Diabetas-liga ar gyvenimo būdas?

Bendravimo forumas sergantiesiems ir jų artimiesiems
Dabar yra 23 Lap 2017, 21:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 363 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Invalidumo nustatymas - NDNT komisija. Kas, kaip?
StandartinėParašytas: 27 Sau 2014, 23:37 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Neblogai. Galima paklaust kuo motyvavai kad netinka?
Dieną buvau radęs įstatymą susijusį su darbingumo nustatymo tvarka. Ten buvo rašoma kad nustatoma pagal 3 kriterijus ir jeigu yra ne viena liga, tai kiekvienos sprendžiama atskirai, o jeigu kelios ligos išeina iš tos pačios, tai laikoma kaip sunkiausia ligos forma. Be to ten rašoma kad turi būt atsižvelgta ir į profesinius veiksnius, o jie man draudžia dirbt anksčiau dirbtą darbą. Tiesa aš jo neišsisaugojau, tai dabar turiu ką veikt.
Mano pajamos jeigu paliks tą patį nukentės tik pradžioj, nes pas mus ir taip 350lt asmeniui skaičiuojasi. Tiesiog ne mano sveikatai po savivaldybes trainiotis.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 28 Sau 2014, 19:21 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Mariukas rašė:
Neblogai. Galima paklaust kuo motyvavai kad netinka?
Dieną buvau radęs įstatymą susijusį su darbingumo nustatymo tvarka. Ten buvo rašoma kad nustatoma pagal 3 kriterijus ir jeigu yra ne viena liga, tai kiekvienos sprendžiama atskirai, o jeigu kelios ligos išeina iš tos pačios, tai laikoma kaip sunkiausia ligos forma. Be to ten rašoma kad turi būt atsižvelgta ir į profesinius veiksnius, o jie man draudžia dirbt anksčiau dirbtą darbą. Tiesa aš jo neišsisaugojau, tai dabar turiu ką veikt.
Mano pajamos jeigu paliks tą patį nukentės tik pradžioj, nes pas mus ir taip 350lt asmeniui skaičiuojasi. Tiesiog ne mano sveikatai po savivaldybes trainiotis.

As kreipiausi del to, kad Marijampole pries pora metu buvo dave 2 grupe, o sveikatai pablogejus Vilnius dave 3 grupe, tai surasiau dar karta visas ligas ir kreipiausi rasydamas, kad sveikata prasteja ir kad komplikacijos neleidzia normaliai gyventi, bet negi kam idomu...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 28 Sau 2014, 19:36 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

atvaziuoja, vezimelyje ir sako grupe sumazino, o jus kalbate...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 28 Sau 2014, 20:51 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Šarūnas rašė:
As kreipiausi del to, kad Marijampole pries pora metu buvo dave 2 grupe, o sveikatai pablogejus Vilnius dave 3 grupe, tai surasiau dar karta visas ligas ir kreipiausi rasydamas, kad sveikata prasteja ir kad komplikacijos neleidzia normaliai gyventi, bet negi kam idomu...

Tai jeigu tu surašei tą patį kas buvo surašyta gydytojų ir parašei motyvacijoje jog tau atrodo kad esamos komplikacijos tau neleidžia normaliai gyvent, tai nieko nuostabaus kad nepakeitė. Kiekvienam atrodo kad jo liga jam neleidžia normaliai gyvent. Kaikuriems neturint negalios prestižinio darbo neturėjimas neleidžia normaliai gyvent. Supranti. Aš truputį kitokį variantą parengiau. Pagrįstą galiojančiais įsakymais ir paskirtais gydymo metodais bei kitais teiginiais, kurie yra mano ligos istorijoj, bet neatsispindi dokumentuose pristatomuose NDNT.

Bej procentukų nustatymo tvarka yra pasikeitus ir kas buvo sunkinanti aplinkybė, dabartiniais pakeitimais yra švelninanti. Ta prasme jeigu anksčiau turėjai CD ir dar pora nereikšmingų ligų, kurios lemdavo sunkinančias aplinkybes ir duodavo didesnį nedarbingumo procentą, tai dabar tos ligos užskaitomos kaip atskiros lengvinančios ir sumažina tą procentuką. Procentukai irgi nebe tie. Berods 2012 įsakymu
1 grupė - 0-25%
2 grupė 30-45%
3 grupė 50-60%

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 28 Sau 2014, 22:07 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Mariukas rašė:
Dalia rašė:
Netikiu kad del CD ir jos komplikaciju skirtu sunku nedarbingumo lygi. Netikiu kad ka laimesi- su rankom, kojom, akim, veikianciais organais. Ar del to yra sunkus lygis? Tikrai ne.

Kaip pastebėjau dauguma skaito tik pirmą sakinį. Todėl taip ir gyvenam...

Manau, taip ir gyvenam todel kad, uzuot ejus dirbti, ligu ieskom...
Kas diabetas per liga kad dirbti neimanoma?? Niekaip nesuprantu....
Suprantu tik sunkius atvejus, bet ne tokius, sorry...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 28 Sau 2014, 23:40 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Mariukas rašė:
Šarūnas rašė:

Tai jeigu tu surašei tą patį kas buvo surašyta gydytojų ir parašei motyvacijoje jog tau atrodo kad esamos komplikacijos tau neleidžia normaliai gyvent, tai nieko nuostabaus kad nepakeitė. Kiekvienam atrodo kad jo liga jam neleidžia normaliai gyvent. Kaikuriems neturint negalios prestižinio darbo neturėjimas neleidžia normaliai gyvent. Supranti. Aš truputį kitokį variantą parengiau. Pagrįstą galiojančiais įsakymais ir paskirtais gydymo metodais bei kitais teiginiais, kurie yra mano ligos istorijoj, bet neatsispindi dokumentuose pristatomuose NDNT.

Bej procentukų nustatymo tvarka yra pasikeitus ir kas buvo sunkinanti aplinkybė, dabartiniais pakeitimais yra švelninanti. Ta prasme jeigu anksčiau turėjai CD ir dar pora nereikšmingų ligų, kurios lemdavo sunkinančias aplinkybes ir duodavo didesnį nedarbingumo procentą, tai dabar tos ligos užskaitomos kaip atskiros lengvinančios ir sumažina tą procentuką. Procentukai irgi nebe tie. Berods 2012 įsakymu
1 grupė - 0-25%
2 grupė 30-45%
3 grupė 50-60%

Šiek tiek klysti. Pasikartosiu:
0-25% darbingumas atitinka I invalidumo grupę.
30-40% II grupę,
45-55% III grupę.
Nuo 60% darbingumo nesiskaito neįgalus, tik ribotai darbingas.

NovoRapid pagal reiklą

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 29 Sau 2014, 01:00 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Dalia rašė:
Manau, taip ir gyvenam todel kad, uzuot ejus dirbti, ligu ieskom...
Kas diabetas per liga kad dirbti neimanoma?? Niekaip nesuprantu....
Suprantu tik sunkius atvejus, bet ne tokius, sorry...

Nusiimk monitoringą, pakeisk darbą į kitokį nei dabar esamo profilio ir pagyvenk tik iš valstybės skiriamų vaistų. Tada pažiūrėsimo kokia bus tavo situacija. Gal ir sunkų lygį pamirši nes panašu kad dabar kaip įkaltas ar čia PMS kaltas?

Ginčiau šiandien skaičiau ir pats buvau nustebęs. Turėdamas laiko paieškosiu ir įmesiu nuorodą į visą įsakymo pakeitimą. Pasirodo dabar yra daug niuansų. Naršyklės istorijoj neišlikę.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 29 Sau 2014, 15:23 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Šito ieškojai:
LIETUVOS RESPUBLIKOS SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTRO

IR LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO

Į S A K Y M A S

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTRO IR LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO 2005 M. KOVO 21 D. ĮSAKYMO Nr. A1-78/V-179 „DĖL DARBINGUMO LYGIO NUSTATYMO KRITERIJŲ APRAŠO IR DARBINGUMO LYGIO NUSTATYMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

2009 m. gegužės 22 d. Nr. A1-354/V-402

Vilnius

P a k e i č i a m e Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2005 m. kovo 21 d. įsakymą Nr. A1-78/V-179 „Dėl Darbingumo lygio nustatymo kriterijų aprašo ir Darbingumo lygio nustatymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (Žin., 2005, Nr. 38-1253; 2006, Nr. 52-1918; 2007, Nr. 99-4027):

1. Nurodytuoju įsakymu patvirtintame Darbingumo lygio nustatymo kriterijų apraše:

1.1. išdėstome 5 punktą taip;

„5. Jei asmens organizmo funkcijos sutrikusios dėl dviejų ar daugiau ligų ar traumų, nustatomi mažiausi ligos ar traumos padarinius atitinkantys bazinio darbingumo procentai, pritaikant Kriterijų aprašo 6 punkto nuostatas.“;

1.2. įrašome 6.1 punkte vietoj skaičių „70–80“ skaičius „50–55“;

1.3. įrašome 6.2 punkte vietoj skaičių „65–50“ skaičius „45–40“;

1.4. įrašome 6.3 punkte vietoj skaičių „30–45“ skaičius „30–35“;

1.5. papildome šiuo 25 punktu:

„25. Tuo atveju, kai siunčiamo asmens į NDNT sveikatos būklė neatitinka šiame Kriterijų apraše nurodytų kriterijų ir(ar) nepanaudotos visos būtinos medicininės reabilitacijos ir gydymo priemonės, NDNT priima sprendimą nevertinti asmens darbingumo lygio.“

NovoRapid pagal reiklą

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 29 Sau 2014, 21:17 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Ko maziausiai tikejausi, tai tavo, mariuk, chamisko elgesio. Islenda vis...
O monitoringo nenusiimsiu ir dirbsiu kol galesiu kad pasalpu nereiketu imti.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 30 Sau 2014, 11:02 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Darbas darbui nelygu, prasirgus 20 metu tikrai nesijauciu kaip sveikas zmogus. Kol kas dirbu, bet sedima darba,
jei reiketu fiziskai padirbeti, turbut neistengciau.

Lantus 22vnt.
Apidra-pagal situacija.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 01 Vas 2014, 15:49 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Dalia rašė:

Mano chamišką elgesį išprovokavo pačios chamiškas elgesys. Nesupranti situacijos darbo rinkoj ir kad kiekvienas žmogus turi skirtingas sąlygas ligos kontrolei. Per paskutinius 4 nedarbo metus aš buvau susiradęs krūvą darbų, bet tik vienam darbdaviau pasirodžiau naudingas ir ne iš karto. Praktiškai visi pamatę, kad kažkas yra netaip ir sužinoję jog sergi CD, paprašo nedelsiant susirinkt daiktus ir dingt, nes nepaisant kad turi 40% ir darbdavys yra neatsakingas už tai kas atsitiks su tavim darbe, jiems vistiek nereikia kad kas nors pas jį nukristų, nors iki tol jis buvo visai patenkintas. Pas daugumą darbdavių aš neišdirbau nei 3 dienų. Pas tą, kuriam pasirodžiau naudingas, aš buvau įdarbintas 2 kart ir pasirodo jog įdarbindamas mane pilnu etatu, jis perdavė mano duomenis kitai įmonei ir net nežinodamas aš pusę metų "pradirbau" dvejose įmonėse pusantro etato. Su 40% darbingumu :). Kai darbo inspekcija užkrutino tą darbdavį pas kurį aš nedirbau ir atvažiavęs į namus mano buvęs darbdavys sumokėjo man už paskutinius 5 mėnesius neišmokėtus atlyginimus, o nesutinkant pasirašyt tos darbo sutarties, apie kurią aš nieko nežinojau, sutarėm su žmogum jog abu parašom paaiškinimus Sodrai jog aš pas jį nedirbau. Tiesa nors su tuo darbdaviu pas kurį dirbau buvo pasirašyta sutartis pilnai darbo dienai, Sodrai Įmokėta tik už pusę ir niekas tos įmonės neranda. Sodra pripažįsta, kad mano atžvilgiu buvo įvykdytas kriminalas. Taigi darbą aš gavau todėl, kad darbdavys sugalvojo kaip mane išnaudot. Su 50% darbus gali pamiršt visus bandymus darbintis. Kol dirbi, tol dirbi. Sugalvos atleist ir niekam tu nereikalingas.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 01 Vas 2014, 16:01 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

ginčius rašė:
Šito ieškojai:
LIETUVOS RESPUBLIKOS SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTRO

IR LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO

Į S A K Y M A S

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTRO IR LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO 2005 M. KOVO 21 D. ĮSAKYMO Nr. A1-78/V-179 „DĖL DARBINGUMO LYGIO NUSTATYMO KRITERIJŲ APRAŠO IR DARBINGUMO LYGIO NUSTATYMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

2009 m. gegužės 22 d. Nr. A1-354/V-402

Vilnius

P a k e i č i a m e Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2005 m. kovo 21 d. įsakymą Nr. A1-78/V-179 „Dėl Darbingumo lygio nustatymo kriterijų aprašo ir Darbingumo lygio nustatymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (Žin., 2005, Nr. 38-1253; 2006, Nr. 52-1918; 2007, Nr. 99-4027):

1. Nurodytuoju įsakymu patvirtintame Darbingumo lygio nustatymo kriterijų apraše:

1.1. išdėstome 5 punktą taip;

„5. Jei asmens organizmo funkcijos sutrikusios dėl dviejų ar daugiau ligų ar traumų, nustatomi mažiausi ligos ar traumos padarinius atitinkantys bazinio darbingumo procentai, pritaikant Kriterijų aprašo 6 punkto nuostatas.“;

1.2. įrašome 6.1 punkte vietoj skaičių „70–80“ skaičius „50–55“;

1.3. įrašome 6.2 punkte vietoj skaičių „65–50“ skaičius „45–40“;

1.4. įrašome 6.3 punkte vietoj skaičių „30–45“ skaičius „30–35“;

1.5. papildome šiuo 25 punktu:

„25. Tuo atveju, kai siunčiamo asmens į NDNT sveikatos būklė neatitinka šiame Kriterijų apraše nurodytų kriterijų ir(ar) nepanaudotos visos būtinos medicininės reabilitacijos ir gydymo priemonės, NDNT priima sprendimą nevertinti asmens darbingumo lygio.“

Ne Ginčiau. Šitas daug kartų matytas ir lengvai randamas, bet kiek pamenu su procentais neįgalumo pažymėjime jis nieko bendro neturi. Tokių yra ir su 70, 80 ir 90 ir dar paprastai prie jų būna koeficientas iš kurio reikia daugint :). Trečiadienį nunešiau prašymą peržiūrėt mano darbingumo procentą, tai ant sienos irgi mačiau tuos pačius procentus kaip tu nurodęs, bet aš nemanau kad galėjau sumaišyt. Pgalvojus paradoksas, žmogus kuris niekur nedirba laiko irgi praktiškai neturi. Pažiūrėsiu ką vilnius atsakyme parašys. Yra dar pas mane tokių įtarimų kuriuos gal vėliau bandysim pasitikrint, nes visdėlto periodiškai pasikartojantys akių vokų tinimai rodo kad kažkas negerai su inkstais, o skydliaukės sutrikimai su kitom ligom, apie kurias pas gydytojus nekalbama rodo kar yra rimtų širdies ar kraujotakos sutrikimų. Blogiausiu atveju lidokainas į vena momentaliai gydo visas ligas, tik kad džiaugtis tuo nesuspėji.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 02 Vas 2014, 14:56 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Va Ginčiau ant ko aš pasimoviau. Dabar matau kad ten parašyta 12.4.3 "nustatomas .... neįgalumo lygis, o ne "laikyti .... neįgalumo lygiu".
http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaiesk ... _id=421981

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Vas 2014, 21:43 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Mariukas rašė:
Dalia rašė:

Mano chamišką elgesį išprovokavo pačios chamiškas elgesys. Nesupranti situacijos darbo rinkoj ir kad kiekvienas žmogus turi skirtingas sąlygas ligos kontrolei. Per paskutinius 4 nedarbo metus aš buvau susiradęs krūvą darbų, bet tik vienam darbdaviau pasirodžiau naudingas ir ne iš karto. Praktiškai visi pamatę, kad kažkas yra netaip ir sužinoję jog sergi CD, paprašo nedelsiant susirinkt daiktus ir dingt, nes nepaisant kad turi 40% ir darbdavys yra neatsakingas už tai kas atsitiks su tavim darbe, jiems vistiek nereikia kad kas nors pas jį nukristų, nors iki tol jis buvo visai patenkintas. Pas daugumą darbdavių aš neišdirbau nei 3 dienų. Pas tą, kuriam pasirodžiau naudingas, aš buvau įdarbintas 2 kart ir pasirodo jog įdarbindamas mane pilnu etatu, jis perdavė mano duomenis kitai įmonei ir net nežinodamas aš pusę metų "pradirbau" dvejose įmonėse pusantro etato. Su 40% darbingumu :). Kai darbo inspekcija užkrutino tą darbdavį pas kurį aš nedirbau ir atvažiavęs į namus mano buvęs darbdavys sumokėjo man už paskutinius 5 mėnesius neišmokėtus atlyginimus, o nesutinkant pasirašyt tos darbo sutarties, apie kurią aš nieko nežinojau, sutarėm su žmogum jog abu parašom paaiškinimus Sodrai jog aš pas jį nedirbau. Tiesa nors su tuo darbdaviu pas kurį dirbau buvo pasirašyta sutartis pilnai darbo dienai, Sodrai Įmokėta tik už pusę ir niekas tos įmonės neranda. Sodra pripažįsta, kad mano atžvilgiu buvo įvykdytas kriminalas. Taigi darbą aš gavau todėl, kad darbdavys sugalvojo kaip mane išnaudot. Su 50% darbus gali pamiršt visus bandymus darbintis. Kol dirbi, tol dirbi. Sugalvos atleist ir niekam tu nereikalingas.

Nenuleisk Mariukai ranku.Pas manes darbe dirba neigalus zmogus.Kurcnebilis.Nezinau as kiek jis tu darbingu procentu turi,bet tikrai labai mazai.Ne labai jis mums naudingas,ne kazi ka padirba,bet visgi dirba.Neigaliojo pasalpa gauna ir algos jau kaip jam iseina.Gal pramoks,daugiau sugebes padaryt,gal geriau,tai ir uzdirbs daugiau :)

ir Lantus 10vv

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 03 Vas 2014, 23:04 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

o tai aš dalinai ir nenuleidžiu. Šitam mieste tai praktiškai visi mane jau žino :), ir aš žinau jog realių darbdavių galima suskaičiuot ant 1 rankos pirštų. Po truputį tiek teoriškai, tiek praktiškai studijuoju lenkų kalbą ir tikiuosi prireiks ( turiu žodinį žmonos leidimą emigruot :) ). Tiesa šių metų praktika parodė, kad tokiais pat tempais dirbt jau neišeina :( . Per daug stiprūs hipo užpuola, kartais trunkantys iki kelių valandų po darbo.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 01 Kov 2014, 13:10 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Taigi, nors nuo prašymo peržiūrėjimo praėjo jau mėnesis, bet vienintelė žinia kurią turiu tai atsakymas į užklausimą internetu iš Vilniaus NDNT komisijos jog jie prašymą yra gavę. Stebint žiniasklaidą kažkokių permainų jau nesitikiu. Nors tas nuosprendis neatitinka lietuvoje galiojantiems teisės aktams, suprantu jog sprendimas nustatyt tokį procentą yra politinis sprendimas siekiant lietuvoje nuo 2015.01.01 įvesti eurą. Norint sėkmingai atitikt kriterijus naujos valiutos įvedimui lietuvai reikėjo kad valstybės skola nesiektų 60% valstybės biudžeto, kas susitvarkė pagyvėjus eksportui ir dabar valstybės skola yra 56%, o biudžetas 119 milijardų litų, suvaldyt infliaciją, kam prie visų kitų veiksnių labai padėjo elektros kainos sumažinimas, taip pat sumažint valstybės skolinimasi, kas buvo atlikta dviem etapais mažinant valstybės išlaidas. Pirmiausia pakeliant minimalų atlygį iki 1000 litų nekeliant kitų rodiklių, dėl ko daug žmonių gyvenančių daugiabučiuose neteko įvairių lengvatų ir kadangi to neužteko tai sumažino netekto darbingumo išmokas, kas realiai prieštarauja nutarimui Nr 604, pagal kurį dėl euro įvedimo negali būt ribojama žmonių perkamoji galia. Bet mūsų valdininkams tai nei motais. Jie tiek buvo užsiėmę euro įvedimo klausimu, kad jiems nerūpėjo net žemės pardavimo klausimai ir būtų neatsibudę jeigu ne referendumo organizatoriai žemės pardavimo užsieniečiams klausimu. Na tarptautiniai ekspertai pažymi kad lietuvoje šiemet bus vidutinio neramumo valstybėje padėtis ir reik tikėtis kad tiek referendumai įvyks, tiek kažkokie mitingai ar protesto akcijos ir nebūtinai visiškai taikios bus. Na o aš dar palauksiu atsakymo iš NDNT.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 23 Kov 2014, 12:02 
Atsijungęs
Daigelis

Ar dabar visus diabetu sergančius pripažįsta pilnai darbingais? :???:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 23 Kov 2014, 23:29 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Priklauso nuo komplikacijų. Jeigu turi tik CD, tai jie tau nieko negalės prikabint, tik punktą, pagal kurį sergantys CD gauna 60% netekto darbingumo, nors jie gali leist dirbt darbą kurį iki šiol dirbai ir tavo netektas darbingumas sumažės 5%. Dabar jie žiūri kaip pasinaudot įstatymais, kad būtų nustatyta kuo mažiau netekto darbingumo. Pvz anksčiau mano žvynelinę jie priskirdavo prie CD komplikacijų, o dabar atskyrė kaip atskirą ligą, o ji duoda 30% netekto darbingumo, kas mažina bendrą procentą. Skydliaukės sutrikimai netekto darbingumo išvis neduoda, bet kai prie visų ligų prideda irgi stipriai sumažina bendrą netektą darbingumą. Žodžiu šiais laikais gali būt be kojos, turėt daug smulkių sutrikimų ( žvynelinė, astma, skydliaukės sutrikimai, kraujospūdis ir neduok dieve koks gripas ) ir galiausiai busi pripažintas visiškai darbingu. Gavęs iš Vilniaus pakartotines išvadas aš buvau labai nustebintas, nes jeigu dar būčiau susitvarkęs impotenciją ir būtų leidę dirbt ankstesnį darbą, aš būčiau negavęs jokio pažymėjimo ir socialinio draudimo galėčiau ieškot darbo biržoj, nors pagal vokiečių tyrimus, CD + žvynelinė reiškia neužilgo sustosiančią širdį.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 08 Bal 2014, 20:36 
Atsijungęs
Gal prigysiantis?

Dėl tų politinių reikalų, manau, tiesa.

Seniau turėjau 50-55 proc. darbingumą. Kai ėjau paskutinį kartą, davė 70 proc. (darbingas), nors pakitimų (po paskutinio karto) kaip ir nebuvo, tik kojų/nervų jautrumas šiek tiek sumažėjas. Bet dėl to darbingumo lygio juk neturėjo padidinti :laugh:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 09 Bal 2014, 12:36 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Vic rašė:
Dėl tų politinių reikalų, manau, tiesa.

Seniau turėjau 50-55 proc. darbingumą. Kai ėjau paskutinį kartą, davė 70 proc. (darbingas), nors pakitimų (po paskutinio karto) kaip ir nebuvo, tik kojų/nervų jautrumas šiek tiek sumažėjas. Bet dėl to darbingumo lygio juk neturėjo padidinti :laugh:

man taip pat padidejus komplikacijoms, padidino darbinguma ir beveik 300 litu sumazino neigalumo pasalpa :)
toks dabar laikas

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 13 Bal 2014, 11:35 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

jei manote, kad ivertino neteisingai, juk visada duoda laiko apskusti sprendima, net isejus is komisjijos ,ant duru yra skelbimas.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 13 Bal 2014, 14:44 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Ričardai, jie visi į vieną dūdą pučia. Man Vilnius pakeitė tik tiek, kad neleido dirbt ne konforto temperatūroj. Jiem neįdomu kad tavo rytiniai cukrai aukšti. Jeigu gliukuotas 6,6, tai jiem atrodo jog pas tave kaip styga tie 6,6 ir stovi kad ir ką beveiktum. Čia yrabiškį kita tiesa. Supranti, norint kad kažkas gyventų prabangiai, daug žmonių turi vargt skurde, o norinčių gyvent gerai dedant minimaliai pastangų yra daug. Valdininkams visai vienodai gyvensi tu ar mirsi. Jų tai neliečia, nes tu ne iš jų aplinkos. Kuo skurdžiau gyvenam, tuo daugiau paramos iš ES pareina. Paramą skirsto valdžia per atitinkamas struktūras. Kol iki mūsų daeina, beveik nieko ir nelieka ir praktiškai vienintelis būdas šitam pasipriešint yra susikraut lagaminus. Dar būtų galima protestuot prie seimo, bet dauguma užsiėmę savais reikalais ir atsipeikės kai iš jų viskas bus atimta, o vienas lauke irgi ne karys.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 14 Bal 2014, 18:10 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Ričardas rašė:
jei manote, kad ivertino neteisingai, juk visada duoda laiko apskusti sprendima, net isejus is komisjijos ,ant duru yra skelbimas.

skusk ne skundes :0)
tokiu atveju geriau nesiskusti o dziaugtis gyvenimu ir negadinti nervu, jei pasake kad sveikas - reskia sveikas :) :primusiu:
bandziau apskusti - jie randa priezastis irodyti savo, (dazniausiai tai tik laiko sugaisimas ir nervu gadinimas...)

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 14 Bal 2014, 20:32 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

yra dar Briuselis.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 15 Bal 2014, 10:07 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Briuselis čia niekuo nepadės. Ne jų kompetencija. Pagal mūsų įstatymus yra numatyta apskundimas teismui, bet pabandyk apskųst būdamas basas ir alkanas ir žinodamas jog lietuvoj nieko nelaimėsi. Tai būtų pradžia iki kelionės link Strasbūro. Dabar jeigu pasirinkus tokį kelią, tai reikia prisimint ir Pakso patirtį. Kiek metų lietuvoje Europos teisės sprendimai ignoruojami? Ir čia ne kažkokio eilinio piliečio.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2014, 13:49 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Mariukas rašė:
Briuselis čia niekuo nepadės. Ne jų kompetencija. Pagal mūsų įstatymus yra numatyta apskundimas teismui, bet pabandyk apskųst būdamas basas ir alkanas ir žinodamas jog lietuvoj nieko nelaimėsi. Tai būtų pradžia iki kelionės link Strasbūro. Dabar jeigu pasirinkus tokį kelią, tai reikia prisimint ir Pakso patirtį. Kiek metų lietuvoje Europos teisės sprendimai ignoruojami? Ir čia ne kažkokio eilinio piliečio.

Mes niekada nesusitarsim tarpusavyje, turiu omenyj, mus zmonija, visada bus nepatenkintu zmoniu, kazkieno kito zmogaus sprendimu, kurie vadinami politikais, kurie isleidzia vis naujus istatymus Tik nepamirskit, kad ir kiekvienas is musu tapus tokiu paciu politiku ar valdyninku, elgsis panasiai, ''tau'' bus nusispjaut i eilini, o ypac zemesnio sloksnio zmogaus gyvenimo situacija, visiems pinigu neisdalinsi, pagal to zmogaus gyvenimo poreikius, tegul jis pats rupinasi savo padetim, taigi ''as''- valdininkas ar politikas rupinsiuos savo padetim kaip sakoma dabar, kiekvienas rupinasi paciu savimi, taip jau veikia sita politine sistema, visame paaulyje. Todel sita sistema visame pasaulyje reikia salinti o tai pat ir pinigu sistema. Mums ateityje bus reikalinga komputerine, ar elektronine ''valdzia'' nebijokit to zodzio, nes mes per televizija, kinoteatruose matem, kas buna, bet tai ne musu realybe, tai holivudo fantazijos, ismyslas, reikalingas mus prajuokinti, pagazdinti, uzimti mus laisvalaikiu ir uzdirbti is musu pinigus. Nebus kuriami istatymai, sios elektronines valdzios, o bus prieinamas prie spendimu, toje ar kitoj zmogaus gyvenimo srytyj, remiantis mokslinias tyrimais, o ne politiku manymu, nuomone, istatymais, kazkokiais pretarais, ar asmeniniu poziuriu i vienoia ar ktokia situacija.
Sis va zmogus siulo nauja socialini zingsni, revolucija, tai aisku yra iki begalybes sudetingas pasikeitimas ir procesas, bet jeigu zmonija nesikeis, is tykimybes teorijos, tiketina kad po kazkuri laiko, mes tiesiog isnakinsim patys save.
To zmogaus proektas vadinamas TheVenusProject googlas duos nuoroda, tas zmogus yra ŽAKAS FRESKO, Youtube yra daug video medziagos apie tai, kam bus biski idomu, pasidomekit, vardan jusu esamu ar busimu anuku (-iu), proanukiu, a proproanukiu. Nes matom, kad visuotinai, visam pasaulyje, nelabai situacija, vis kariaujam, vis protestuojam, vis esam napatenkinti naujai atsiradusiais istatymais.
Cia va istrauka is jo kalbu http://www.youtube.com/watch?v=bVA-30SygB8
https://www.youtube.com/watch?v=jJ8VPdqNju4
https://www.youtube.com/watch?v=g5g449WbFcU#aid=P-h7sGqsWTM
http://www.youtube.com/watch?v=gOhdWTmpWsQ

Trumpo veikimo NovoRapid ( kintamos dozes)
CD stažas36 m. Pradzia1980m.06.
CD 1 tipas
Gliukozes monitoringas Guardian Real-Time 8metai

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2014, 16:25 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Kad visiems gerai būt negali, tai čia faktas, bet kad politikai visam pasaulyj yra vienodi ir rūpinasi tik savo aplinka, tai čia farsas. Tokie politikai, kurie rūpinasi savo aplinka išsivysčiusiose šalyse, po savo kadencijos mina teismų slenksčius. Pas mus, jeigu pasikeis prezidentas ir politinė sistema, daugumai seimūnų irgi gresia belangė su turto konfiskacija. Vien jau už konstitucijos pažeidimus parduodant Mažeikių naftą, Lietuvos telekomą ir sutarties pasirašymą dėl VAE statybos. Pagal 1994 metų kostitucinio teismo išaiškinimą šitų 3 dalykų jie negalėjo net svarstyt nesurengę referendumo, nes mano anksčiau paminėti dalykai yra strategiškai svarbūs valstybės gyvenime, o pagal konstituciją tokiais atvejais privaloma rengt referendumą. Dėl VAE jie surengė, bet pavėluotai ir tautos atsakymas buvo "ne". Vadinasi Kubilas pasirašant sutartį viršijo savo įgaliojimus ir turi atsakyt už visas pasekmes susijusias su nuostoliais. Projekto vystyt negalima, nes referendume pareikštą žmonių valią seimas privalo vykdyt. Dėl šito jie bijo ir referendumo dėl žemės pardavimo ( čia jau irgi būtų atsakomybė už tautos valios nevykdymą ), bei euro įvedimo. Taip kad matant valdžią rytuose ir pas mus, galima pagalvot, jog demokratija yra tik žaidimas piliečių mulkinimui, bet išsivysčiusiose valstybėse tai puikiai veikia. Anglai kitais metais jau planuoja rengt referendumą dėl išstojimo iš euro šūdo. Visos pasekmės yra paskaičiuotos, bus paaiškinta sistema ir pasekmės žmonėms ir leista jiems apsispręsti. Valdžia sprendžia valstybės gyvenimą ir iš to lobsta tada, kai daugumą šalyje sudaro vergai, kuriems gerai taip kaip bus pasakyta ir užzombinti debilai, kurie nesupranta, jog gali būt visai kitaip. Va dėl šitų priežasčių lietuva neteko beveik milijono gyventojų, o ne dėl to kad šalyje krizė ir valdžia bloga.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 16 Bal 2014, 19:17 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Pernesiu sios temos pokalbi i kita tema Kas man nepatinka šalyje/valdžioje ir šiaip gyvenime

Trumpo veikimo NovoRapid ( kintamos dozes)
CD stažas36 m. Pradzia1980m.06.
CD 1 tipas
Gliukozes monitoringas Guardian Real-Time 8metai

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 20 Geg 2014, 13:14 
Atsijungęs
Savas žmogutis
Vartotojo avataras

Sveiki, skaitau ir baisu darosi, kas pas mus LT dedasi... Mano sūnui už mėn. sueis 18 metų ir reikės per naują nustatyti neįgalumo lygį.
Tai jeigu teisingai suprantu, gydytojai-specialistai turėtų surašyti visus sūnaus negalavimus, kokie tik yra šiuo metu pasireiškę, nes kitu atveju
pripažins sveiku, nors ir vienas organas- kasa iš vis neveikia. Stebuklų kraštas! Gal šiame klausime galėtumėte duoti kokių patarimų, kokius
negalavimus surašyti tai komisijai, kad suprastų, jog toks organas kaip kasa iš vis neatlieka savo funkcijų, mūsų atveju jau 11 metų, ir plika akimi, ir
atlikus laboratorinius tyrimus visų vidinių komplikacijų tikrai nepamatysime, nes CD yra labai klastinga liga, kuri tyliai iš vidaus padaro savo....
Iš anksto dėkoju už jūsų nuomones ir patarimus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Geg 2014, 19:30 
Atsijungęs
Forumo siela
Vartotojo avataras

Jeigu bus įrašyta, kad yra tik cukrinis diabetas, tai 40% turėtų duot. Jeigu bus dar kažkas, tai procentas priklausys nuo gydytojų fantazijos, nes ligos, tarptautiniais tyrimais susietos kaip gretimos, Lietuvoje tarpusavį gali ir neturėt nieko bendro. Pagal man pateiktas darbingumo nustatymo išvadas dabar Lietuvoje turėt mažesnį nei 40% nustatytą darbingumą yra neįmanoma, nes pagal mūsų negerbiamos prezidentės pernai priimtą įstatymą visos gretutinės ligos skaičiuojamos kaip lengviausia galima žala ir darbingumą tik didina. Kad jis mažėtų reikia kažko rimčiau, bet tada jau cukrinis kels darbingumą. Mano patarimas pagal esamą bendrą situaciją šalyje ir perspektyvas būtų tept slides.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 363 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: