosmosas ir ne fantastika. cia rimtai. zinok ir man nelinksma. ir ne tos firmos valdo didziausius pinigus ir ne viskas visiems atvirai skelbiama.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 03:25 
Atsijungęs
Forumo siela

viskas gerai :griuknegyvas:
ir mano zmonos imone valdo kazkas kitas , nors gal tu galinguju ir nedomina aisku tas keletas tukstanciu pelno per menesi ir jie nevaldo jos
baikit jus tas nesamones
tikrai Putinas , Obama , Sarkozi tera tik marijonetes kazkas is galinguju lido jiems pabuti prezidentais
o tokios kaip Gribauskaites , latviu estu prezidentai isvis tuscia vieta ju nera mums tik atrodo kad jie prezidentai ir kazka veikia
istikruju ju nera ir jie simboliski kaip anglijos karaliene
viska valdo tie keletas nezinomu mistiniu pileciu
BMW , chanel , microsoft jie istikruju neturi apivartos ir nelado savo pinigelio , jie turi tik tiek kiek jiems leidzia tureti tie valdytojai
Mariuk
nebenukrypkim nuo temos cia tema ar reik jaunimui mokitis ar ne

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 14:11 
Atsijungęs
Forumo siela

labai grazus straipsnis
http://gyvenimas.delfi.lt/career/articl ... d=27295389
beje man ir buvo situacija kada is kolektyvo 2 zmones palaike ir pritare man o like 11 zmoniu tik ir ieskojo ka galtu ant manes uzridenti prie ko prisikabinti ir atvirai demonstravo nora mane isguiti is kolektyvo
tada mane palaike visame kame bosas/direktorius ir skyriaus vedeja , jie pasake kad as dirbu gerai ir man jokiu pretenziju neturi ir kad mieliau atsisakytu ju visu paslaugu nei manes , to man pakako kad as sugebeciau atsiriboti nuo viso likusio kolektyvo ju nuomoniu ir kalbu bei apkalbu o dirbti savo darba , Direktorius tik tepasake man kad jai jau man bus perdaug nebepakelima atmosfera kad informuociau ji ir tada jis isikis ivesti tvarka , as nenorejau kad juos atleidinetu is darbo todel ramiai priemiau sia situacija ir dirbau tai kas man derejo zinodamas kad as esu uz juos gerokai geresnis
vat ir velgi jai gryst prie temos isilavinimas butinas ir tada jauti ir zinai savo svori bei verte

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 15:06 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

kokie dar pinigai. pagal statistika musu pasauline ekonomine sistema leme kad puse pasaulio pinigu valdo berods 3% pilieciu. apie kokius pinigus sneket :???: ...[/quote]
mes nea pie kosmosa kalbam Mariuk ir ne apie tuos rusiskue propogandinius filmus kur teigima kad aplamai pasauli valdi grupele niekam nezinomu zmoniu
paimk visas elitines firmas kurios turi prekinius vardu ; vat jos jau visos savo produkcija gamina kinijoje
dabar jau projeltai prasidejo keltis i indija[/quote]
Cia ne propoganda ir ne rusiska propoganda, daugelis pateiktos dokumentines medziagos pateikia uzsienietiski saltiniai. O jai zmones isvis nesidomi ir nenori net zinoti kad tokie dalykai vyksta pasaulyje. Sia tema galima butu sneketi, be galo, be krasto ir vieningos nuomones neprieitum. Bet i musu gyvenima, nepastebimai diegiami visokie socialiniai mechanizmai, kurie potruputi, zlugdo socialine visomene, nepastebimai keicia tautos vertybes, net lieciant sia mokslu tema, diegiamos naujos svietimo programos, kurie tikrai ne i nauda musu besimokanciam ir ketinanciam studijuoti jaunimui. Kad baigti vydurine mokykla, dabar pakaks baigti, ar tai 2 ar 3 egzaminu, neprisimenu kokiu. Tai tokia isvada persasi, gali dabar beveik nesimokyti, mokitis tik tu dalyku, kurie bus reikalingi egzaminuams islaikyti, o visa kita nereikalinga. O jau islaikius egzaminus jau kaip dievas duos, ar stoti i universiteta, jai paviks nemokamai, o jai ne reikes dydelius pinigus is kur tai krapstyti, arba is banko paskola imti su procentais. O paskui baigius studijas ir gavus aukstaji, kad tavo profesija tapo nebepareikalauta, ar negalesi pagal profesija gaut darbo ir kas tada, paskola bankui atiduoti reikia, is ko? nu ka vaziuosim i uzsieni braskiu skinti, indu plauti, stybuose dirbti.
O kodel taip viskas vyksta, o todel kad taip neteisingai veikia musu valstybes sistema, kuriuos nurodimus gauna is aukstesnes politines erarchijos valdzios.

Trumpo veikimo NovoRapid ( kintamos dozes)
CD stažas36 m. Pradzia1980m.06.
CD 1 tipas
Gliukozes monitoringas Guardian Real-Time 8metai

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 15:24 
Atsijungęs
Forumo siela

tai tik eiline PROPOGANDA

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 15:38 
Atsijungęs
Forumo siela

Cituoti:
Filme "zeitgeist" remiasi ne "tikrais" faktais, o prielaidomis kurias pateikia kaip faktus, tai vienas iš propagandos ir reklamos triukų... Pvz. mes tai, kad Platonas užrašinėjo Sokrato mintis, o Gajus Julius Cezaris paskelbė Naujųjų Metų šventę kaip valstybinę priimame kaip faktus, bet tai yra tik istorinės prielaidos apie kurias turime žinių kelias dešimt kart mažiau nei apie Jėzų ir apaštalus, bet vistiek priimame kaip "faktą". Daug ką mes daug priimame nesivadovaudami logika, o jausmais tuo ir spekuliuoja "zeitgeist" ir panašių media produktų kūrėjai (paskaityt "Positioning: The Battle For Your Mind" Al Ries'o ir Jack Trout'o).
Tačiau yra dar egzistuoja status quo faktai - pvz. Sokratas vienas iš didžiausių filosofų... ir mes naudojamės Julijaus kalendoriumi ir švenčiame Naujuosius

Cituoti:
filmas "Zeitgeist" yra tikrai neblogas, tikrai talentingai sumontuotas, gerai ir įtaigiai parašytas scenarijus ir t.t..(aš tą virtuvę neblogai pažįstų, esu montavęs keleta laidų Maskvos centrinėm tv, skaičiau ten pora paskaitų būsimiems režisieriams tvr institute), bet to filmo tikslas tikrai ne "mokslinė dokumentika" per daug jausmų ir spekuliacijų... trumpiau tai biznis kuris tarp specų vadinasi "что народ хавает" (jei nesupranti rusiškai išsiversk, yra ir angliškas atitikmuo). Geriau pasidomėk kiek to filmo kūrimui išleista ir kiek uždirbta ir viskas taps aišku koks tikslas, paprasčiausia spekuliacija žmogaus silpnybėm kaip ir visokios kriminalinės "kroviankės" ar "sąmokslo teorijos" šitoj vietoj ir susiduriam su juodąja propaganda (što narod chavaet). Bet filmas padarytas talentingai, nepasiginčysi... Josefas Gebelsas taip pat buvo labai talentingas
Ispaniškai "propaganda" reiškia reklama.
pirmieji terminą "propaganda" panaudojo katalikai - 1622 metais popiežius Grigalius XV savo enciklikoje 'Inscrutabili
Divinae', aprašė Evangelizacijos ir įtiknėjimo metodus, siekdamas palaikyti kunigų misionierių veiklą bei paskatinti nekatalikiškų šalių krikštą, įkūrė „Šventąją kongregaciją tikėjimui platinti“ (Sacra Congregatio de Propoganda Fide) Bet tikslai buvo visiškai priešingi nei filmo "zeitgeist" ar kokio nors Mao... Katalikų bažnyčios tarnams priklauso labai daug atradimų ir metodikų bei mokslo atradimų, bet, kaip žinia, žmonės gali viską panaudoti ir geriems tikslams ir blogiems.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 16:15 
Atsijungęs
Forumo siela

cia sudejau citatas savo draugo , neminesiu pavardes :) issakyta nuomone
beje labai daug diskutavom apie tuos visus filmus ziurejom gincijomes diskutavom deja realybe kiek kitokia

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 21:47 
Atsijungęs
Forumo siela

Lister rašė:
O kodel taip viskas vyksta, o todel kad taip neteisingai veikia musu valstybes sistema, kuriuos nurodimus gauna is aukstesnes politines erarchijos valdzios.

Cituoti:
Mokinys norėjo pirmiau sukurti taiką, tada praktikuoti dzeną. Tačiau juk visada viskas pasaulyje yra konflikto būsenoje. Kai valgai, skyla cheminės medžiagos, kai vaikštai, užlipi ant gyvų būtybių. Visa, ką darai, remiasi kito mirtimi. Tu negali sustabdyti visos materijos konflikto.
Tačiau gal ir nereikia. Dirbk savo vidinį darbą. Nesvarbu, ar aplink taika, ar karas.

visako esme esame mes patys , ir vietoj to kad ziuret kas kaip kodel aplink viksta , tereikia tiek nedaug paziuret i save ir saves paklaust , ko as noriu ko as siekiu , ir mokintis , dirbti ir velgi mokitis siekti savo tikslu
taip galima tusciai postringaut kad mokitis neverta viska beprasmiska nes atskris zali zmogeliukai ir issives i kitas galaktikas :lol:
:ak: gyventi reikia cia ir dabar , daryti ka gali padaryti ir neieskot kaltu o pasiziuret ka as galejau padaryt geriaukad butu kitait ryt nei sendien
jai kazkas blogai kas as netaip padariau kad taip yra ir eiti ieskoti ir siekti
seip viskas paprasta , tik mes nelinke ziuret i save , dairomes ir ieskom kaltu del savo nesekmiu

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 22:43 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Gerai rašai Robertaiti, bet daryti kitur lengviau ar kaip?
kodėl tu ne Lietuvoje tai darai, kad galėtum taip kalbėti?
apie ką rašai?
Ir aplamai, nelabai suprantu kam kasininkei ar buhalterei
aukštasis išsilavinimas,kam ji tiek laiko mokinosi,
kad apskaičiuoti pagal paskyras ir užpildyti tabelius?.Aplamai kiekvieną
darbuotoją reikia konkurso būdu priimti,pagal tai kokių reikalavimų reikia
darbdaviui ir viskas? prie ko čia išsilavinimas ?ar skaitai Petras ar Jonas
tą darbą atliks be išsilavinimo prasčiau?
Mes tik temą labai jau suvaržėme, net mane užkrėtėte parašyti.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 23:11 
Atsijungęs
Forumo siela

na labai smagu kad ir tave uzkrete :plepam:
patikek mano groziu , as nesiverziau is lietuvos , ir kada viskas susideliojo taip kad teko priiminet sprendima ir isvaziuot
buvo begalo sunku , viska ka pasiekeme ir susikureme palikti ir pradeti viska is naujo
taip kad as kiek kitaip vel ziuriu i savo situacija
nieko nera bereikalo , kogero as atidirbau ir daug saziningai dirbau , daug dirbau nemokamai , daug padejau susivelusiems ir nelaimingiems zmonems pakeist savo mastima ir pradet savaji gyvenima kitaip mastant , visame kame izvelgiant pozitiva , neviena simta zmoniu padejau ismokt vietoj to kad ieskot kaltu del savonesekmiu paziuret i save ir susitvarkyt visu pirma save poto savo aplinka
vat kogero todel kad daug dirbau ir be tikslo uzdirbti pinigeli o su tikslu padeti zmogui , ir atsirado galimybe isvaziuot ir pradet gyvent sau paciam, nebelakstyt po lituva kaip greitoji pagalba o daugiau demesio skirti sau ir savo seimai , gyventi ir megautis gyvenimu , bet velgi ir cia tenka padeti zmonems , net skypeje daugumoje atveju bunu pasislepes , nes tik pamato prisijungusi ir prasideda
vat irdabar sveicarijoje gyvenanti lietuve rankininke laukia kada galesiu skirti jai laiko ir noekur as nesidesiu , teks padet ir jai
viska , viska ka rasau tai nera issigalvojimai ar kazkokios teorijos , tai ka rasau irrasiau yra MANO asmenine daugeliu atveju patirtis , per visa tai perejau taip gyvenau lietuvoje , todel ir rasau
taip kad ups Riciardai , taip man lengva rasyt nes visa tai daugeliu atveju pats dariau isgyvenau galbut , kaszino butent todel sendien turiu tai ka turiu
galbut butent todel ir teigiu kad kas siekia tas pasiekia , ka turime to ir esame verti , ir nekaip nesupratu ir nesuprasiu zmoniu kurie sako kad nereik mokitis , kad aukstasis issilavinimas nereikalingas ir bevertis , niekad nesuprasiu ir nepalaikysiu tu zmoniu kurie del savo bedu kaltina aplinka, valdzia ir viska ka tik nori bet nei uzka nepaziures i save

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 23:13 
Atsijungęs
Forumo siela

Ričardas rašė:
Gerai rašai Robertaiti, bet daryti kitur lengviau ar kaip?
kodėl tu ne Lietuvoje tai darai, kad galėtum taip kalbėti?
apie ką rašai?

:ak: rasau nes taip dariau lietuvoje taip gyvenau ir taip gyvenu :hmhm: taip rasau nes tai daugeliu atveju mano asmenine patirtis beje lietuvoje igyta

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 23:18 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Tai pasakyk man dabar, ka mes ne taip darem, net taip mastem, ar blogai dirbom, kad pasaulyje atsitiko tokia situacija. Kad zmones puoselejo viltis tureti stabilu gyvenima, pastovu darba ir gera atlyginima, planavo atostogas, KA jie blogai dare kad atejo kryze ir krito birzu katiruotes, kritiskai sumazejo importas ir eksportas, bankai nustojo teikti kreditus, pradejo bankrutuoti imones, pradejo atleidineti tuos zmones, visa ekonomika pradejo ristis atgal ir praejusius metus.Ar del to kalti eiliniai zmones dirbantis, besimokantis, gyvenantis - tikrai ne. Tokie ivikiai yra planuojami ir diegiami desimtmeciais, taip jau buvo anksciau, kaip pavyzdis, amerikos didzioji depresija, taip jie kartosis ir ateityje, nes taip veikia monetarine ekonomika, pakilimai ir nuosmukiai, nes taip uzdirbami milziniski pinigai, o zmogus yra tik mazas sraigtelis siame mechanizme ir net nezino kaip jis veikia, zmogus tiesiog gyvena, dirba, planuoja savo ateiti ir nesuka sau galvos, kas viksta aplink ji.
Ka blogo dare ar padare pensininkai, kad jiem dabar nuriez pensijas, ar blogai pasirinko darba besilaukiancios mamos, kad juos dabar persekioja prokurorai ir grasina kalejimais, ka zmones blogai dare, kad musu valdzia uzdare Ignalinos atomine uzdare ir taip pabrangino elektra, ar zmones kalti, kad dabar, sunkmeciu, valdzia milijonais svaisto mokesciu moketoju pinigus i visokius proektus, neaiskios kilmes, pas mus dalis biudzeto pinigu isgaroja kaip kamforas, nezinomais kriptimis ir del to kaltas zmoniu mastymas, musu poziuris i pasauli, ar posakis " reikia pradeti nuo saves keisti pasauli". Kaip pradeti nuo saves, kada musu nieks net nenori gyrdeti.

CD 1 tipas

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 23:41 
Atsijungęs
Forumo siela

na Lister jai ir daleisti uz tikra piniga tavaja versija kad kazkokie keli mistiniai ZMONES ( beje jievelgi zmones) tie patys sraigteliai kaiu pavadinai visus nelaiminguosiu ar nusivylusius gyvenimu :hmhm:
as nezinau ka tu ar kiti dare netaip
as tik zinau kad kiekvienas mano veiksma turi atoveiksmi , ir kaip as elgiuos sendien , ta as turesiu ryt
o vienas is ryskiausiu zenklu kad kazka negerai daro tai ir yra kada pradedama ieskot kaltu , tai begimas nuo saves , saves nepriemimas , ir prasideda , kaimynas perturtingas jis vagia , politikai nesaziningi , netuos sprendimus priima , o dar baisiau kaip jau pereinama prie globaliniu problemu ir tai tera viena priezastis issilavinimo bei issiauklejimo stoka bei visiskas saves nepriemimas , nepriemimas atsakomybes uz savo veiksmu ,
taip tai lengviausias ir paprasciausias budas , susirasti kaltus del savo nesekmiu
gal 10 kar o gal daugiau cia kazkur rasiau, praejau as viska , miegojau laiptynese, lipdavau i kepyklas prasyt kad duotu bulkute suvalgit nes pats nebezinodavau kada paskutini kart buvau valges
del visu savo nesekmiu kaltinau iska ir visus ka tik imanoma tik niekada neklausiau saves , o ka as darau kad mano gyvenimas pasikeistu , ka as darau kam viskas butu kitaip
as ir tu negali pakeisti aplinkiniu negali pakeisti pasaulio , kaip ir tas dzin vienuolis raso , bet tu ir as galime pakeisti save ir vat jau tiek aplink kiek ranka pasiekiama viskas pasikeis ir ta dalelyte pasaulio aplink tave bus geresne sazinigesne mielesne ; tereik sypsotis islikt saziningu su savimi paciu ir mastyt pozityviai

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 04 Sau 2010, 01:22 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Kiek nemąstyčiau, bet iš to pragyventi neišeina
ir nieko aš nekaltinu ir niekada nekaltinau, nes žinau
kaip tą etapą nugyvenau.Bet , kad liga visada maišė,
galiu garantuoti.O mokytis reikia ir būtina, bet kad
ne Lietuvoje, tai ko gero vis daugiau įsitikinti tenka.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 04 Sau 2010, 01:42 
Atsijungęs
Forumo siela

vat butent Ryciardai svarbu nieko nekaltini
tas ir yra gerai
mastyti reikia ir daug , bet svarbu ir pradeti kazka daryti , beto jug is paziuros atrodo kad gebi derinti savo poreikius prie galimybiu , gebi dziaugtis dyvenimu nesvarbu kad jis sveikatos kiek pakoreguotas
zinai mana sveikata taipat nelabai kokia na bet yra kaip yra
tiek tu tiek as manau darom viska kad ji neblogetu bent jau
na jai pradeciau kitaip mastyti , tai patikek oi kiek rasciau neigiamu dalyku kad ir cia liukse
deja renkuosi visame kamle pozityva ir nebambeti apie globalius dalykus o kazka gero nuveikti sau ir kitiems bei deiaugtis tuom ka turiu

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Sau 2010, 11:19 
Atsijungęs
Forumo siela

Lister rašė:
kokie dar pinigai. pagal statistika musu pasauline ekonomine sistema leme kad puse pasaulio pinigu valdo berods 3% pilieciu. apie kokius pinigus sneket :???: mes nea pie kosmosa kalbam Mariuk ir ne apie tuos rusiskue propogandinius filmus kur teigima kad aplamai pasauli valdi grupele niekam nezinomu zmoniu
...

http://www.delfi.lt/news/economy/busine ... d=27639591

na taip tie mistiniai 3% pasaulio ir finansu valdytojai nusprende kad kinai irgi zmones o gal vienas is ju kinas :griuknegyvas:
kazkada madinga buvo kalbeti jog pasauli valdo masonu loze , , dargirdejau kad ziv samoningai isplatintas ir kazkas turi vakcina nuo aids tik laukia kol 75% zmoniu susirgs kad poto praturteti ir uzvaldyti pasauli
dar buvo labai madinga apie ufo kalbeti ir begales visko
vien jau daleisti minti jog krize ar didzioji depresija ar visi kiti pasauliniai ivikiai neigiami buvo kazkieno samoningai sukurti yra elementarus neisprusimo ir mokslo trukumas , jug reik mastyt placiau siek tiek , beje ir vaistininke kuri tera ismokita maigiti 3 migtukus , nebegebejo vietoj 1,2,3 kazko daugiau nes norint tau suteikti galimybe pasinaudoti akcija juostelems pirkti jai butu teke pasukti galva ir atlikti kitokia veiksmu seka 4,2,1,3 deja ji mane kad jai mokslas nereikalingas ir kad pasaulio pinigus valdo 3% mistiniu pilieciu todel pakaknka zinoti tik viena elementaria operacija

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Sau 2010, 14:32 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Galim cia gincitis be galo, be krasto, kiekvienas turi savo nuomone ir juos prisilaiko ir kiekvienam spresti kuo tiketi, o kuo netiketi, cia yra asmeninis pasirinkimas. O mokytis tikrai butina ir kuo daugiau ziniu ir mokslu pasiseme musu smegenine, tuo daugiau gyvenime jie pravercia, kaip sako " ziniu ant kupros nenesiosi". Bet musu salyi, paskutiniu metu, musu mokslu reformatoriai pasuko ne tuo keliu ir mokslas tampa vis brangesnis dalykas ir bus neikandamas daugeliui jaunimo, tokiu specialybiu kaip gydytojai, lakunai, teisininkai, ekonomistai. Gerai jai gausi studijoms vieta, finansuojama is valstybes, bet tam reikalingi labai geri balai, o norinciu studijuoti daug ir daugeliui reikes pasitenkiti tuo, kad reikes studijuoti toki dalyka, kurio tu nemanei studijuoti, bet reikes, nes dalikui kuri norejai studijuoti, ju studiju kainos tu nepakelsi. Todel studentai iesko visokiu iseiciu ir vis dazniau renkasi uzsienio studijas, ko pasekoje, netenkama geru specialistu, kurie dirbs ir apsigyvens uzsenyje, taip uzdirbdami pinigus kitai valstybei.

CD 1 tipas

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Sau 2010, 14:39 
Atsijungęs
Forumo siela

taip lister pagarba tau tikraja to zodzio prasme
kuo mes labiau busim issilavine tuo geresnis gyvenimas bus o kaip tai pasiekti jau kitas reikalas
beabejo kaip yra sakoma kad yra temos kuriu geriau neliesti nai nenori konflikto
1- politika
2- religija
3- nebepamenu :thumbup:
diskutuoti galima ir dalintis nuomonemis taipat reikia , nes kartais naudinga
svarbu nesipykti

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 10 Sau 2010, 14:47 
Atsijungęs
Forumo siela

Lister rašė:
Bet musu salyi, paskutiniu metu, musu mokslu reformatoriai pasuko ne tuo keliu ir mokslas tampa vis brangesnis dalykas ir bus neikandamas daugeliui jaunimo, tokiu specialybiu kaip gydytojai, lakunai, teisininkai, ekonomistai. Gerai jai gausi studijoms vieta, finansuojama is valstybes, bet tam reikalingi labai geri balai, o norinciu studijuoti daug ir daugeliui reikes pasitenkiti tuo, kad reikes studijuoti toki dalyka, kurio tu nemanei studijuoti, bet reikes, nes dalikui kuri norejai studijuoti, ju studiju kainos tu nepakelsi. Todel studentai iesko visokiu iseiciu ir vis dazniau renkasi uzsienio studijas, ko pasekoje, netenkama geru specialistu, kurie dirbs ir apsigyvens uzsenyje, taip uzdirbdami pinigus kitai valstybei.

patikek mokslas visur begalo brangus ir oi kaip brangus , bet jai tu mokinies ir esi gabus tave remia ir gauni stipendijas padorias velgi viskas remiasi ziniomis ir kuo geresnis mokinys tuo geresnes saligos ir galimybes randasi , patikek 300+ euru kainuoja pradineje mokykloje mokslas , cia liuksemburge o musu seima pagal pargivenima nesiekia vidutinio lygio todel uz mus moka socialinis draudimas

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 160 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: